Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

faceci to duże dzieci - za rączkę i do pijalni piwa :D mój dzwoni dziś do mnie z zapytaniem czy przyjeżdżam z pracy prosto do domu, ja mu że oczywiście prosto, nop to on czy niechcę jednak pójść do fryzjera albo kosmetyczki, i tak dalej w końcu wyciągnęłam od niego, że chce iść na piwo z kolegą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, Twoj maż tez niezly. Widze ze stosujemy podobne metody ;-) Dzieki za zyczenia dla meża, już przekazane.... Na razie moge poskakac przy nim, zwlaszcza ze dobrze się czuje a troche ruchu mi sie przyda; wczoraj przesiedzialam caly dzien w pracy, myslalam ze uswirgne w tym bezruchu..... Poza tym moja druga polowka naprawde sie mna opiekuje, juz tyle razy mi sie chorowalo a on sie o mnie troszczyl, ze teraz z przyjemnoscia pomoge mu dojsc do zdrowia.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall a bylo spijac szampana z gwinta??? glowa by nie bolala zebys kulturnie kieliszek wziela :D Rosa - u mnie @ przylezla 3 dni wczesniej i z tego co wiem kilka moich znajomych tez sie na to uzalalo, moze to taki miesiac??? Mazowszanka - no wiesz na przeziebienie dla mezczyzny to ponoc najlepszy \"oklad z mlodej jedrnej piersi\" hehehehe tak mi kiedys maz zazartowal jeszcze przed slubem... lekarstwo dziala nad podziw szybko no i zaaaaaaaawsze taki delikwent zdrowieje w mig :) Olka ja to bym chciala zeby maz z kolegami na piwo poszedl, moj to raz ze domator a dwa nie chodzi bo i nie chce cobym ja chodzila :) ty juz konczysz pracke wiec zycze milutkiego odpoczynku i zdrowka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuM moj tez powtarza ten tekst, tyle ze w liczbie mnogiej... :D Spoko spoko, oklad bedzie... w stosownym czasie.... Obawiam ze teraz tak sie czuje ze nawet by tych okladów nie zauwazyl (choc nie takie male) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dal mi w kość ten szampan :) -ale mocna kawa i apsirynka dały mu rade :) Odkurzone, 1 str nastukana.... Czeka mnei ejscz epodłoga :( ale moze pózniej :) A obaidek serwuje dziś Pan domu -pachnie cudnie:) Nakupił na targu malinowcyh pomidorkwó i robi spagetti :) Jamii... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall smacznego... A u nas bedzie dzisiaj kurczak z zapiekanymi ziemniakami i buraczki (to na zelazo dla mnie :P ) Zmykam sprzed kompa, bo sie zaleniwilam na kafe....Puszczam pranie i biore sie za obiad. Takie przyziemne robotki, ale jakos dobrze mi dzisiaj z tym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, nie bylo mnei caly tydzien bo mam w domu gosciu i trojke dzieci na glowie wiec nie mailam czasu, mam pytanko czy ktoras z was brala lek o nazwie \"Duphaston\"? zmienialm lekarza dostalam na wywolanie i juz mam @. i teraz musze w polowie cyklu co miesiac brac wlasnie ten lek. Dajcie znac jesli cos wiecie na jego temat m.in. czy jest skuteczny. Pozdrawiam serdecznie Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duphaston -jest bardzo populrany -zwykle lekarze daja go na wywołanie, albo luteine. Te same leki zazywa się podczas ciązy na podtrzymanie :) Nic sie nie bój - jak zapisał to wie co robi.. mysle , że więskzośc z nas go zażywała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kowo! Gdzies juz czytalam na naszym topiku o tym leku,chyba ktoras lykala je..?! Wiec odswiezam pytanie;)!!!!???? A my dzisiaj odebralismy znajomych z lotniska,teraz skonczylismy obiadek (ziemniaczki+sos pieczarkowy+kotlecik) i wlasnie czytam o Tomaszu Lisie jak sie bawil w Grecji z Hanna Smoktunowicz i az zal na sercu zrobiilo mi sie Kingi Rusin,choc mowi sie,ze wina lezy po polowie...:O Hanka byla ich swiadkiem na slubie:P Milej reszty weekendu!!!!:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a mi kompletnie odbilo... wzielo mnie na wspominanie i powiem wam ze skonczylo sie strasznym placzem mialam cicha nadzieje ze moze jakos w okolicy lipca sierpnia uda nam sie zaciazyc bo chcialam powtorzyc informacje sprzed 5lat dzisiaj jest dokladnie 5 lat kiedy to test potwierdzil moje podejrzenia i ciaze z Gaba... jutro bedzie 5 lat jak powiedzialam do swojego \"Czesc tatusku\".... rozzalilam sie strasznie ze teraz nie udalo mi sie tego powotrzyc, ze nie moge mu przekazac dobrej nowiny... wiem wiem glupie to i sama mowilam wielokrotnie ze nie mozna sie az tak nastawiac no i niby nie bylam nastawiona ale te wspomnienia.... eshhhh zepsulam sobie caly dzien chcoaiz oczywiscie maz mowi ze jestem wariatka i ze on i tak kocha i jest szczesliwy... tylko czy ja jestem??? dzisiaj jakos na te pytanie nawet same odpowiadac nie bede probowala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaM - to rozkaz - weź się w garśc i pomyśl jakim szczęściem obdarzył Cie los 5 lat temu...a nie dręcz się tym co teraz!!! Raz, dwa, Raz, dwa, Raz, dwa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuM!! 🌼Tam \" u gory\" napewno juz trwaja negocjacje kiedy Gabrysia bedzie miala braciszka lub siostrzyczke ,moze nawet bedzie dwojeczka;):D!!!! Sama najlepiej wiesz;) - ze CUDA sie sprawdzaja!!!!!!!!!!!!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej - ja juz na stanowisku pracy - i stukam!! Alez mi się nie chce -a pogoda za oknem kusząca !! A co dziejej sie Ameratet?? Dawnoe jje nie było?? Wczasy??? Życze miłej niedzielki i wracma do roboty!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vall witam w niedzialny poranek :) pogoda cudna a ja ide na imprezke :) moja mama ma dzis urodzinki :P bedzie wyzerka :P komu podeslac jakies przysznosci :) no wstawac spiochy i sie meldowac ?? zycze udanej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roooosa ja chce cos slodkiego i jakeis owoce, nie ma ktos jakis lodow na zbyciu???? VaLL pracusiu chyba powinnam wziac z ciebei przyklad. Moja praca magisterska powinna miec ok 100 stron wiec w sumie moglabym pisac po 2 storny dziennie ale cholera ja tak nie potrafie - jak mam wene to siadam i pisze 20 a jak jej brak to zadnej albo 1, gratuluje samozaparcia Mazowszanko - ja zachcianki to mialam chyba tez dosc pozno bo pierwsze 4 miesiace nic nie moglam jesc wiec jak w ciaze zaszlam pod koniec lipca to zachcianki zrobily mi sie dopiero w okolicy Bozego Narodzenia i pozniej w 7 miesiacu pamietam jak jadlam te sledzie z lodami :D Elu jak tam goscie? na dlugo przybyli ??? pozdrawiam niedzielnie i baaaardzo leniwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale ładniutka niedziela!!!!! Pozdrawiam slonecznie i zycze udanego popoludnia!!!! AniuM.. no to znaczy ze ze mna wszystko w porzo... czyli teraz sie zacznie ;-) biedny maż... mam nadzieje ze nie bedzie musial w srodku nocy biegac za ogorkami z bita smietana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wcale nie ładniutka niedizela wlasnie zaczelo padac wczoraj zrobilismy soebie wycieczke na zamek ktory maja lada dzien rozbierac i tez lało...ale bylo fajnie..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my znowu sami w domku,bez gosci juz... Pogoda w kratke,raz slonce,raz deszcz...:P Dzisiaj polknelam ostatnia tabletke od gina,mam nadzieje ,ze bede sie lepiej czula jak je odloze....14go mam wizyte do kontroli...ciekawa sama jestem ... Milej reszty niedzieli!!!:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ode mnie tez juz pojechali goscie..siostra z facetem swoim,a ja mam mały dym w domku bo maz miał fochaaa i nawet ne raczyl usiasc do wspolnego obiadku szlag mnie trafia jak on tak sie zachowuje .ale oczywiscie on ma,, zawsze,,racje.bufon jeden.teraz na szczescie wyszedł z dzieckiem na rower wiec odpczne sobie od jego fochow.id epolezec w ciszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już w pracy, zaraz zobaczę co nabazgrałyście przez weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam i widzę stały scenariusz - goście, jedzenie i mąż w centrum uwagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja.....a w pracy to się ze mnie śmieja że ja miłością chyba żyję bo moge przez cały dzień zjeść tylko batonika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×