Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

mamo***Eli moja koleżanka brała to po porodzie bo jej to przepisali w szpitalu bo miała cesarkę i czuła się ok bo to podobno nasz polski Codipar bo w skład tego wchodzi Paracetamol i Kodeina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Oleniga, zapomnialam zdecydowanie oszczedzaj teraz kolana, bo skoro one bardzo bola tzn ze cos tam sie dzieje, a nie mozna przeforsowac. Napisz jeszcze gdzie czujesz ze boli, z tylu czy z przodu przy rzepce? Mam nadzieje ze cos konkretnego ci zaproponuja. Najgorsze ze karmisz, wiec wybor nie jest duzy.. w PL to dali mi kiedys zastrzyk Na poczatek musi przestac bolec i jak bedziesz sie kapac w wannie to mozesz je cwiczyc tylko na zasadzie zginania i prostowania po kilka razy, ale tak zeby nie powodowalo silnego bolu. Na pewno pomogl by basen bo to nie obciaza, ale ty jeszcze nie mozesz, wiec badz cierpliwa. Bedziesz teraz zrzucac wage wiec powinno sie polepszyc. To jest glowny powod bolu, bo kosci musialy sie o siebie ocierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Oleniga, zapomnialam zdecydowanie oszczedzaj teraz kolana, bo skoro one bardzo bola tzn ze cos tam sie dzieje, a nie mozna przeforsowac. Napisz jeszcze gdzie czujesz ze boli, z tylu czy z przodu przy rzepce? Mam nadzieje ze cos konkretnego ci zaproponuja. Najgorsze ze karmisz, wiec wybor nie jest duzy.. w PL to dali mi kiedys zastrzyk Na poczatek musi przestac bolec i jak bedziesz sie kapac w wannie to mozesz je cwiczyc tylko na zasadzie zginania i prostowania po kilka razy, ale tak zeby nie powodowalo silnego bolu. Na pewno pomogl by basen bo to nie obciaza, ale ty jeszcze nie mozesz, wiec badz cierpliwa. Bedziesz teraz zrzucac wage wiec powinno sie polepszyc. To jest glowny powod bolu, bo kosci musialy sie o siebie ocierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Oleniga, zapomnialam zdecydowanie oszczedzaj teraz kolana, bo skoro one bardzo bola tzn ze cos tam sie dzieje, a nie mozna przeforsowac. Napisz jeszcze gdzie czujesz ze boli, z tylu czy z przodu przy rzepce? Mam nadzieje ze cos konkretnego ci zaproponuja. Najgorsze ze karmisz, wiec wybor nie jest duzy.. w PL to dali mi kiedys zastrzyk Na poczatek musi przestac bolec i jak bedziesz sie kapac w wannie to mozesz je cwiczyc tylko na zasadzie zginania i prostowania po kilka razy, ale tak zeby nie powodowalo silnego bolu. Na pewno pomogl by basen bo to nie obciaza, ale ty jeszcze nie mozesz, wiec badz cierpliwa. Bedziesz teraz zrzucac wage wiec powinno sie polepszyc. To jest glowny powod bolu, bo kosci musialy sie o siebie ocierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Oleniga, zapomnialam zdecydowanie oszczedzaj teraz kolana, bo skoro one bardzo bola tzn ze cos tam sie dzieje, a nie mozna przeforsowac. Napisz jeszcze gdzie czujesz ze boli, z tylu czy z przodu przy rzepce? Mam nadzieje ze cos konkretnego ci zaproponuja. Najgorsze ze karmisz, wiec wybor nie jest duzy.. w PL to dali mi kiedys zastrzyk Na poczatek musi przestac bolec i jak bedziesz sie kapac w wannie to mozesz je cwiczyc tylko na zasadzie zginania i prostowania po kilka razy, ale tak zeby nie powodowalo silnego bolu. Na pewno pomogl by basen bo to nie obciaza, ale ty jeszcze nie mozesz, wiec badz cierpliwa. Bedziesz teraz zrzucac wage wiec powinno sie polepszyc. To jest glowny powod bolu, bo kosci musialy sie o siebie ocierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Oleniga, zapomnialam zdecydowanie oszczedzaj teraz kolana, bo skoro one bardzo bola tzn ze cos tam sie dzieje, a nie mozna przeforsowac. Napisz jeszcze gdzie czujesz ze boli, z tylu czy z przodu przy rzepce? Mam nadzieje ze cos konkretnego ci zaproponuja. Najgorsze ze karmisz, wiec wybor nie jest duzy.. w PL to dali mi kiedys zastrzyk Na poczatek musi przestac bolec i jak bedziesz sie kapac w wannie to mozesz je cwiczyc tylko na zasadzie zginania i prostowania po kilka razy, ale tak zeby nie powodowalo silnego bolu. Na pewno pomogl by basen bo to nie obciaza, ale ty jeszcze nie mozesz, wiec badz cierpliwa. Bedziesz teraz zrzucac wage wiec powinno sie polepszyc. To jest glowny powod bolu, bo kosci musialy sie o siebie ocierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Oleniga, zapomnialam zdecydowanie oszczedzaj teraz kolana, bo skoro one bardzo bola tzn ze cos tam sie dzieje, a nie mozna przeforsowac. Napisz jeszcze gdzie czujesz ze boli, z tylu czy z przodu przy rzepce? Mam nadzieje ze cos konkretnego ci zaproponuja. Najgorsze ze karmisz, wiec wybor nie jest duzy.. w PL to dali mi kiedys zastrzyk Na poczatek musi przestac bolec i jak bedziesz sie kapac w wannie to mozesz je cwiczyc tylko na zasadzie zginania i prostowania po kilka razy, ale tak zeby nie powodowalo silnego bolu. Na pewno pomogl by basen bo to nie obciaza, ale ty jeszcze nie mozesz, wiec badz cierpliwa. Bedziesz teraz zrzucac wage wiec powinno sie polepszyc. To jest glowny powod bolu, bo kosci musialy sie o siebie ocierac. TO JAKAS WYPOWIEDZ Z INNEGO FORUM Hej, Ja miałam podobnie.. ortopeda stwierdził, że ta przypadłość po ciąży (zawiniło odwapnienie) to prawie normalna rzecz :( W kolanach mi chrzęściło, trzeszczało i także nie mogłam z kucek wstać bez stękania. Stwierdził, że to mogą być początki gonartrozy i trzeba rozpocząć leczenie, do tego zrobił mi USG i stwierdził, że zawinił mój przyrost wagi - kolana nie były przygotowane na dużo większe obciążenie więc zaczęła się chrząstka wycierać, wdał się ponoć niewielki stan zapalny i dlatego mnie boli. Basen bardzo dobrze robi - odciąża stawy - chodziłam 2 razy w tygodniu poza tym lekarz przepisał mi Voltaren do nacierania. Minęło i mam nadzieję, że już nie wróci - być może dlatego że i moja waga spadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga ja bym oszczedzala poki gp tego nie zobaczy. moje kolano spuchlo tak ze juz sie w spodniach nie miesci :O bylam dzis na sciaganiu plynu z kolanu-myslalam ze jajo zniose!!! 4 razy nakluwal i nic! :O :O :O zeszlo moze pol lyzeczki, zbadaja to i zobaczymy ale jakos nie jestem dobrej mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga ja bym oszczedzala poki gp tego nie zobaczy. moje kolano spuchlo tak ze juz sie w spodniach nie miesci :O bylam dzis na sciaganiu plynu z kolanu-myslalam ze jajo zniose!!! 4 razy nakluwal i nic! :O :O :O zeszlo moze pol lyzeczki, zbadaja to i zobaczymy ale jakos nie jestem dobrej mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Mam pytanko do Wrednej Kasi:) Chcialabym kupic taki sam wozek jak Ty,zastanawiam sie tylko czy ten kolor(turkusowy)jest taki ladny i intensywny w rzeczywistosci?Mysalam o czerwonym niestety kolor jest bardzo malo intensywny i wyglada jak sprany:(( Z gory dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam wszystkie mamy i brzuchatki.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Mam pytanko do Wrednej Kasi:) Chcialabym kupic taki sam wozek jak ty,zastanawiam sie tylko czy ten kolor(turkusowy)jest taki ladny i intensywny w rzeczywistosci?Mysalam o czerwonym niestety kolor jest bardzo malo intensywny i wyglada jak sprany:(( Z gory dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam wszystkie mamy i brzuchatki.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Mam pytanko do Wrednej Kasi:) Chcialabym kupic taki sam wozek jak ty,zastanawiam sie tylko czy ten kolor(turkusowy)jest taki ladny i intensywny w rzeczywistosci?Mysalam o czerwonym niestety kolor jest bardzo malo intensywny i wyglada jak sprany:(( Z gory dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam wszystkie mamy i brzuchatki.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Mam pytanko do Wrednej Kasi:) Chcialabym kupic taki sam wozek jak ty,zastanawiam sie tylko czy ten kolor(turkusowy)jest taki ladny i intensywny w rzeczywistosci?Mysalam o czerwonym niestety kolor jest bardzo malo intensywny i wyglada jak sprany:(( Z gory dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam wszystkie mamy i brzuchatki.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tych koszmarnych problemach z wyslaniem posa chyba wszyscy zrezygnowali co ?? No mi zajelo 20 min umieszczenie poprzedniego, nawet komputer zrestartowalam Czuje ze moj porod tuz tuz, bo mam nesting time :) Przekladam i przygotowuje rzeczy w szafkach i znow wypralam rzeczy dla dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tych koszmarnych problemach z wyslaniem posa chyba wszyscy zrezygnowali co ?? No mi zajelo 20 min umieszczenie poprzedniego, nawet komputer zrestartowalam Czuje ze moj porod tuz tuz, bo mam nesting time :) Przekladam i przygotowuje rzeczy w szafkach i znow wypralam rzeczy dla dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiulka24 nie trzeba nic brac dla malucha, u nich tutaj jest wszystko naturalnie i oni używają wody tylko i wyłącznie, możesz wziąść sobie husteczki nawilżające dla malucha ale oni i tak czyszczą dupkę wacikami i wodą... ja kupiłma jeszcze oliwę z oliwek \'extra virgin\' do smarowania skóry... tez polecają.. natomiast nie każą używać żadnych kosmetyków i malucha myć w samej wodzie do 6-8 tyg., ja zaczęłam używać oilatum do kąpieli, nie wiem czy dobrze...dziewczyny używacie też czegoś do kąpieli??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiulka u nich to wszystko naturalnie, nie każą używac zadnych kosmetyków... dupkę myją wodą i wacikami, ale mozesz wziąść chusteczki nawilżające do wytarcia z dużej kupy ;) i oliwę z oliwek do smarowania skóry \'extra virgin\' - to zalecają... ja zaczęłam myć Mikołaja w wodzie z dodatkiem oilatum bo ma bardzo suchą skórę a w szpitalu przez cały tydzień go nie myli... czy Wy dziewczyny też używacie czegoś do mycia maluszków?... dziewczyny maluszek ma krostki przy odbycie, już wczesniej pisałam o tych odparzeniach ale takiego czegoś nie miał... używałam sudocrem a potem jak ju bylo lepiej - mniej czerwone to ten bepanthen ale coś się chyba pogorszyło, az ma taką ranke tam...posypałam go teraz mąką ziemniaczaną i tak zostawiłam bez pieluszki... czy to pomoże?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiulka u nich to wszystko naturalnie, nie każą używac zadnych kosmetyków... dupkę myją wodą i wacikami, ale mozesz wziąść chusteczki nawilżające do wytarcia z dużej kupy ;) i oliwę z oliwek do smarowania skóry 'extra virgin' - to zalecają... ja zaczęłam myć Mikołaja w wodzie z dodatkiem oilatum bo ma bardzo suchą skórę a w szpitalu przez cały tydzień go nie myli... czy Wy dziewczyny też używacie czegoś do mycia maluszków?... dziewczyny maluszek ma krostki przy odbycie, już wczesniej pisałam o tych odparzeniach ale takiego czegoś nie miał... używałam sudocrem a potem jak ju bylo lepiej - mniej czerwone to ten bepanthen ale coś się chyba pogorszyło, az ma taką ranke tam...posypałam go teraz mąką ziemniaczaną i tak zostawiłam bez pieluszki... czy to pomoże?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga powiem Ci jeszcze raz, jak zostawiasz malego bez pieluszki, to z absolutnie czystą pupą, bez mąki, bez kremu.Po kilku dniach zagoi mu się i znikną te krostki.Cierpliwości. A co do kosmetykow do szpitala to naprawde sa niepotrzebne, za krotko trzymaja w szpitalu po urodzeniu,poza tym tak jak Oleniga pisze - naturalnie najlepiej, jedynie krem ochronny do pupy.Gosiulka z nami juz prawie dobrze ale nie wiem czy nie zarażamy jeszcze.podam Ci maila yagodka79@yahoo.co.uk czy mi sie w oczach mieni czy nam czcinke zmienili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga powiem Ci jeszcze raz, jak zostawiasz malego bez pieluszki, to z absolutnie czystą pupą, bez mąki, bez kremu.Po kilku dniach zagoi mu się i znikną te krostki.Cierpliwości. A co do kosmetykow do szpitala to naprawde sa niepotrzebne, za krotko trzymaja w szpitalu po urodzeniu,poza tym tak jak Oleniga pisze - naturalnie najlepiej, jedynie krem ochronny do pupy.Gosiulka z nami juz prawie dobrze ale nie wiem czy nie zarażamy jeszcze.podam Ci maila yagodka79@yahoo.co.uk czy mi sie w oczach mieni czy nam czcinke zmienili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga powiem ci jeszcze raz, mlego jak zostawiasz bez pieluszki to z absolutnie czystą pupa, bez mąki , kremu, niczego. to jest ważne. po kilku dniach zejdzie. cierpliwości Gosiulka my uz prawie zdrowi, lada dzien miożesz wpadac.podam ci maila yagodka79@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga powiem ci jeszcze raz, mlego jak zostawiasz bez pieluszki to z absolutnie czystą pupa, bez mąki , kremu, niczego. to jest ważne. po kilku dniach zejdzie. cierpliwości Gosiulka my uz prawie zdrowi, lada dzien miożesz wpadac.podam ci maila yagodka79@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga powiem ci jeszcze raz, mlego jak zostawiasz bez pieluszki to z absolutnie czystą pupa, bez mąki , kremu, niczego. to jest ważne. po kilku dniach zejdzie. cierpliwości Gosiulka my uz prawie zdrowi, lada dzien miożesz wpadac.podam ci maila yagodka79@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie dzieje z tymserwerem??nic nie da sie wyslac, sprobuje juz nie wiem ktory raz, teraz sie uda.Oleniga powiem Ci raz jeszcze,jak zostawiasz malego bez pieluszki to z absolutnie czysta i sucha pupą, bez kremu ani mąki, to ważne, dopiero potem jak zakladasz pieluszkę pokremuj.Kilka dni i zejdzie, cierpliwości. Gosilka my już prawie zdrowi, lada dzien możesz wpaść. podam ci maila yagodka79@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie dzieje z tymserwerem??nic nie da sie wyslac, sprobuje juz nie wiem ktory raz, teraz sie uda.Oleniga powiem Ci raz jeszcze,jak zostawiasz malego bez pieluszki to z absolutnie czysta i sucha pupą, bez kremu ani mąki, to ważne, dopiero potem jak zakladasz pieluszkę pokremuj.Kilka dni i zejdzie, cierpliwości. Gosilka my już prawie zdrowi, lada dzien możesz wpaść. podam ci maila yagodka79@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Borowka,to sie umowimy,ale bedziesz miala ze mna przerabane,bedziesz musiala odpowiadac na mase moich pytan,he he ,odpisze jutro albo pojutrze na maila,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem czy mi się uda wysłać tego posta bo już tracie cierpliwość , ale mam takie pytanko dzisiaj próbowałam się ogolić tam na dole:)no i trzeba było lusterko użyć no i zobaczyłam ze mi się tam wszystko otwiera i mam taka żółtawą wydzielinę nie wiem czy to tak jest czy mam się martwic proszę napiszcie czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×