Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

🖐️ cały czas leje i leje i leje 😭 ja cały czas dogorywam z gardłem - ten kaszel mnie wykończy, aż w piersi rwie ból :( ja też poproszę o fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jestem sama w pracy i nikt mnie nie może zastąpić, a nie mogę zamknąć składu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM W TEJ DRUGIEJ PRACY I NEGOCJUJĘ WARUNKI DLATEGO TEŻ NIE MOGĘ TERAZ SIĘ ROZŁOŻYĆ I IŚĆ NA CHOROBOWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez sie wczoraj wybawialam. deszcze nie przeszkadzal nam w hasaniu przy ognisku, nie bylo nam straszne zimno, ostatecznie tak ok 10-11 to my sie do krotkich rekawkow przy tym ognisku rozbieralysmy tancujac :D a tak w ogole to dzisiaj boli mnie glowa i noga ale chyba noga gorzej, niezle sie z kolanem dorobilam wczoraj ale cooo tam warto bylo ;) Olka nie ma ludzi niezastapionych, dzwon po szefa i powidz mu ze jak nie przyjedzie to ty pogotowie wezwiesz bo tak sie zle czujesz i bedzie obciach na cala okolice, jak nie mozna prosba to szantazem :P Agna ja moja przysiege tez przezywalam ale tak pewna jak wtedy to bylam tylko raz w zyciu - decydujac sie ze chce zajsc w ciaze 5 lat temu :) moja dyrektorka do tej pory wspomina ze brala chusteczke od babki z lawki bo nie mogla powstrzymac wzruszenia. ja nie plakalam ale mysle ze to byla najlepsza recytacja w moim wykonaniu ;) Vall u nas od wczoraj od 14tej pada, z przerwami ale pada, temperatura 15 stopni a ja mam znowu problem bo nie wiem w co sie ubrac :D lece sie zbierac do szkolki, dzisiaj bedziemy gazetki tworzyc no i musze apel przecwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agna ja staram sie od maja...wczesniej staralam sie 8 miesuecy ale w marcu tego roku poronilam ciaze blizniacza wiec teraz czekam na cud...ale czuje ze to nie w tym miesiacu..wlasnie zaczely bolec mnie piersi jak przez okresem wiec w niedziele ta @juz pewnie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosa wysylam fotki z moja rodzinka na wycieczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosa a gdize twoj byl w marynarce???moj maz wlasnie sluzy w marynnarce wiec mundurek to jego stroj byl takze na slubie naszym,fakt pieknie sie reprezentuja w tym faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj bylam na rybach i na grzybach...zlowilam jena zlota rybke i nazbieralam siatke grzybkow ,ale przy tym zmarzłam ze cala nac mna trzesło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb dziekuje za fotki wlanie na nie lukalam :) boskie 👄 mala to wykapana MAMA ;) no moj w gdyni sluzyl :) i widywal czesto prazydenta :P:P:P taki go zaszczyt kopnal :) agna ja twoich niewidzialam ty mnie poprostu nie kofffasz :) a przysiege muwilisie przez siebie napisana ??? tak szpetna pogoa a ja musze do miasta jechac brrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie robie obiadku haha mam od wczoraj zapiekaneczke wiec tylko w piekarnik i na stoł!a potem zawoze meza do lekazra cos kuje go serce boje sie troche zeby to nic powaznego nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca a umisz mi podac jakis adres obrazka jakiegos fajnego :) albo gdzie szukac zeby pasowaly wymiary ;) bo ja lewa jestem w te klocki :P non stop staram sie uczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w gdyni to calkiem niedaleko mnie moj maz wlasnie tam jezdzi na kontrole ,a co do mojej corci to fakt jest bardzo podobna do mnie to jest moje ksero hihih jak byla mala wygladałam identycznie ze jak tesciowa oglada moje fotki to czasem sie myli ze to jest wiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb glowa do gory :) napewno to nic powaznego :) mocne usciski dla ciebie i meza i cory ;) wrazie czego zrob mu oklad z mlodych piersi :P szybko mu przejdzie i jaka radosc mu sprawisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no..napewno...on twierdzi ze to juz wiek starczy!!!w koncy do 40 tu tuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny ja sie ide ubrac i malego i wio na miasto :( a tam tak zimno ale jak mus to mus :( a bo nie powiedzialam wam musze zaplacic mandat za szybka jazde mojego m :P :( wiec narazie papap popludniu tu zajrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny!!!🖐️ A ja dostalam dzisiaj (okresem tego nie mozna chyba nazwac:O)plamienie,mysle,ze skutek uboczny tych hormonow co lykalam,albo moze cos z cysta..:O Sama nie wiem,nigdy nie mialam tak jeszcze.... U mnie tez leje deszcz,nawet przeszla lekka burza. Ide zrobic sobie kawke i poczytam zaleglosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×