Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Gość hb
ja zcekam na synka coreczke juzm mam ma 5 latek mam 26 lat pochodze spod łeby pragne miec 3 dzieci bo wierze ze to jest pisane dla mnie miesiac temy stracilam blizniacza ciaze w 11 tyg ale i nie mam pojecia o plci ale w sercu czyje ze to clopcy wiec teraz napewno tez bedzie synek ..czekam az sie skonczy okresik i wpadam w wir szalenstwa.....tzrymajmy sie razem w przyszlym roku bedizemy na forum ,,niemowlaki zycze tego wam i sobie z calego SERCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluś
Mazowszanka Ja w sierpnu kończe 29 lat , czyli jesteśmy letnie dziewczyny ,może nawet spod jednego znaku ,ja spod znaku Lwa ,a Ty ? Wiem że 5 miesięcy to mało ale miałam problem z hormonami ,a mianowicie z prolaktyna ,no jest juz w normie i odstawiam lek. Mąż teraz zrobil badanie nasienia i okazało się że ma chyba złe upłynnienie,dziś powtórzył badanie w Warszawie i zobaczymy co jutro mu androlog powie. Ja juz od 2 lat myslę o dzidziusiu ,ale pracowałam ,potem ta prolaktyna. Trzymam kcuiki żeby Tobie sie udało za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb przykro mi z powodu tej ciąży... ale glowa do gory, nastepnym razem na pewno sie uda, mlodziutka jestes ;-) ja tez chce miec trojeczke cudownych brzdąców!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluś
hb Witaj Przykre że straciłas blizniaki.Napewno doczekasz się troje dzieci tak jak pragniesz. Mieszkamy niedaleko ,ja jestem ze Słupska . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki...... waśnie wróciłam od lekarza. mam i dobre i złe wieści... dobra to taka że macica wróciła do dawnego stanu jest ogólnie ok. jajniki też są w porządku..... zła to taka że hormony sie nie ustabilizowały. mam cienkie endometrium a to znaczy że jest za mało estrogenu.. jeżeli przez najbliższe 2 tygodnie nie dostane okresu czeka mnie kuracja hormonalna.... a to znaczy też że starania w maju raczej dla mnie nie wchodzą w grę... ogólnie to pani doktor powiedziała że gdyby nie te hormony to mogłabym starać sie o maleństwo bez jakichkolwiek przeciwskazań... ehhh trzeba będzie poczekać. musze zapisać sie do endokrynologa i zbadać hormony. masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania20- ale nie zostawiaj nas! tu sie staramy do maja, a kiedy sie wystaramy - nie wiadomo... ja nie jestem zorientowana za bardzo-dlugo bedzie trwalo to ewentualne leczenie hormonami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia.....a czy ja powiedziałam że was zostawie....??? hehhe nie martw sie. jestem jestem i będe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolindaaaaaaaaaaaaaaa
a ja nie chćę !!!BO JUZ MAM łO MATKO!!! ale jak tak bardzo chcesz??Popsraraj sie myśleć pozytywnie!! Trzymam kciuki!!!!Daj CI BOże!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluś
Mazowszanka To super!!! Ja z 9 sierpnia i Ala jestem :) Ania 20 Napisz z jakimi hormonami masz problem ,ja trochę w tym temacie juz jestem ,sama lecze się już 2 lata na hipeprolaktynemię , od kilku miesięcy pokonana i odstawiam leki ,ale aż ię boję co to będzie ,czy znowu moje hormony niepowariują. Musisz byc spokoja napewno wszystko powróci do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być tak że samo sie ureguluje :-) a jak nie to hormony.. ale ile takie leczenie trwa to niewiem... ja i tak będe sie starała :-) niewiem czy można w trakcie leczenia ale zapytam sie, dowiem i będzie dobrze :-) uśmiech z mojej bużki nie znika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aluś u mnie jest estrogen teraz ogólnie. mam cienkie endometrium a to oznacza właśnie mało tego hormonu.. niewiem czy to wróci samo czy będzie koniecznie potrzebna ta kuracja... może w ciągu 26 tygodni ciąży coś sie poprzestawiało ale wroci.. niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie!! Ale sie Dziewczyny usmialam,ze wszystkie prawie chcemy Karolinke,mamy po 29 lat.... Tylko ja jestem Koziorozcem, z koncowki samej grudnia:D A birzecie KWAS FOLIOWY? Ja lykam od miesiaca;) Jutro rano melduje sie znowu! Milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna stronka, juz dodalam do ulubionych i zabieram sie za lekture :-) Pozdrawiam was dziewczyny, bardzo milo tu z wami, mysle ze to dobry znak i szczescie nam dopisze wszystkim. Do jutra!!!!!! 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to moja pierwsza ciaza, dlugo dojrzewalam do tej mysli.... Zawsze wiedzialam, ze kiedys chce miec dzieci, ale to byla taka odlegla i abstrakcyjna perspektywa.... Ale w pewnym momencie zdalam sobie sprawe, ze juz nie ma co odkladac, tylko ze moja psychika nie byla na to gotowa. Ale zaczelam wchodzic na kafe, duzo czytalam o ciazy, porodzie, jakos oswoilam sie z tym wszystkim, i teraz juz jestem pewna, ze bardzo chce miec dzieciatko. czekalam na taki stan, jaki mam teraz, zeby byc w 100% przekonana, ze CHCĘ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nani...
hej!Dziewczyny ja wlasnie zaczynam starania o dzidziusia. Co prawda mielismy zaczac w czewrcu ale tyle sie naczytalam ze taki problem z tym zajsciem i postanowilismy zaczac od tego cylku. Wlasnie mam plodne dni,cakly ten tydzien.jak czesto powinnismy sie kochac? .Od dwoch tyg biore kwas foliowy, w weekend pierwszy raz pprobowalismy. Ciekawa jestem kiedy mozna sprawdzic czy sie jest w ciazy?Moze to dziwne ale od soboty non stop jezdzi mi w brzuchu, dzis byalm w pracy taka zaspana,nic mi sie nie chcialo.Aa muialam sie po pracy na chiwle polozyc. I jeszcze jedno wiecznie chce mi sie pic.Czy to moga juz byc pierwsze oznaki ciazy?pozdarwiam ps. my tez planujemy wakacje w cieplych krajach,czy moze byc to szkodliwe dla ciaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hb
dziwczyny gdzie sie podziewacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, wpadam na chwilke witay nani, co do tych wakacji to pewnie zalezy od wielu czynnikow-dokad, w ktorym tygodniu i od ogolnego stanu ciaży.... My bysmy chcieli Baleary w tym roku, ale to zalezy od postepow w staraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nani! Mi sie wydaje,ze powinnas spytac lekarza o ten urlop.Wiem,ze kobiety w ciazy nie powinny przebywac bezposrednio na sloncu a w cieplych krajach nie da sie tego uniknac,grzeje caly czas na maksa. Niewiadomo jak bedziesz tez znosic ciaze,przewaznie pierwsze 3 miesiace to nudnosci,czasem wymioty.... Jak ja bym byla na Twoim miejscu zaczelabym wlasnie starania tam na miejscu!!!;) :D My z mezem co rok jezdzimy na wakacje,jednak ten rok zostajemy w domku,w razie co mam zawsze blisko lekarza,gdyby byly jakies niepewnosci....itp.Ale tez moze lekko przesadzam;) Dlatego MOZE zacznij starania juz na miejscu?!!! To,ze chce sie pic,jestes zmeczona moze tez swiadczyc o zmeczeniu wiosennym,bo tak nagle sie ocieplilo,ale zawsze trzeba byc czujnym;)!!!:D Ja staram sie teraz odzywiac bardziej zdrowo,jem owoce,warzywa,ryby.chude mieso. Mam problem😭 bo mam 19kg nadwagi i boje sie jak to bedzie w ciazy...:( No,ale sama sobie zgotowalam ten los...:( Milego dnia,ciesze sie,ze znalazlam ten topik,buziaczki!! Pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten mglisty poranek.. wczoraj długo rozmawiałam z moim (jeszcze narzeczonym-hehe) i rzeczywiście starania zaczynamy w czercu w podróży poślubnej..miał być maj ale jednak wolimy nie ryzykować!! aa co do zdrowego odżywiania, jem to na co mam ochotę, dużo owoców, warzyw.. w sumie nie ma co wariować i zmieniać radykalnie diete bo to może bardziej zaszkodzić niż pomóc. Kiedyś słyszałam, że organizm sam daje nam sygnały na co ma ochotę i to właśnie powinno się jeść. Jeżeli masz ochotę na jabłko, jesz je... Miłego dnia wam życzę kochane starające się dziewczyny! Do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zaczęłam Was troszkę podczytywać i chyba do Was dołączę, a wiecie dlaczego?... mam 29 lat ;) (no, w listopadzie będzie 30) i też chciałabym Karolinkę ;) Też może zaczniemy starania w maju, bo po wczorajszej wizycie u gina okazało się, że w tym miesiącu nie mam owulacji. Ale nie wiem, jak to będzie. Mam już roczną córeczkę, którą \"robiliśmy\" prawie 2 lata - dużo badań, leków, itp., w końcu okazało się, że winna była za wysoka prolaktyna. w związku z tym mam pytanie do Alusi: w którym dniu cyklu najlepiej zrobić sobie badanie poziomu prolaktyny, bo ja już zapomniałam? mój lekarz twierdzi, że to wszystko jedno kiedy, ale poprzednim razem jak zrobiłam \"byle kiedy\" to wynik był fałszywy i może stąd moje tak długie starania i złe leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Pozdrawiam Was z mojego miasta, w ktorym swieci slonce i zapowiada sie piekny dzien!!!! Czesc Zuzia30!!! Zapraszamy do naszego grona, widze ze w wiekszosci 29-latek :D piekny wiek, ostatnie lato, kiedy mozemy mowic o sobie dwudziestki :-) Niesamowite z ta Karolinką, ciekawe ktorej z nas sie zisci. A moze będziemy mialy malych Karolow ;-) Odnosnie zmiany trybu zycia, to ja moze tez wiecej warzyw i owocow a mniej slodyczy, ale tez przede wszystkim wiecej ruchu... Ale wiosna i lato sprzyjaja zarowno bardziej urozmaiconemu jedzonku, jak i aktywnosci fizycznej, wiec to bardzo dobry czas na \"produkcje\" papa, uciekam na razie, bo pracy sporo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widze coraz wiecej nas tutaj jest,pragnacych miec Karolinke:D -witaj Zuzia 30!!!!:) Jak tak dalej pojdzie:D w roku 2007 bedzie \"nadwyzka\" dzieci urodzonych z imieniem Karolina!!!!:D Jak bylam mala zawsze czytalam ksiazke o Karolci ,ktora miala zaczarowany koralik (nie wiem czy znacie?;) )i wtedy juz te imie sie podobalo,nosilo jakas magie w sobie,tajemnieczosc... A tutaj troche o imionach ,milej lekturki! http://www.parapsycholog.com.pl/imiona/imie_d.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam książki o Karolci. Jedna miała chyba tytuł \"Witaj Karolcia\" czy jakoś podobnie... U mnie ta Karolina to w sumie niedawno zakiełkowała, wczesniej przez wiele lat myślałam o imieniu Monika. A to też za sprawą ksiązki, w moim przypadku \"Z Tomkiem i Moniką w pustyni i w puszczy\" Ślesickiego. Opowiada o perypetiach zwiazanych z powstawaniem wiadomego filmu. Przeczytalam ją w piątej klasie i od tamtej pory bylam zakochana w imieniu Monika przez wiele lat.... A macie jakies ciekawe pomysły na męskie imię???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Karolci i jej koraliku czytałam jak byłam dzieckiem..nawet sama ukryłam koralik w dzirce w domu...czasem siedziałam i go pocierałam i wypowiadałam życzenia..uu żadne się nie sprawdziło..ale to nie istotne! Teraz wiem, że jak mocno się w coś wierzy to się spełnia..więc wierzę mocno, że będę miała dzidzię i zrobię co tylko będę mogła żeby ta dzidzia przyszła na świat... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×