Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

hej dziewczynki:) ja to od jakiś kilku dni nietomna jestem. wstaje rano jem śniadanie i znów idę spać.może bym dziś nie spała, gdybym poszła na zakupy ale komu się w taką pogodę chce z domu ruszać. mam nadzieję, że to tylko dziś tak a jutro już będzie ładnie. oleniga może twój maluszek czeka, aż przeczytasz mame***Eli zaczęło się i wtedy on też postanowi wyjść........hahaha i będą dwa wypakowania w jednym dniu:) Patinka przykro mi z powodu synka:( Najważniejsze, że teraz wszystko jest ok z maluszkiem:) Dziewczyny a co z polski muszą przesłać jak się składa wniosek o Child benefit, bo ja pierwszy raz słyszę. A oczywiście w polsce to same barany siedzą za biurkami i nie wiem czy już nie nastawiać się na ciężkie załatwianie spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja zalatwialam Child Benefit to potrzebowalam tylko paszport dziecka i akt urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia22
hej kobietki:) co tam u was slychac? oj ja troche czasu nie mam teraz jak dzidzia jest. jst grzeczna ale mam jakos duzo rzeczy do zrobienia. byla u mnie moja mama 10 dni dzis juz wyjechala, oj jaka ja zmeczona jestem ta wizyta. szwedalysmy sie obie, nie mialysmy co do roboty, wyjechala taka wynudzona ze szok. moja kochana Corcia Nikolka jest przeswietna, spi , je - je i spi. od czasu do czasu pobawi sie przez 2 godzinki tak jak np teraz - lezy kolo mnie i bawi sie raczkami , nozkami i ssie piastke chociaz wyzlopala cala butelke mleka he he he . lubi bardzo slucham pozytywek az dziwne bo z jakim bym sie dzieckiem spotkala to placze bo zaraz sie nudzi , a moja sie wycisza i zasypia. kolek nie ma, kupki robi 2-3 razy dziennie ,purka sobie caly czas, cala noc pzesypia oj naprawde moja mama sie wynudzila. a wlasnie wczoraj sie tak usmialam bo mi zasnala jak ja kapalam :P potowki jej zeszly, kapala ja w tych krysztalkach ktore mama mi przywiozla. a Wy kobietki jak sie macie ?? jak ciezarne sie trzymacie ?? widze ze szykuje sie znow wysyp, wrzesien byl miesiacem spokojnym. a jak mamuski wasze pociechy ?? oto moja niunka, juz ma miesiac: http://nasza-klasa.pl/profile/5906522/gallery/46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym ze ja rodzilam pierwsze w Polsce a jak tutaj sie rodzi,to nie wiem jakie z Polski papiery jeszcze trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulka24
Oleniga,z ta krwia to nie moja wina,ja pilnuje swojej note book z badaniami i apoitmentow,tylko jak poszlam raz to powiedziala ze zgubili mi krew,pobrali jeszcze raz i kazali przyjsc za tydzien,to poszlam i mowili ze krwi jeszcze nie maja a ze juz byl prawie 30 tydz to kazali mi isc do szpitala ale mialam czekac na telefon kiedy mam isc dokladnie do tego szpitala i gdzie...czekalam ...czekalam ...i sie k.. nie doczekalam,.to poszlam zrobic kolejny apoitment na 34 tydz,no i zobaczymy czy znowu nie odejde z kwitkiem.poza ytm zawiodlam sie na ostatniej wizycie u gp,jakis ciapak byl co zmiezyl mi tylko cisnienie,nawet nie sprawdzil bicia serca dziecka,tylko dotknal mi brzucha rekoma(jakby czarowal cos )i powiedzial ze z dzieckiem wszystko w porzadku....rece opadaja.wybieram sie do polskiego ginekologa na konkretna wizyte,mysle ze zbada dokladnie co trzeba i zrobie usg.bede spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dziecko urodzi sie tu to wystarczy birth certificate. przynajmniej tak bylo jak skladalam papiery na Ele. wlasnie pozegnalam Kamile_B. rennie poszedl w ruch :D. fajnie jest z kims popaplac a nie siedziec tylko samemu jak palec w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulka24
Borowka* ja jeszcze pare miesiecy temu mieszkalam na thornton heath,dokladnie na przeciwko mayday hospital i tam tez bede rodzila.a ty w ktory szpitalu rodzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulka24
Kamilko mi polskiego ginekologa,dokladnie kobiete polecila kolezanka,ona ma gabinet na greenwich(chyba tak to sie pisze),musze sie wybrac ,bo nie bede leciala specjalnie do polski,bo ja tym gp nie ufam za specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale sie nie orientuje gdzie jest Greenwich bo ja mieszkam w Szkocji jakbys mogla mi podac wiecej szczegółów to bylabym ci bardzo wdzieczna,wtedy tez bym wolala jechac do Anglii niz do Polski bo bede miec blizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulka24
Kamilko w szkocji tez na pewno znajdziesz polskiego gienia,wpisz w google w yszukiwarke,na pewno cos trafisz,bo w londynie jest kilku polskich ginekologow,no nie kazdy sie podobno nadaje,trzeba sprawdzic wypowiedzi w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukalam i wlasnie wyskakuje mi tylko londyn w jakiejs klinice:-( w Szkocji nie znalazlam nikogo nawet dzwonilam do NHS z pytaniem czy w jakiejs klinice jest polski ginekolog.A jak ci znajoma polecila i jeszcze kobiete to ja tez bardzo bym chciala umowic sie na taka wizyte.Zastanawialam sie czy nie leciec do Polski w listopadzie specjalnie na badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesli chcecie ja mam namiary na ginekologa to jest prywatna polska klinika w Londynie tylko sama wizyta koszt ok 60 funtow i usg chyba 50 ja bylam tam jak bylam w 5 tyg ciazy bo balam sie jak moj synek zmarl to znow zaszlam ale mialam pozamaciczna usuneli mi prawie caly prawy jajnik ledwo przezylam bo za pozno sie zorientowali tak wiec balam sie i pojechalam na usg do Londynu ja mam 3 godziny samochodem w jedna strone ale okazalo ze fasolka byla na wlasciwym miejscu i tak jest do dzis :) ale maja nowoczesny sprzet do usg dowcipne normalne zdjecia free juz za to cene :D jesli chcecie to pojde poszukac i dam wam namiary ja tam teraz nie jezdze bo dla mnie za daleko taka podroz 3 godz w jedna strone i z powrotem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka to jakbys mogla to znajdz ten adres ja bede miala wiecej godzin do przejechania ale mi to nie przeszkadza lepsze to niz lot do Polski specjalnie na badanie.Z gory dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulka24
ja do tej kobiety ginekolog pojde za jakies 2 tyg,i opowiem jakie sa tam warunki i czy ta doktorka to jakas konkretna czy nie.namiary juz mam.zawsze sie podziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu masz stronke interenetowa tam nawet jest pediatra internista kardiolog psychiatra chirurgia plastyczna logopeda dermatolog jesli ktos jest zainteresowany oni maja 2 kliniki w Londynie ja bylam na tej w Greenford www.polskaprzychodnia.co.uk 02089034874 przychodnia zachod 364A Whitton Avenue East Greenford, UB6 OJP 07746623102 przychodnia wschod 222 Whitechapel Road E1 1BJ London

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wiecie co ta położna tak mi wygniotła dół brzucha, że nie mogę się w ogóle ruszać, no tak mnie rwie w pachwinach że ledwo mogę się przekręcić... zjadłam właśnie paracetamol i mam nadzieję że zadziała... ciekawe jaka noc mnie czeka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulka24
ta ginekolog otworzyla niedawno swoja wlasna przychodnie chyba z mezem,maja strone internetowa www.zielona-przychodnia.com Krystyna Tajchman Green Surgery 279-293 Greenwich High Rd SE10 8NB tel.02083059096

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiulka24 ja proponowałabym Ci chodzić do midwife nie do GP, bo GP to lekarz ogólny, który na dobrą sprawę niewiele wie o ciąży, a jak jest facetem to w ogóle... położne tutaj jednak więcej wiedzą... a krew to mam nadzieję, ze badali Ci na początku ciąży (10tydz. i 14tydz.) i wtedy określili że jesteś Rh- no a w 28tyg. pobierają ponownie krew do badania ale to nie wiąże sie z podaniem anti-D... 28tydz. ciąży to jest poprostu czas kiedy podają anti-D... tak przynajmniej u mnie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga nie zazdroszcze ci :-( ale kazdy dzien moze sie okazac juz tym dniem :) kamila spoko ciesze sie ze moglam pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Oleniga Ty juz niedlugo pewnie...ja po sweep nastepnego dnia dostalam skurczy. No tak czy inaczej napewno już wkrótce.Trzymam kciuki by wszystko gladko poszlo Gosiulka rodzilam w Kings College Hospital na Denmark Hill, w Mayday , powiem Ci , ze balam się. A mieszkam 5min od stacji kolejowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulka24
Borowka teraz to mnie dopiero straszysz tym szpitalem nno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulka24
Patinka26,ta moja ginekolog to ona pracowala najpierw w tej polskiej klinice co ty pisalas na greenford.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
ale sie cenia tu ci polscy ginekolodzy,ale dobrze ze tu sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulka24
Oleniga ja chodze i do gp i do midwife,i to ta midwife nie dopilnowala mojej krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borówka* ja to nie wiem czy doczekam tego sweepa, nawet nie jestem pewna czy chcę... Ty byłas przekonana? ... ale chyba zaraz jajo zniosę po tym badaniu tak mnie rwie ...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobietki ale tu wrzawa. Ja jestem zmeczona. Zostalam poproszona o nalesniki zapiekane z szynka, serem zoltym i pieczarkami, wiec godzina siedzenia w kuchni.. za bardzo rozpiescilam tego swojego chlopa :( z mama Eli sobie znow dogadzalysmy przysmakami, i ja tez lyknelam rennie :) Ale warto bylo :) Z zabkiem lepiej, jutro mam wizyte a okaze sie ze samo przejdzie.. ale pojade, lepiej zobaczyc co tam siedzi wokol tej 8ki Natusia, twoja malutka urocza jest. Moja mama tez po 2 tygodniach od teoretycznego porodu przylatuje, chociaz nie wiem czy dziecko bedzie w terminie. Jak byla na poczatku wrzesnia to podobny problem, troche jej sie nudzilo bo ja malo sie ruszam do sklepow czy na spacer. Teraz jest tylko coraz gorzej. Ale jeszcze.. tylko 5 tygodni ide na kanape poleniuchowac, bede spac jak dziecko dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobietki ale tu wrzawa. Ja jestem zmeczona. Zostalam poproszona o nalesniki zapiekane z szynka, serem zoltym i pieczarkami, wiec godzina siedzenia w kuchni.. za bardzo rozpiescilam tego swojego chlopa :( z mama Eli sobie znow dogadzalysmy przysmakami, i ja tez lyknelam rennie :) Ale warto bylo :) Z zabkiem lepiej, jutro mam wizyte a okaze sie ze samo przejdzie.. ale pojade, lepiej zobaczyc co tam siedzi wokol tej 8ki Natusia, twoja malutka urocza jest. Moja mama tez po 2 tygodniach od teoretycznego porodu przylatuje, chociaz nie wiem czy dziecko bedzie w terminie. Jak byla na poczatku wrzesnia to podobny problem, troche jej sie nudzilo bo ja malo sie ruszam do sklepow czy na spacer. Teraz jest tylko coraz gorzej. Ale jeszcze.. tylko 5 tygodni ide na kanape poleniuchowac, bede spac jak dziecko dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×