Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Będę się żegnać, pora zamykać powoli wszystko. Do zobaczenia jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Ja też już zmykam. U mnie nadal dni płodne, więc idę trochę "podziałać" Trzymajcie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, dzieki za troske ❤️ z moja glowa juz lepiej ;-) a wlasciwie wszystko dobrze, dlugi wieczorny spacer odpowiednio zadzialal.. pap pa wszystkim, ktore juz udaly sie do domciu... Ja na szczescie tez nie mieszkam w centrum Wawy, tylko w zielonej dzielnicy i bardzo to sobie chwale :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Jeszcze chwilkę jestem, kierownik przypomniał sobie że jeszcze jeden raport będzie mu niezbędny właśnie teraz :-( W jakiej częsci W-wy mieszkasz, bo ja na Białołęce :-) Zielono i ślicznie, chociaż coraz "gęściej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, blisko siebie mieszkamy, jestem z Bródna...... Ktore podobno ma srednia opinie, a dla mnie jest wspanialym, zielonym miejscem z mini-Central Parkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
No faktycznie mieszkamy "po sąsiedzku" Jadę przez Brudno do domku :-) Dobra teraz to naprawdę się zbieram. Jak dobrze pójdzie to jutro zaliczymy okrągłą dwudziestkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
kurcze napisałam Bródno przez "u" sorki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej,ale mialam czytania a nie bylo mnie tylko troche!!;) Ale Dziewczyny WAM zazdroszcze mieszkania w domach... Wiem cos na ten temat,bo w Polsce mieszkalismy w domku jednorodzinnym a teraz nagle mieszkanie i czlowiek czuje sie jak w klatce....to dom rodzinny ,zawsze mozemy wrocic i chyba tak zrobimy niebawem,tylko wiele élementow sie na to sklada,chocby znalezienie pracy.W sierpniu bede we Wroclawiu to zobacze jaka jest sytuacja na rynku pracy dla technikow...A moze ktoras z Was zna z okolic Wroclawia jakiegos dentyste;),wtedy wracam odrazu:D:D:D (moim szefem jest wlasnie stomatolog) Meza mam z tej samej branzy:D;) co ja:D! Pozdrawiam wszystkie a w male torebeczki pakuje dobre fluidy,ktore zaraz do Was dotra;):D!!! P.S:Ide robic ziemniaki w folii z zatzikami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki brdzo przepraszam za tak dlugo mnie nie bylo ale wczoraj troche dluzej w pracy a potem to jak w cyrku obiad moj narzeczony sie pochorowal mial wysoka goraczke bol w klatce wiec go na pogotowie zabralam bo nie wiedzialam co z niem robic a jak chlop chrory to jak szpital w domu no dzis chociaz sie troszke lepiej czuje ale dalej zrzedzi a ja nie wiem moje piersi jakby wieksze troszke pobolewaja a przy tym jak nie jeden jajnik kluje to drugi @mam dostac 29.05 wiec to ani na @ani na dzidzie bo tez zawczenie to chyba schiza ...................dobrze za nam topik sie rozrasta rzycze pomyslnych staran oraz wynikow zobaczycie za nie dlugo wysztkie bedziem zafasolkowane i bedziemy sie cieszy z bycia w drugiej tabelce kurcze ale sie rozpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nic takiego bardzo powarznego bardzo ostre poczatki grypy dostal antybiotyk i jakies syyropy i juz lepiej tylko narzeka ze go cale cialo boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam @ :(:(:( dzisiaj :(:(:( nici z bycia mama... przynajmniej na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Jade, głowa do góry, następnym razem napewno się uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade uda nam się następnym razem. Pomyśl ile będzie przyjemności przy tych staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Jak dobrze, że dziś piątek. Jutro jadę na targ do Legionowa, rozejszeć się za nowym łóżkiem :-) Bardzo fajny bazar, można na nim kupić wszystko od śrubokręta, przez ciuszki, buty, po dywany i meble. Zamawiałam tam meble do swojej kuchni, bo chociaż jest ustawna, to mamy w niej skos i małą wnękę. Jestem bardzo zadowolona. Pani przyjechała, wymierzyła, po dwóch tygodniach przywieziono mebelki, panowie skręcili, ustawili, zamontowali blat, obsadzili zlewozmywak i wszystko niewiele kosztowało. Niecałe 3 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!:) U mnie dzisiaj leje deszcz,silny wiatr i co najgorsze tez tak zapowiada sie na weekend:P przez ta pogode boli mnie glowa,zrobilam sobie teraz kawke-zalewajke z duza iloscia mleka,boze jak dawno juz takiej kawy nie pilam,zawsze z ekspresu...Z fusow ponoc wychodzi dobry peeleng;),ale nie mam na to dzisiaj glowy (bo boli;)!!!-Mazowszanka,czyzbym sie od Ciebie zarazila na odleglosc??!! A tak na serio ,mysle,ze juz Ci przeszlo... Aniu75! Ale musisz byc teraz szczesliwa w nowej kuchni!!:D:D My ostatnio robilismy kafle na podlodze w kuchni (kolor cegly) to tez sie bardzo cieszylam,zawsze jak cos nowego to tak cieszy:) Zycze udanego weekendu!! P.S.Wczoraj ogladalam eliminacje do Eurowizji,Michal ze swojej piosenki zrobil cale show,jego byla zona M.Femme,Justyna,Ania Swiatczak(ale jestem na biezaco,co?!;)) z brzuchem w zaawansowanej ciazy ,ktory specjalnie eksponowali;piosenka spiewana po polsku,niemiecku,rosyjsku,jeszcze jakis raper od czasu do czasu podspiewywal po hiszpansku.Ogolnie na tle innych nie wypadl zle,szkoda,ze nie dostal sie do Finalu.... Hejka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Też oglądałam Eurowizję. Po Ich Troje należało się spodziewać że coś wymyślą :-) Ale się dzisiaj czuję :-( Głowa pęka i mdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Pewnie że cieszę się z nowej kuchni :-) Teraz przede mną ( na początku czerwca ) remont łazienki. Już się cieszę. A moze radość w tym czasie będzie podwójna, bo ok 10 czerwca wszystko powinno być już jasne :-) W sprawie dzidzusia oczywiście. Wczoraj wieczorkiem mąż z córeczką pukali ( jak do drzwi ) w mój brzuszek i pytali czy ktoś tam jest. Miło mi że z taką radością czekamy na potwierdzenie że ( może ) się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ,ale fajnie ,ze masz juz corenke ❤️,ma kto zapukac do brzuszka,spytac czy jest w srodku braciszek albo siostrzyczka:):) Zycze z calego serca!! Remont lazienki tez ostatnio przechodzilismy (wprowadzajac sie do tego mieszkania,bylo trzeba wszystko odgruzowac(,przez 25 lat nikt nic nie robil) Podejrzalam od takiej kolezanki w lazience lustro na scianie przycemetowne (zwykle kwadratowe) a wokol z malenkiej mozaili kafelek ramka ,taka szachownica brazowo-bezowa.Z tej mozaiki tez wykafelkowalismy wanne a reszta na bialo:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Moja córeńka, to dla mnie naprawdę wielkie szczęscie. Pomysłów ma pełną główkę a energii jej zazdroszczę. Teraz kiedy jest ciepło, całymi popołudniami ( rano szkoła ) tylko koleżanki, koledzy, rower, piłka hulajnoga..Na naszej uliczce ( ok 150m ) mieszka 14 - ścioro dzieci. Jak wszyscy wylegną na ulicę, to się robi tłoczno...i głośno. Ale jest bardzo fajnie, bo starsze dzieci opiekują się i pilnują młodszych. A że to prawie wioska, to jest bezpiecznie. Mało samochodów... A co do łazienki, moja będzie biało - niebieska ( uwielbiam ten kolor ). Może trochę chłodna, ale reszta mieszkania jest w pastelowych kolorach, więc jakoś to się wyrówna...Już nie mogę się doczekać remontu :-) Mazowszaaanko, sąsiadeczko, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w Elblągu wyszło słońce. Jutro też do pracy. Aniu ja też uwielbiam kolor niebieski. Sama mam łazienkę w odcieniach niebiesko-biały-siwy. Jestem zadowolona. ńie przesadzaj z białym, bo się zarobisz ze sprzątaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Dzięki za radę, ale na szczęście będzie więcej niebieskiego :-)Najbardziej cieszę się na różne fajne dodatki, tyle teraz fajnych drobiazgów można kupić w sklepach... W W-awce też świeci slonce. Niedawno wyszliśmy ze współpracownikami na chwilkę przed budynek, trochę odetchnąć świeżym powietrzem. Mamy przed firmą mały skwerek, bardzo zielony. Aż się nie chciało wracać do środka. Mam nadzieję, ze weekedn też będzie taki słoneczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Ja już niedługo wychodzę do domeczku. Cieszę się na te dwa wolne dni. Gdybym jeszcze czuła się trochę lepiej. Nie spodziewałam się, ze tak źle będę sie czuła po odstawiniu tabletek. A do tego jeszcze doszła owulacja. Wszystko na raz. Mam tylko nadzieję że wszystko się zakończy "fasoleczką"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ma racje z bialym kolorem kafli jest ciezko,ja zle sprecyzowalam kolor,u mnie jest taka kosc sloniowa,ale sa jasne...(kawa z mlekiem,cos takiego) Niebieskie beda super,mi sie ten kolor wlasnie kojarzy z woda,myciem,pluskaniem.,morzem.. ODRADZAM czarne kafle,ma moj brat! Tragedia! Wlos spadnie-widac,kurz-widac,totalka zalamka,nic tylko sprzatac.Moze sa i eleganckie,ale ciezkie w utrzymaniu (ja moich \"sloniowych\" nie musze prawie myc;) i sa czysciutkie zawsze) A gdzie sie podziewa zalozycielka topiku???:O❤️??? Ania75! Ja po urodzeniu nie bede chciala lykac juz tabletek,pomysle o jakiejs spirali,nie wiem czy dobry to pomysl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
No i rozpętała się burza zatrzymując mnie w pracy...ale to nawet fajnie, bo mogę sobie z Wami jeszcze trochę porozmawiać :-) Mąż po mnie przyjedzie ale nie wcześniej niż za pół godz. Ja jeszcze nie podjęłam decyzji czy po urodzeniu nie wrócę do tabletek, jest to jednak duża wygoda, ale i obciążenie dla wątroby. Odczuwam skutki własnie teraz. Jakoś nie mam zaufania do spirali, źle mi się kojarzy. Jest to jednak jakieś obce ciało w środku. Przy tym jeszcze czytałam, że są różne dolegliwości przy spirali właśnie. Ale medycyna tak poszła do przodu, że napewno w tym temacie coś się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nai...
hej! dzis plamienia sa juz mniejsze ,nic wczoraj.Gin zapisal mi Luteine dopochowow, mam brac rano i wieczorem.Duzo lezec i odpoczywac.Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.Pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nai ,te kwiatuszki sa dla Ciebie:)🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼 Uwazaj na siebie faktycznie jak lekarz kazal,duuuzo odpoczywaj!! A u mnie za oknem leje,siedzimy na weekend w domku:O Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nai...
dzieki za mile slowa.Tyle ze ja naprawde sie martwie.Mam jednak nadzieje ze te plamienia to sa implantacyjne.I ze z dziodzia wszytsko ok.Ja dzis jade na studia(w lipcu bronie prace mgr)dzis oddaje prace(hurra).trzymajcie sie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×