Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

krakersik81 ja je stosowałam jakiś miesiąc temu. dzidzi nie zaszkodzą. mi moja gin kazała najpierw wziąść 3 a później po tygodniu znów powtórzyć i kolejne 3. przeszło i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersik81 ja je stosowałam jakiś miesiąc temu. dzidzi nie zaszkodzą. mi moja gin kazała najpierw wziąść 3 a później po tygodniu znów powtórzyć i kolejne 3. przeszło i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersik81 ja je stosowałam jakiś miesiąc temu. dzidzi nie zaszkodzą. mi moja gin kazała najpierw wziąść 3 a później po tygodniu znów powtórzyć i kolejne 3. przeszło i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersik81 ja je stosowałam jakiś miesiąc temu. dzidzi nie zaszkodzą. mi moja gin kazała najpierw wziąść 3 a później po tygodniu znów powtórzyć i kolejne 3. przeszło i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersik81 ja je stosowałam jakiś miesiąc temu. dzidzi nie zaszkodzą. mi moja gin kazała najpierw wziąść 3 a później po tygodniu znów powtórzyć i kolejne 3. przeszło i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersik81 ja je stosowałam jakiś miesiąc temu. dzidzi nie zaszkodzą. mi moja gin kazała najpierw wziąść 3 a później po tygodniu znów powtórzyć i kolejne 3. przeszło i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersik ja te tabletki bralam codziennie przez szesc nocy,bo one sa te slabsze niz ta jedna 500mg.jak sprawdzilam dzis na internecie to pisze ze nie powinno sie stosowac w czasie ciazy i teraz jestem skolowana,ale sama sprawdz w google i poczytaj,mi je lekaz przepisal jak bylam w polsce w 6 mies ciazy(moze mozna stosowac tylko w zaawansowanej ciazy).I dzwonilam dzis do kolezanki ktora pracuje w aptece w londynie i powiedziala ze jak chce to ona mi je przysle bez recepty,ale ogolnie mi odradzala,bo powiedziala ze to niekoniecznie musza byc uplawy skoro nie swedzi i nie piecze,ze jestem bardzo blisko porodu i moze wydzielina po prostu mi sie zmienia,w sumie tylko kolor troszeczke sie zmienil,ale jak sie niepokoje to moge isc do ginekologa.tylko ciekawe jak dlugo mi zajmie wywalczenie wizyty u gienia,predzej urodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersik rozwarcie to chyba nastepuje na skutek skurczy wiec musialo by troche bolec czy cos,prawda?a ty cos czujesz?a moze po prostu dzidzia tak napiera ci na twoje narzady ze one troszke wysunely sie do przodu?(no nie wiem jakego sformulowania mam uzyc),ja mam wrazenie ze tak mam szczegolnie jak ukucne,no nie wiem moze mam urojenia...hmmm,musisz spytac bardziej doswiadczonych forumowiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie ja widzialam babke, ktora jest w poradni seksuologicznej, tam skierowal mnie moj GP gdy mialam wczesniej uplawy, wiec moze zapytajcie swojego ginekologa o taka poradnie regionalnie. Tutaj ona jest prywatna i nawet leki dali mi wszystkie za darmo (za 1 razem antybiotyki, ale to zaraz przed ciaza). Mozna w ciazy wziac globulki dlatego, ze jezeli jest infekcja to potem mozna dziecko zarazic w czasie porodu, wiec lepiej sie wyleczyc. A ogolnie to mam pewna propozycje do przemyslenia, w zwiazku z powyzszymi problemami z serwerem, moze bysmy zaczely wchodzic na inna stronke. Moj Ed znalazl proste w uzyciu forum i ciekawa jestem jaka jest wasza opinia. Ja wiem,ze jestesmy wierne kafeterii ale jak widac troche tu jest problemow. Mam zalozony topic wiec dajcie znac co o tym myslicie? i jakby co to ja wklejam post i tak zostawiam, po dlugim czasie on sie w koncu pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika820227...15.10.2008.....28.....Londyn..........?.. ............? ania 3..............25.10.2008.....31....Boston.....synek....... .Dawid magdzikm.........27.10.2008.....31....Redditch...synek.. ..Maksymilian aniapud............29.10.2008.....39....Enfield......syn ek.......Kubuś Jola25..............31.10.2008.....37....St Albans...chyba córka..Hania kamila_black.....04.11.2008.....38...Hatfield...chyba córka...Izabela mala79.............08.11.2008.....37.....Londyn....corci a.............? Asanna..............11.11.2008.....35.....Wood Green.......corcia......? Gosiulka24.........15.11.2008.....34.....CROYDON...synek ....Adas??... lorinka..............19.11.2008.....32.....blackpool...c oreczka.....Zuzia? Krakersik81.........22.11.2008.....35....Menchester...có rka.....Zuzia Patinka26...........30.11.2008.....34....Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25...........06.12.2008r....32....Cheshunt....... ?????.......????? Salma................10.12.2008......8.....Leicester.... .......? ...........? iwwa***..............14.12.2008......27....londyn....... .. corcia...........? Kamila26............18.01.2009......27....Inverness..... .. ? ...............? anecia1702.........19.03.2009......18.....Melton....... .....?.............? mi83.................24.03.2009.......18....Leicester... ........?............? bes...................22.04.2009.......14....Swindon.... .................... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... .................... Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850......Banbury...coreczka........... ..Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ........Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. ..........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia.... .Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. .........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... ..Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke..chlopak. ..Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1............02.09.2008....2900.....London..Maksymil ian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... .....Jakub Jan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to juz sama nie wiem co mam robic jutro zadzwonie do ginekologa w polsce i sie dowiem czy moge je zastosowac napisze jutro ale dzieki za informacje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiulka24….zadzwoniłam teraz bo przy pomniało mi się ze mam numer na kom.i mogę dzwonić po 21 i powiedział mi ze powinni mi pobrać wymaz i zrobić wyniki bo nie koniecznie może to być grzybicze ,ale on wie jak to tutaj jest z ta służbą zdrowia i mogę użyć tych tabletek dopochwowych nic nie zaszkodzi dziecku ,ale w piątek za tydzień ide do midwife jak nie przejdzie to jej o tym powiem wydaje mi się ze powinna pobrać ta próbkę chyba sama nie wiem jak to tu jest , a ty wiesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersik może lepiej nic nie rób na wlasna rękę.piątek już niedługo a midwife napewno weźmie wymaz, a raczej ty go sobie pobierzesz do badania. Tylko musisz powiedzieć ze to cie niepokoi zeby Cie nie zbyła, wiesz zależy na jąką osobe trafisz.Położna położnej nierówna. dobrej i spokojnej nocki dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie tez mam wizyte u midwife pod koniec miesiaca,wiec jak nie ustapi to tez jej powiem o problemie i tyle.dobranoc kobietki.a jeszcze jedno pytanko,myslicie ze rumianek to dobre ziolko do podmywania sie ?bo zrobila mi sie taka mala ranka i szczypie troszke,niestety to ze siusiam co 25 minut nie pomaga w jej gojeniu sie,bardzo irytujaca sprawa(zacielam sie przy probie depilacji miejsc okolic intymnych )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym tego nie ruszala. jesli nie swedzi to prawdopodobnie jest to tylko wydzielina, ktora moze lekko zmienic kolor z bialego na zoltawy. nie zdziw sie jak bedzie bardzo obfita w ostatnich tygodniach ;) w kazdym razie popieram borowke, piatek nie daleko a po co sie faszerowac na zapas. dziewuszki rozwarcie wystepuje zazwyczaj na skutek skurczy i nie widac go :) to czy jest, czy go nie ma, mozna stwierdzic tylko za pomoca badania ginekologicznego. bywa jednak ze ktos ma \"wadliwa\" szyjke macicy i rozwarcie towarzyszy mu od jakiegos tam etapu ciazy. jedno jest pewne nie mozna go wyczuc lub podejzewac,trzeba do tego badania :) czop sluzowy natomiast wyglada jak wydzielina z konca okresu z wieksza zawartoscia sluzu i w niczym nie przypomina wydzieliny ciazowej. dobra lece spac, bo padam na ryjek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... ja dzisiaj wychodze z siebie... mam dosc wszystkiego... ranek był jeszcze spoko, zadzwonilam o 8 do surgery i zarejestrowalam się do GP w sprawie moich kolan... no i zapakowaliśmy malego i pojechaliśmy do lekarza... dobrze ze nie musialam dlugo czekac, czasem nawet jak na konkretną godzinę się umówisz to czekasz nie wiadomo ile... GP - kobieta, jak dla mnie to super, powiedziałam co i jak, zbadała kolana i stwierdziła że rehabilitacja jest potrzebna, ma sprawdzić kiedy mogłabym zacząć bo zwykle jest duza kolejka...mam tez zapytac swoją midwife czy moze przysluguje mi jakies maternity fizjo... to byłoby szybciej - no i tyle z kolanami... Kamila_b co na to kolana robić, jakieś ćwiczenia?? co oprócz wanny i opaski uciskowej... a moze dziewczyny Wy też wiecie jak mi pomóc bo z nimi tutaj to nigdy nic nie wiadomo... Powiedziałam też o bólach brzucha, no bo boli mnie wciaż po tej cesarce i biorę końskie dawki leków przeciwbólowych i krwawię bardziej...więc zbadala mnie i przepisala antybiotyk... tak to już jest pójdziesz do lekarza z jednym to na drugie dostaniesz lek ...ach Wróciłam do domu i dzień tak mi zleciał że szok... mały cały czas marudził, krzyczał, skomlił, darł się... już myslałam ze szału dostanę, co go nakarmiłam, pokręciłam się, udoiłam, przewinęłam go to znowu musiałam karmić a on znowu krzyk... no masakra... nie możliwe że kolki bo brzuszek ma miękki, chyba że nie musi być twardy, prężył się, wyginał, napinał i krzyczał i tak w kółko... wysiadam... teraz chwilowo śpi, tata też śpi umordowany jeszcze po nocy, a tu następna niedługo... ten maluch nas wykończy... niby radzimy sobie ze wszystkim ale on jest nieznośny - jakoś tak od niedawna, dzisiaj to już przegiął, nie iwem czy to każde maluchy sa takie niecierpliwe i tak strasznie się drą ...czy to tylko nasz?... Dziewczyny czy to możliwe, że on zaczyna wyczuwać już, że może z nami pogrywac, chyba taki niemowlak jeszcze nie umie tak kombinować...i pewnie tylko bliskości potrzebuje?? poszukałabym i poczytałabym o tym gdzieś na internecie ale no nie mam kiedy, jestem wykończona, więc może któraś z mam udzieli mi odpowiedzi i doradzi co z takim nieznośnikiem począć...:o 😭 już nawet ryczałam kilka razy dziennie, tylko do spięć dochodzi między mną a mężem przez tego rozdarciucha... sorki, że tak się rozpisałam, ale musiałam sie wyżalić 😭 ...mam akurat chwilę dla siebie bo chłopaki śpią... jestem nieprzytomna, chyba sobie nie radzę, jeszcze boli to brzuch to kolana to kręgosłup i \'tylko\' a może \'aż\' mąż do pomocy... wysiadam... :( jak Wy sobie radzicie z maluchami?... LollibellyTy mi powiedz kobieto jak ja mam to zrobić z moim maluchem kiedy on jak jest bez pieluszki to się drze, nawet próbowałam go z zewnątrz okryć pieluszką tetrową albo kocykiem żeby sobie z gołą dupką poleżał ale on zaraz się rozkopie i krzyczy bo mu zimno (chyba) a w pomieszczeniu 24 stopnie C... a teraz leży ubrany w body i pajacyka i lezy bez kocyka i nie wrzeszczy tylko grzecznie spi i nie jest mu zimno... nie wiem jak zrobić żeby nie było mu zimno jak zdejmę pieluszkę i chwilę go tak zostawię... często też dostaje czkawkę, ale nie wiem już czy z tego, że mu zimno (pewnie czasem tak) czy z tego krzyku?... nie wyrabiam :( Kamila_b jak zechcecie zmienić forum to ja sie przeniosę z Wami pozdrawiam Was 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki! Oleniguś welcome to the real world! :D to dla Ciebie na poczatek 🌼 zacznijmy od wietrzenia i odparzen. moj ksiaze tez nie jest skory do lezenia z golym fifolkiem ale sprobuj polozyc go w lozeczku na macie z karuzela nad glowka. na mego smyka niebiansko wplywa ogladanie maminych orchidei :D (przewijak mam tuz pod parapetem). poza tym dopiero teraz wychowujac drugie dziecko przeczytalam dokladnie etykietke na sudocream ;) i tu wielkie uklony w strone Moniki2 i poloznej ktora tez mi to wytlumaczyla. z sudocream\'em trzeba uwazac bo jesli posmaruje sie nim wilgotna pupe to nie dziala a jesli nalozy sie go za duzo to uszczelnia pieluche do statusu ceraty i cala kupka lub siusiu pozostaje na powierzchni i sie nie wchlania. co za tym idzie ma stycznosc z cialkiem dziecka powodujac dalsze odparzenia. sumujac wiec nalezy dobrze osuszyc pupcie ( po umyciu woda a nie chusteczkami!) i delikatnie wcierac mala ilosc sudokremu w odparzone miejsca. sudokremu powinno byc na oko tyle by po smarowaniu skora przybrala \"normalny kolor\", nie powinna byc biala. kolki - temat rzeka. Oleniga a odbijasz go porzadnie po kazdym karmieniu? sprobuj tez klasc go na brzuszku. maly moze sie tez wiercic i marudzic bo akurat robi kupke. mozesz mu troche pomoc przyginajac delikatnie nozki do brzuszka. powinien sie uspokoic i mozliwe ze zrobi kupsko lub przynajmniej sie odgazuje. nie denerwuj sie jesli nie. placz- no coz, na razie to jedyna forma porozumiewania sie jaka posluguje sie dziecko. sprobuj rozroznic rodzaje placzu bo na prawde sa rozne. tez sie tego ucze :) i co najwazniejsze: musisz sie uzbroic w cierpliwosci czasem po prostu dac mu poplakac jesli wiesz ze nie jest glodny, jest odgazowany, przewiniety. jesli zas chodzi o cwaniactwo to jeszcze na nie nie pora ale uwazaj! bo nim sie spostrzeżesz twoj ksiaze przywyknie do lulania, bujania i noszenia na raczkach ;) trzymaj sie slonce i jak masz jakies pytania na biezaco to dzwon, masz moj numer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest spowrotem nasza stara dobra mama Eli!Jak maleństwa Twoje?kochające sie rodzeństwo czy jeszcze troszkę brakuje. Z moimi raz lepiej raz gorzej, Zuzia czasem ma naloty czułości i dobroci dla mlodszych, innym razem trktuje malą jak powietrze. Ale źle nie jest. Mysle troche jak bedzie z nimi jak juz bedą mialy po kilka a potem kilkanaście lat.Ciagle mi przychodzi na myśl kolezanka i jej 3lata mlodsza siostra,są tylko one dwie, nigdy nie mialy wspolnego jezyka, dwie osoby-dwa światy.smutne, bo dobrze miec oparcie w siostrze. Ja mam trzy, sporo starsze, jest dobrze i wiem ze moge liczyc na nie Wczoraj urodzila moja przyjaciółka, w Polsce, troche czasu minie zanim ich zobaczę mamo Eli czekam na zdjątka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest spowrotem nasza stara dobra mama Eli!Jak maleństwa Twoje?kochające sie rodzeństwo czy jeszcze troszkę brakuje. Z moimi raz lepiej raz gorzej, Zuzia czasem ma naloty czułości i dobroci dla mlodszych, innym razem trktuje malą jak powietrze. Ale źle nie jest. Mysle troche jak bedzie z nimi jak juz bedą mialy po kilka a potem kilkanaście lat.Ciagle mi przychodzi na myśl kolezanka i jej 3lata mlodsza siostra,są tylko one dwie, nigdy nie mialy wspolnego jezyka, dwie osoby-dwa światy.smutne, bo dobrze miec oparcie w siostrze. Ja mam trzy, sporo starsze, jest dobrze i wiem ze moge liczyc na nie Wczoraj urodzila moja przyjaciółka, w Polsce, troche czasu minie zanim ich zobaczę mamo Eli czekam na zdjątka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest spowrotem nasza stara dobra mama Eli!Jak maleństwa Twoje?kochające sie rodzeństwo czy jeszcze troszkę brakuje. Z moimi raz lepiej raz gorzej, Zuzia czasem ma naloty czułości i dobroci dla mlodszych, innym razem trktuje malą jak powietrze. Ale źle nie jest. Mysle troche jak bedzie z nimi jak juz bedą mialy po kilka a potem kilkanaście lat.Ciagle mi przychodzi na myśl kolezanka i jej 3lata mlodsza siostra,są tylko one dwie, nigdy nie mialy wspolnego jezyka, dwie osoby-dwa światy.smutne, bo dobrze miec oparcie w siostrze. Ja mam trzy, sporo starsze, jest dobrze i wiem ze moge liczyc na nie Wczoraj urodzila moja przyjaciółka, w Polsce, troche czasu minie zanim ich zobaczę mamo Eli czekam na zdjątka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek ja juz po wizycie u miwife, ale doslowne wstalam 15 min przed spotkaniem, taka bylam spiaca. A i tak umowila 3 kobiety na ta sama godzine wiec siedzialam tam 20 min, ale spoko. Zjadlam juz sniadanko, bo zachaczylismy o sklep, Ed oczywiscie juz mocno spi. Oleniga, wspolczuje ci bardzo. Nie czuj sie winna ze piszesz i sie zalisz, w koncu od tego jest to forum i to normalne ze jest tak ciezko. No ja osobiscie nie wiele na to ci moge pomoc, pewnie sama za 2-3 tygodnie bede pisac \"jak uspokoic rozdarciucha\". Dobrze, ze jest mama Eli :* ( ktorej post jest jakby co) No na kolana, dobrze ze przepisali rehabilitacje. Mozesz zel sprobowac kupic, typu Voltaren, na pewno taki tu jest. Jak kolana bola teraz najbardziej to jak mowilam, nie mozesz ich specjalnie cwiczyc. Ale to zginanie to rob ze zgieta stopa do gory, a nie opuszczonymi palcami, bo tak mi wlasnie ortopeda mowil pare lat temu. Opaska bardzo pomaga w chodzeniu, mniej odczuwa sie bol, ale koniecznie musi byc taka z dziurka u gory. Troche mnie przeraza to wszystko.. wiem ze bedzie ciezko, ale kto wie jak bedzie z moim dzieckiem... moze bedzie plakac non stop :( No nie wywoluje wilka z lasu 3majcie sie dziewczyny i ja znow odswiezam propozycje ogolna, ze mam zalozone FORUM (nie uzywam go jeszcze), na ktore moglybysmy wchodzic jesli kogos jeszcze to interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest spowrotem nasza stara dobra mama Eli!Jak maleństwa Twoje?kochające sie rodzeństwo czy jeszcze troszkę brakuje. Z moimi raz lepiej raz gorzej, Zuzia czasem ma naloty czułości i dobroci dla mlodszych, innym razem trktuje malą jak powietrze. Ale źle nie jest. Mysle troche jak bedzie z nimi jak juz bedą mialy po kilka a potem kilkanaście lat.Ciagle mi przychodzi na myśl kolezanka i jej 3lata mlodsza siostra,są tylko one dwie, nigdy nie mialy wspolnego jezyka, dwie osoby-dwa światy.smutne, bo dobrze miec oparcie w siostrze. Ja mam trzy, sporo starsze, jest dobrze i wiem ze moge liczyc na nie Wczoraj urodzila moja przyjaciółka, w Polsce, troche czasu minie zanim ich zobaczę mamo Eli czekam na zdjątka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Oleniga ja chcialam tylko dodac ze jak urodzilam moja Nikole 9 lat temu to dostalam kasete video o niemowlakach.Na tej kasecie pokazywali jak uspokoic malucha,to co tam widzialam troche mnie przerazilo ale za to dzialalo,otoz wzieli maluszka owineli do szyi pieluchą czy przescieradelkiem (nie pamietam dokladnie) jak mumie doslownie bo rece tez mial scisniete w tej pieluszce ulozone wzdluz swojego cialka.I wiecie ze te rozdarte dziecko jak zostalo owiniete to odrazu sie uspokoilo z tego co mowili to tak sie dzieje bo maluch czuje sie bezpieczniej tak jak w lonie matki. Mozna tez kupic specjalna plyte z dzwiekami odglosu burczenia,bulgotania brzucha ktore slyszalo dziecko w brzuszku u matki prawdopodobnie to tez dziala uspokajajaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Oleniga ja chcialam tylko dodac ze jak urodzilam moja Nikole 9 lat temu to dostalam kasete video o niemowlakach.Na tej kasecie pokazywali jak uspokoic malucha,to co tam widzialam troche mnie przerazilo ale za to dzialalo,otoz wzieli maluszka owineli do szyi pieluchą czy przescieradelkiem (nie pamietam dokladnie) jak mumie doslownie bo rece tez mial scisniete w tej pieluszce ulozone wzdluz swojego cialka.I wiecie ze te rozdarte dziecko jak zostalo owiniete to odrazu sie uspokoilo z tego co mowili to tak sie dzieje bo maluch czuje sie bezpieczniej tak jak w lonie matki. Mozna tez kupic specjalna plyte z dzwiekami odglosu burczenia,bulgotania brzucha ktore slyszalo dziecko w brzuszku u matki prawdopodobnie to tez dziala uspokajajaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Oleniga ja chcialam tylko dodac ze jak urodzilam moja Nikole 9 lat temu to dostalam kasete video o niemowlakach.Na tej kasecie pokazywali jak uspokoic malucha,to co tam widzialam troche mnie przerazilo ale za to dzialalo,otoz wzieli maluszka owineli do szyi pieluchą czy przescieradelkiem (nie pamietam dokladnie) jak mumie doslownie bo rece tez mial scisniete w tej pieluszce ulozone wzdluz swojego cialka.I wiecie ze te rozdarte dziecko jak zostalo owiniete to odrazu sie uspokoilo z tego co mowili to tak sie dzieje bo maluch czuje sie bezpieczniej tak jak w lonie matki. Mozna tez kupic specjalna plyte z dzwiekami odglosu burczenia,bulgotania brzucha ktore slyszalo dziecko w brzuszku u matki prawdopodobnie to tez dziala uspokajajaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Oleniga ja chcialam tylko dodac ze jak urodzilam moja Nikole 9 lat temu to dostalam kasete video o niemowlakach.Na tej kasecie pokazywali jak uspokoic malucha,to co tam widzialam troche mnie przerazilo ale za to dzialalo,otoz wzieli maluszka owineli do szyi pieluchą czy przescieradelkiem (nie pamietam dokladnie) jak mumie doslownie bo rece tez mial scisniete w tej pieluszce ulozone wzdluz swojego cialka.I wiecie ze te rozdarte dziecko jak zostalo owiniete to odrazu sie uspokoilo z tego co mowili to tak sie dzieje bo maluch czuje sie bezpieczniej tak jak w lonie matki. Mozna tez kupic specjalna plyte z dzwiekami odglosu burczenia,bulgotania brzucha ktore slyszalo dziecko w brzuszku u matki prawdopodobnie to tez dziala uspokajajaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Oleniga ja chcialam tylko dodac ze jak urodzilam moja Nikole 9 lat temu to dostalam kasete video o niemowlakach.Na tej kasecie pokazywali jak uspokoic malucha,to co tam widzialam troche mnie przerazilo ale za to dzialalo,otoz wzieli maluszka owineli do szyi pieluchą czy przescieradelkiem (nie pamietam dokladnie) jak mumie doslownie bo rece tez mial scisniete w tej pieluszce ulozone wzdluz swojego cialka.I wiecie ze te rozdarte dziecko jak zostalo owiniete to odrazu sie uspokoilo z tego co mowili to tak sie dzieje bo maluch czuje sie bezpieczniej tak jak w lonie matki. Mozna tez kupic specjalna plyte z dzwiekami odglosu burczenia,bulgotania brzucha ktore slyszalo dziecko w brzuszku u matki prawdopodobnie to tez dziala uspokajajaco. Cholercia co z tym forum sie dzieje juz chyba czwarty raz wysylam tego posta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Oleniga ja chcialam tylko dodac ze jak urodzilam moja Nikole 9 lat temu to dostalam kasete video o niemowlakach.Na tej kasecie pokazywali jak uspokoic malucha,to co tam widzialam troche mnie przerazilo ale za to dzialalo,otoz wzieli maluszka owineli do szyi pieluchą czy przescieradelkiem (nie pamietam dokladnie) jak mumie doslownie bo rece tez mial scisniete w tej pieluszce ulozone wzdluz swojego cialka.I wiecie ze te rozdarte dziecko jak zostalo owiniete to odrazu sie uspokoilo z tego co mowili to tak sie dzieje bo maluch czuje sie bezpieczniej tak jak w lonie matki. Mozna tez kupic specjalna plyte z dzwiekami odglosu burczenia,bulgotania brzucha ktore slyszalo dziecko w brzuszku u matki prawdopodobnie to tez dziala uspokajajaco. Cholercia co z tym forum sie dzieje juz chyba czwarty raz wysylam tego posta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×