Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

hb - foto wlasnie doszlo :D supcio nana specjalnie dla ciebie, moze sprobujesz z tego przepisu :D NAJŁATWIEJSZE CIASTO W ŚWIECIE Żeby w domu było miło, tak, tak, tak, Żeby coś dobrego było, tak, tak, tak, By pachniało wakacjami, tak, tak, tak, Zrobię ciasto ze śliwkami, tak, tak, tak. Szklankę mąki, cukru szklankę, Zaraz wsypię do miseczki, Potem proszku do pieczenia, Dodam jeszcze dwie łyżeczki, I dwa jajka i na koniec Roztopionej margaryny I zamieszam tylko tyle, By się razem połączyły. Najłatwiejsze ciasto w świecie, tak, tak, tak, Nic, a nic się go nie gniecie, tak, tak, tak, Ty potrafisz także upiec, tak, tak, tak, Nawet, gdy nie jesteś zuchem, tak, tak, tak. Teraz śliwki poukładam, W natłuszczonej tortownicy I do pieca włożę ciasto Na około pół godziny, A gdy będzie już gotowe, Znaczy chrupkie i rumiane, To zaproszę koleżanki, Babcię, dziadka, tatę, mamę. Najłatwiejsze ciasto w świecie, tak, tak, tak, Nic, a nic się go nie gniecie, tak, tak, tak, Ty potrafisz także upiec, tak, tak, tak, Nawet, gdy nie jesteś zuchem, tak, tak, tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki aniu 🌻 odpowiedziałas mi śpiewająco:) od razu przypomniał mi sie kabaret ani mru mru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nana - to byly fasolki to skad ani mru mru??? tam bylo o chinczyku :D Olka a u mnie na razie w miare pogodnie ale wieczorem ma laz, a my bedziemy na swiezym powietrzu imprezowac nad zreka na dodatek... czemu mi sie ten pomysl nie podoba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcia mi tyz,.... a mam jeszcze kwadrans na ploty internetowe nim po mala do dziadkow polece :D no coooooz widac nie sa mi pogaduchy dane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu chodził mi o ten skecz z randka w ciemno :) a u mnie jeszcze nie pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam taaakie zamieszanko w pracy- te fotki co wysłałam sa w dużej rozdzielczości jak mi mezus pozmniejsza będzie więcej!!! Dziękuje ślicznie za komplementy pod naszym adresem! Męzus był w mundurze ,gdyz jest funkcjonariuszem;-) To był piękny dzień- stresujący ale wzruszająco piękny !!! Dzisiaj chyba zrobięmałe staranka -chociaz mam sluz juz mało kleisty ale trzeba sie postarac :-) Nie liczę na fasolkę - bo za dużo stresu miałam i w dodatku przesunął mi się @ cztery dni.... więc kurde nie wiem kiedy co i jak skoro mialam pierwszy raz w zyciu chyba 27 dni i przyszła @ :-) co bedzie to będzie! Jak któraś nie dostała fotek to krzyczec -dośle ;-) Wpadnę wieczorkiem!!! Buziaki iiiieeeellllkkkkiiiieeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna.....żadnych fotek nadla nie mam??jak to tak :) U mnie 12 stopni i deszcz..normalnie jesień!! teraz chwila wolniejsz aw pracy więc stukam :) przed 16 czeka mnie ejscze maraton telefoniczny :) radio, mazowiecki itd :) hehehehe kręcimy imprez ei msuze \"miśków\" obdzownić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam meza mundurowego wojskowy--straszna rzecz!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee a ja wlasnie boje sie mundurowych i zawsze od facetow z takimi zapedami stronilam :) suma sumarum moj malzonej jest kierownikiem serwisu samochodowego i ma prace w sumie papierkowa :) u nas zaraz bedzie mega burza, odbieralam mala od rodzicow i wlasnie zaczelo padac, dobrze ze to tylko blok dalej bo nie wiem jakbysmy do domu dotarly... grzmi co jakis czas i cholernie sie boje tego wyjazdu w sumie bardzo sie boje burzy a co dopiero doleciec w burzy pod szkole i pozniej jeszcze blisko rzeki w lasku imprezowac... powrot przywidywany na 24 ale mam cicha nadzieje ze ktos bedzie jechal autkiem i uda mi sie wczesniej zgarnac do domku.... lece sie szykowac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój munurowy nie jest straszny wręcz przeciwnie bardzo lagodny i dobry człowiek :-) :-) Każdy lubi to co ma - kazdy ma to co lubi :-) hihihihi Vall malika podaj to ci wyslę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale napisalyscie od niedzieli!!!!!!!!!!! Nie mialam jak do Was zajrzec,bo wczoraj pojechalam z mezulkiem do Plocka. On szkolil tam ludzi, ja troche pozwiedzalam miasto, a potem siedzialam w aucie i robilam swoje korekty :-) I powiem szczerze, ze spedzialm bardzo milo czas, obserwujac ludzi za oknem.... Widzialam m.in. taka scenke, jak pod szpital podjezdza tatus z dwojka dzieci ok. 12 i 9 lat. Wyszli, wracaja za jakis kwadrans juz w piatke - z mamusia i zawiniatkiem w kocyku... Az mi sie cieplo zrobilo na duszy. Moj model rodziny 2+3..... Tylko troche sie przerazilam, bo kobieta wygladala, jakby nadal byla w 9 miesiacu ciazy... To zawsze ten brzuszek tak wolno sie obkurcza???? samolotow niestety nie ogladalam, chociaz myslalam o tym programie, ale bylam tak padnieta, ze przed 22 poszlam spac... I spalam snem sprawiedliwego do rana :D A dzisiaj mam chcice na .... mleko w proszku!!!!!!!!! Caluje i pozdrawiam cieplutko... U nas pada :O PS Agno..... przykro mi, ze tym razem nie ma dzidzi, ale to pewnie ten przedslubny stres zrobil swoje i zakrecil troche w Twoim organizmie. Oczywiscie z niecierpliwoscia czekam na fotki: mazowszanka7@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mundurowy sie zmienil byl łagodny kiedy ale teraz jak mu dbije..hihhihi..praca go denerwuke wiec odbija sie czasem w rodzinie,staramy sie o przeniesienie tz on sie stara do poznania wiec moze wtedy mu przejdzie MAM NADZIEJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hoho ale sie rozpisalayscie :) ledwo co nadrobilam ;) hb i agna prosze poslijcie fotki i mi :) dino110@op.pl aniu ;) ten przepis to rzeczywiscie spiewajaco :) chce miec karoline :) w tym samym czasie zasneliscie hmmm podejrzane :P:P:P a ja lubie facetow w mundurze ;) moj byl w wojku w kampani repezentacyjnej marynarki wojskowej i cudnie sie prezentowal :) i mudur i mm ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agna tym razem nie odpuszcze..po raz kolejny mój mailik :) mvall@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM PYTANIE :) do dziewczyn co maja obrazek przy niku na forum :) ja to zrobic ?? tez bym chciala ?? oczekujaca ty masz to udziel mi wskazuwek ?? agna i hb nadal nic nie mam tz zadnych fotek :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa rosa znajdź obrazek w internecie jaki chcesz...:D lewym przyciskiem myszy skopiuj adres tego obrazka i wklej do profil, informacje osobiste i wklej do obrazek profilu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall- kochana wyslę ci jeszcze z pracy....tam mam dwie foty duże...Cierpliwości kochana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej - ja juz od 30 min w pracy :( pogoda typowo jesienna..temepratura 10-12 stopni - szok11 Toz to przeciez jescze sierpień :) WSTAWAĆ, NIE OBIJAĆ SIĘ :)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana - okropnego , jesiennego- brrrrr- tydzień temu kąpałam się w morzu po kilka razy dziennie-a teraz jesień ;-( Vall fotki wysyłam właśnie!!!! Hb dziękuje za fotki!!!! To twoja rodzina domyślam się !!!! Sliczna dziewczynka!!! Hb a ty ile sie starasz? i jak intensywnie :-) :-) :-) Ja powierzam wszystko Opatrzności Boskiej- co ma być to będzie- tak jak tam na górze mi zaplanowane ;-) W tym cała tajemnica- jak to mówi moja babcia ;-) Wierzę ,że mi się uda w moim właściwym czasie! Teraz w tym cyklu takie sytesy miałam- ślub itd....Ale w następnym mam nadzieję wszystko wróci do normy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna - super zdjątka - slicznie razem wyglądacie..a ty jako panna Młoda - rewelacja :) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall dziękuje za komplementy :-) Powiem ci ,że każda szczęśliwa panna młoda w tym dniu promienieje i sama sobie się podoba....żebyś usłyszała moją przysięgę -hohohoho -pół kościoła płakało-- tak się wzruszyłam a bliscy razem ze mną !!!! Przysięga jest poprostu cudowna -kiedy przed ołtarzem... składasz sakramentalne taaak !!! Każda z nas o tym wie- czy wy tez tak to przezywałyście ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×