Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Olka ale to na raty moze tez byc mile :) spojrz na dobra strone takiej imprzy - 2 razy wiecej sie wybawicie :) glowa do gory, zycze swietnej zabawy Agna - no wiesz ja to jestem maniaczka, potrafilam o 4 rano wstawac a jak rok temu grali to w ogole spac nie szlam i do 2.30 czekalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja się z tym już pogodziłam, tylko naprawdę chciałam zrobić na działeczce - wiesz, większy kuz, żarcie inne na grilu, a teraz kombinuje w pracy co jeszcze mogę zrobić w domu przez 2 godziny :) Teraz wcinam obiadek na koszt firmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki, oderwałam się na chwilę od odkurzacza, zeby tu do nas zajrzeć. Ola jak wstałam rano to u mnie świeciło śłońce, pomyśłałam sobie o Twoich planach grillowych i ucieszyłam się, ze wszystko się uda. Ale teraz niebo spowiły chmury :-( Słońce niby się trochę przebija, więc może padać nie będzie. Udanej imprezki życzę, napewno będzie fajna zabawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakup zakupy zakupy (i znowu pisto w portfelu) pozniej obiadek na wynos (mniam mniam kebabik hehe) a teraz.... slodkie lenistwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dzisiaj zrobilismy sobie grilla na obiad (niestety balkonowego) :udka,warzywa,mmmniam! I pogoda nam dopisala,nawet slonce za mocno przygrzewalo... A teraz pije sangrie u owocami,i fruwam po topikach🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już po sobotnich obowiązkach, znalazłam chwilkę na relaks przy komputerku :-) Też bym się sangrii napiła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ja sobie piwkuje - mam gości i sobie odrywamy się z mężusiem od szarej codziennośi a co .... :-) IJak jutro niedzielka to możemy sobie pozwolić na małe piwkowanie.... buziaki wam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie juz dziwnie jakos,chyba bedzie @ :O :P Czekam na 8go....;) co bedzie.... MAZOWSZANKKKO AnIU!!!! Nie zapomnij jutro o programie na TVN o samolotach,bedzie pokazane w tym odcinku zderzenie 2 samolotow,na faktach autentycznych.Bylo to chyba 2 lata temu ,dzieci rosyjskich prominentow lecialy na wakacje .. ktos \"z ziemi\" zawinil ,przez co samoloty sie zderzyly.(potem pamietam ta osobe zamordowano:(-mowlili w Wiadomosciach....) OLA! Napisz czy doszlo do imprezy???? U mnie dzisiaj deszczowo,chyba bedziemy w domku. Czuje juz jesien a Wy???:);) Milej niedzieli!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna ja tez wczoraj swietowalam tyle ze wykonczenie teczki (juz tylko naklejki porobic zostalo) no i tak sobie z mezem przybalowalismy ;) do 2 rano chyba ze zapomnialam nastawic budzik i nie wstalam na meczyk, szkoda bo z tego co na onecie pisza to musialby rewelacyjny. Szukam po programach ale nie widze zeby powotrke gdzies zapowiadali, jakbys cos wiedziala to glosno krzycz Olka - jak imprezka? glowa nie boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinkowa przyszla Mamo pisalysmy w tej samej chwili ;) u nas tez pogoda pod psem, szaru buro i ponuro, siedzenie w domku sie zapowiada. Tego o samolotach to jeszcze nigdy nie ogladalam ale tak zachecasz to chyba rzuce okiem, a ta katastrofe to pamietam, glosno bylo o niej w tv. tylko przypomnij jeszcze jutro wieczorowa pora na forum bo ja chodzaca skleroza jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tvp3 jest powtorka wlasnie meczyku a moja mala za nic nie daje sie przekupic ze Domisie beda i jutro te same... kurde chyba jej na snaidanie dam czekolade moze sie w ten sposob do telegraja dopcham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ sobie dziś pospałam. Rano tylko spacerek z psem w strugach deszczu i kałużach po kostki a potem z powrotem ciepłe łóżeczko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Dzisiaj nie ruszam się z domu- taaaaki deszcz- jesień normalnie prawie... Były upaly a teraz deszcz ... brrrrr - i tak źle i tak nie dobrze...Boję się myśleć jaka pogoda mnie czeka na własny ślub- kurdeeee Dzisiaj temeraturkę miałam wyższą 37,0 czyli rośnie cały czas... kiedy powinna spadać ??? Hmmm....:-) Chcę mieć Karolinko mam nadzieję ,że @ nie dostaniesz !!!!! Trzymam kciuki- a jak staranka były intensywne ????:-) Miejmy nadzieję ,ze owocne!!!! Meczyk SUPER !!!! aNIU -POWTóRKE OBEJRZAłAM- SUPER GRA DZISIAJ Aż MIłO!!!! oLCIA JAK IMPREZKA ???? mAM NADZIEJę ,ZE PRZY TEJ POGODZIE BęDZIE NAS TUTAJ DZISIAJ DUżO I CZęSTO( MóJ MęZUś W PRACY) WIęC CHCę NIEDZIELKę SPęDZIć W WASZYM MIłYM TOWARZYSTWIE :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna no masz racje, meczyk rewelacja!!! udalo mi sie przekupic mala (obiecalam ze zrobimy nowy dom z kartonu taki z oknami hehe) i odstapila mi pilota. No az milo bylo patrzec jak chlopaki opykali skosnookich :) ja juz mam obiadek ugotowany, rosolek z makaronem na pierwsze a na drugie piers z kurczaka faszerowana serem w panierce i do tego buraczki :) na kolacje juz sie dusi prodiz cukini, a niech sie mezulek dobrze nawcina nim wyjedzie w delegacje; dostarczyc mu trzeba mocnych wrazen coby przez caly wyjazd do domu wracac chcial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Dziołchy!!!!!!! Pogoda barowa, do baru, albo lepiej pubu, by się poszło, ale na razie to owoc zakazany... Elu, dziekuje za przypomnienie o programie lotniczym, juz sobie zapisałam, będe oglądac :-) Trzymam kciuki, coby niedługo były powody do zrobienia testu i zeby okazał sie on pozytywny!!!!!! A ja wczoraj miałam dzień masakrę!!!! Poszliśmy całą bandą odprowadzac pielgrzymkę, doszliśmy do Babic, po powrocie do domu nie wiedziałam, jak sie nazywam... nogi tak nasuwały, jakbym przeszla caly dzien, a to raptem 2 odcinki były... Przespaliśmy całe popoludnie, całą noc i połowe dzisiejszego dnia...... jednym slowem z kondycją FATALNIE... Na szczescie dzidzia sie nie zbuntowala, choc teraz sobie mysle, ze troche to bezmyslne z mojej strony bylo... jak czlowiek sie za dobrze czuje, to mysli, ze mu wszystko wolno, a jednak ciąża ma swoje prawa i wymagania... Teraz idziemy na spacerek, ale duzo krotszy... Pozdrawiam, milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez juz po spacerze,wychwycilismy moment bez deszczu i pochodziliesmy troche po okolicy,pozaglodalismy w uliczki,w ktorych nie bylismy,odkrylismy male sklepiki,gdzie jeszcze nigdy nas nie bylo...:) Agna29!!!! staranka lipcowe byly z duza czestotliwoscia:O ,przy zmianie klimatu,w nowym miejscu....No smutna bylabym jezeli dostalabym @....Jezeli cos mogloby wplynac negatywnie to jednak mialam troche stresu na samym poczatku - zwiazane z wynikiami taty....Ale potem stres puscil ...Zaczely sie staranka. Mam na 15go (tutaj nie ma swieta) wizyte u gina,juz wczesniej zrobilam termin.Pojde powiedziec,ze albo nie wychodzi,albo wreszcie nam wyszlo;) ANIA M!!! Ale pysznosci dzisiaj przygotowalas-gdybym nie byla wlasnie po obiedzie ,siedzialabym chyba juz w kuchni:O:D!!!;) Napisz jak wyszedl domek z kartonu?? I kto jest w takim razie architektem-Ty czy corcia??:D MAZOWSZANKOO!!!Dobrze,ze niedziela jest i moglas sie wyspac i dojsc do siebie!! Poglaskaj Malenstwo ode mnie :)!!!! Buziaki dla Wszstkich!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hb
zazcelam brac bromergon i dostalam okresik o 8 dni za wczesnie czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego babska
twoja pochwa rozciagana od wieczora az do rana po bejbika wyjsciu z pipki juz cie chlop zaden nie bzykni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego babska
jak mucha sie zjawi minie mrok jak mucha sie zjawi minie mrok zapewne to ciąża jest, ja was pokochalam tyle subtelnego humoru roztrzasac pomagacie uniesienbia letnich skrzydel owada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GłUPOTA LUDZKA NIERAZ NORMALNIE NIE ZNA GRANIC !!!! z DEDYKACJą DLA OSOBY PSYCHICZNIE CHOREJ POWYżEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniu jak tam zdrówko?????? Jutro wielki dzień:-) jak samopoczucie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wpadłam dobranoc życzyć :-) Ale dzisiaj było nuuudni i pusto- ale rozumiem każda korzysta z niedzieli :-) Ja dzisiaj byłam w spowiedzi przedślubnej... mały stresik gdyż juz 3 lata nie było mnie przy konfesjonale- ale w końcu się odważyłam :-) i czuję się z tym lepiej - dużo lepiej! Teraz męzusia kolej ;-) Do juterka kochaniutkie- spokojnych snów i buzzzziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dobry wieczór i dobranoc👄 Powrócilam i od jutra znowu jestem z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hello dziewczyny chcialam wam powiedziec ze znowu zostalam matka :P ihihi ;) ale chrzesna szkoda !? dlatego mialam trosze zalatwiania dlatego mnie ostatnio nie bylo :) ale widze ze nikt za mna nie tesknil :( buuuu szkoda chce miec karolinke i co jak tam oby nie przyszla@ no moze lekarz cie zaskoczy infroamcja >>>>> pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×