Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ++++++___

czy buszujecie po necie o tej porze bo nie musicie rano wstać?

Polecane posty

Gość ++++++___

Zastanawiam się nad tym ostatnio, dlaczego ludzie nie śpią o tej porze pomijam te osoby, które mają pracę zmianową albo studiują albo mają urlop, TY dlaczego jeszcze nie śpisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++___
czy nikt z was nie poczuł smaku i to gorzkiego bezrobocia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczyt szczytów
mam jutro na 6 i tak się wkurzam że zasnąć nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znowu wolna
Wybieralam sie spac, ale tak mi humor poprawilas, ze smieje sie jak gupi do monitora i predko nie zasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro pracuję przez 24 godziny i nie śpię, żeby się nie przyzwyczajać do luksusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie śpię, bo właśnie jestem bezrobotna i mogę sobie pospać dłużej rano. Jednak dużo bym dała, żeby wreszcie znlaleźć jakąś sensowną pracę i trochę się regularnie pomęczyć :) Pzdrawiam wszystkie nocne marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczyt szczytów
a ty gwiazdo wielokrotna czemu zamiast spać sondujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
ja buszuje bo jeszce jestem wpracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++___
znowu wolna cieszę się że mnie odwiedziłaś:) i że mogłam Tobie poprawić humor może i Ty mi jakoś poprawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++___
Jaydee jak długo szukasz pracy, bo ja od 2 m-cy A osoby które pracują - to jaki charakter ma wasza praca jesteście zadowoleni czy chodzicie jak na ścięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoojojojojojooj
a mi pomalu chce sie spac ale jeszcze musze pocwiczyc:) a tak mi sie nie chce ale musze:/ obiecalam sobie ze od dzis bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znowu wolna
++++++___ szczerze Ci zycze, bys znalazla naprawde fajna i ciekawa (ze dobrze platna to oczywiste ;) ) prace. Zobaczysz, ze sie spelni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++___
znowu wolna ja Tobie także życzę tego samego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znowu wolna
zabobonnie nie dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedzę bo jestem w pracy, ale wolała bym już nie siedzieć...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++___
to nikt nie odpowie? na moje poprzednie pytania? nikogo nie dotyka bezrobocie? hmm to chyba dobrze że wszyscy mają pracę - choć statystyki mówią inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++___
Agosia a gdzie pracujesz? służba zdrowia?czy całkiem co innego chyba że pracujesz przy kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakrolina
ja mam pracę! dziś ją dostałam:) ale jutro mam wolne i wreszcie wyśpię się bo ostatnio nie miałam okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++___
kakakakakarolina gratuluję:) długo szukałaś? ale nie masz za dobrze już jutro masz wolne?:D a słuchaj jaka to praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem hotelarzem. Mam serdecznie dość tej roboty. Nie mam nic innego wiec tu siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakrolina
to znaczy...dosyć długo ale mało intensywnie;) przez przypadek trafiłam w jedno miejsce na staż i jak okazało się chcą mnie na dłużej z czego jestem bardzo happy:) a cała zabawa jest z grubsza na pół etatu, dlatego mam jutro wolne praca jest fajna...to co po różnych doświadczeniach w szukaniu pracy póki co mi do głowy przychodzi to że warto jest szukać czegoś co nam się spodoba...bo i tak w pracy której nie lubimy nie sprawdzimy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie śpię o tej porze bo mi się nie chce,uwielbiam nocami buszować po necie,poza tym jutro rano mogę sobie pospać;)Chociaż nawet jak rano muszę wstawać to i tak nocami siedzę w necie...a potem jestem przez kilka porannych godzin jestem totalnie nieprzytomna:-oTo chyba już uzależnienie od netu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++___
masz absolutną rację w pracy której nie lubimy nie sprawdzimy się to tym bardziej Ci gratuluję że masz pracę którą lubisz:) a pewnie później będzie cały etat, powodzenia kakakakakrolino:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakrolina
co by nie zapeszyć nie podziękuję...;) Tobie też życzę wytrwałości w szukaniu pracy, farta do właściwych wyborów i właściwych ludzi spotykanych na swojej drodze...no i jak najmniej niechcianych kompromisów! pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_23
No ja nie spie bo nie moge w nocy spac i tez sobie smigam po necie choc jutro rano mam wyjazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++___
kakakakarolino pozdrawiam Ciebie także:D Pianko dziękuje że wpadłaś na topik:) pracujesz czy studiujesz a może żyjesz z jakiegoś spadku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×