Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość morelka17

powiedział, ze czasami zastanawia sie czy jeszcze mnie kocha...

Polecane posty

Gość morelka17

wlasnie napisal mi, ze czasami zastanawia sie, czy jeszcze mnei kocha... a janie wyobrazam sobie zycia bez niego, jego zapachu, dotyku, usmiechu, spojrzenia, nigdy sietak nie czulam, nie wiem co robic, nie wiem dlaczego tu pisze, nie che zyc bez Niego, kcoham go najbardziej na swiecie, przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz lat tyle ile w niku,to jeszcze całe zcie przed Tobą;)i nie ma co sie martwić nie ten to inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła72
Daj spokoj, nie on jeden na swiecie, pokochasz kogoś innego, masz to jak w banku , powodzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna________27
zrozumcie że dla 17-latki to prawdziwy dramat :) myślę że to niezależne od wieku - takie wyznanie każdego by zabolało morelko - nawet jeśli teraz wydaje Ci się to niemozliwe, spotkasz jeszcze bardzo, bardzo wielu facetów (jeśli naprawde masz 17 lat) co więcej - jestem przekonana że każdy lub prawie każdy człowiek przez to musiał przejść zakochując się pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelisaa
morelko z dala tak bedzie mial i nie jest to prawdziwie, bo z dali jakby byl blisko z toba i rzekl takie cos to jets to prawdziwie jak orzec czy grzeje mnie, czy czuje cieplo ogniska z dali.. to samo z miloscia, czasem sie zastanawia no walsnie;) po za tym to dlugo trwa tak samo sie pali bez dopalek, podlkadek, zobacz ile by trwalo i jakibylby plomien gdyby byly podlakdki i dokladanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powiedź jemu że Tobie to ułatwie i ..........odejdź.Bo co dobrego Ciebie z takim czeka??? - łzy,ból i nic więcej. Ja wiem że teraz jest dla Ciebie to wielki dramat ale lepiej by skończył się wcześniej niż później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×