Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Elu, ja się absolutnie nie gniewam za tą tabelkę :-) Na którą masz dziś wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chche miec karolinke, dzieki za info... o niektorych obajawach nawet nie wiedzialam... pozostaje tylko poczekac i wiezryc,ze sie udalo, zdam wam relacje dopiero 16, bo wyjezdzamy na dlugi weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to ja pokręciłam, przeczytałam że wizytę masz dziś. Chyba nie wyspana jestem, chociaż wczoraj wcześnie zasnęłam i programu o samolotach nie obejrzałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie chcę mówić, ale na początku topiku była tu taka reguła że w jednym cyklu w ciążę zachodziły dwie dziewczyny. Więc czekam na kogoś do pary, jest ktoś chętny?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samoloty obejrzalam i pozniej nie moglam dlugo zasnac, a moze to z powodu braku meza tuz obok? ja nawet jak sie na niego dasam to najpierw zasypiam odsunieta a i tak sie budze utulona :) sila wyzsza :D zab mnie delikatnie cmi, az sie boje myslec o tych 3 nastepnych dzisiejszych, mam nadzieje ze na pojedynczym znieczuleniu sie skonczy bo nie chce byc powykrecana jak slubny wroci ;) Elu - do lekarza lec po dobre wiesci, to DOPIERO twoj 3 cykl wiec spokojnie, glowa do gory pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja droga gdzie sie podzialy dziewczyny z tabelki???? ja rozumiem ze te z dolnej wedruja po zaciazonych tematach ale w etj gornej jest nas sporo przeciez Ola - utonelas w papierkach ze sie nie witasz nawet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach witam kochane dziewczyny !!! Dzisiaj pogoda brrrrrrr w Warszawce :-( Nana witam cię na topiku i do dzieła !!! razem razniej !!! Ja normalnie od tyg. mam problem z zasypianiem - normalnie szok!! po pracy padam jak kawka- nie ma siły bym z godzinkę półtora się nie zdrzemnęła- a potem koszmar z zasypianiem !!! Dodatkowo stresik przedslubny i się wykończę !!! CHCĘ MIEĆ KAROLINKO! Głowa do góry - 3 cykl to nie koniec świata- moja koleżanka brała tabletki z 10 lat- miała tak jak ty doły i wiesz co dzisiaj ma 2 letnia prawie córeczkę- a 8 cylk zafasolkowala się-wiem ,ze to mało pocieszające że aż 8 cykl-ale pocieszające ,ze wogóle się udało !!!! Jej lekarz mówił ,ze po tak długim braniu tabletek organizm musi się ustawić na normalne- owulacje! Ja wierzę ,ze tobie wczesniej się uda !!!! Aniko nie chcę zapeszyć - i szeptem mówię : MOŻE TO MAŁA FASOLKA ???? :-) WCZORAJSZY FILM O KATASTROFIE WYWARŁ NA MNIE STRASZNE WRAŻENIE- POPROSTU NIE POTRAWIĘ OBJĄC ROZUMEM WYMIARU TEJ TRAGEDII I CIERPIENIA MATEK I OJCÓW PO STRACIE DZIECI !!! :-( A u mnie po staremu czekam- a raczej nie czekam :-) na @! Objawów żadnych-tylko od tyg. bolą mnie sutki- są strasznie wrazliwe- i to wszystkko!!! Będę tu jeszcze dzisiaj zaglądać !!! Sama mam psa cudnego owczarka i kocham pieski więc- Poproszę o fotki piesków !!!!!!!!!!!!!!!!!! na adres: niesia15@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej KOBIETKI!!!! Elu 🌼 przytulam Cię cieplutko!!! Ale nie martw się, w książce o ciaży, którą kiedys sobie zakupiłam, jest napisane, że 25% ZDROWYCH par zachodzi w ciąże po miesiącu, 60% po pół roku.... Poza tym na zdjęciach z Borysem wygladasz na zdrową osóbkę, więc mysle, ze to kwestia najbliższych miesiecy i bedziesz kobietą upadłą, czyli znajdziesz sie w dolnej tabelce ;-) Moze twoj organizm potrzebuje troche czasu na przestawienie sie po odstawieniu tabsów i tyle..... Co do katastrof lotniczych to ja pamietam tę nad Kabatami..... W gazecie był artykuł zatytułowany \"Zabrakło jednej minuty\".... Kilka lat poxniej ogladalam program poswiecony temu wypadkowi. Wypowiadal sie ksiadz, ktory widzial spadajacy nad lasem samolot, ludzi w okienkach, i zdajac sobie sprawe, ze to juz sprawa przesądzona, udzielił tym ludziom rozgrzeszenia... Bardzo mnie to chwyciło za gardło..... A ja mimo wszystko lubię latać..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chce foty psiaków!!!!! Kocham pieski i w ogóle zwierzaki, jak bedziemy mieli chalupe z ogrodem, to pierwsze co robimy to fundujemy szczeniaczka, kociaczka i mala tchorzofretkę do kompletu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam mogę dziewuszki przesłać zdjęcia maluchów może znacie kogoś kto chciałby kupić. Sa to szczeniaki po rodowodowych rodzicach, wszystkie odrobaczone i zaszczepione. Będą do sprzedania po 14 sierpnia. naprawde polecam są przesliczne, takie małe, przesliczne biszkoptowe kuleczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana- cudne,cudne,cudne sa !!!!!!!!1 :-) Zebym nie miała mojego piesiunia to bym napewno się skusiła !!!!!! Przśliczne są !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poproszę fotki, popytam, może ktoś będzie chciał kupić \"kuleczkę\" mój adres: annalewandowska@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aguś z chęcia to bym je wszystkie zostawiła bo są takie kochaniutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie boskie piesiaczki. Gdyby nie to, ze mam w domu bokserka, to bym kupiła córci, ale już pusciłam info w świat, może ktoś się skusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znowu na posterunku!:D Mazowszanko,dziekiii za slowa otuchy:) !!! Dziewczyny znacie \" cos\" dobrego na wypadajace wlosy?:( Ostatnio wypadaja mi i to znacznie:( Zawsze mialam geste wlosy,teraz mam wrazenie,ze jest ich jakos znacznie mniej 😭 A moze to po odstawieniu tabsow,bo slyszalam,ze tez wypadaja??:( Dzisiaj( przez to @ moze;)) jestem rozkojarzona -nie tylko jesli chodzi o wklejanie tabelki!:D Bylam autobusem u kuzynki(,bo jest z mezem na urlopie) podlac kwiaty,wywietrzyc.Jak wracalam i bylam juz na przystanku,nie moglam sobie przypomniec :O czy zamknelam balkon po wietrzeniu ,w koncu bylam tak niepewna,ze wrocilam sprawdzic.Jak juz wyszlam z mieszkkania znowu (balkon byl jednak zamkniety) zauwazylam listonosza z daleka ,ze idzie.Stwierdzilam,ze zaczekam,bo wiem,ze kuzynka czeka na wazna przesylke.Zaczekalam kilka minut,odebralam przesylke ...i wsiadlam w nie ten autobus:P :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu ja to mysle ze to roztargnienie to moze dlatego ze sie zakochalas... ponownie we wlasnym mezu :) dobrze ze przynajmniej tak optymistycznie swoj dzien opisalas to sie troche usmiechnelam nastroj mam do bani bylam w szkole sprawdzic swoj przydzial i takiego badziewnego nie mailam odkad pracuje, mam praktycznie goly etat wiec nia ma szans na jakies dodatkowe pieniazki (w zeszlym roku za nadgodziny wpadalo mi ok 350miesiecznie w tym nie bedzie nawet 100). na dodatek nie przydzielono mi klasy jezykowej pierwszy raz od tylu lat... ojjj po co ja sie tak wysilalam no po co? ja tyle serca i pracy w ta szkole wkladam a tu nie potrafia tego docenic.... stwierdzilam ze jakbym zaszla w ciaze to nie bede sie teraz przejmowac szkola i jak bedzie trzeba to na zwolnieniach bede siedziec a nie jak wtedy ze ledwo zylam ale do szkoly lazilam.... chce mi sie wyc, gryzc kopac.... a jeszcze nie mam sie do kogo przytulic 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu,przytulam ja ❤️!!!!!:D Wkleje Ci maila,ktorego kiedys doatalam od serdecznej przyjaciolki,napisala mi to jak wszystko walilo mi sie na glowe....;) \"Bylo to daleko stad na pewnej farmie. Któregos dnia osiol farmera wpadl do glebokiej studni. Zwierze krzyczalo zalosnie godzinami, podczas gdy farmer zastanawial sie, co zrobic. W koncu farmer zdecydowal. Zwierze bylo stare, a studnie i tak trzeba bylo zasypac. Nie warto bylo wyciagac z niej osla. Zwolal wszystkich swoich sasiadów do pomocy. Wzieli lopaty i zaczeli zasypywac studnie smieciami i ziemia. Z poczatku osiol zorientowal sie, co sie dzieje i zaczal krzyczec przerazony. Nagle, ku zdumieniu wszystkich, osiol uspokoil sie. Kilka lopat pózniej farmer zajrzal do studni. Zdumial sie tym, co zobaczyl. Za kazdym razem, gdy kolejna porcja smieci spadala na osli grzbiet, ten robil cos niesamowitego. Otrzasal sie i wspinal o krok ku górze. W miare, jak sasiedzi farmera sypali smieci i ziemie na zwierze, ono otrzepywalo sie i wspinalo o kolejny krok. Niebawem wszyscy ze zdumieniem zobaczyli, jak osiol przeskakuje krawedz studni i, szczesliwy, oddala sie truchtem! Zycie bedzie zasypywac Cie smieciami, kazdym rodzajem brudów. Sposób, aby wydostac sie z dolka, to otrzasnac sie i zrobic krok w góre. Kazdy z naszych klopotów to jeden stopien ku wolnosci...\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu ❤️ jestes kochana a ta opowiesc.... przecudna dzieki, podnioslas mnie na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece sie horroryzowac u dentystki szkoda ze u nas nie stosuja gazu rozweselajacego bo przynajmniej bym miala i odrobine relaxu a tak... brrrr trzymac kciuki za te 3 zebiszcza jednoczesnie brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce mieć karolinkę ja mam podobny problem z wypadającymi włosami,ale u mnie to może być wina hormonów które biorę:( Ja słyszałam że kosmetyki z vichy są dobre ale cena też \"dobra\":( tu link: http://www.kosmetykionline.pl/product_info.php?products_id=1687 Ja niestety na razie nie mogę sobie na niego pozwolić więc kupiłam tab. mertz special (ok. 55zł/opak.) skóra, włosy, paznokcie. Nie wiem czt takie Cię interesują. Podobno rewelacja !!! AniuM również trzymam kciuki :) powodzonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuM ja trzymam też kciukasy-mooooccccnnnoooo! Bądź dzielna! A tak poza tym to wlecze się dzisiaj dzionek dla mnie strasznie! Jedziemy z męzuniem kupić wino na weselicho- czy znacie jakies dobre winka- i w rozsadnej cenie -bo musze ich 30 butelek kupić! :-) Czekam na wasze propozycje kochane !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×