Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Hej! Ale się tu dzieje.. Mamo Eli, Oleniga- sliczni Ci Wasi męzczyxni:) Onyx- nam powiedzieli, ze child benefit do 16 tyg. bo oni Polskę sprawdzają. Anecia- jak u Ciebie? kamila_b- eee, dasz sobie radę.. moj slubny chodzi na 16( po 15 wychodzi) i wraca pol do pierwszej.. jak ur, sie Adas nyl z nami tylko 1. tydzien, a potem zostalam sama i dalam radę:) nie martw się, naprawde instrukcja obslugi jest zbędna- sama sie nauczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale się tu dzieje.. Mamo Eli, Oleniga- sliczni Ci Wasi męzczyzni:) Onyx- nam powiedzieli, ze child benefit do 16 tyg. bo oni Polskę sprawdzają. Anecia- jak u Ciebie? kamila_b- eee, dasz sobie radę.. moj slubny chodzi na 16( po 15 wychodzi) i wraca pol do pierwszej.. jak ur, sie Adas nyl z nami tylko 1. tydzien, a potem zostalam sama i dalam radę:) nie martw się, naprawde instrukcja obslugi jest zbędna- sama sie nauczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersik odchodza ale malych ilosciach jesli mozna to tak nazwac 3 podpaski srednio zmoczone przez caly dzien.Lekarze mowili mi jak mialam isc sciagac szewek ze po 34tc dziecko juz nie ma zadnych problemow przy zdrowj ciazy. oni sami czekaja az sie zacznie ,sami nie chca pomoc wiec ja chwytam sie juz wszystkiego aby se samej pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersik odchodza ale malych ilosciach jesli mozna to tak nazwac 3 podpaski srednio zmoczone przez caly dzien.Lekarze mowili mi jak mialam isc sciagac szewek ze po 34tc dziecko juz nie ma zadnych problemow przy zdrowj ciazy. oni sami czekaja az sie zacznie ,sami nie chca pomoc wiec ja chwytam sie juz wszystkiego aby se samej pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersik odchodza ale w malych ilosciach jesli mozna to tak nazwac 3 podpaski srednio zmoczone przez caly dzien.Lekarze mowili mi jak mialam isc sciagac szewek ze po 34tc dziecko juz nie ma zadnych problemow przy zdrowj ciazy. oni sami czekaja az sie zacznie ,sami nie chca pomoc wiec ja chwytam sie juz wszystkiego aby se samej pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wczoraj napisalam i wszystko zezarlo... :( witam dzienna zmiane! nocna sobie zrobila bumelke jak widac ;) albo tez zezarlo. ja ide zaraz spac. dziecko sie strasznie prezylo robiac kupke, w koncu sie udalo, ale dalej sie prezy i zaczyna plakac. i jak tu takiemu malemu wytlumaczyc, ze na tym swiecie kazdy swoja kupe robi sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstalam ale normalnie boli bardziej niz normalnie ledwo z wyra sie podnioslam dobijcie mnie prosze Ed poszedl o 8 na jakis smieszny kurs z pracy a ja na szczescie jeszcze troszke zasnelam, ale teraz to czuje jakby to na dole wazylo 15 kg i ciagnelo w dol. Moze w ciagu godziny przejdzie bo jade z tesciowa po wanienke... Bojku czuje sie do duszy, dobrze ze w ogole spalam. Ide po kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ciezka nocbyla... Mikolajco 2h jadł... w koncu nad ranem padłam, maz go lulalł i tak go ululał ze dziecko spał 4.5 h zanim o nastepne jedzenie wołał, i tak spalismy do 9 :)... Kurde nie wiem co robic, chodzic nie moge bo tak mnie bola nogi... 😭 ... jutro do GP pojde... ładny dien dzisiaj - moze dam rade pojsc na spacer... Kamila_b ja wiem ze Ty tez masz problemy z kolanem, powiedz mi czy lepiej spacerowac czy oszczedzac kolana?... narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! wita Was mleczarnia z problemem nadproducji. to juz trzeci dzien powodzi i konca nie widac. kiedys tam sie ustabilizuje... :D dziewczyny czy ktoras z Was brala co-dydramol po porodzie, i czy mialyscie po tym jakies problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ja już po śniadanku, dziś normalnie przełom. nocka w całości przespana, śniadanko już zjedzone i mam przypływ energii. jakbym w ciąży nie była, chyba coś dziwnego, ale ciekawe jak długo:) Kamila_b dla ciebie🌻 ale dobijać Cie młotkiem nie będziemy. może po zakupach lepiej się poczujesz:D idę teraz na kawkę i torcik, który zakupił wczoraj mężuś....mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ja już po śniadanku, dziś normalnie przełom. nocka w całości przespana, śniadanko już zjedzone i mam przypływ energii. jakbym w ciąży nie była, chyba coś dziwnego, ale ciekawe jak długo:) Kamila_b dla ciebie🌻 ale dobijać Cie młotkiem nie będziemy. może po zakupach lepiej się poczujesz:D idę teraz na kawkę i torcik, który zakupił wczoraj mężuś....mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ja już po śniadanku, dziś normalnie przełom. nocka w całości przespana, śniadanko już zjedzone i mam przypływ energii. jakbym w ciąży nie była, chyba coś dziwnego, ale ciekawe jak długo:) Kamila_b dla ciebie🌻 ale dobijać Cie młotkiem nie będziemy. może po zakupach lepiej się poczujesz:D idę teraz na kawkę i torcik, który zakupił wczoraj mężuś....mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ja już po śniadanku, dziś normalnie przełom. nocka w całości przespana, śniadanko już zjedzone i mam przypływ energii. jakbym w ciąży nie była, chyba coś dziwnego, ale ciekawe jak długo:) Kamila_b dla ciebie🌻 ale dobijać Cie młotkiem nie będziemy. może po zakupach lepiej się poczujesz:D idę teraz na kawkę i torcik, który zakupił wczoraj mężuś....mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ja już po śniadanku, dziś normalnie przełom. nocka w całości przespana, śniadanko już zjedzone i mam przypływ energii. jakbym w ciąży nie była, chyba coś dziwnego, ale ciekawe jak długo:) Kamila_b dla ciebie🌻 ale dobijać Cie młotkiem nie będziemy. może po zakupach lepiej się poczujesz:D idę teraz na kawkę i torcik, który zakupił wczoraj mężuś....mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ja już po śniadanku, dziś normalnie przełom. nocka w całości przespana, śniadanko już zjedzone i mam przypływ energii. jakbym w ciąży nie była, chyba coś dziwnego, ale ciekawe jak długo:) Kamila_b dla ciebie🌻 ale dobijać Cie młotkiem nie będziemy. może po zakupach lepiej się poczujesz:D idę teraz na kawkę i torcik, który zakupił wczoraj mężuś....mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ja już po śniadanku, dziś normalnie przełom. nocka w całości przespana, śniadanko już zjedzone i mam przypływ energii. jakbym w ciąży nie była, chyba coś dziwnego, ale ciekawe jak długo:) Kamila_b dla ciebie🌻 ale dobijać Cie młotkiem nie będziemy. może po zakupach lepiej się poczujesz:D idę teraz na kawkę i torcik, który zakupił wczoraj mężuś....mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc paniom! znowu mi wcielo posta :( zapytam jeszcze raz: dziewuszki czy ktoras z Was brala co-dydramol po porodzie? jezeli tak, to jakie odczuwalyscie efekty uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo***Eli moja koleżanka brała to po porodzie bo jej to przepisali w szpitalu bo miała cesarkę i czuła się ok bo to podobno nasz polski Codipar bo w skład tego wchodzi Paracetamol i Kodeina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo***Eli moja koleżanka brała to po porodzie bo jej to przepisali w szpitalu bo miała cesarkę i czuła się ok bo to podobno nasz polski Codipar bo w skład tego wchodzi Paracetamol i Kodeina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo***Eli moja koleżanka brała to po porodzie bo jej to przepisali w szpitalu bo miała cesarkę i czuła się ok bo to podobno nasz polski Codipar bo w skład tego wchodzi Paracetamol i Kodeina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo eli, niestety, nie moge ci pomoc, ale jak odczuwasz jakies skutki uboczne, to lepiej zadzwon do gp. no, chyba ze skutkiem ubocznym jest ogromna tesknota za nami na forum :)) chcialabym kupic lub odkupic lozeczko, bo maly juz wyrosl z kolyski. co polecilybyscie? nie ukrywam, ze nie kupilam lozeczka do tej pory z powodu zbyt dobrego gustu :)) lozeczka, ktore mi sie podobaja, kosztuja ponad 250 funtow+materac, posciel itp wychodzi 450. moze macie jakies rady? wozek moglam kupic w charity, lozeczka (a przynajmniej materacyka) nie chce... napiszcie na co zwrocic uwage i czy warto np. kupic lozeczko z dolna szuflada albo takie, ktore moze dziecku sluzyc do 5 lat po zdemontowaniu bocznych szczebelkow. pozdrawiam wszystkie panie :) ale narobilyscie mi ochoty na kawe... i torcik... mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry wszystkim.cos sie z tym forum dzieje bo albo posty pokazuje kilkakrotnie albo je po prostu zzera. Ja wczoraj mialam taki zajefajny przyplyw energi,zrobilam wycieczke do ikea,wysprzatalam cala chatke,a dzis wiadomo co...jestem cala polamana,tak mnie kosci biodrowe bola ze masakra,do lazienki ledwo ide.kurcze nie moglam znalezc w sklepie tej herbatki co wy pijecie,moze wykupili,zrobie jeszcze jedno podejscie za pare dni. No i jeszcze ztym wozkiem sie wkurzylam,bo odkupilam duzo wczesniej od znajomej angielki bardzo tanio razem z luzeczkiem,taki quinny na trzech kolkach i wszystko super tylko ja chyba nie dam rady zniesc nawet tego wozka z 2 pietra,bo jest troche masywny.jedyne wyjscie to zostawiac wozek na parterze tylko co bedzie jak mi go ukradna??kurcze no.moglam wogole tego wozka nie brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniapud.. rekord w ilosci postow zostal pobity. Gratuluje przespanej nocy, tobie to sie czesto nie zdarza. Na szczescie mlotek nie bedzie potrzebny bo czuje sie nieco lepiej. To uczucie zawsze jest zaraz jak sie budze, ze tam na dole wszystko tam boli Mamo Eli twoj post jest ja wczoraj mialam to samo. Na stronie Eda (inny uzytkownik) nic sie nie pokazywalo, wiec 3x probowalam), weszlam na swoja strone i post byl..3x, wiec dziwy sie znow dzieja. Czasem mysle ze dobre poczekac jakis czas bo te posty sie mimo bledu wklejaja. Ja juz wrocilam, mam sympatyczna zolta wanienke ze slodkim malym reczniczkiem :) Nic wiecej nie kupilam bo poki co mam co trzeba, tak mysle a w ogole Mamo Eli, ty chyba po raz pierwszy zadalas jakies pytanie! zwykle udzielasz odpowiedzi :D :D biegne po rennie bo mnie zgaga zlapala, nie wiem po czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo***Eli moja koleżanka brała to po porodzie bo jej to przepisali w szpitalu bo miała cesarkę i czuła się ok bo to podobno nasz polski Codipar bo w skład tego wchodzi Paracetamol i Kodeina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniapud.. rekord w ilosci postow zostal pobity. Gratuluje przespanej nocy, tobie to sie czesto nie zdarza. Na szczescie mlotek nie bedzie potrzebny bo czuje sie nieco lepiej. To uczucie zawsze jest zaraz jak sie budze, ze tam na dole wszystko tam boli Mamo Eli twoj post jest ja wczoraj mialam to samo. Na stronie Eda (inny uzytkownik) nic sie nie pokazywalo, wiec 3x probowalam), weszlam na swoja strone i post byl..3x, wiec dziwy sie znow dzieja. Czasem mysle ze dobre poczekac jakis czas bo te posty sie mimo bledu wklejaja. Ja juz wrocilam, mam sympatyczna zolta wanienke ze slodkim malym reczniczkiem :) Nic wiecej nie kupilam bo poki co mam co trzeba, tak mysle a w ogole Mamo Eli, ty chyba po raz pierwszy zadalas jakies pytanie! zwykle udzielasz odpowiedzi :D :D biegne po rennie bo mnie zgaga zlapala, nie wiem po czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga ja bym oszczedzala poki gp tego nie zobaczy. moje kolano spuchlo tak ze juz sie w spodniach nie miesci :O bylam dzis na sciaganiu plynu z kolanu-myslalam ze jajo zniose!!! 4 razy nakluwal i nic! :O :O :O zeszlo moze pol lyzeczki, zbadaja to i zobaczymy ale jakos nie jestem dobrej mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×