Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

monika.stansted to niestety tylko braxton-hicks. pamietam ze mnie to strasznie denerwowaol pod koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.stansted
no ja mam nadzieje ze to jeszcze nie teraz, ale lapie mnie co chwile i plecy tez mnie bola. ciekawe jak jutro bedzie.... a powiedzcie mi jak ten czop ma niby wygladac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze moje b-h nie dawaly mi pod koniec swobodnie oddychac, tak jakby mi skurcze obejmowaly rowniez pluca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w zyciu nie widzialam tego czopa :D nie mam pojecia. milej nocki babeczki, oczy mi sie juz kleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.stansted
hmmm....ja tez ide spac, w razie czego...hehe smieszna ta ciaza i porod...kazdy ma co innego! chcialabym zeby mi wody odeszly tak jak na filmach wczoraj bylam w kinie na sex and the city i tam tak bylo! Fajowe...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Niestety nie udało mi się synka wykąpać wcześniej.Mimo to zaczął swoje wrzaski już o 17.Potem musieliśmy załatwić jedną sprawę i spał w samochodzie ponad godzinę.Oczywiście normalna kąpiel (o 20) też sie przesunęła, co nie przeszkodziło naszemu skarbowi marudzić do 22:30, jak zwykle.Mój mąż twierdzi,że to przyzwyczajenie do noszenia na rękach, bo uspokaja się (choć tylko na chwilę), gdy jest noszony. To straszne, ale zaczynam sie przyzwyczajać do tego,że płacze wieczorami (dziś płakał prawdziwymi łzami - biedactwo).Najbardziej boję się tego,że coś robimy źle i to jest powód płaczu.A ja na prawdę nie wiem co mu dolega.Ta bezradność mnie dobija. Maja2008- nie myśl,że cieszę się,że Tymon nie chciał spać, ale nie czuję ,że ten nasz problem jest jedyny w swoim rodzaju.Jak znajdziesz rozwiązanie, podziel się, pliz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny nie wypelniajcie nic jezeli chodzio te niby darmowe pieluszki bo to jest chwyt zeby sciagnac klientow na jakies tam ubezpieczenia i inne duperele. Juz to kiedys wypelnilam i na koncu jak bedziecie mialy 2 os to wyskocza do kupienia rozne oferty i dopiero jak cos wybierzecie i zaplacicie to dostaniecie pieluszki--\"darmowe\" teraz tylko szkoda ze maja wasze dane bo beda was zasypywac roznymi spamami. jeszcze 3 tygodnie do konca :) ale jakos tak nie czuje euforii. Ani sie nie boje ani nie ciesze jakos tak mi to obojetne--dziwne uczucie. Chyba sie zaczelam przejmowac jak to bedzie finansowo wygladalo i staram sie odlozyc porod fikcyjnie na np za miesiac. Co te hormony robia z nami w ciazy to jest nie do pomyslenia. arvena ja juz czekam 2 tygodnie na odpowiedz z JC i z tego co slyszalam to czeka sie dobre kilka tygodni ale jak nic mi nie przyjdzie to zadzwonie i zapytam czy otrzymali wniosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa***
dzis jakos boli mnie brzuszek tak jak bym miala okres tylko ze bol mam caly czas , czy to moze juz sie zaczelo ? nastawilam sie raczej na jakies skurcze , czy to moze jakis przepowiadajacy bol bo juz oglupialam , zeby tak bolalo bez przerwy ... moze miala ktoras tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo jezeli bylyby to skurcze porodowe to uwierz ze nie moglabys chodzi i pewnie nie siedzialabys przed kompem. To sa skurcze braxtona-h ktor pod koniec ciazy moga sie nasilic i byc odczowalne jak podczas okresu. Nic sie nie matrw wiem ze to jest nie przyjemne ale takie juz uroki ciazy. Jak sie zacznie porod to napewno bedziesz wiedziec ze to juz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa***
dzieki za odpowiedz to juz moj 3 porod bedzie i troche mnie zaskakuje bo nigdy nie mialam wczesniej takiego ciaglego bolu a boli mnie juz od 4 rano tak jak pisalam nastawiona bylam na skurcze ale podobno kazdy porod jest inny na razie nie boli mnie tak mocno wiec czekam ... termin mam na 15 czerwca wiec moze sie juz cos zaczelo chociaz wolalabym zeby faktycznie to byly tylko bole przepowiadajace , ale jak mi nie przejdzie to chyba powinnam jechac do szpitala bo z drugiej strony boje sie urodzic w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, jezeli masz jakiekolwiek obawy to lepiej jedz dla swietego spokoju tym bardziej ze to juz koncowka :) trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta nie uwierzysz co sie stalo. kupilam wczoraj truskawki, na ktore narobilas mi smaka, zrobilam z jogurcikiem i.... za cholere mi nie smakuja!!! :D:D:D nie ma to jak byc w ciazy co nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takei bole jak na okres to ja mam nonstop, bylam w szpitalu i poweidzieli ze wszystko oki podlaczyli mnei do ktg i zostawili na prawei godzine, mocz zbadali lekarz zbadal, pielegniarka zbadala, albo moze polozna, i poszlam do domu i taki final. powiedzieli ze to normalne raczej bo wszytko oki a ja dopiero w 32tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny przypomnijcie mi prosze od ktorego tygodnia mozna wysylac papiery na maternity grant i skad je wziac. ja w pierwszej ciazy dostalam przedruk od kolezanki ale pojecia nie mam skad ona je wziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy ze moge sie juz starac???? ja myslalam ze to po porodzie dopiero sie wystepuje???? hmmmm no to wysle i na to papiery a to nie koliduj z MA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozo
hej dziewczyny.. codziennie was podgladam, macie ogromna wiedze .. postanowilam z niej skozystac i mam pytanie. zeby dostac maternity grant musze pobierac benefity ? z tego co czytam wydaje mi sie ze tak, ale moze jestem w bledzie. ja nie pobieram nic, czyli nie nalezy mi sie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
O zasiłek Sure Start Maternity Grant możesz ubiegać się jeśli pobierasz jeden z poniższych zasiłków: - Income Suport (zasiłek dochodowy) - Jobseeker's Allowance (zasiłek dla osób poszukujących pracy) - Child Tax Credit (wypłacany w kwocie wyższej niż £548 rocznie lub £1096 rocznie, jeśli dziecko nie ma roku) - Working Tax Credit - Pension Credit (zasiłek emerytalny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
dziewczyny mam do was pytanko czy moze ktoras z was chodzi do polskiego ginekologa w ladynie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia...8
Avena jezeli pobierasz child tax credit lub workin tax credit, to mozesz sie starac tak jak dziewczyny pisaly 11 tyg juz przed porodem, tu mam dobra wiadomosc. Ja wyslalam 11 tyg przed porodem, po tygodniu mialam odpowiedz i kase na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia...8
pisalam o Sure Strat Maternity Grant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozo
mi sie nie nalezy.. czyli lipa. to powinno byc dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Eli tak wlasnie bywa :) uroki ciazy, ja dalej jade na kefirku z truskaweczkami :) i ciagle bosko smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wysle jak wysle papiery o child tax credit i working tax credit bo sprawdzalam i moze mi sie nalezy grosze ale troche si enalezy, wiec wysle i potem o ten dodatek na poczatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×