Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Mamo Eli a ciuchy na wyjscie,czy mozna te co w nich do szpitala przyjedzie sie? Dlaczego nie pozwalaja plynu do higieny???HEHE ja mam jeszcze czas ale bardzo mnie to interesuje bo w pl to ci nie zagladaja czy masz ten plyn czy nie,nawet jest specjalny z Intima dla ciezarnych i w pologu ziolowe.Nie bralam tez szlafroka tylko bluze lepiuej sie tak czulam,nie szpitalno he,no i tu po paru godz sie wychodzi:) Kurde jak myslicie moze powinnam do Leicester jechac rodzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,a co to jest screening test?to jest cytologia?robia tu w ciazy taki test,bo ja dostalam jakis czas temu list na screening test,ale zapomnialam go do poloznej wziasc,a w slowniku nie ma tych slowek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze majtusie bralam te takie jednorazowe,bo mi lecialoooooooooo!!!a jakis kubek swoj tam trzeba?bo z tego co wiem to wode moga proponowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia "nie wolno" to mowia polozne :) a co zrobisz to juz inna sprawa. ja mialam epistomie i polozne radzily zeby nie uzywac na poczatku plynu do higieny ze wzgledu na podraznienia. kazaly myc sama woda przez pierwsze dni. HV zniosla zakaz po czterech dniach i dodatkowo mowila o nasiadowkach z olejkiem lawendowym. ciuchy na wyjscie mam przygotowane oddzielnie w domu, leza w foteliku samochodowym (moje i dzidzi) w szafie, zeby nie przeszly szpitalem i nie plataly mi sie niepotrzebnie pod nogami ;) mozesz oczywiscie wyjsc w ciuchach w ktorych przyjechalas, ja tak zrobilam ostatnim razem. screening test to jest test przesiewowy krwi na wykrycie wad genetycznych plodu. nie jest obowiazkowy. jesli wyjdzie zle jestes kierowana na amniopunkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz!!! i tego wlasnie zapomnialam dopisac na swojej liscie a mam spakowane BIELIZNA :D . ja mam w torbie porzadne duze gacie ktore beda trzymaly podklady i nie szkoda bedzie mi ich wyrzucic. niestety majtki jednorazowe w moim przypadku to porazka bo nie moge dostac rozmiaru 8 u siebie "we wsi" wiec wzielam zwykle. stanik mam bawelniany do karmienia :) dodatkowo wrzucilam tez do torby skarpety choc poprzednim razem mi sie nie przydaly. kubek niepotrzebny bo sa jednorazowe w szpitalach (automat do kawy i herbaty tez ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej noc ciezka ale do przezycia :) na noc dalam tylko butle malemu, a potem cala noc cyc, staram sie walcze zeby bylo oki. ale juz po nocy bola cycki iodciagnelam teraz bo zaraz sie zbudzi ibedie glodny. wiec karmie tak raz albo dwa na dobe sztuczne z butli, w nocy i pod wieczor cycek, a w miedzyc zasie odciagam i moj pokarm dostaje z butli chyba zle nie robie a propo birth planu u mnie chyba nawet nikt nie przeczytal kilka pytan zadali i koniec. a przeciez ile nagadalam sie o tym ze chc ew wodzie rodzic. maci ejakas rade na ropiejace oczka??? malemy zwlaszcza jedno ropieje, przemywam woda ale to nic nie daje :( ja wyszlam wlsciewie w tym co przyszlam do szpitala. a co do plynu do hig intymnej t onikt sie tym nie ineteresowal. podpaski te specjalne to sie przydaly barzdo i dobre byly najty jenorazowe!!! do szpitala wziac, koszule wygodniejsze niz pizama, to zalezy jakiporod czy cesarka czy normalnie. jakas przekaska bardoz polecam bo porcje sa w szpitalu male a poza tym mi nie smakowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co kraj to obyczaj,jesli tu mieszkam to musze sie dostosowac:) Fajnie,ze tu ubieramy w swoje ubranka dzidzie,bo w PL to kaftanik 100letni,i zawija sie w taki koc(robi sie rozek)i wiaze tasiemka dziecko nie moze miec raczek swobodnie ma miec w tym rozku ble ja i tak wyciagalam!!!jak zwracaly uwage to mowilam,ze tak chcem i juz!!! Mamo Eli jak sie czuje corcia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena ja na ropijace oczka swoim pokarmem mu siknelam raz i spokoj,bo nic nie pomagalo,mozesz tez rumiankiem,albo swykla herbata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole jak sie urodzi i nie zdazy zarejestrowac dziecka jeszcze to jak jakis problem ze zdrowiem dziecka to gdzie zadzwonic????? miayscie taki przypadek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia ja szczerze mowiac przy Twoich problemach z ciaza wolalabym porzadniejsze rozwiazanie niz oddzial prowadzony tylko przez polozne. wiem ze ktoras z dziewczyn rodzila na takim i byla zadowolona,ale Twoj przypadek jest dosc nietypowy sama przyznasz. moze akurat wszystko bedzie ok ale ja bym chyba sie bala. bron Boze nie chce Cie straszyc lub do czegos namawiac, ale jesli sama masz watpliwosci to moze warto jeszcze raz przemyslec wybor szpitala... lece sie wykapac bo siedze przed kompem jak ten kocmoluch :D kamila czy my sie umawialysmy na 12.30 czy na 13? bo juz... zapomnialam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta s pytalas o kupki.wydaje mi sie,ze to od zmiany mleka,ale dzieci tez tak po prostu na poczatku maja,moje jedno i drugie mialo pozniej sie normuje jak uklad pokarmowy dojrzeje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tez o tym myslalam,ze w leicester w razie czego juz bedzie opieka ku.....ta moja wiocha nic tu ni mo!!!heh,w pazdzierniku mam nastepna wizyte,a nie kurcze ona to co wypelnialam 10000pytan to wyslala do leicester!!!maja to w ciagu 2tyg odeslac,ale moge zmienic chyba jeszcze,a co tam pojade tam rodzic to mnie nie wywala hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena nie martw sie napewno cie by przyjeli w razie czego bez problemu!Zdaje sie ze masz na to czas,zreszta nic twojemu maluszkowi nie bedzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena na ropiejace oczka domowym sposobem jestmala szczypta soli na pol szklanki przegotowanej, ostudzonej wody. najlepiej jednakjest kupic sol fizjologiczna (saline drops) tylko nie wiem czy nie trzeba recepty. i nie przemywaj obu oczek tym samym wacikiem! arvena jesli cos sie dzieje to dzwonisz do Health Visitor. jesli problem jest powazny ona umawia wizyte z lekarzem bez wzgledu na wszystko. Aneta_s sorki zapomnialam Ci odpisac.nie mam pojecia jak to jest z butelkowymi dziecmi, ale moge poczytac w swojej "biblii" i odpisze Ci po poludniu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wqrwilam bo zadzwonilam do takie 24 h pomocy medycznej NHS Direct ogolnej rzadowej, niewazne i poweidzieli ze maly powinien widziec lekarz. no dobra zadzwoonilam do lekarza a ona w recepcji do mnie ze musze najpierw w urzedzie zarejestrowac dziecko a ja na to ze to nagly przypadek, a ona swoje a ja do niej juz z placzem ze co ze dziecko umrze a pani mi wmawia ze musze je najpirw zarejestrowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i zapisala mnie z agodzinke niecala do lekarza!!!!! glupia pizda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena- na ropiejace oczka mozesz przemyc herbatka rumiankowa lub ze swietliem. Napewno pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1981
Czesc dziewuszki MamoEli dzieki za #zawartosc torby# zaraz jade dokupic pare rzeczy i sie pakuje W nocy malenstwo wypinal mi sie gdzies w dol ze az bolalo nie spalam chyba do 4tej ech... Arvena sprobuj swoim mlekiem na to oko pamietam ze kiedys moiemu chrzesniakowi tez pomoglo. I badz dzielna z NHS tak trzeba jak sie nie wyklucisz to maja w d*pie Pozdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi juz po wizycie, bo blisko mam przychodnie, a w recepcji taka stara larwa siedzial. 5 minut to wszystko zajelo, dostal maly kropelki i po problemie. a jakby nadal nie chciala przyjac to spytalabym jej sie o imie i nazwisko i powiedziala ze jesli cokolwiek sie stanie mojemu dziecku lub pogorszy to ja obarcze za to ze ona kazala mi sie zarejestrowac!!!!! krowa ja to jestem taka ze nie daruje!! normlanie jak ona do mnei ze nie moze, to ja, juz ze zlosci z placzem na nia powiedzialam a ona ze nie chcialabyc niegrzeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Arvena oni tu sa dziwni nie ma u nich nic na juz!Ajesli chodzi o takie maluszki to nie ma co popuszczac!!!Dobrze,ze masz te kropelki,napewno pomoga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tym mlekiem to w oko mam kapnac??? tak kropelke czy wiecej?? tu trzeba byc stanowczym i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeermmm.. na 12... takze mnie niestety juz tam nie ma, bo czekalam do 12:20 i ciebie nie widzialam :( no szkoda, musimy sie umowic na inny dzien, bo byl drobny problem komunikacyjny :) Trza bylo dokladnie maila sprawdzic !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozo
hej natusia22 chyba rodzi, bo cos jej nie widze ani tutaj ani na gg. mam nadzieje ,ze bedzie wszystko ok. w piatek miala miec wywolanie, hmm moze wiec niedoczekala. u nas ok. malutka spi, nawet w nocy nie jest dokuczliwa, tylko nie nadazam z przebieraniem, bo albo kuupa wielka albo ulanie... ale co tam.. jutro jedziemy zarejestrowac ja i pozniej do londynu, z podaniem o paszport, musimy sie pospieszyc, bo za miesiac ...bye bye UK. co do torby do szpitala.. haha przez 3 dni pobycia w szpit. zuzylam 3 paczki podkladow.. po wyjsciu R. dokupil 2 i wczoraj mama doniasla 4... takze masakra... no i polecam majtki jednorazowe.super wygoda. teraz juz mi idzie 3 paczka. mamo eli w mother care maja majtki i chyba rozmiar jest zanizony, bo ja mam 10-12 i sa strasznie ciasne, takze moze tobie by ten rozmiar pasowal. w boots, ten sam rozmiar jest dla mnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
super, ze jestescie. mysle ze tutaj z lekarzami tak sobie, dlatego dobrze ze mozna poradzic sie kogos z pierwszej reki. Dzis sprobowalam uzyc smoczka, wlasciwie pozyczylam od siostrzenicy. i dziala, ssie jak najety, ale dalam mu tylko na dwie minuty, bo ogolnie jestt bardzo grzeczny i malo placze, wiec bede smoka uzywac w ekstremalnych warunkach, jak np. wczoraj. wybralam sie z siostra i kolezanka do miasteczka pociagiem i mialam stresa bo maly zglodnial i plakal, ja tez, ale w koncu dalam mu cyca na lawce, normalnie przy smietniku, bo innej nie bylo. ale sie uspokoil, na chwile. Jeszcze ciagle reaguje lzami jak maly tak strasznie placze. jeszcze mam pytanko odnosnie potowki, bo ma na buzi krosteczki. nie wiem, czy to tak zostawic az samo zejdzie. Kapie go oczywiscie i myje buzie, moze to od czapki bo spedza na dworze czesto ponad 3 godziny. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×