Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omamionanamaksa

ja juz tak nie moge

Polecane posty

Gość omamionanamaksa

Boze jaka jestem zakochana...w kolesiu ktorego niestety miec nie moge.... umieram z miłosci do niego cały czas płacze i zachowuje sie tak jakbym była przed okresem normalnie serce mnie boli... chyba wolałabym umrzec niz cierpiec takie katusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amo
Daj tu jego zdjęcie to go ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondeoo
ale dlaczego nie możesz go mieć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego nie mozesz
byc z tym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ma zone
no i co z tego:P zycie jest zbyt krótkie idz w to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amo
Nie słuchaj się szatana Znajdź sobie swojego ogiera a zajętego zostaw w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amo
Topic do kasacji ze względu na zerowe zainteresowanie autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omamionanamaksa
nie,nie jest zajety...to strasznie głupia sytuacja i byc moze (napewno) da sie to jakos załatwic ale nie wiem jak. Otoz poznałam kiedys chłopaka --i on sie we mnie zakochał -- i tak jakos dawał to do zrozumiania mi i wszystkim dookoła-- rowniez znajomym dawał do zrozumienia ze maja sie ode mnie z daleka trzymac na poczatku mi to nie przeszkadzało dopoki nie ponałam jego przyjaciela i nie zakochałam sie w nim...normalnie miłosc od pierwszego wejrzenia-a jak juz spedziałam z nim kilka godzin przy ognisku to juz wpadłam na maxa i nie moge o nim zapomniec miałam tez wrazenie ze ja mu tez sie podobam-przynajmniej osoby postronne to potwierdzaja--ale on niestetty przez lojalnoc wzgledem przyjaciela nie bedzie ze mna nic... :(( przestałam juz nawet chodzic na wspolne imprezy bo mi sie serce kroi jak go widze i wiem ze nie moge go miec-tym bardzieje ze ten moj amant cały czas za mna łazi,a z tym w ktorym sie kocham nawet pogadac nie moge i nie wiam jak to załatwic....przeciez mi serce nidługo pęknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omamionanamaksa
a zdjecia niestety nie mam ...chyba juz w ogole nie mogła wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondeoo
no bez przesady !!! powiedz wyraznie temu który za tobą lazi że nie ma szans i już !!! a do tamtego chlopaka zadzwoń albo napisz smsa milutkiego żeby wiedzial że wybralaś wlaśnie jego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Ciebie
własnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konflikt interesów ale racja daj swojemu koledze wyraznie do zrozumienia ,że to jego kumpel cię interesuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amo
Ona tego nie zrobi bo się boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amo
Ona nie ma nic do gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
super stopki, diabelnie fajne i prawdziwe:) nie boj sie, wyplyn na szczescia brzeg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyśl tak
wiele osób dalo by wszystko zeby spotkać taką milość życie jest krótkie i płata nam niespodziewane sytuacje ten co to za tobą łazi moze sie za dwa dni zakochać w innej i wtedy bedzie mial cie w tyłku a ty bedziesz sobie pluła w twarz ze nie weszlas w miłość , być może milość twojego życia nad czym sie jeszcze zastanawiasz !!! uwodz go, widuj jak najczęściej życzę duuuużo milości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne ze
do pomysl tak ze idzie sie tam gdzie bije moje serce i tego kogos;) to juz znak, ze to nie taka sobie milosc a MILOSC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omamionanamaksa
eh,wiem ze taka miłosc tylko raz sie zdarza...co do tamtego co za mna łazie to bedzie cizeko bo ja juz pol roku mu daje do zrozumienia ze nie ma szans,ale on Twierdzi ze zeby dziewczyna pokochała to trzeba kochac a ostatnio na tym ognisku to ja cały czas z tym kumplem gadałm,a tamten co chwila sie wtracał... co do mnie to ja sie nie boja pokazac ze mi na nim zalezy--w sumie juz to zrobiłam ale nie wiem czy on sie odwazy stanac na drodze koledze--mimo ze kolega szans nie ma... ciezko to opisac bo ten co za mna lata ma jakis dziwny charakter--jak sie uprze to nie nma zmiłuj... eh...nie wiem co robic tzn wiem,ale teraz to juz nie ode mnie reszta zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omo
To jakaś dziecinada. Powiedz lepiej ile masz lat. To wiele wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omamionanamaksa
aha...a co do widywania sie z nim to widujemy sie tylko na wspolnych imprezach...i zawsze tłum ludzi,tylko teraz ostatnio mielismy okazje pogadac... hmm...juz snuje plan na kolejna impreze--mam nadzieje ze bedzie...eh a jego nr niestety nie mam--jedyna osoba ktora ma jego nr jest ten koles co za mna lata...hmm...moze poudaje ze sie bawie jego telefonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omamionanamaksa
22 a co do reszty...to zdaje sobie sprawe ze to historia jak z podstawowki i moze troche dziecinada,ale no ...co mam zrobic temu co za mna lata dałam do zrozumianie ze nie ma szans...poza tym widzi chyba ze mi sie jego kumpel podoba,ale jak sie zorientował to zrobil sie jeszcze bardziej zatwardziały ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomadkaaaa
co do mnie to ja sie nie boja pokazac ze mi na nim zalezy--w sumie juz to zrobiłamno i okazuj dalej, nie ma co:) chwytaj los za rogi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam też taki przypadek, to naprawde sytłacja patowa nie wiadomo co zrobić żeby nie stracić żadnej z ukochanych osób. Życze powodzenia napewno nie rezygnuj może przyjaciel wkońcu odpuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omamionanamaxa
no ja tez mam nadzieje ze odpusci...tylko kiedy?/ eh...ale to zycie jest głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vale tudo
Nie mam dobryc wieści dla ciebie jako facet :( Wierz mi, że ten kolega nie zainteresuje się tobą tzn nie będzie cię podrywał. Jest niepisana zasada dżentelmeńska, że obiekty uczuć nie przechodzą od kolegi do kolegi, byłby przegrany w towarzystwie gdyby coś zaczął z tobą kręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz słysze o takiej zasadzie, jeżeli to naprawde przyjaciel to powinien zrozumieć że oni sie kochają po co im stawać na drodze to i tak nic mu nie pomoże. Pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vale tudo z której Ty się choinki urwałeś? Po pierwsze \"przegrany w towarzystwie\" z którego wieku to określenie? A co do \"dźentelmeńskiej zasady\" to raczej jakieś idiotyczne brednie, niby co, skoro, że facet za nią nachalnie łazi to już jego kumpel ma się trzymać z daleka. Prawda jest taka, że jeśli on coś do niej poczuje to będzie miał gdzieś jakieś \"dźentelmeńskie zasady\" i urojoną miłość kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×