Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

czesc dziewczyny! Agnieszka1981, gratuluje serdecznie!!! 🌻 jak juz dojdziesz do siebie czekamy na opis :) spij ile wlezie i nie forsuj sie :) pozwol innym dbac o siebie, szczegolnie po cesarce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga a jak tam u Ciebie? rozpakowujesz sie czy moze czekasz na mnie? ;) :) :D moj termin wg skanow jest na czwartek wiec moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) U mnie bez zmian... mały jednak nie chce we wrześniu :( ...tata we wrześniu, mama we wrześniu to on zrezygnował chyba, poczeka na październik i na mamę***Eli żeby mu samotnie nie było ;) ;) ;) Noc miałam dość spokojną...nic nowego... Ciekawa jestem czy dzisiaj przyjdzie jakaś położna do mnie, bo moja pojechała na wakacje i miała kogoś w zastępstwie wysłać...zobaczymy :) Wielkie gratulacje Agnieszka1981 🌼 dużo zdrówka dla Ciebie i maluszka... ale masz fajowo :D :D :D odpoczywaj dużo i zbieraj siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga nie mow hop :) zostaly jeszcze 2 dni wrzesnia ;) a tak poza tym to wszystkiego najlepszego szanownej jubilatce! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 DZIĘKUJĘ BARDZO 🌼 🌼 🌼...... :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D no mamy jeszcze dwa dni września, to może sie opamięta... niestety możemy sobie tylko pogdybać kiedy to nastąpi ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek wszystkim i to taki ladny dzien....:) 🌼 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 18-TYCH URODZIN OLENIGA 🌼 ❤️ oraz SERDECZNE GRATULACJE DLA AGNIESZKI I SYNECZKA udalo mi sie zasnac jak moj ksiaze z bajki wrocil O 6;30 i dopiero teraz wstałam. Oczywiście już z kawą co by cisnienie podnieśc. Dużo wstawałam w nocy ale po 3 RAZIE straciłam rachube czy było wiecej bo było to na półprzytomnie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alem ciapa.. z wielkich liter serce wkleilam... mamo Eli nie odpowiedzialas mi na smsek i juz myslalam ze pojechalas rodzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) wiecie co, tylko sie nie smiejcie: 2 lata temu zdiagnozowano u mnie reumatyzm (!!!) z ogniskiem w kolanie ale juz jest ok.pojezdzilam troche w sobote na rowerze i zaczelo znowu bolec i puchnac, sasiad zapytal czemu kuleje, ja mu powiedzialam i co sie okazalo? ze koles wlasnie rzucil prace jako pielegniarz osob z obrazeniami glowy by rozpoczac porzucona przed laty kariere wrozbity ktory w dodatku leczy swoja energia!!! i w co sie glupia ja wpakowalam?????? w lezenie na stole do masazu na jego ogrodzie a on bedzie nade mna odprawial voodoo :D :D :D dobrze ze jego zona bedzie w domu heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! No no, Lollibelly zapowiada się niezły seans :) Może akurat wyleczy Ci kolanko! Ja też mam problemy z bólem kolana i po porodzie jestem umówiona na rezonans magnetyczny, żeby zobaczyć co tam się dzieje, fajnie, bo tu za free, a w Polsce dużo kasy i oczywiście tylko prywatnie. Agnieszka gratuluję synka, fajnie, że jesteście już w domu! Oleniga wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, szybkiego, bezbolesnego porodu życzę :) A ja miałam świetny weekend, oby cały tydzien taki był, pogoda nienajgorsza, słońce świecie, ale jakoś kawkę by się spiło z ciachem :) Dobrego dnia dla wszystkich brzuchatek i mamuś oczywiście też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Witam Dziewczynki :) Agnieszka1981-GRATULUJE serdecznie ja tez chcialam miec Kubusia ale chyba wyjdzie nastepnym razem:) Oleniga-Sto lat sto lat..spełnienia marzen a w szczególnosci tego jednego najbardziej na czasie:) niech maleństwo zrobi prezencik!! Jesczze raz najlepszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moje kolanko tez sie odezwalo po dlugim czasie, przez ciezar ktory musi nosic :( Ja mam opaske uciskowa wiec zawsze to troche pomaga Mam nadzieje ze nie bedzie gorzej ja sie tylko boje o mój nadgarstek, bo mam już pare lat problemy, tzn teraz w uśpieniu, ale jak zaczne dziecko nosic to nie tylko rezonans i opaska mnie czeka :( lollibelly no ciekawa jestem jak to bedzie wygladac.. a co na to twój men, że obcy chłop ci nóżki będzie masowac ????? heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila bo ja jeszcze spalam, a jak pozniej zajzalam, ze Cie jeszcze nie ma forum to pomyslalam ze dam Ci pospac ;) :) Lolli Ty to jestes artystka :D usmialam sie, ale ja tez mam taka zdolnosc pakowania sie w dziwne sytuacje. czasem jest troche smiesznie a czasem troche strasznie :) przynajmniej wiesz, ze rowerek raczej odpada na razie. pisalas tez, ze robisz brzuszki. ponoc z tym tez trzeba poczekac (do ok 5-6 miesiaca po porodzie) i borń Cie Panie forsowac sie od poczatku bo zrobisz sobie wiecej zlego niz dobrego! lepiej jest zaczac od mniej forsownych cwiczen, ale za to robic je systematycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podrzemałam trochę jeszcze... teraz bedę czekala na midwife, tylko nie wiem o której przyjdzie, poczekam do 12 i bede dzwonić do surgery... 🌼 DZIĘKI WIELKIE DZIEWCZYNY ZA WSZYSTKIE ŻYCZENIA 🌼 ależ mi miło :D :D :D 18latek mówisz Kamila_b...hmm...kiedy to było? ;)... dokładnie 10lat temu :) maluch siedzi dalej w brzuszku, rusza się od czasu do czasu ale wychodzić nie ma zamiaru...:o idę ukroić sobie ciacho, dostałam od męża torcika w kształcie głowy świnki :o... czy to jakaś aluzja ;) ;) ;) podesłałabym Wam gdyby się dało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż za subtelność z jego strony! :D:D:D musze jednak przyznac ze rok temu nie bylam lepsza, i kupilam mezowi tort w ksztalcie lenia kanapowego ;):D w tym roku to nie przejdzie, bo moj toy-boy obchodzi rowna 30-tke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga wszystkiego naj i aby efekty przerosly oczekiwania :) mamo Eli to bardzo dobrzew ze napisalas ze brzuszkow nie wolno mi jeszcze robic, przynajmniej mam usprawiedliwienie bo u mnie na 2 seriach po 25 sie skonczylo niestety :D malo pluc nie wyplulam, to juz nie ta kondycja co kiedys hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lollibelly a te seanse to częste będą?... wiesz zawsze można spróbować a może akurat pomoże... :) no to się najeździłaś koleżanko ... raz na rower wsiadła i po wszystkim, to nie dla Ciebie... ;) moze na basen zacznij chodzić...:) ps. dzięki za życzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na basen moze bym i poszla gdyby nie to ze z takim cielskiem wstyd sie pokazac :O no nie wiem moze poprostu pobiegam albo cus. a seanse nie wiem jak czeste beda, w razie czego kolega wrozbita mieszka 3 domy dalej to zawsze mozna sie na wiecej umowic:) Kamila_b moj men nie ma nic przeciwko temu as long as nie bede dotykana powyzej feralnego kolana :D no, to nogasy ogolone tylko mialam za ostra maszynke i zrobilam sobie sieczke z ud :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa no i basen oznacza stroj kapielowy a juz w ubraniu musze co chwila zmagac sie z pytaniami na kiedy mam termin :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli, ale tam Cie przeciez nie bedzie dotykal, wiec nie szkodzi ;) :D:D a tak serio to basen jest dobrym rozwiazaniem, nie widzialas jakie tam okazy przychodza??? juz dawno powinnas sie wyzbyc kompleksow mieszkajac w tym kraju :D najlepiej isc rano, jak przychodza wlasnie mamuski po ciazach, wtedy wszyskie wygladamy tak samo ;) powinnas po takim basenie powygrzewac kolano, a jogging bym sobie odpuscila bo bedzie to samo co po rowerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze mnie bezmyslne stworzenie-no jasne ze jogging odpada! ale co zrobic z bąblem rano? chyba poprostu z pomoca internetu opracuje jakas nieforsujaca serie cwiczen i tyle a na basen bedziemy chodzic cala rodzinka w weekendy i bedziemy na zmiane zajmowac sie malym :) i to jest plan! godzina zero sie zbliza :D dziewczyny mieszkajace w UK juz dlugo-czy Wam tez czasem predzej przychodza do glowy angielskie slowa niz polskie odpowiedniki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak tak, bieganie odpada. Ja tak mialam ze 3 lata temu, dopiero jak wyleczysz kolano to potem powoli mozesz zaczac, ale najpierw trzeba wzmocnic miesnie. Jedno z lepszych cwiczen, to lezenie na plasko. 1 noga ugieta do 90 stopni, a drugą zginasz 15 razy trzymając w powietrzu na wysokości pierwszej nogi. Przy czym stopa musi byc w zgięciu a nie ze spuszczonymi paluszkami. Mam nadzieje, że wiesz o co chodzi. Ortopeda mi to polecił i całkiem pomaga, ale nie rób jak bardzo kolano boli. Tak stopniowo Ja na basen bardzo dużo chodziłam, co drugi dzień do 28 tygdnia ciazy. Teraz już nie bardzo bo mi za cięzko i kręgosłup boli. Ale zupełnie nie ma się czego wstydzic. Pisałam wczoraj jakie pasztety chodziły na plaży, takie naprawde duuuże. A na basenie mam np aqua aerobik i dużo starszych, pulchnych pan chodzi. Wiec ty piękna młoda.. czego masz się wstydzic, paru kg nadwagi.. dziecko urodziłas, daj spokoj!! Idz bo to dobre dla ciala, bo nic nie przeciazasz. ja na pewno po urodzeniu bede stara sie pochodzic jak już będę mogła. mój Ed nikomu by nie pozwolił, taki z niego zazdrośnik, no chyba, że to byłby lekarz..ale na pewno nie sąsiad :P :D :P acha i tak.. mi też się słówka ang nasuwają często jak rozmawiam z rodzicami albo tu pisze. Ale ja cały czas mówie po ang bo mój Ed jest brytyjczykiem i po polsku kuma tylko troche słowek. ale się rozpisałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie myslalas zeby sprobowac elektrostymulacji na brzuszek (urzadzenie anipud) lub sprobowac guam? to blotko na serio jest skuteczne. tylko troche drogo wychodzi i musi ktos Cie owinac :) Lolli dowiedz sie moze Twoj basen oferuje creche. moj np ma takie udogodnienie, wiec mala zostawiam z innymi dziecmi pod opieka niań a sama ide plywac;) u mnie ta impreza kosztuje grosze, cos ok 4 funtow za 2 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np uparcie na liscie zakupow pisze garlic bo slowa czosnek za cholere nie moge sobie przypomniec jak jest mi potrzebne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
czesc dziewczyny.. Agnieszka gratuluje synka duzo zdrowka wam zycze:) Oleniga-sto lat:)wszystkiego naj!naj!szybkiego rozwiazania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo mamo eli to by bylo bomba! ale sie napalilam zaraz bede dzwonic na basen i pytac! nie wiem co to za elektrourzadzonko? poczytam pare stron w tyl i moze znajde?wiecie najgorsza nie jest ta zwisajaca skora tylko ja naprawde wygladam jakbym byla jeszcze w ciazy. tak w 4 miesiacu :O masakra.pamietam ze po Nadii (tez cesarka) tez mi dlugo ten brzuch wsysalo.ja poprostu wogole nie schudlam, tylko tyle co zaraz po porodzie i moze z 1 kg a tak to :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) ale wy dziś rozprawiacie o chudnięciu:) ciekawe kiedy ja zacznę. a ten pomysł z basenem jest rewelacyjny. sama bym sobie z chęcią pochodziła tylko nawet nie wiem czy gdzieś koło mnie jakiś jest:( zorientowana jestem w okolicy to mała głowa. 🌻 🌻 oleniga wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek, sto lat, sto lat, i szybkiego spotkania z dzidzią 🌻 🌻 🌻 idę sobie dalej leniuchować bo dziś coś niebardzo ze mną:) miłego dzionka kobitki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli znajdziesz to urzadzenie an ebay i w argosie. ja tym razem zeby uniknac tego wlasnie brzuszka kupuje sobie pas. poza tym istnieja tez diety ktore pozwalaja na zgubienie takiego wlasnie brzusia, jak znajde to podesle linka. ja tez najwiekszy problem po pierwszej ciazy mialam z \"4-miesiecznym brzuszkiem\", reszte wyssalo ze mnie momentalnie, ale brzuch prawie do konca udalo mi sie zrzucic dopiero rok temu. duzo pomogl mi moj maz, ktory ulozyl mi plan treningowy. a jak tam cellulit i obwisla skora... wlasciwie wszedzie? :D:D:D u mnie najgorzej wygladal triceps i uda (szczegolnie wewnatrz). po prostu wisiala na mnie skora jakbym nagle schudla z 30 kg :( z cellulitem ladnie porzadek robi wlasnie guam i ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×