Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

ten antybiotyk biorę odkąd pamiętam , jak lekarz próbował mi go zmienić to było źle, jestem alergikiem :(, jak idę do lekarza, to zawsze daje mi biseptol, teraz wytrzymałam i kurowałam się swoimi sposobami przez 5 dni, a w sobotę już nie dałam rady i włączyłam, już widzę maleńką poprawę :) co można zauważyć w moim cyklu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mój gin kazał w tym cyklu zrobić monitoring, czyli nic innego jak usg dopochwowe :) Polega to na tym że od mniej więcej 10 dc zaczynam kontrolowac moje pęcherzyki czy w ogóle są, jak tak to czy rosna i jak szybko. U mnie w 10dc były 3 (jak juz pisałam wyżej) Dzisiaj mam 12 dc i znowu usg i tak co pare dni, w zależności od tempa wzrostu, az do owulacji :) A do e-ga dojeżdzam bo tam mam gina - endo, a tu w Iłwie nie ma takowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Olka ale widzisz mam problemy z hormonami więc zależało mi na ginekologu który ma równiez spacjalizacje z endo. i skoro juz do niego chodzę od paru miesięcy to niech juz tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu ale ogolnie jak sie ma problemy z hormonami to polecaja ginka endokrynologa wlasnie, ja szukalam w ogole jakiegos endo zeby isc bo nie wiem co z ta moja cholerna waga bo nawet jak sie odchzydzam to nie moge spasc a normy taczycy mam w normie ale na tej gornej ale niestety u nas tylko prytanie i 150zl wizyta a na to mnie chwilowo nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos dla Mazowszanki :) W szpitalu leży pacjent ze szczelnie zabandażowana głową. - Co się panu stało? - pyta facet leżący obok. - Witaliśmy nowego redaktora naczelnego w naszej redakcji. Chciałem mu się porządnie ukłonić i wtedy jeden z kolegów nadepnął mi na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nana powiedz mi ile placisz ze ten monitoring cyklu ?? aniu dziekuje za odp. i jak sie dowiesz to daj mi znac ? hihi no ba pytalam sie na 28 ale trodno mi to pojac ?? a pozatym chyba sie nieprzelamie by badac szyjke popiersze nigdy tego nierobilam ;) poza wkladaniem tampona w dni @ ;) a podrugie mam opory a potrzecie niezamam sie natym i moglabym to zle odczytywac :) pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Roso ja płace 150 zł za cały cykl (czyki za 3-4 wizyty) :D Ja powoli sie zbieram zaraz musze jechać :) papapa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa - mi zeszlo z 3 miesiace nim sie przelamalam, pierwszy miesiac to nie moglam nic zalapac ale teraz idzie mi chyba dobrze, sekunda i po sprawie :) nana -a za normalna wizyte ile placisz? ja z usg \'dowcipnym\' 70zl iryska a kto ty jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Witajcie!!!!:D Agna,fajnie,ze jestes!!! No i oczywiscie czekam na zdjecia ,mail moj jest w stopce;)!!!! Ja za lekarzy nie place tutaj,ale tez robia \"cyrki\" jak maja na cos przepisac recepte to kasy chorych sie wkurzaja,ze musza to pokrywac,wiec tez nie za slodko..:O A co miesiac placimy spore skladki na ubezpieczenie:P Oczywiscie wszystko inaczej wyglada prywatnie,ale to juz takie ceny,ze glowa boli:P U mnie taka pogoda jakby byla juz pozna jesien:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam ksiuki ża wszystkie kobietki które chca zostać mamuśkami 🌼 Mam nadzieje, że wam sie uda - naprawde życze wam tego z całego serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce mieć Karolinke - narazie zostaje tylko z moja Julcią :) O drugiego bobaska postaramy sie za jakies dwa-trzy latka ;) Dlatego nie wiem, czy teraz sie nadaje do tego topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny, zamykam składzik i do domku , ale nie świętować bo mężuś w pracy , chociaż kto wie, jak nie wróci za późno a ja nie będę spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiałki pisze dopiero teraz bo znowu zamot w pracy :( Bylam dzis u mojej Pani pormotr..i bardzo mnie nastriła optymistycznie z jednej strony - ze spoko pisze, ze nie ma problemu, ze rozgladnei sie za fajnym renznetem zewnętrznym (inny osordek akdemicki z poza Krakowa) i wogol..a z drugiej strony złapałam jazde ze nie zdąze..zawsze tak mam :( No ale..obiecałam sobei z eobijam sie tlyko do 4-go wrzensia..a potem codzinnie po rpacy..siedze nad dr...potem mam ulrop 3 miesieczny na skonczenie..wiec chyab jakos sie uda!! I hope so :) Poweim wam ze mnie te metody naturalne sprawiaja mas ekłoptu..nie bardzo umie się rozeznac w tych sluzach itd...cięzko i okreslic czy jest taki czy inny....aaaaaaaaa....moze w koncu obczaje :) Te weekedn spedze u rodziców i na załatwainiu spraw ślubnych... Aga...ja tez chce fotki na mvall@wp.pl. Jak było, denerwowalaś się?? Zabawa sie udała:)?? Wiecie co..na innym forum kafe..mam kumpele, któa przezyła cos starsznego..slub z amiesiąc a jej facet ja zostawił..po 7 latach...mówiąc że się wypalił...KOSZAMR!! 3majcie sie, Vall 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VaLL to ja powiem tylko tyle, palant i dupek z tego facia do kwadratu!!! wlasnie przez takie doswiadczenia wsrod moich znajomych i nawet w rodzinie ja jestm przeciwniczka zwiazkow na dluga mete tzn iles tam lat prowadzania sie za lapke i pozniej slub... no i jak widzialyscie na stronce dlatego ja slub bralam po 10 miesiacach znajomosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!😴 Zaraz musze wybyc z domu,kurcze tak zimno i brzydko,ze az sie nie chce... Wczoraj w polowie programu o samolotach razem zasnelismy....i moge tylko domyslic sie zakonczenia:( Milego dnia!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam matko z tym moim wstawniem do szkolki to bedzie koszmar, maz mnie obudzil o 7 poprosilam o jeszcze kwadrans, budzil mnie 7,25 wychodzac do pracy wiec ja znowu ze jeszc ze chwilka, nastawil budzik na 7,40 a ja... zadzwonil budzik w telefonie przestawilam go na 8 i wlasnie o tej porze dopiero dalam rade otworzyc oczy i zaczac myslec... nie wiem jak sie przestawic na wstawanie 6,30... to juz Gabrycha dzielniejsza niz ja bo o 7 na nogach od tygodnia... Elu - niestety polowa pasazerow z tego samolotu zginela ale dobre i to ze uratowalol sie ok 80osob. tak sluchalam jakie to zwalanie z jednego na drugiego jest zwlaszcza wsrod kontrolerow - oddaja sobie samolot nie przekazujac istotnych wiesci.. obawiam sie ze podobnie moze byc i teraz... a wrrrrr... tak sie naogladalam tych katastrof ze mowiac szczerze to az sie zastanawiam czy jakbym miala teraz leciec to bym sie na to zdecydowala.. dobrze ze nie czeka mnie latanie wczesniej niz za roczek dwa :) milego dnia drogie Panie, ja sie odmeldowuje i lece do szkoly, rade mamy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w szary, pochmurny, deszczowy dzionek :) czy tak jest w całej Polsce ?? porażka :( ale mimow syztsko - miłego spędzania czasu życze :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wstalam o 7 nie moge spac mam doły niesamowite doły i nie moge spac.otuz ostatnio czuje sie malo potrzebna szukam pracy ale bez skutku,mąż do swojej chodzi z niechcecia i to daje powody do wymiany zdan,ostatnio nawet nie potrafimy rozmawiac ze soba cos sie jebie....ale wam zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewuszki, U mnie równiez pochmurny dzień i chłodno, pociaszam sie tym, że zapowiadaja jeszcze we wrześniu gorące dni :) Aniu ja za wizyte płacę 70 zł z usg czyli tak jak ty :) Wczoraj u gina pokazało że wszystko jest ok. Pęcherzyk rośnie i wczoraj (12 dc) miał 19,1 mm, endometrium 8,1 mm. Gin powiedział że jutro najprawdopodobniej pęknie :) Kolejna wizyta na środę :) Zobaczymy :D a wtedy staranka super na maksa będą :D Ja samolotów wczoraj nie oglądałam bo po 21 zabrałam sie za przetwory i tak mi zeszło do 2- ej :) a teraz padam na pysk. Idę wstawić wodę na drugą kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna - alez szczescie bije od tych fotek :) ja chce jeszcze :D Vall - u mnie jak na razie sloneczko tylko 18stopni... w co ja sie ubiore??? aaaaa moj odwieczny problem hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna dziękuję za zdjęcia, są super :) fajny pomysł ze zdjęciami w plenerze no i ten styl staropolki REWELACJA :) Oczekująca robiłam gruszki i śliwki w syropie :) na zime jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×