Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość borowka*
Aneta wyobraz sobie pranie i prasowanie z noworodkiem na ręku. Na mnie to zadzialalo :))) ostatnia partia prania właśnie sie suszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam powiedziec wyobraz sobie pjak pierzesz i prasujesz z noworodkiem na ręku, bólem kregosłupa i krocza. a w miedzyczasie musisz zmienic pieluszke i nakarmić 5 razy. Co ty na to? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! zajrzalam i od razu mi poprawilyscie humor :) szczegolnie borowka z tymi drakonskimi metodami zapedzania kolezanek do prasowania, hihi :) na mnie podzialalo, ide sie pakowac dalej :) julia 8 - dzieki za informacje o becikowym, ja tak tylko sobie pomyslalam ze fajnie bylo gdzies je dostac - tu albo w polsce, ale jakos nie wydaje mi sie, ze dam rade to pozalatwiac. tu nie dostane na pewno... teraz czekam na reszte wiadomosci z urzedow - oby dobre byly, bo zlych wiadomosci juz mam dosyc :) buziaki dla wszystkich, piszcie cos optymistycznego! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie moge sobie tego wyobrazic :) tym bardziej siebie teraz przy zelazku :):) kurde potrzebuje chyba niezlego kopa zeby sie za to zabrac. A torbe spakuje w biegu do szpitala--i tak kaza mi czekac az skorcze beda co 5 min, nie zartuje, obiecalam sobie ze od poniedzialku sie wezme za to wszystko tylko jeszcze nie wiem od ktorego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becikowe w Polsce
Becikowe w Polsce nalezy sie tylko wtedy, jesli przez okres 12 miesiecy przed porodem matka przebywala w Polsce. Urzad moze od Was zazadac dowodu na to, wiec nie radze nikogo oklamywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx ile ci jeszcze pozostało ze ty juz sie pakujesz? Bo ty taka troszke tajemnicza w naszym towarzystwie jesteś :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello moje nogi sa jak balony ale jeszcze jutro do pracy i potem tydzien wolnego. uffffff ja mam zamiar zaczac pakowanie dla mnei i dla dziecka w ten weekend. mam te antenatal classes w sobote. pewnie na nich powiedzom dokladnie co potrzeba do spzital adla mnei i dla dziecka. ehh, a poza tym nie mam sily, na szczescie chlodniej u mnie dzisiaj i lepiej jakos. co do becikowego w polsce, lepiej nie mieszac, bynajmniej tak mi sie wydaje. jak cos sie urzad skarbowy dowali czy cos. chociaz z drugiej strony trzeba w polsce dziecko zarejestrowac i zamelowac zeby potem paszport mialo. sama tego nie rozumiem. sprawdzilam na stronie royal mail ze moja przesylka zostala dzisiaj dostarczona, ale nie wiem gdzie :( czy do lokalnego jobcentre czy do tego drugiego. no i zadzwonie do nich we wtorek i sie dowiem co am sie dizeje. a na wszelki wypadek dzis wezme od poloznej ten MATB1 czy cos i bede miala drugi komplet papierow. tylko mam problem bo nie wiem co zrobic ja chce zmienic date kiedy zaczne pobierac maciezynski na tydzien gdzies wczesniej. moze prze tel da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena dobra jestes z tym pakowaniem, ale masz racje, zawsze pozniej bedziesz miala mniej na glowie, a i znowu nie znamy dnia ani godziny kiedy nasze maluchy sie zdecydują na powitanie nas. Chociaz ja i tak czasem myslalam ze troche u mnie za wcześnie na taki prace (koniec 36tyg!), bo to i sie zakurzy , i bedzie przenoszone z miejsca w miejsce - planujemy pare zmian w mieszkaniu. A ja chcialabym zeby juz wszystko bylo na swoim miejscu i tak sobie usiądę i bede czekać ;))) . A tu większość jeszcze w rozsypce tak naprawde. Rozmawialam z siostrą - ona urodzila m-c przed terminem chciaz nic tego nie zapowiadalo. Wię c juz czas najwyższy i na mnie No i widzisz, juz cos sie ruszylo. I zobaczysz ze niepotrzebne byly te wszystkie nerwy :))) I jeszcze chcialam sie pochwalić moją młodszą córcią(nie wiem czy mi wogule udalo sie wklejenie tego zdjecie, jakby cos to wybaczcie):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........wrocilam Szczęśliwe Brzuchatki: Monika.stansted..22.06.2008...39...stansted.....synek... ..Oscar monia****...........01.07.2008...37...Londyn/Bromley.... .synek...?... Aneta_s.............07.07.2008...36...Slough...........c orka.....Jessica Borowa.............12.07.2008....36...Thornton Heath......córka...... Julia...8............13.07.2008...35...Telford......? .....Oliwia/Olivier arvena4-Gosia....08.08.2008...31...Basingstoke..chlopak. .Alexander Julka...............15.08.2008....24.....Londyn......... ..... ............. agnieszka75......06.08.2008....30...Ash, Surrey.....synek.....Kubus Gosia1302.........18/08/08......33.....Londyn/Croydon... ...?.......? natusia22..........28.08.2008....28.....Londyn.......... ....? ..........? asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby......... ..... ?...........? mama Eli...........02.10.2008.....24.....WGC........synek...Jakub Jan monika820227....15.10.2008.....21.....Londyn..........?. ...............? Asanna.............11.11.2008.....19......Wood Green.......?...........? mala79.............07.11.2008.....17......Londyn........ .?................? Katelka25.........09.12.2008r....13....Cheshunt.......?? ?.......????? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia ............bylam z Wami przez ten caly czas sledzilam ,cierpialam z mama Eli jak sie zle poczula, smialam sie ze Aneta nie lubi luster w ciazy,wsciekalam jak Monika miala nerwy z ty swoim szefem, albo Ewka zrobila bubu z przeterminowana bombonierka od chlopaka,no i jak zescie sie napalily na darmowe pieluszki co sie okazaly nieta zupelnie darmowe ale fajnie solidarnie jedna drugiej wypelniala forme,no i Maja 208 dzieki Tobie przypomnialo mi sie ,ze ja tez nie mam NIN bo mi tez nie byl porzebny, Przede wszystkim pozdrawiam Mame Eli bo pomogla mi przetrwac to wszystko,mialam dolka i depresje byla zdecydowana na wszystko juz,dziekuje Mamao Eli ,dziekuje za wsparcie i za te slowo,ze jestes ze mnie dumna,do mi wyprostowalo kregoslup,jestes fantastyczna kobieta! Chcialabym przeprosic,ze nie odzywalam sie tyle czasu a tylko Was podgladalam ale na szczycie tabelki widnieje napis SZCZESLIWE BRZUCHATKI a wtedy to sie nie imalo do mnie,. Wiecie co ja dzis uslyszalam w szpitalu? Ze to nie polska i one wiedza,ze tu sie sprawy zaltwia powoli,problem w tym ,ze jak przekraczajac mury szpitala moge wytrzymac kilkanacie minut i mdleje a te to widzialy i obsluzyly mnie od razu nawet nie mialam sil krzyczec,czekam teraz na telefon jestem ciekawa czy to dziewczynka czy chlopczyk,imie juz dla chlopczyka mam. Borowka jak Ty tak mi jeszcze raz zajedziesz z wrosnietym paznokciem albo MonikaStansted ze zlamanym nosem to mnie sie wywina oczka do gory powaznie. A co do naszej pani,ktora dzis otwrla dzien na forum Anetko_s my jestesmy w tej samej sytuacji tak bo jestes na self employment,bedzieszz mogla to napisz mi emaila prosze,chcialabym z Toba porozmawiac.Nie doczytalam tylko skad jestes. Acha Mala79 przepraszam,ze Cie przeskoczylam. .........pozdrawiam dziewczynki ,malenstwa i te schowane za scianka brzuszka i licze na ponowne przyjecie na forum ale dopiero teraz otwieram sie znowu na zycie, ciekawe czy Cie MamoEli przeczucie nie mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze prosze i kogo my tu mamy...WITAMY SPOWROTEM!!! fajnie ze już jestes szczesliwą brzuchatką :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze prosze i kogo my tu mamy...WITAMY SPOWROTEM!!! fajnie ze już jestes szczesliwą brzuchatką :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Borowka ale fajny bobasiunio,no corunia jak sie patrzy tak sie fajnie ulozyla na boczku,moj jak zobaczyl drugie zdjecie ze skana to mowi teddy bear.......... one rzeczywiscie wygladaj jak misie pluszowe...... dziewczyny jak to wyglada w Angli z tymi scanerami 4D jest to takie drogie naprawde ok 125-175 ze zdjeciem buzi,czy mozna to jakos za darmo zalatwic? Jejku tak buske malenstwa z bliska zobaczyc to och az sie neiwiarygodne robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie! to ja moze zaczne od poczatku bo na domiar sklerozy ciazowej i powolnego myslenia dochodzi mi ciezki dzien w pracy :) asanna, jak to dobrze! :) zaczne od tlumaczenia ze nie jestem wielbladem :) o becikowym w polsce napisalam tak sobie, po prostu rozwazalyscie, jakie komu przysluguja benefity, a mi becikowe nie przysluguje, bo nie dostane zadnych pieniedzy oprocz ma i cb. zastanowilam sie wiec, czy jak nie pobiore tutaj to moze w polsce? nawet nie dowiadywalam sie czy sa takie mozliwosci, a co dopiero mowic o jakims oklamywaniu itp. przykro mi sie zrobilo :( arvena, ciesze sie ze list doszedl, moze wszystko sie niedlugo wyjasni! trzymam kciuki! borowka, chcialam byc mniej tajemnicza, ale po trzecim podejsciu do tabelki sie poddalam :) pisalam wam o scanie i ze przezylam szok na wiesc, ze prawdopodobnie urodze chlopca :) bo mialam silne przeczucie, ze bedzie dziewczynka, hihi. no, zobaczymy! a pakuje sie bo jade do polski z calym dobytkiem i na razie nie wiem co dalej. termin mam na 18 wrzesnia :) pozdrawiam i lece do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx to ty też opuszczasz ten piekny kraj z deszczu i chłodu slynący?? nie no kto wtedy zostanie na forum i bedzie nas pocieszać ??? tak sie nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Onyx pamietam swiecie przekonywalas,ze Ci w boczki idzie Twojego mezczyzna,hi ale numer ,ze to niby mialas przeczucie i intuicje no widzisz...... a tak wogole to czesc Tajemnicza kobitko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
assana dobrze ze wrocilas i czujesz sie lepiej i szczesliwa w koncu brzuchatka jestes co do takiego scana to pewnie sie nie da, za darmo albo cos :( ja mam takei fotki ale w polsce robilam i zaplacilam 200zl. scan mierzenie i wogole jakies tam rady wyliczenia i fotek kilka :) onyx ale jak wracasz do polski to pewnie bedziesz mogla wziac becikowe, bo mi sie wydaje ze nie da rady dla tych co na stale tu mieszkaja nawet jesli jestesmy zameldowane w polsce nadal :) ja jestem nogi mi spuchly nawet stopu pod spodem ale jeszcze 45 min i wychodze do poloznej dziewczyny jak zrobic zeby wkleic fotkeidzidiz?? tak jak wy zrobilysice???? pokazalabym wam buzke mojego synusia ale i tak w razie czego dokumenty druga porcje zapasowa oryginalow mam, jakby cos sie nie podobalo w jobcentre i zadzwonie do nich w przyszlym tygodniu i niech mi tu nie sciemnaija bo bede donich dzwonic prawie codziennie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
assana dobrze ze wrocilas i czujesz sie lepiej i szczesliwa w koncu brzuchatka jestes co do takiego scana to pewnie sie nie da, za darmo albo cos :( ja mam takei fotki ale w polsce robilam i zaplacilam 200zl. scan mierzenie i wogole jakies tam rady wyliczenia i fotek kilka :) onyx ale jak wracasz do polski to pewnie bedziesz mogla wziac becikowe, bo mi sie wydaje ze nie da rady dla tych co na stale tu mieszkaja nawet jesli jestesmy zameldowane w polsce nadal :) ja jestem nogi mi spuchly nawet stopu pod spodem ale jeszcze 45 min i wychodze do poloznej dziewczyny jak zrobic zeby wkleic fotkeidzidiz?? tak jak wy zrobilysice???? pokazalabym wam buzke mojego synusia ale i tak w razie czego dokumenty druga porcje zapasowa oryginalow mam, jakby cos sie nie podobalo w jobcentre i zadzwonie do nich w przyszlym tygodniu i niech mi tu nie sciemnaija bo bede donich dzwonic prawie codziennie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
assana dobrze ze wrocilas i czujesz sie lepiej i szczesliwa w koncu brzuchatka jestes co do takiego scana to pewnie sie nie da, za darmo albo cos :( ja mam takei fotki ale w polsce robilam i zaplacilam 200zl. scan mierzenie i wogole jakies tam rady wyliczenia i fotek kilka :) onyx ale jak wracasz do polski to pewnie bedziesz mogla wziac becikowe, bo mi sie wydaje ze nie da rady dla tych co na stale tu mieszkaja nawet jesli jestesmy zameldowane w polsce nadal :) ja jestem nogi mi spuchly nawet stopu pod spodem ale jeszcze 45 min i wychodze do poloznej dziewczyny jak zrobic zeby wkleic fotkeidzidiz?? tak jak wy zrobilysice???? pokazalabym wam buzke mojego synusia ale i tak w razie czego dokumenty druga porcje zapasowa oryginalow mam, jakby cos sie nie podobalo w jobcentre i zadzwonie do nich w przyszlym tygodniu i niech mi tu nie sciemnaija bo bede donich dzwonic prawie codziennie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka - nie, nie opuszczam. ja tu jeszcze wroce! tak na poczatku sierpnia prawdopodobnie, jako ze jestem self-employed zadecydowalam, ze dzidzia najwazniejsza, wiec mam \"urlop\", no i - last but not least - trzeba zrobic remont chalupy... tutaj tez bedzie remont wiec nie mamy gdzie zostawic rzeczy, na storage troche za malo, czesc na pewno zostanie na strychu u znajomych, ale trzeba to wszystko jeszcze raz przejrzec. nieiwele tego ale zawsze jest co robic. no i jak sobie wyobrazilam siebie z dzieckiem przy cycu, gotujaca, karmiaca, krwawiaca, niedospana, rozczochrana, glodna i w depresji poporodowej jak mam przegladac jakies dokumenty i stare szmaty to postanowilam tego nie odkladac. ty to umiesz czlowieka zdopingowac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
assana dobrze ze wrocilas i czujesz sie lepiej i szczesliwa w koncu brzuchatka jestes co do takiego scana to pewnie sie nie da, za darmo albo cos :( ja mam takei fotki ale w polsce robilam i zaplacilam 200zl. scan mierzenie i wogole jakies tam rady wyliczenia i fotek kilka :) onyx ale jak wracasz do polski to pewnie bedziesz mogla wziac becikowe, bo mi sie wydaje ze nie da rady dla tych co na stale tu mieszkaja nawet jesli jestesmy zameldowane w polsce nadal :) ja jestem nogi mi spuchly nawet stopu pod spodem ale jeszcze 45 min i wychodze do poloznej dziewczyny jak zrobic zeby wkleic fotkeidzidiz?? tak jak wy zrobilysice???? pokazalabym wam buzke mojego synusia ale i tak w razie czego dokumenty druga porcje zapasowa oryginalow mam, jakby cos sie nie podobalo w jobcentre i zadzwonie do nich w przyszlym tygodniu i niech mi tu nie sciemnaija bo bede donich dzwonic prawie codziennie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
assana dobrze ze wrocilas i czujesz sie lepiej i szczesliwa w koncu brzuchatka jestes co do takiego scana to pewnie sie nie da, za darmo albo cos :( ja mam takei fotki ale w polsce robilam i zaplacilam 200zl. scan mierzenie i wogole jakies tam rady wyliczenia i fotek kilka :) onyx ale jak wracasz do polski to pewnie bedziesz mogla wziac becikowe, bo mi sie wydaje ze nie da rady dla tych co na stale tu mieszkaja nawet jesli jestesmy zameldowane w polsce nadal :) ja jestem nogi mi spuchly nawet stopu pod spodem ale jeszcze 45 min i wychodze do poloznej dziewczyny jak zrobic zeby wkleic fotkeidzidiz?? tak jak wy zrobilysice???? pokazalabym wam buzke mojego synusia ale i tak w razie czego dokumenty druga porcje zapasowa oryginalow mam, jakby cos sie nie podobalo w jobcentre i zadzwonie do nich w przyszlym tygodniu i niech mi tu nie sciemnaija bo bede donich dzwonic prawie codziennie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx,ktory Ty tc jestes bo sie nie umiem doczytac w tabelce,niedosc zem slepa to jeszcze nie wiedze,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena to se zaszalałas dzisiaj :)))) a fotke wklejasz tak, pozwole sobie zacytowac koleżankę z forum (jakieś 300 str wstecz) wejdź nawww.fotosik.pl i tam dołączasz zdjęcie. Na końcu program generuje link do zdjęcia. Będzie ich tam kilka, więc skopiuj ten, co jest OSTATNI i kończy się po prostu na .jpg i tyle. do tego nie musisz sie logowac na tej stronie jak niechcesz, klikasz tylko zatwierdz mimo wszystko , czy jakos tak. no to czekamyn na zdjątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha arvena zapomnialam dodać ze potemten OSTATNI link wsawiasz w swoim profilu w "preferencjach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha arvena zapomnialam dodać ze potemten OSTATNI link wsawiasz w swoim profilu w "preferencjach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena zapomnialam dodac ze pozniej ten OSTATNI link do twojego zdjecia wklejasz do swojego profilu w "preferencjach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×