Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

normalnie kryzys i zaraz się potne.. fatalnie się czuje.. jest mi strasznie gorąco i duszno i to uczucie że zaraz zemdleje jest okropne. Leże, wstaje itp.. ja pijam bezkofeinowa, może powinnam czasem zwykłą. Wczoraj dzwoniłam też rano do położnej, bo mi kurde coś słodkiego kazała przed snem zjeśc i tyle......... a to co poranek to gorzej. Jutro mam lot o 13;30... musi byc wszystko ok, a może to emocje, albo ja nie wieeeem Ja starałam się 6 miechów, ale miałam policystomie wcześniej i bałam się problemów, ale jest ok. Jak wiedziałam, że jestem w ciąży to czułam takie coś... \"nie, ja w sumie jeszcze nie chce... to za wcześnie\" nie wiedziałam, czy się cieszyłam bardziej czy martwiłam Anecia jedno ma dwa latka a drugie ?.. no i myślisz, ze jest szansa, że będzie dziewczynka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos nudy dzieci.. moja step-daugther ma na szczęście prawie 7 lat wiec nie ciężko jej znaleźc zajęcie. Dzis wraca już do mamy, bo pierwszy raz byla u nas na 5 dni z racji wakacji, ale obie zniosłyśmy to nieźle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tu w Anglii znajomą która pierwsze rodziła w wieku 30 lat a drugie teraz w wieku 35 i oba są zdrowe i słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi syn ma 9 lat i o wiele za dlugo byl jedynakiem...rozpieszczony!!!! Na dziewczynke mam cicha nadzieje,tak sobie mysle,ze jak juz wpadka to niech to bedzie girl!Ilez tych siusioli w domu,mezowi obiecalam,ze sie klejnocikow pozbedzie,jak chlop!Oby zdrowe bylo w sumie!Fajnie by bylo kiteczki robic!Kamila mowie ci zrob se rozpuszczalna slaba,albo cappucinko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o wiek tylko,ze wpadka w takim wieku.Ja sobie powiedzialam,ze do 32roku jak nie bedzie to juz nie!Ja mam znajoma co miala 38 lat i drugie urodzila w marcu 2mies po adasiu,a pierwsze 15lat wczesniej,chodzilam jej kapac,bo sie bala,nie umiala przystawic do piersi i wogole...szkoda gadac!A ja jestem taka,ze nie odmowie...i tak latalam z adasiem kapac Majeczke!Bozia mi wynagrodzila hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoEli ja tez robie tak chowam zabawki,zostawiam kilka,a za jakis czas chowam te,a wyciagam nowe!Ide bo zaraz nalot counsilu,napisze pozniej jak sie dogadalam hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeziu nooo... siostry córeńca jest taka cacana, i ma juz dośc długie włoski i siostra ją czesze w dobierane itp, a usmiech ma jak aniołek. Ja jeszcze nie wiem co chce.. wg kalendarza chinskiego wychodzi chłopak, ale po kształtach mówią, że dziewczynka, usg za parę dni a ja nadal nie wiem czy chce czy nie chce wiedziec...... Moja kuzynka dopiero po 4 córkach doczekała się syna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie bedzie niespodzianka :) najpierw powiedziano mi ze chlopak, pozniej ze dziewczynka... jak to mawiaja co Bog da to ksiadz ochrzci. najwazniejsze ze dziecko jest zdrowe i dobrze sie rozwija. tak czy inaczej jest to ostatnie dziecko i jesli bedzie to dziewczynka to na pewno nie bede probowac \"do skutu\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miałam usg na 21 tyg to nie wiele było widac... bujałam obrączke, robiłam ta wróżbe chińską ( http://www.findyourfate.com/chineseastro/lunarcalender.html ) i mam brązową linie co niby oznacza dziewczynke i nadal nie mam pewności. Mój Ed mówi, żebym teraz na usg nie pytała, ale kurcze korci mnie.. to jak omen takie zgadywanie. Imiona już wybrane, nawet drugie imie dla obu płci, brzmiące po polsku. moja mama bardzo chciała żebym dała Bartek, ale mój biedny mąż miałby problem z wymawianiem, więc odpada :D Mamo Eli czy moge z ciekawości zapytac ile masz w obwodzie brzuszka ?? Ja mam póki co 115, ty jestes miesiac dalej wiec mysle jak duzo urośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W Coventry dosyć ciepło, ale słońce za chmurkami. Jestem z powrotem.Teściowie wczoraj zostali odstawieni na lotnisko i szczęśliwie dolecieli na miejsce.Teraz muszę tylko poprzekładać wszystkie rzeczy w domu na \"swoje\" miejsce, nic nie mogę znaleźć (to zasługa teściowej - ona ma zawsze swoją wizję \"naszego\" domu). No i znalazłam trochę czasu żeby poczytać forum.Niestety już na pisanie zabrakło, bo właśnie się Czareczek obudził.napisze później. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... Kamila jakby tu... ja mam 112 w najszerszym miejscu :D:D:D. zrobialm sobie obrecz z centymetra i w najszerszym miejscu ta obrecz ma wlasnie 112cm :) brzuch mam jednak bardzo duzy w porownaniu do reszty ciala, bo dodatkowo jestem niewysoka (nieco ponad 160 cm). ale Ty sie slonce takimi rzeczami wogole nie przejmuj, powiem Ci ze nawet do glowy mi nie przyszlo wczesniej sie mierzyc... w sumie to kazda kobieta inaczej nosi ciaze i inaczej (w roznych miejscach) przybywa jej centymetrow :) .ja mam brzuch w ksztalcie poprzecznie lezacego arbuza :) , poza tym brzuch mam nisko od samego poczatku i reakcja na niego jest zawsze :\"jestes pewna ze to nie bliznieta?\". Monika2 widziala jak naprawde wygladam, prawda Moniczko ze mam niezly bebzolek? ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki mam chwilke wiec sobie popisze Widze ze piszecie o zachodzeniu. My na pierwsza czekaliśmy 7 m-cy. dla mnie to byla wieczność. po 3 m-cach stwierdzilam ze jest problem, bylam zalamana,ale wizyta =u gin pomogla sie podnieść. Bo wiecie ja to chcialam tak hop siup i miec dzieciaczka. A z Olą to bylo szokująco ekspresowo - wystarczyl jeden jedyny raz i Ola sie poczęła! O słysze sie obudzila. Mona pliz prześlij mi tę książeczkę o spaniu. Zawszxe zx tym mialam problemy yagodka79@yahoo.co.uk , bede Ci naprwde wdzieczna. A co do kupek Julki to radze ci porozm z fachowcem, przy karmieniu ml modyfik nie powinna miec takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po tych 6 miesiącach też powoli się martwiłam i poszłam dac krew do zbadania hormonów i zaszłam w ciąże, a to było dokładnie w momencie gdy wprowadzilismy sie do nowego mieszkania, bez teściowej.. może te plemniczki czuły się jakieś zrelaksowane albo cuś :D :D Mamo Eli... nieźle!! Mnie też pytali czy to nie bliźniaki. Mi tu nie chodzi o to że jestem za duża czy za mała, tylko tak sobie mysle ile jeszcze urosne. Też mam nieco ponad 160, 163 dokładnie ale wyglądam jak orka !! :-) Przestałam się tym przejmowac. Na początku jak szybko tyłam bylo mi ciężko, bo od początku miałam pare kilo nadwagi, ale cóż ja mogę, jadłam dośc dobrze i zdrowo. Będe latac na basen to może zgubie :P Idziemy zaraz do parku na spacerek.. w mojej wersji pewnie dośc krótki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie widze ze takie zmiany maja wpływ! Ja zaszlam w ciąże zaraz po tym jak wreszcie zaczeliśmy mieszkać sami, bez zadnych wspollokatorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej padam na ryj, moj maly zre co dwie godziny czy dzin czy noc, normalnie jest tak lakomy. noce nieprzespane. czy to normalne ze on ciegle nienajedzony???? a wiecie co mi chyba szef troche popusci od cesarki :( byla polozna wymaz wziela bo boli, kurde mam nadizeje ze nic nie paskudzi sie :( musze was kochane doczytac a jak natusia, jakis postep?????? biedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas ze staraniem bylo tak, zaszlam od razu za pierwszym razem ale potem zaraz poronilam 5-6 tydzien. i potem 10 miesiecy !!!!!!nam zajelo zeby splodzic potomka a co do wielkkosci brzucha ja mam 164 okolo a brzuch mialam tak pod koniec z okolo 115!!!!! i co z niego wyszloo chlopak wielki 4100g!!! wy tu o dzieciaczkach kolejnych ciazach itp. a jak dlugo trzeba czekac po cesarce na kolejne starania, mi cos wspomnieli ze po roku mozna sie starac. i dziewcyzny jak dlugo mialyscie @ po porodzie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena ja po 8m-cach, karmilam tylko piersia. z jedzeniem malego zobazysz ze wkrotce sie unormuje, bedzie coraz lepszy w tym. a dajesz mu smoka?może on wcale nie taki glodny jakby ci sie moglo wydawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvene ale ten Twój mały fajny, tak jakby blondasek się robi, po mamusi:) Świetny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi83
Hejka! A my się staraliśmy zaraz po ślubie- w czsie tyg. poslubnego w Miedzyzdrojach.. no i się udało od razu! A po Adasku 1. @ mialam po 4 mcach, w maju.. karmilam piersią.. no i znow się udalo..byl pierwszy i ostatni.. normalnie to mam chyba ukryty snajperski talent w domu;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi83
Arvena- moj jadl tak samo, 24na h. Az do 7 mca.. hv mowila, ze to jest normalne. Mojej kuzynce, ktorej maly tez jadl tak czesto pediatra doradzil taka sztuczkę- nakarmic z jednej piersi i do 2 godz. jeszcze raz z tej samej, najlepiej po godzince, bo wtedy dzieciaczek pije od razu to tresciwe mleko, no i moze mu starczyc na dluzej.. u mnie niestety nie dzialalo, i tak jadl co 1,5- 2 godz. Ale u niej tak.. moze sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena borowka ma racje, on moze byc nie tyle glodny co miec potrzebe ssania.sprobuj smoka ;) ja dostalam pierwszy niby okres po 10 miesiacach, ale bylam na pigulce od 7 tygodnia po porodzie a przy tych pigulkach ktore bralam okres ponoc zanika. pozniej 2 razy dostalam \"depo\" wiec tak naprawde to prawdziwy okres dostalam dopiero we wrzesniu zeszlego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w lutym poronilam,a w kwietniu z adasiem zaszlam... Miesiaczke pierwsza po roku,karmilam piersia caly czas do 9miesiaca,a pozniej piers tylko w nocy w styczniu przestalam i w lutym pierwsza miesiaczka:) z pierwszym tez dopiero jak odsunelam od piersi to 1@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mij Adas tez taki obzartuch,bo duzy sie urodzil i niby dlatego wiecej potrzebowal,ja go poilam woda z glukoza,i smoka dawalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena Ty najpierw wyliz rany po pierwszym a nie juz pytasz o nastepne :D:D:D . a tak serio to skoro tak Ci powiedziano to pewnie tak mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi83
a powiedzcie mi Dzieuszki, który temin jest prawdopodobniejsz- z krwi, czy z usg, bo mam wyniki, no i to 11 dni różnicy, więc juz sama nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszłam tylko na spacer a tu jak na rynku, hehe To ja całkiem nieźle idę z tym moim brzuszkiem na 115cm obwodu w 30 tygodniu ciąży, a nie watpie, że on jeszcze urośnieeee :-) Najzabawniej będzie jak urodzi sie kruszyna! Chociaz od mamy po siostre rodziły się raczej duże dzieci, to ze mną pewnie też nie będzie inaczej Ja słyszałam, że płodnośc krótko po porodzie jest bardzo \"aktywna\" wiec warto się zabezpieczyc jeśli ktoś woli poczekac... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wyslalo sie zanim dopisalam :D pierwszy skan jest tzw skanem datujacym. ponoc wszystkie plody do 13 tc rozwijaja sie jednakowo dlatego tez b. wazne jest zeby pierwszy skan zrobiony byl do tego czasu. wtedy wyniki sa b. wiarygodne. dziewczyny ale wlasnie mialam skuuuuurcza! az mnie pot oblal. aha1 oddzwonial do mnie pani doktor i oczywiscie nie mozna brac w ciazy Lemsipu bo zawiera skladnik antyhistaminowy :( zostaje mi tylko stary, dobry paracetamol i goraca woda z imbirem, miodem i cytryna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×