Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Czesc dziewczyny!! Oleniga ja chcialam tylko dodac ze jak urodzilam moja Nikole 9 lat temu to dostalam kasete video o niemowlakach.Na tej kasecie pokazywali jak uspokoic malucha,to co tam widzialam troche mnie przerazilo ale za to dzialalo,otoz wzieli maluszka owineli do szyi pieluchą czy przescieradelkiem (nie pamietam dokladnie) jak mumie doslownie bo rece tez mial scisniete w tej pieluszce ulozone wzdluz swojego cialka.I wiecie ze te rozdarte dziecko jak zostalo owiniete to odrazu sie uspokoilo z tego co mowili to tak sie dzieje bo maluch czuje sie bezpieczniej tak jak w lonie matki. Mozna tez kupic specjalna plyte z dzwiekami odglosu burczenia,bulgotania brzucha ktore slyszalo dziecko w brzuszku u matki prawdopodobnie to tez dziala uspokajajaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja z dojarka w reku pisze do Was póki maluch spi... Mamo***Eli ja go odbijam nie tylko po jedzeniu ale tez w czasie jedzenia... w szpitalu byl z nim problem bo chcial co chwile jesc... wiec znalazla sie pielegniarka (starsza pani) która wypozyczyla sobie mojego rodarciucha pewnej nocy i karmiła go... okazalo sie ze jak malucha odbije w czasie jedzenia raz albo dwa (bo je 120ml wiec jest przy czym odbijac) to naje sie, nie ulewa i spi 3-4 godz.... no wiec trzeba uklepac i wszystko sie zmiesci :D... a tak w ogóle odbijam go na siedząco albo naramieniu, tak mi kazali w szpitalu, tak to się robi?? wiem że niemowlaka nie powinno się sadzać ale oni tak każą...dawać kciuk i palec wskazujący pod brodę, resztę palców pod paszke a drugą ręką klepiemy i masujemy plecki... dzieki za info o tym sudocremie, ja póki oma odparzona dupke to myje go wacikami i woda no i osuszam... ale sudocrem to chtba uzywalam w nadmiarze... wciaz staram sie zostawiac go zgolym tylkiem, zobzczymy dzisiaj... wiecie co ...a co z herbatkami?? ja mam z hippa z kopru wloskiego, on sie krzywi , no bo to ochydne - jak anyż smakuje :( fuj... ale czasem pije, nawet doscsporo (80ml)... dobrze ze juz mu daje?? na opakowaniu jest napisane od 1tyg.... słyszalam ze daja tez wode przegotowana...prawda to?? alez w nocy cyrk odtawil, napil sie herbatki, po chwili dostal papu, oczywiscie byl przebrany bo zawsze go przebieram z pieluszki przed jedzeniem ... no i spoko ...zjadl mniej bo duzo wypil ...odbił dwa razy...ale za chwilę wrzask - butli nie chce, ja go na brzuch tak na ręce zaczęłam nosić i po pleckach głaskać, za chwilę na ramieniu i znowu na nogach na brzuszku a on wrzeszczy...no to my znowu butle mu podsuwamy bo dużo nie zjadł więc moze głodny a on kręci głową (normalnie nią kreci i podnosi-jest bardzo silny) i nie chce butli... no to ja już zrezygnowana myślę smoka mu dam moze chce tylko pociumkac - noi bingo !:D o to chodziło, ale za nim znaleźliśmy przyczynę to byłam mokrusieńka :o... padłam jak przecinek a mały leżał koło taty i patrzył sobie na niego :) ... no normalnie to są jakieś jaja czasem... dzięki dziewczyny za rady 🌼 , z tymi kolanami Kamila_b to postaram się oszczędzać... pozdrawiam Was :) i do ... nie wiem kiedy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️witam sie tylko i zmykam,kregoslup dalej nie bardzo za dlugo siedziec nie moge,we wtorek mam wizyte u midwife jak cos to jej powiem jak nic nie poradzi to do gp goraco pozdrawiam i odezwe sie jak bedzie lepiej,jak zmienicie topik to ja za wami:) monika820227...15.10.2008.....28.....Londyn..........?.. ............? ania 3..............25.10.2008.....31....Boston.....synek....... .Dawid magdzikm.........27.10.2008.....31....Redditch...synek.. ..Maksymilian aniapud............29.10.2008.....39....Enfield......syn ek.......Kubuś Jola25..............31.10.2008.....37....St Albans...chyba córka..Hania kamila_black.....04.11.2008.....38...Hatfield...chyba córka...Izabela mala79.............08.11.2008.....37.....Londyn....corci a.............? Asanna..............11.11.2008.....35.....Wood Green.......corcia......? Gosiulka24.........15.11.2008.....34.....CROYDON...synek ....Adas??... lorinka..............19.11.2008.....32.....blackpool...c oreczka.....Zuzia? Krakersik81.........22.11.2008.....35....Menchester...có rka.....Zuzia Patinka26...........30.11.2008.....34....Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25...........06.12.2008r....32....Cheshunt....... ?????.......????? Salma................10.12.2008......8.....Leicester.... .......? ...........? iwwa***..............14.12.2008......27....londyn....... .. corcia...........? Kamila26............18.01.2009......27....Inverness..... .. ? ...............? anecia1702.........19.03.2009......19.....Melton....... .....?.............? mi83.................24.03.2009.......18....Leicester... ........?............? bes...................22.04.2009.......14....Swindon.... .................... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... .................... Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850......Banbury...coreczka........... ..Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ........Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. ..........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia.... .Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. .........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... ..Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke..chlopak. ..Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1............02.09.2008....2900.....London..Maksymil ian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... .....Jakub Jan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) nie piszę dużo bo nie wiem czy dojedzie. mamo***Eli fajnie, że znów z nami. Oleniga ten sposób na płaczące dziecko z zawinięciem jak mumia o którym pisze kamila26 jest sprawdzony w 100% i działa. takie coś można kupić w mothercare. u mnie bóle dołu i skurcze no i nie mogę za bardzo chodzić. ciekawe kiedy się zacznie bo zostało tylko 6 dni:) idę na jakąś drzemkę bo nocek prawie wcale nie przesypiam. zajrzę później może coś się naprawi z tym serwerem. miłego dzionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki slonce :D. nie mialam jak pisac, za duzo zamieszania, za malo czasu, sama wiesz jak to jest:) juz powoli dochodze do wprawy. u mnie Borowka tez bywa roznie z ta miloscia :) Ela gdyby mogla to zacalowalaby i zaglaskala Kube na smierc. trzeba na nia baaardzo uwazac,(ostatnio na przyklad wejszla do malego do lozeczka!) potrafi tez czasem pokazac zazdrosc. ostatnio ochrzanilam ja za cos a ona podeszla do mnie i mowi \" mama zostaw dzidzie, psitul Ele\" ze lzami w oczkach. musze uwazac zeby nie zdołowac zbytnio swego nadwrazliwca :) ale tez nie doprowadzic do tego zeby mi weszla na glowe... ciezko jest balansowac pomiedzy. wieczorem jestem czasem tak skolowana, ze nawet zabawki malej dzialaja mi na nerwy :D wczoraj cichaczem powyciagalam baterie z dwoch najbardziej upierdliwych :D:D:D kolki malego to pestka w porownaniu z wysilkiem jaki musze wkladac w bycie dyplomata :) Kamila26 ja w ten wlasnie sposob uspokajalam Ele przy kolkach kiedy juz zawodzily inne sposoby. zawijalam ja na sztywno w kocyk i mocno przytulalam buszkiem do siebie. plakala jeszcze przez 5 minut i zasypiala jak aniolek. nie wiem czy z ciepla, czy od zawijania, czy moze ze zmeczenia. kazdy sposob jest dobry, byle by tylko byl bezpieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze przypomnialo mi sie ze dzidzie sie uspokajaja jak sie je rytmicznie poklepuje po pupce |(w pieluszce!) bo to przypomina biciie serca w brzuszku, i jeszcze trzymanie Twojego palca w lapce-ze niby upolowal pepowine :D no nie wiem naprawde co ci poradzic kochana. a co do wietrzenia to na poczatku moj maly tez nie lubial lezec z golym tylczaskiem ale poniej sie przyzwyczail ja na szczescie nie mam z Lennoxem ZADNYCH problemow! nie placze, spi grzecznie i duzo :D cud dzieciaczek!!! jedno co wydaje mi sie dziwne to ze puszcza okropnie smierdzace baki-I mean it! naprawde czegos takiego sie nie spodziewalam po malenstwie ktore je przeciez tylko mleko moje i modyfikowane. a on jak walnie baczora to w domu czystki etniczne heheh to normalne? kupe tez robi co 3 dni srednio ale wydaje sie zadowolony i brzucholek ma mieciutki wiec... no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kamila26 za rade :) ... dopiero teraz Cie doczytalam z maruda na ramieniu... :o... napewno jak juz nic nie pomoze skorzystam z przescieradla i zawine rozdarciucha... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lollibelly moja mala tez bąki wali intensywne a jest tylko na moim, jak stara doslownie:D. Z tym zawijaniem jest różnie, powiem Wam, też tak próbowalam z Olą, na tym sie skończyło, bo ona wiercila sie okropnie, widac gimnastyki potrzebowala i ręce ciasno przy cialku nie byly w jej guście, nie spala spokojnie w takim kokonie.Ale dzieci są rozne. Do tego Aniapud nie trzeba niczego specjalnego, kocyk, albo nawet pieluszka tetrowa w ciągu dnia. Też tzw white noise uspokaja, czyli szum pralki, radia, odkurzacza, na moja czasem dzialalo.ale nalbardziej skuteczne sa raczki niestety. mamoEli serce sie kraje.czesto chcialabym j obie wziac na rece ale to niemożliwe.Zuzia jeszcze nie powie by zostawic ole a ja przytulic ale pokazuje luzeczko, mowi tu tu, czyli połuż ole do luzeczka i wtedy sie przytula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i znowu depresja...czekolada i pilot od telewizora...jestem za zalozeniem nowego forum bo z tym to mnie szlak trafia i nie chce mi sie pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga z reguły jak karmisz piersia dziecka nie trzeba dopajać, chybaże w czasie upałów.Zależy jak dużo modyfikowanego podajesz Mikołajowi bo wtedy troszkę można a jeśli uważasz że nie ma probl z brzuszkiem to przegotowana woda wystarczy. Ja nie jestem zwolenniczką herbatek dla takich maleństw. Kiedys nawet sprobowalam podawać Oli, jak nieczeste robienie kupek wydawalo mi sie problemem. Szybko przestalam bo bylo jeszcze gorzej, szczerze.Poza tym kiedyś Zuzia miala w Polsce tzw biegunke podróżnych i lekarz stanowczo odradził podawanie tego typu herbatek instant bo zawieraja barwniki i inne nienaturalne skł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga z reguły jak karmisz piersia dziecka nie trzeba dopajać, chybaże w czasie upałów.Zależy jak dużo modyfikowanego podajesz Mikołajowi bo wtedy troszkę można a jeśli uważasz że nie ma probl z brzuszkiem to przegotowana woda wystarczy. Ja nie jestem zwolenniczką herbatek dla takich maleństw. Kiedys nawet sprobowalam podawać Oli, jak nieczeste robienie kupek wydawalo mi sie problemem. Szybko przestalam bo bylo jeszcze gorzej, szczerze.Poza tym kiedyś Zuzia miala w Polsce tzw biegunke podróżnych i lekarz stanowczo odradził podawanie tego typu herbatek instant bo zawieraja barwniki i inne nienaturalne skł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny W Polandzie skonczyl sie limi ladnej pogody,slonka i dwudziestukilku stopni w cieniu:(Mamy deszcz a w przyszlym tygodniu zapowiadaja opady sniegu,bleeepodobno zima ma byc baardzo ostra-patrzac na ilosc biedronek \"ladujacych\"sie kazda szpara do mieszkania. na odparzenia ja uzywalam masci Bepanthen,,zreszta nadal jej uzywam i smaruje Julci pupke po kazdej kupce.Jest rewelacyjna,a po sudokremie mala miala jeszcze wieksza wysypke wiec szybko zrezygnowalismy. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, moze wyprobujcie herbatke hippa ale nie instant, tylko naturalna. kupilam w sklepie z tymi artykulami dla pakerow (wiecie, te suplementy itd). jest w saszetkach, do zaparzania i na pewno nie tak wygodna, ale naturalna! czasem w polskich sklepach jest tez herbatka z kopru z serii \"zielnik polski\". to na pewno zdrowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey babki ciesze sie ze sa checi odnosnie forum, poprosze Eda eby tu jeszcze sprawdzil co i jak, i dam wam link do oblukania. Ja normalnie umieram na mega lenia i tak mnie kregoslup boli ze nie wiem jak sie ulozyc, czy lezec czy siedziec czy co ?? A rozciagajace sie wiezadla to juz w ogole nie wspomne, bo to notorycznie A polozna powiedziala ze dziecku raczej sie nie spieszy.. choc nie wiem skad to wie. Moze i nawet wzielabym pod uwage ten sex co ponoc przyspiesza porod.. ale nie mam na to zadnej ochoty ani sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey babki ciesze sie ze sa checi odnosnie forum, poprosze Eda eby tu jeszcze sprawdzil co i jak, i dam wam link do oblukania. Ja normalnie umieram na mega lenia i tak mnie kregoslup boli ze nie wiem jak sie ulozyc, czy lezec czy siedziec czy co ?? A rozciagajace sie wiezadla to juz w ogole nie wspomne, bo to notorycznie A polozna powiedziala ze dziecku raczej sie nie spieszy.. choc nie wiem skad to wie. Moze i nawet wzielabym pod uwage ten sex co ponoc przyspiesza porod.. ale nie mam na to zadnej ochoty ani sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Borówka, dobrze że mnie uświadomiłaś... cholera jasna, bo teściowa i moja mama też herbatki dawać, herbatki... a dupa... masz rację przestanę, zastanawiałam się dlaczego ma rozwolnienie - no teraz już wiem! WIELKIE DZIĘKI 🌼 Karmię głownie swoim mlekiem, dokarmiam tylko jak mi brakuje, czyli 4-5 razy na dobę jest moje mleko a 2-3 razy formula milk (daję Aptamil) ... najczęściej 5razy moje mleko i 2razy sztuczne... To będę mu dawała ewentualnie wodę, myślę że przydałoby się bo przy takich krzykach czasami to mu dam wodę, trochę pociumka smoczka i napije się, nie będę musiała od razu z butlą jedzenia lecieć... tak dziwnie z nim jest, bo niby widać że rusza gałkami, kręci główką itp jak zaczyna być głodny ale dopiero jak zacznie wrzeszczeć to zaczyna jeść, a ja nie zawsze jestem od razu przygotowana, no i on czasem tak sie drze przez chwilę - szkoda mi go... najgorsze jest robienie tego sztucznego mleka, na opakowaniu jest napisane, żeby zagotować wodę i zostawić do ostygnięcia nie dłużej niż 30min, odmierzyć ilość i wsypać proszek i rozrobić... także zanim ugotuję wodę i ją trochę ostudzę zeby proszek wsypać to on już histerii dostaje a ja jestem cała mokra - koszmar :o...do wrzątku pewnie nie można bo niszczy sie składniki... no i w ostateczności zanim ostudzę to z 10min to trwa... mówię Wam ręce mi czasem opadają, jeszcze mnie ten brzuch cholera boli... no i kolana... porażka :( acha... wypróbowałam to owijanie, ale z rączkami na wierzchu bo za silny zeby schowac i mocno przytulilam i pobujałam - zadziałało :D... chyab kupię sobie chustę taką co Lollibelly kiedyś polecała... a jak to się nazywa po ang?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj teraz sie nie pojawilo, wiec sprobuje jeszcze raz, bo minela godzina chyba hey babki ciesze sie ze sa checi odnosnie forum, poprosze Eda eby tu jeszcze sprawdzil co i jak, i dam wam link do oblukania. Ja normalnie umieram na mega lenia i tak mnie kregoslup boli ze nie wiem jak sie ulozyc, czy lezec czy siedziec czy co ?? A rozciagajace sie wiezadla to juz w ogole nie wspomne, bo to notorycznie A polozna powiedziala ze dziecku raczej sie nie spieszy.. choc nie wiem skad to wie. Moze i nawet wzielabym pod uwage ten sex co ponoc przyspiesza porod.. ale nie mam na to zadnej ochoty ani sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje onyx, ja kupie poprostu koper wloski w saszetkach - herbate, tak np. jak jest rumianek i bede zaparzac... ewentualnie, chociaz nie wiem czy ma problemy z brzuszkiem, czasem sie prezy ale to zwykle jak ma kupke zrobic... no i moze kupie glukoze to mu troszke posłodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga co do tej wody to zagotuj sobie i odlej w jakieś naczynie a później jak małemu musisz zrobić mleko to do mikrofalówki albo do podgrzewacza i woda będzie ciepła do rozmieszania mleka. szybki sposób i mały nie będzie długo płakał. mojej kuzynki córcia tak miała i ona wpadła na taki pomysł i się sprawdziło. przygotowanie papu dla ryczka zajmowało jej ok 3 min a nie 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga co do tej wody to zagotuj sobie i odlej w jakieś naczynie a później jak małemu musisz zrobić mleko to do mikrofalówki albo do podgrzewacza i woda będzie ciepła do rozmieszania mleka. szybki sposób i mały nie będzie długo płakał a ty się nie będziesz stresować. mojej kuzynki córcia tak miała i ona wpadła na taki pomysł i się sprawdziło. przygotowanie papu dla ryczka zajmowało jej ok 3 min a nie 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga co do tej wody to zagotuj sobie i odlej w jakieś naczynie a później jak małemu musisz zrobić mleko to do mikrofalówki albo do podgrzewacza i woda będzie ciepła do rozmieszania mleka. szybki sposób i mały nie będzie długo płakał a ty się nie będziesz stresować. mojej kuzynki córcia tak miała i ona wpadła na taki pomysł i się sprawdziło. przygotowanie papu dla ryczka zajmowało jej ok 3 min a nie 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak a propos herbatek, to ja malemu ich nie podaje, tylko sama pije i tez dziala :) pogoda kiepska, maly spi :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Aniapud :) 🌼 swietny, poprostu genialny pomysł - tak tez bede robic:) :D... bo jak wstajemy w nocy to malo sie nie pozabijamy o drzwi i sciany, zeby zrobic szybko papu rozdarciuchowi... jeszcze raz dzieki za superowy pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie udzielam się ostatnio, bo forum wariuje, ale wiernie czytam. Oleniga - też chciałam dołączyć parę słów na temat herbatek.Jak boli dzidzię brzuch to jest dobrze podawać nowe pokarmy, typu herbatki, bo to tylko pogarsza sprawę (sama popełniłam ten błąd).Wody na Twoim miejscu też bym nie podawała, nawet jeśli masz Bóg wie jakie filtry, to Twoje mleko jest wystarczające.Pamiętaj,że Ty musisz pić co namniej 2l płynów dziennie.A koper włoski to Ty pij i tylko tak możesz dziecku pomóc.Ogólnie: przeczytałam w Spocku (książka o niemowlętach),że przyczyną tych stękań i męczarni przy zrobieniu kupy jest niedojrzałość układu nerwowego niemowląt, mianowicie, jedne mięśnie pchają na kupę a drugie zatrzymują.W efekcie nie nie ma tylko się dzidzia namordowała i namęczyła.I tak będzie dopóki układ nerwowy nie dojrzeje na tyle aby opanować tę jakże trudną sztukę kupkania. Otulanie szczelne kocykiem sprawdzone - u Czarka działało.Choć znam dzieci, które reagowały jeszcze większym płaczem.A suszarki itp. też ponoć działają (nie próbowałam, bo lubię moją suszarkę) a znajomi mówili,że spalili około 5 sztuk przy praktykach usypiania dziecka. A do listy usypiaczy mogę dodać wożenie dzidziaka samochodem oraz bujanie w wózku. Kto następny w kolejce????do wylęgarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA ELI I KUBUSIA WYBACZ WSTAAM O 1WSZEJ I DALEJ ZASNEAM CAY DZIEM W LOZU KORZYSTAM Z OSTATNICH DNI Witanko wszystkim!Ale sie Was naczytaam,ale mio coraz nas wiecej,ja dalej internetu nie mam to z phona pisze.Dziewczyny wczoraj byam w szpitalu 37tydz i 2dni na 10mam termin porodu a nastepny epoitment na 14.11 to normalne?Jak to Mama Eli mowi NHS nas nie zawodzi,nawet jak powiedziaam,oki to se maa w domciu urodze i potem wpadne za 4dni ok?Nie zajarzya,a tam do 4 liter z nimi zadzwonie jak maa zaalarmuje,ze sie jej w brzusiu nie podoba.Nie pisze za duzo bo ponoc trudno sie dostac i pewno jestem kolejna do usuniecia.Buziaczki i pieszczoszki dla malenstw (szczegolnie dla tych rozwrzeszczanych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA ELI I KUBUSIA WYBACZ WSTAAM O 1WSZEJ I DALEJ ZASNEAM CAY DZIEM W LOZU KORZYSTAM Z OSTATNICH DNI Witanko wszystkim!Ale sie Was naczytaam,ale mio coraz nas wiecej,ja dalej internetu nie mam to z phona pisze.Dziewczyny wczoraj byam w szpitalu 37tydz i 2dni na 10mam termin porodu a nastepny epoitment na 14.11 to normalne?Jak to Mama Eli mowi NHS nas nie zawodzi,nawet jak powiedziaam,oki to se maa w domciu urodze i potem wpadne za 4dni ok?Nie zajarzya,a tam do 4 liter z nimi zadzwonie jak maa zaalarmuje,ze sie jej w brzusiu nie podoba.Nie pisze za duzo bo ponoc trudno sie dostac i pewno jestem kolejna do usuniecia.Buziaczki i pieszczoszki dla malenstw (szczegolnie dla tych rozwrzeszczanych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA ELI I KUBUSIA WYBACZ WSTAAM O 1WSZEJ I DALEJ ZASNEAM CAY DZIEM W LOZU KORZYSTAM Z OSTATNICH DNI Witanko wszystkim!Ale sie Was naczytaam,ale mio coraz nas wiecej,ja dalej internetu nie mam to z phona pisze.Dziewczyny wczoraj byam w szpitalu 37tydz i 2dni na 10mam termin porodu a nastepny epoitment na 14.11 to normalne?Jak to Mama Eli mowi NHS nas nie zawodzi,nawet jak powiedziaam,oki to se maa w domciu urodze i potem wpadne za 4dni ok?Nie zajarzya,a tam do 4 liter z nimi zadzwonie jak maa zaalarmuje,ze sie jej w brzusiu nie podoba.Nie pisze za duzo bo ponoc trudno sie dostac i pewno jestem kolejna do usuniecia.Buziaczki i pieszczoszki dla malenstw (szczegolnie dla tych rozwrzeszczanych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA ELI I KUBUSIA WYBACZ WSTAAM O 1WSZEJ I DALEJ ZASNEAM CAY DZIEM W LOZU KORZYSTAM Z OSTATNICH DNI Witanko wszystkim!Ale sie Was naczytaam,ale mio coraz nas wiecej,ja dalej internetu nie mam to z phona pisze.Dziewczyny wczoraj byam w szpitalu 37tydz i 2dni na 10mam termin porodu a nastepny epoitment na 14.11 to normalne?Jak to Mama Eli mowi NHS nas nie zawodzi,nawet jak powiedziaam,oki to se maa w domciu urodze i potem wpadne za 4dni ok?Nie zajarzya,a tam do 4 liter z nimi zadzwonie jak maa zaalarmuje,ze sie jej w brzusiu nie podoba.Nie pisze za duzo bo ponoc trudno sie dostac i pewno jestem kolejna do usuniecia.Buziaczki i pieszczoszki dla malenstw (szczegolnie dla tych rozwrzeszczanych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekałam godzinę na swojego posta.A w pierwszym zdaniu miałam na myśli,że NIE jest dobrze podawać nowych \'pokarmów\' dzidziom z bólami brzuszków, bo i tak ich żołądeczki są przeciążone. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×