Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Witajie:D!!!! Przyznam ,ze o meskich imionach nie myslalam,tak bardzo chcialabym miec coreczke:) .....;) Ale w zyciu roznie bywa!;) Sama nie wiem....Damian,Mateusz,Mikolaj,......pustka w glowie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, macie jakieś ciekawe propozycje na imię dla chłopca??? Ja kompletnie nie mam pomysłu (tzn. miałam kilka, ale mąż wszystkie odrzucił), dlatego teraz chcemy drugą dziewczynkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa ja chciałabym mieć chłopca..nawet wiem, że walczyłabym z moim narzeczonym o imie dla dzidzi... Oskar, Oliver, Xawery, Krystian, Viktor mógłby byc tez Dominiki... aa dziewczynka... wstyd się przyznać ale nie myślałam..hmm może Gabrysia, Weronika, Julia... ojj mam nadzieję, że będę miała burzę mózgów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKIE PRZYSZŁE MAMUSIE!!! ❤️ Ja zaszłam w ciąże na początku maja ale tamtego roku. a moja dzidzia urodziła się 16 stycznia 2006. teraz ma juz skończone 3 miesiączki. Rozmawia juz z nami po swojemu oczywiście śmieje się od ucha do ucha wam też tego życzę bo to najwiekrzy skarb w życiu!!!!!!!!!!!!!!!!!1 całuje mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie podoba... mateusz, szymon, dawid.... hehhe przez te karolinki to i ja sie skusze na karolinkę ;-) hehehe 🌻 justynko gratuluje dzidziusia :-) dzięki za miłe słowa.. ❤️ ale dzisiaj ciepły dzionek..taka fajna burza u mnie przeszła...fajnie grzmiało.. takie chmurki ciemniutki...nareszcie czuje wiosne..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ogladam reportaz... matka zostawila dziecko na dworcu, bo pojechala do faceta poznanego przez Internet... bez komentarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko sie nie smiejcie, ale bedąc dzis w aptece, zobaczylam promocje testow ciązowych i co zrobilam? kupilam, a co mi szkodzi... test poczeka sobie kilka tygodni... kurcze, chyba sie za bardzo nakrecilam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mamusia z mlodym tatusie
A ja sie nie staralam i przyszlo:) Chyba musisz przetac planowac, i po prostu kochac sie bez myslenia ze " moze "teraz. JA zycze powqodzenia!!!!! i przesylam buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla mlodej mamusi i tatusia :D Ja kochajac sie nie mysle ze moze teraz akurat sie trafi... nic z tych rzeczy... owszem bede zwracala wieksza uwage na te dni i czestotliwosc bara bara ale bez przesady, spontan przede wszystkim A test kupilam, zeby sobie byl, nie latam codziennie do apteki, mimo ze mieszkam w Wawie i aptek ci u nas dostatek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nai...
hej dziewczyny! caly ten tydzien zaczynamy starania o naszego dzidziusia.akurat mam dni plodne.a moze sie uda? byloby super...to nasz pierwszy miesiac staran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Ja juz na nogach,dzisiaj ide sobie do fryzjera poprawic humor;) Rowniez widzialam ten reportaz o porzuconym dziecku na dworcu i az sie wszystko we mnie gotowalo:(:P Tej dziewczynki tak zrobilo mi sie szkoda,ze az mialam lzy w oczach😭Ponoc wzieli ja do siebie dziadkowie i ja beda teraz wychowywac.... Mazowszanka!!! Test- w sam raz,jeszcze troszke i zakup okaze sie potrzebny;)!!!!!!!!!!!!!!:D Nai...Ja rowniez jak Ty zaczelam starania o dzidziusia od tygodnia!Pisz tutaj jak idzie praca;) U mnie dzisiaj deszczowo:( Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :-) wiadomość na topie :-) ...... waśnie wyszłam z łazienki i co zobaczyłam... dostałam okresu :-) jejku tak sie ciesze.... czyli nawet jak będzie dzidzia czy nie..staram sie od maja :-) suuuuuper mazowszankaaa ja też jestem z wawy :-) miło gratuluje młoda mamusiu i tatusiu :-) my nic nie planujemu... typowy spontan.. tak jak zostało powiedziane że większa uwaga na dni i częstotliwość :-) nai... mam nadzieje że sie uda.. trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Oj, z tą spontanicznością to nie wiem jak u mnie będzie... Jak będę musiała latać na usg jajeczka lub robić testy owulacyjne (tak jak poprzednio) :( A poza tym już samo bywanie na tym topiku jest chyba w jakimś sensie planowaniem, więc.... życzę Wam i sobie dużo powodzenia ;) Gratuluję szczęśliwym rodzicom :) Mazowszankaaa jak ja bym trafiła na promocję testów ciążowych też bym sobie kupiła ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nai...
hej! jestem wlasnmie w pracy mam chwilke i pisze.my wczoraj probowalismy(ciekawe co z tego bedzie?) powiedzcie jak czesto tzreba sie kochac ,zeby "zaskoczyc"...i czy sa jaksie specajlne pozycje, ktore ulatwiaja poczecie?pozdarwiam ps. u mnie super pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim spontanicznie planującym!!! ;-) ;-) ;-) Pogoda w stolicy przepiekna, wlasnie zjedlam sniadanko, zaraz łykne folik i lece na spacer. Dzis mam dzien wolny od pracy i trzeba go odpowiednio wyykorzystac... Mam takie pytanko do Was odnosnie kwasu foliowego.... Biore od kilku dni, ale jezeli na ciaze bede musiala troche poczekac, to mam go tak brac i brac????? Nie gorzi przedawkowanie????? Lece juz, pewnie wieczorkiem sie poprodukuje na forum, mam nadzieje, ze was dopadne i sobie pogadamy... A jak nie, to najwyzej monolog trzepne... Pa pa pa 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czzzesc! Dziewczyny ja mam w poniedzialek termin do dentysty,nie wiem czy sie orientujecie,ze przed zaplanowana ciaza trzeba miec wszystkie zeby wyleczone,stare plomby pozmieniane itp.itd.:) Nai! Co do pozycji ulatwiajacych poczecie to nie mam pojecia,chyba grunt,zeby czesto probowac:D Smiac mi sie chcialo,bo czytalam gdzies na forum,ze mezczyna powinien godzine przed wypic cole to plemniki dostaja spida:D:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wczoraj kazalam mezowi pic cole,ktorej nie cierpi!!! Mazowszanka,wstalas juz;)????:D Gdzie jestes???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was serdecznie, jestem z sąsiedniego topiku .... dziewczyny, kwas foliowy możecie brać śmiało, nie grozi przedawkowanie, a przed staraniami wrato zrobić podstaowe badania, takie jak cytologia i toksoplazmoza, krew, mocz ... może o tym pisałyście ale nie czytalam całego topiku ... a jęsli chodzi o colę i plemniki to fakt, pomaga też redbul, ale jeśli facet nie ma problemów z nasieniem, poradzi sobie bez wspomagaczy :) a swoja drogą Wasi mężczyźni też mogą brać kwas foliowy ... życzę Wam, żeby Wasze starnka trwały krótko i żebyście szybciutko zostały mamusiami :) ... mnie to niestety nie wyszło .... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog! Dziekujemy ,ze nas odwiedzilas!!:D Dzisiaj ide po redbulla!!!;)Cole tez,a jak!!!:) Napisz jesli moge spytac,dlaczego u Ciebie nie wyszlo,co sie stalo?❤️ 🌼 Nie wiedzialam,ze mojemu mezowi moge tez dawac kwas foliowy,od jutra bedzie grzecznie lykal:D!!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nani...
biore kwas foliowy od 2 tyg.Rozmawialam z gin ,i kazal mi zrobic badania na toksoplazmoze i cukier.Zastanawiam sie tylko ,czy powinnam zrobic szcezpienie przeciwko rozyczce(nie bylam chora).ale z tego co wiem to po takim szczepieniu trezb sie wstrzymac z planowaniem dzidzi 3 miesiace. co o tym sadzicie? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety u nas okazało sie, że nasienie nie jest najlepsze i teraz próbujemy różnych rzeczy aby go poprawic i zajść naturalnie ... nasze staranka trwają już 16 cykli :( jeśli chodzi o szczepienie, to warto popytać gina, ale w większości trzeba zrobić przerwę w staraniach, ja się nie szczepiłam, zrobiłam tylko badania podstawowe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Dzieki, ze napisalyscie o kwasie foliowym dla tatusiow.... Nie wpadlam na to, ale faktycznie... Moj biedny malzonek, juz widze jak sie cieszy, ze bedzie od jutra lykal folik :D :D :D Pedagog hej, wpadaj do nas czesciej, moze to bedzie Twoj topik, bo uda Ci sie poczać dziecko wlasnie w maju???? naprawde jestes pedagogiem czy Twoj nick to tak z przekory???? A odnosnie leczenia zabkow mam takie pytanie, czy bedac w ciazy, mozna isc do dentysty? Konkretnie chodzi mi o znieczulenie do borowania... swoja droga brrrr... nie cierpie dentystow... A moja przyjaciolka akurat wydala sie za stomatologa... Moze lepsze to niz mąż ginekolog... ;-) 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanka,ja slyszalam (i to na 99 procent jestem pewna),ze przed ciaza trzeba wyleczyc zeby,lub po porodzie. Nie wiem czy chodzi o borowanie,czy znieczulenie,ale tak wlasnie jest...Poszperam cos w necie na ten temat,moze cos znajde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.dentonet.pl/?s=1&sID=27&a=4&pID=868&pN=0 http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?p=8318 Chyba tak do konca racji nie mialam,ale jednak wole wyleczyc zeby przed ciaza:) Slyszalam tak od kolezanki,ktorej mama jest dentystka:) A na koniec nie wiem czy znacie,fajny stronka dla przyszlych mam❤️ http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?p=8318 Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dużo tych pytanek się nazbierało, spróbuję odpowiedzieć na kilka. Odnośnie łykania kwasu foliowego jak brałam 1,5 roku zanim zaszłam w ciążę i nie wpłynęło to negatwnie ani na mnie, ani na dziecko. Odnośnie leczenia zębów w ciąży to mi dentysta nie chciał absolutnie dać znieczulenia. Dlatego idę w przyszłym tygodniu, choć też tego nie cierpię!!! Jeśli chodzi o pozycje ułatwiające poczęcie to najlepiej leżeć na plecach z tyłkiem na poduszce i zostać w takiej pozycji jeszcze jakiś czas po stosunku. Jeśli chodzi o różyczkę to nie trzeba było chorować, wystarczy, że było się szczepionym w wieku 13 lat (tak jest zazwyczaj). ja nie mogłam odnaleźć moich kart szczepień z dzieciństwa (choć pamiętam, że byłam szczepiona) i dla pewności zrobiłam badanie na obecność przeciwciał, wyszło, że je mam. Witam pedagog! Mazowszankaaa ma rację, zostań z nami to może akurat \"zaskoczycie\" w maju. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! oooo,widze,ze jestem calkiem sama😭 Mam nadzieje,ze tak sie staracie;),ze czasu na neta nie macie (nawet sie rymuje;)!) :D Dzisiaj czytalam sobie \"wszystkie\":) topiki o staraniach sie o dzidzie,widze,ze niektorym kobitkom los plata figla:( Nie ma reguly na termin poczecia,nie mozna sobie niczego zaplanowac...A kiedys tak myslalam,ze troche staran i w 2006 bedzie dziecko napewno....Roznie to bywa,niektore starajace sie czekaja latami,niektore miesiacami...Wazne nie myslec o tym caly czas,nie potrzebnie obciazac sie tym psychicznie,bo ze stresu samego,mozna nie zajsc w upragniona ciaze...:P A jak u Was? 😴Fajnie dluuuugi weekend,bedzie czas na starania:D!!! Ja za 2 tygodnie powinnam dostac@,jak nie bedzie to pierwsze Was tutaj powiadomie!!!!!!!:D (maz w drugiej kolejnosci:O) Dzisiaj w sklepie ogladalam takie malenkie buciki i az zapragnelam wrecz miec dziecko!!!!Musi byc Karolinka i juz;)!!! Piszcie Dziewczyny:O czesciej,bo spadamy na szary koniec:(😠 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×