Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

oleniga bo ja w sumie malo przytylam, ale ostatnio jak stanelam na wage to troszke sie pozytywnie naladowalam. strasznie sie martwilam o to ze za malo przybralam no i od ostatniego wazenia przybylo mi 3 kg!!! rewelacja, bo 8,5 na koniec osmego miesiaca to moim zdaniem malo. w pierwszej ciazy przytylam 13 kg to teraz bedzie chociaz 11,5. nie martw sie, zrzucisz :) moze zajac Ci to troche czasu ale dojdziesz do wagi. najbardziej zdradliwy jest okres kiedy przestajesz karic piersia ;) . przyzwyczajasz sie ze mozesz zjesc wiecej a tu brak popytu na kalorie, podaz nadal taka sama i tylek rosnie! :D watpliwa przyjemnoscia jest chodzic w ciazy 42 tygodnie, uwierz mi ;) mi chyba najbardziej we znaki dali sie znajomi, lek przed tym ze z mala moze byc cos nie tak (bo lozysko sie starzeje) i niemoznosc znalezienia sobie wygodnej pozycji. w sumie to dyskomfort koncowki ciazy mialam okropny... i to budzenie sie kazdego ranka z wielkim brzuchem, wiecznie pelnym pecherzem i opuchnietym cialem (stan przedrzucawkowy). kiedy wiec zaczely sie skurcze bylam tak szczesliwa ze mialam ochote tanczyc i skakac po lozku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniapud dziewczyny pokazuja brzuchy bo ja sie martwie ze jestem dopiero w 23 tc a juz mam taki wielki brzusio jak Oleniga i mama Eli w 34 tygodniu i sie poprostu boje bo wyczytalam ze jesli kobieta w ciazy ma za wielki brzuch to moze miec wielowodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nic z tego bo moj Einstein (czyt. maz) gdzies przeniosl cholerne zdjecia!!! 😠 mam nadzieje ze ich przypadkiem nie wykasowal bo sie chyba z nim rozwiode!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewuszki! czas na mnie, bo polozylam dzis mala wczesniej spac, wiec jest szansa ze jutro zostane zbudzona skoro swit ;) dobrej nocy wszystkim brzuchatkom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga, dziewczyno wygladasz slicznie! nie marudz! mam taki sam ksztalt brzusia :) identyczny, tylko ze moj jest jeszcze nizej (tak to mozliwe :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 ja Cię dobrze rozumie, że się martwisz ale najważniejsze jest pozytywne myślenie. wiem, że wielowodzie ma bardzo mały % kobiet i przeważnie przyczyną w 50% przypadków jest cukrzyca lub toksoplazmoza. nie wiem jakie badania robili ci tutaj ale jak byłaś w polsce na badaniach i miałaś usg i nie wykryli wad u dziecka to jest to drugie 50% które wyklucza wielowodzie. więc ja bym się nie zadręczała na twoim miejscu takimi myślami. nie wiem czy to może być jakieś pocieszenie dla ciebie ale moja psiapsiółka z polski (wzrost 170cm i waga ok. 60kg przed ciążą) w czasie ciąży przytyła prawie 30kg bo dzieciątko miało grube kości i było bardzo ubite i brzuch też miała wielgaśny. przestała chodzić będąc w 32 tc bo sprawiało jej to b.duży problem. więc jeśli masz troszkę większy brzuch niż inne brzuchatki to nie znaczy, że coś jest źle. widocznie tak przy tej ciąży musi być. słonce nie martw się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga fajny masz ten brzusio chyba bedzie chlopak!!! mamo Eli dzieki za dobre checi ,jak ci maz wykasowal to nie daj mu ketchupu jesli lubi:-D :-D a tak powaznie to jezeli znajdziesz to zdjecie ktoregos dnia to bede ci wdzieczna bo skoro mowisz ze taki sam mialas to bede spokojniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniapud wiem ze powinnam myslec pozytywnie ale ja wlasnie nie bylam w Polsce na badaniach a tutaj mialam tylko jeden scan na poczatku ciazy dlatego tak sie martwie!! dziekuje wam dziewczyny !!!poczekam do poniedzialku na to badanie i zobaczymy co mi tam powiedza.Wiem musze byc dobrej mysli.Moze sie uspokoje troche po badaniu, badz jeszcze bardziej mnie wkurzą i juz calkowita zalamka bedzie.No ale wiem do czasu badania myslec pozytywnie ,musze sobie to wbic do łba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też będę szykowała się powoli do spania...ciekawe co czeka mnie tej nocy ... :) damy radę :D Kamila26 myśl pozytywnie :) jeszcze tyle przed Tobą... trzymajcie się dziewczyny... spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! ale macie fajowskie brzuszki!!!Oleniga boski normalnie!!kamila26 ja mam prawie juz taki jak twoj!a z adasiem to do 6mies nic nie bylo widac!!!z 1 tez!ale te 10lat temu to ja 54kg wazylam:)teraz 10kg wiecej. mamoEli ale masz przygody!gosc z nozem,teraz jakis krawczyk!!!mi83 fajna historyjka,gosc bez 3palcow i dobrze mu tak!u nas tez sa wlamania,dostalismy z councilu pismo zeby wychodzac lub jak ktos gdzies na dluzej wyjezdza to zamykac dokladnie wszystko!!! ja nie mam aparatu tylko kamere,ale tam chyba tez zdjecia mozna robic...hmmmmmmm musze starego zapytac.dzisiaj konczy xxxlat heheheheh!!!oleniga dzisiaj termin,ale moze do 29 wytrzymasz i prezencik bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PISZE JUZ DZISIAJ,ZE NIE WIEM CZY JUTRO BEDE,BO MOJ MA WOLNE I POJEDZIEMY NA CAR BOOT,POZNIEJ IDE PILNOWAC DZIECKA,I NIE WIEM CZY BEDZIE CZAS,W PONIEDZIALEK MAZ TEZ MA WOLNE,POSTARAM SIE COS TAM NAPISAC,ALE NAJPEWNIEJ WE WTOREK BEDE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki! oleniga raport z nocki prosze :) ja spalam wszystkiego 5 godzin z przerwami, jestem padnieta. ide zrobic jakas kawe to moze sie przebudze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Witajcie kochane dziewczyny :) Mamo*Eli ja podobnie dzis spalam pewnie nie budzily mnie az takie bole jak Ciebie ale tez byly.Spalam do 2 a pozniej to juz mozna to nazwac czuwaniem..no coz caly tydzien niezbyt jakos sie wysypiam..pewnie to przez ksiezyc;) u mnie dzis od rana wielka mgla!Ponoc ma byc dzis piekna pogoda:) zobaczymy:) Oleniga trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim polozylam sie wczoraj juz o 21 ale wytrzymalam na filmie do 22 i koniec. Wy to do pozna potraficie siedziec, a moze to z niewygody Mnie jak zawsze menż obudził przed 7 i chciałam spac dalej, ale myślenie o jedzeniu było silniejsze i poszłam po jogurt i banana, mala i tak już nie spała w salonie Mój brzuszek jest też gdzieś taki duży jak Olenigi i to też w 34 tygodniu, tyle, że ja jestem pulchniejsza :) Na fotosiku mam fotke z 6 miesiaca, także nieźle było widac, i dodam teraz świeższą. Ty Oleniga faktycznie drobno i ładnie wyglądasz, a mówiłaś, że przytyłas dużo.. nie widac moja droga naprawde. Kamila26 faktycznie masz spora ta swoja bump.. ja mialam mniejsza, ale i mialam wiecej miekkiego cialka :D oj oj.. ide smierdzielka wykapac, tzn wrzucic ją do wanny co by się wymoczyla bo nie pachnie za ładnie.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... noc nie była jakaś straszna, kilka razy wstałam do toalety, powierciłam się na łóżku, już nawet do ceraty przywykłam... mały trochę wiercił się w nocy, chyba znowu walczył z napinającą się macicą ;) on chyba jednak poczeka do pon. i zrobi mi prezent urodzinowy :) napina mi się ta macica cały czas, zaczęłam właśnie mierzyć sobie, ale ból tak jak przedtem, taki jak na okres ale dość słaby, ja pamiętam jakie masakryczne bóle miałam przy miesiączkach także te to są lightowe...:)... no i pobolewa mnie głowa i brakuje mi momentami powietrza jak brzuch się napina...nic nadzwyczajnego chwilowo :( Kamila_b może i nie wyglądam jakbym duzo przytyla, ale przytyłam 25kg, nawet koszulki męża noszę bo swoich, dobrych na mnie nie mam :) no i mam jedne spodnie dresowe rozmiaru 14 :) przed ciążą ważyłam 55kg :) ale co tam, to nieważne, wszystko zrzucę... teraz czekam na malucha, już raczej jestem przygotowana :) :D :D :D napiję się cappucinko i zaraz męża do sklepu wyślę, chyba skuszę się na tą herbatę z liści malin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwwwa dzis akurat nie przez bole a przez moja pierworodna :) wstala o 4.30 gotowa do zabawy! przyczlapala z tym swoim kroliczkiem szmatlawcem do naszego lozka i kazala mi wstawac, bo ona juz nie chce spac! 😠 wiec przez godzine gniezdzilam sie z nia, mezem i brzuchem, znosilam kopniaki i drobne paluszki na moim napietym do granic brzuchu az nie wytrzymalam i wynioslam ja do wlasnego lozka :) juz szarzalo na dworze, usnelysmy obie w tym jej lozeczku (140 cm dlugosci). rano jak juz bylo jasno wrocilam do siebie, ale przeciez znowu za mna przywedrowala po godzinie. teraz siedzi u mnie pod pacha i oglada na drugim screenie troskliwe misie, ktore zna na pamiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to spoko noc mamoEli ja wlasnie sie obawiam,ze pozniej adas bedzie czestym bywalcem w naszym lozku jak juz 3cie bedzie i calkiem na ryjka bede padac!!!bede mu meliski na noc podawac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozie mamo Eli... ale masz przeboje i oceaniczna cierpliwosc....... Jasmine jak kazałam jej iśc do wanny i zostawic misia ktorego wczoraj kupiła... zapytała mnie, czy ja swoje dziecko też będę zostawiac jak będę szła się kąpac....................dobre co? a mi znów słabo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo***Eli to Ty odpoczywaj, zdrzemnij się, ależ ta Twoja dziewuszka to mały diabełek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga ja tez mialam taka wage wyjsciowa z pierwszej ciazy :) z drugiej 5kg wiecej ale to akurat bylo przemyslane ;) chcielismy zwiekszyc szanse na meskiego potomka wiec musialam troszke zmienic diete :) no i przytylo mi sie do 60 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha! zobaczycie dziewczyny jak szybko bedziecie musialy przywyknac do takiego "bandyctwa" ze stony swoich dzieci ;) . nie moge spac bo mam dzis b. wazne spotkanie ok 11.30.... z Kamila_B. poloze sie jak wroce, ale tak na prawde to juz mi przechodzi to zmeczenie. podejzewam ze jak wezme prysznic to bedzie calkiem cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam rankiem kobitki:) u mnie za oknem taka mgła, że prawie nic nie widać:( ciekawe jak będzie dziś pogoda. nocka dziś okropna najpierw nie mogłam się ułożyć bo żadna pozycja nie była dobra a jak już usnęłam to toaleta wzywała i od jakiejś 4,30 do 7 urzędowałam bo znów problemy z ułożeniem i czułam jak bym w tym brzuchu miała wszystko bardzo napięte. nawet był moment, że sobie pomyślałam, że wezmę pościel i pójdę do livigu na siedząco spać, ale dziś to bym się nie ruszyła z powodu obolałego kręgosłupa. kamila_B fajową masz ta pasierbicę, najpierw pomysły z pakowaniem prezentów gwiazdkowych a teraz to kąpanie. uśmiałam się jak to przeczytałam. a teraz czas na jakąś kawusię dla odmiany po całym tygodniu kakałka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!ja juz chyba mam taki wyrobiony system ze godzina 8.30 i juz spac nie moge. mamo Eli a tobie widze ze system wyrabia Ela:-D Narazie jeszcze nie mam planow na weekend,chyba caly dzien przesiedzimy w domu. Z tego co czytam to nocka byla dla kazdej nie najgorsza:-) Oleniga nagadaj tam swojemu maluszkowi \'\'wiesz maly termin sie zbliza,wiesz dziewczyny czekaja a ty se jaja robisz\'\' trzeba go troche postraszyc to do poniedzialku wyjdzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba nie dla wszystkich ta nocka nie najgorsza bo widze zw aniapud na maxa niewyspana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadam do niego Kamila26 ale on nie słucha mnie za bardzo... trochę sie tam ruszy i tyle... ale powiem Wam, że jak wstaję i próbuję chodzić to tak mnie do dołu ciśnie, że ledwo kroki stawiam... Kamila_b a Jasmine to też niezła aparatka... spryciula i mała cwaniara :)... Ty się lepiej połóż i odpocznij jak Ci słabo... Aniapud Ty też odpoczywaj... a mama***Eli tak... prysznic wystarczy i jak nowo narodzona, ta to ma zaparcie :) pogoda do d.... mgła masakryczna... mój mały stwierdził, że pogoda nie fajna i nie wychodzi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny, żebyście wiedziały że jestem padnięta po dzisiejszej nocce, już pół kubka kawy wypite i pomysł mamy***Eli z prysznicem też wprowadzę w życie i mam nadzieję, że do jakiejś 14 wytrzymam bo mam kilka rzeczy do zrobienia a później to już może być za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki! U nas też dziś mgła gęsta mgła od rana, ale widzę, że już się przejaśnia i chyba będzie kolejny słoneczny dzionek! Nockę miałam jak zawsze, z boku na bok i bóle kości, ale już przywykłam. Też muszę się jakoś ożywić i chyba również liczę na to, że prysznic zadziała, póki co mulę się jeszcze w szlafroku. U nas w St Albans dziś festiwal piwny, pewnie się wybierzemy, ale ja tylko będę mogła wąchać piwko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia mówisz, że festwial w ST Albans, może też pojedziemy później, jak się mój niedźwiedz obudzi. A wiesz gdzie dokładnie ? Mi już troche lepiej ogólnie, ale przyznam się, że zamiast kanapeczek to zjadłam wczorajsze spaghetti, tak żeby nie czuc glodu, heh. Chociaz wiem, że to średni pomysł na śniadanie :D Jest mi jednak ciągle gorąco.. najchętniej bym wiatraka nie wyłączała, a jak urodze to pewnie kołdre zimową wyjme!! Czekam już zwarta i gotowa na mame Eli.. mam ciasto tiramisu do kawy.. rozpusta cio ?? ps.. prysznic w sumie pomógł.. ale musiał byc chłodny, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×