Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Kurcze mamo***Eli ja dopiero sprawdziłam pocztę... nie spodziewałam się jakiegokolwiek maila... dzięki za namiary :) :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze mamo Eli jaki spiczasty! :D wiecie co, u mnie bylo widac ciaze juz w drugim miesiacu! nie zartuje a w 25 tyg mialam juz naprawde max duzy ale ja to wogole jakis ewenement jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!choc pewnie juz spicie!! Mamo Eli dziekuje za obiecane zdjecia:-),ale mojego brzucha to chyba nikt nie przebil w 23 tygodniu.Moj maz powiedzal ze ja mam wiekszy. cos malo dzisiaj pisalyscie.Ja caly dzien nie siedzialam przy komputerze bo tak mnie glowa bolala z reszta do tej pory boli a nie chcem sie faszerowac paracetamolem.Chodze dzisiaj taka ospala nic mi sie nie chce ,zaraz klade sie spac. Mam nadzieje ze jutro bedzie lepszy dzien. Lollibelly fajnego masz dzidziusia!!! Widze ze rozpoczol sie wyscig Olenigi i mamy Eli:-):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.... a ja poszłam wczoraj wcześniej spać ale leżałam chyba z dobrą godzinę zanim zasnęłam...no i jeszcze męczyłam się w toalecie z 15min... biegunka :o wstałam właśnie, żeby conieco przekąsić bo mój maluch zaczął się dobijać, no i wyleżeć nie mogę już bo mnie brzuchol i krzyż boli... pewnie zaraz wrócę do wyrka bo co tu robić o tej porze... napiję się jeszcze herbatki :) ciekawe jak postępują skurcze u mamy***Eli?? bo u mnie to brzuch się tylko porządnie napina i robi się twardy jak skała.... Lollibelly ja też już swój brzuch widziałam w 2 miesiacu :) ale co tam... wielkość brzucha o niczym nie mówi, każda z nas ma inny :) ale tego spiczastego u mamy***Eli to nikt nie przebije...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek no i jestem pierwsza.. ale tylko dlatego, że wczorajsza lekcja z cichego podnoszenia i spuszczania klapy od kibla dla Jasmine nie byla zbyt efektywna i jak walnela po 8 to wiadomo juz sie obudzilam ;/ powiedzmy ze jej nie zabije zrobilam cos wrednego... zawolalam ja i 3x kazalam podniesc i opuscic klape. Gnida jestem wiem. Ale sama powiedziala, ze ona wieee.. wiec teraz bedzie wiedziec 3x :) Pogoda się ładnie zapowiada. Ja już coś wcinam i piję lekką kawke. Dziecko sobie z tyłu książki czyta a to w środku.. jak tata, śpi. Lolli dziekuje za komplement. Czuje się straasznie nadmuchana i taka miękka z każdej strony, ale milo, że tak mówisz :) Ave! Olenigus trzymaj nas na bieżąco bidulo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim brzuchatkom. Ja od jakiegos czasu miewam bole i chwilami sciska mnie w dole,bol jest taki ze az musze se przykucnac,albo wstac sie nie da. Przestraszylam sie wczoraj i zaczelam sie pakowac choc mam ponad 5 tyg jeszcze. Mam pytanko odnosnie podrzewaczy i sterylizatorow,ktore produkty sa lepsze z Aventu czy Tommee tippee. Doradzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki! ja nadal nie rozpakowana choc skurcze mam czasem takie ze lzy wyciskaja i pot (jak wczoraj). teraz cisza i spokoj wiec ciesze sie pieknym slonecznym dniem i pewnie gdzies wybedziemy dopóki nie rodze :D:D:D mala79 nie pomoge Ci, nie znam sie na podgrzewaczach, bo nie byly mi potrzebne (karmilam poltora roku :) ). ogladam sobie na ebay pasy na okres postpartum i kurcze nie wiem co wybrac... troche tego jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki :) ja już po wielkim śniadanku z kakałkiem, teraz to czas na jakąś kawkę i ciasteczko.na nogach jestem już od 7 bo moi nowi sąsiedzi postanowili w niedzielę o godzinie 7 rano zacząć się wprowadzać do nowego mieszkania i przesuwać wszystkie meble. mam nadzieję, że dziś się wprowadzą i jutro będzie spokój:( kamila_b ty to masz pomysły a z ta nauką zamykania deski to wymyśliłaś :D oleniga ty to biedulka jesteś ale pomyśl, że jutro w twoje urodzinki może dzidzia zrobi mamie prezencik. trzymam kciuki:) mała79 co do tych skurczy to teraz tak już będzie do porodu, jedne będą silniejsze a inne nie. nie masz się czym za bardzo stresować ale torbę można mieć już spakowaną. a co do podgrzewaczy i sterylizatorów to mi znajome poleciły Aventu i takie też zakupiłam. idę zrobić sobie kawkę, do później kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu głodna... a potem dziwota że tyle kilogramów przytyłam...;) postanowiłam ugotować ziemniaki w mundurkach w parowniku... Makłowicz o ziemniorach mówił i tak mnie naszło...:D chciałam conieco łazienkę uprzątnąć ale lipa, wystać nawet minuty się nie da, zastanawiam się co tu robić bo chyba czekanie sobie odpuszczę... moze faktycznie jutro postanowił wyjść...zobaczymy :) jejku mamo***Eli Ty może siedź w domu bo jak Cię złapie gdzieś w plenerze to cieżko będzie...:o Kamila_b ciekawa czy ta mała zapamiętała jak zamykać klapę, następnym razem najlepiej wymontuj jak będzie miała przyjechać ;) U mnie pogoda też ładna to może posiedzę na ławeczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mala to mnie drażni od rana nie słucha się i ignoruje mnie jeśli o coś ją prosze. Dobrze, że tatuś wstał to zaczoł pytac jej czemu nie slucha.. ale ciezko z niej coś wydusic..może ma jeden z tych humorus pospolitus Postaram się jej nie udusic :D a na klape to chyba kurde futerko nałoże jak ona będzie nie to, ze mam jakieś durne zboczenia i mnie drażni klapa. Ale ona wybitnie się nie przejmuje i łup.. do góry. A ja mam za ścianą sypialnie. Pojechali do bułeczki do co-opa. Oleniga ty śniadanie to masz the best. Nawet mnie przebiłas, bo ja wczoraj miałam resztki spaghetti :) Ania sąsiadom możesz zawsze podrzucic ciasto z.....puderkiem na okazanie gościnności :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila_b sąsiadą to ja chyba bombę podrzucę bo gościu od godziny wiertarką nasuwa a te ściany są takie grube, że wogóle nic nie słychać:( ciekawa jestem co jeszcze dziś będą robić tym bardziej, że dziś niedziela. dobrze że mąż dziś nie odsypia nocki bo by ich udusił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwile pochwalic sie, ze jade nad morze...!!! jeczalam cale wakacje ze bardzo bym chciala pooddychac morskim powietrzem i dzis tak mi sie wzielo znow i mowi.. to jedziemy!! takze do napisania pozniej moje drogie, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zamiast wykorzystac pogode i ruszyc gdzies dupsko z domu... odespalam dwie ostatnie noce :) i tyz piknie! dobra ide jakis obiad zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wciąż gnieżdże się w domu, nie wiem czemu mnie jeszcze na ławce nie ma... przyszykuję świńszczyznę dzisiaj na obiad, będzie z pieczonymi ziemniakami i surówką...hmm już mam ochotę, najbardziej na te ziemniaki :)... i idę ...:) miłego popołudnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo dziewczyny a gdzie Was wywiało?? Ja zjadłam, wyszłam na chwilę na dwór ale ledwo przelazłam kawałek... oglądam sobie tv... coś mnie ściskac mocniej zaczyna, brzuch mi naprężyło i trzyma... :o oj ciężko oddychać... a co u Was? ja mija dzionek??...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie jestem w szoku.. ledwo 4 posty. Ja wróciłam po 19. Dzień był uroczy i w końcu udało nam sie pojechac nad morze. Mieliśmy raptem 90 km, wiec sprawnie to poszlo. Troche posiedziałam na plaży, a mała grzebała w piasku za muszelkami. Jej mama pewnie ją teraz nieźle szoruje bo błotko miała aż po kolana, heh. Na koniec z musu wzieliśmy wstrętne frytki z nugetsami (bo nic innego w sumie tam nie widziałam), ale musze wam powiedziec, że wszyscy je tam jedli.. otyłośc tych ludzi jest przerażająca. Było parę ładnych dziewczyn.. i co słysze, Polki :D Ja nie wiem jak ludzie moga się tak paśc :( albo ubierac. Temp 20 st a niektóre shorty a do tego te zimowe szerokie buty.. na plaży, ja TEGO NIE ROZUMIEM Moje bobo dziś bardzo spokojne, pewnie zacznie jak ja się położe i będę chciała usnąc, bo jestem już śpiąca..o 20 !?!?!? Oleniga jakieś zmiany ? czy dziecko czeka do twoich urodzin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie Kamila_b ...zazdroszczę Ci takiej wycieczki, musiało być fajowo na plaży :) Ja właśnie podniosłam się z łóżka bo brzuch się napina a mały strasznie wierzga, zjadłam dwa kromale i wypiłam kubek cacao ale chyba się jeszcze nie najadłam :o A poza tym bez zmian, brzuch się napina i robi się twardy jak kamień, dalej boli krzyż... nic więcej :( ... mały czeka do jutra a może i nawet dalej... nie wiem :(... ogólnie to jakaś taka zrezygnowana jestem... nie wiem o co chodzi, taki nastój mnie dziwny ogarnął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidula.. współczuje ci, chociaz pewnie sama tak za 5 tygodni będę się czuła :( to już koncówka, nie martw się. Nabrałam ochoty na kakao, nawet mama dawne cola cao jeszcze i kurcze.. mleko skończyłam, bo ja je doje z butelki :) Coś mnie głowa zaczeła bolec. Ide się położyc już, może to słońce dzisiaj, ja rzadko bywałam na słonku. Trzymaj sie, jutro znów niecierpliwe zajrze czy jeszcze jesteś jakbys pojechala w nocy to powodzenia :) a jak nie to spokojnej nocki i reszcie też oczywiście jeśli jeszcze się pojawicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
czesc dziewczyny ja tu myslalam ze bede miala duzo do nadrobienia w czytaniu,a tu niespodzianka...cisza{niedzielny odpoczynek od neta}:) Bylam dzisaj obejrzec szpital w ktorym bede rodzic,ale wanny do porodu w wodzie nam nie pokazali bo jakas kobieta rodzila.Widzialam dzisaj kilkanascie malych noworotkow,az sie poplakalam nie moge uwiezyc ze ja tez bede miala takiego malucha:)milej nock:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo Krakersik :)... Ja też byłam pod wrażeniem jak widziałam takie maluszki w szpitalu :) ... ja już chciałabym swojego maluszka a on nie chce chwilowo wychodzić :o... może jutro ... zbieram się do spania, jakaś zmęczona jestem... miły snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1981
Szczesliwe Brzuchatki: Oleniga............27.09.2008.....38....Cambridge.....ch y ba Mikołaj?! mama Eli..........02.10.2008.....39....WGC........???.......... ....? ?? Asanna............11.11.2008.....29.....Wood Green.......corcia......? monika820227...15.10.2008.....28.....Londyn..........?. .............? ania 3..............25.10.2008.....31....Boston.....synek....... .Dawid magdzikm.........27.10.2008.....31....Redditch....synek ....Maksymilian aniapud............29.10.2008.....32....Enfield......syn ek.......Kubuś Jola25..............31.10.2008.....34....St Albans..........?..............? kamila_black......04.11.2008.....32....Hatfield...chyba córka...Blanka mala79.............08.11.2008.....34.....Londyn....corc ia.............? lorinka.............19.11.2008.....32.....blackpool...co reczka.....Zuzia? Krakersik81.......22.11.2008......30....Menchester...cór k a......Zuzia Patinka26.........30.11.2008......20....Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25.........06.12.2008r.....29....Cheshunt.......? ?? ??.......????? Salma..............10.12.2008......8......Leicester.... .......? ...........? iwwa***............14.12.2008......27....londyn......... . .corcia...........? Kamila26..........18.01.2009......22....Inverness....... ? ...............? anecia1702.......19.03.2009......15.....Melton........ .....?.............? Mi83...............24.03.2009.......15....Leicester.... .......?............? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850......Banbury...coreczka........... ..Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ........Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. ..........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia.... .Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. .........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... ..Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke..chlopak. ..Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1............02.09.2008....2900.....London..Maksymil ian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek.. . ..Kubuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1981
Dokladnie w terminie i po 10 godz w koncu przez cesarke ale juz jest peinky i cudowny. Wiecej napisze moze jutro bo dzisiaj wieczorej dopiero wyszlismy a ja czuje sie jakos niezadobrze. Pozdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mogę spać, mały bardzo się wierci i jakoś tak mi nie bardzo, nie mogę się ułożyć. dziś to pustki chyba to przez superską pogodę. kamila_b super zrobiłaś sobie wycieczkę. tylko pozazdrościć:) oleniga pewnie jutro będzie prezencik urodzinowy od twojego maluszka. jeszcze troszke kochana wytrzymaj:) Agnieszka1981 moje gratulacje, niech Ci się synek dobrze chowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×