Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Witaj Mazowszanka!!! jezeli naprawde zabierasz sie za dietke,doradze Ci,zebys nie stosowala do niej kapusty swiezej-tylko kiszonej ! Mi tak ktos doradzil i faktycznie jest lepsza w smaku.(mniej tez mycia,krojenia) Tylko trzeba ta kapustke ugotowac w osobnym garnku ,zlac kwasna wode(kwas i dorzucic do zupy.Diete mozna stosowac do 14 dni,kazdy dzien lepiej sie czlowiek czuje, nie ma chcei na slodycze,na inne rzeczy (potwierdzam) .Dla mnie to najlepsza z diet,bo nie chodze glodna,jak tylko czuje glod to jem talerz zupki:O Mysle,ze zupka nie przeszkodzi w staraniach,wrecz przeciwnie ma duzo witamin -doda wigoru;) Oczywiscie w przypadku \"zafasolkowania\" lepiej sie juz nie odchudzac,bo Mala Fasolka moze miec potem" alergie" na kapuske;)!!:D:D:D:) przez cale zycie,hihihi! Narazie ,zmykam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki... po co wam dieta....wy i tak napewno zgrabniutkie jesteście.. po co sie katować.. :-) niedługo dzieciaczki i zamiast sie odżywiać i to tak ładnie to dietki... :-P 🌻 dziewczynki ale ja jeszcze zaspana jestem..... zauważyłam że w weekendy to jest nas tak mało......każda gdzieś ucieka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, no tak w wekend każda z nas korzysta z pogody i wolnych dni. Co do diety, tak rzeczywiście nie ma co się katować, najważniejsze jeść dużo owoców, warzyw, pić dużo wody.. kapusta kiszona - jest dobrym wspomagaczem w odchudzaniu. Oczyszcza organizm, a zupa z kiszonej świetnie działa na zdrowie i urodę. Nie ma co wariować Ja miałam cieżki wekend..troszkę zabalowałam z moimi przyjaciółkami (raz w miesiącu się spotykamy na taki babski, całonocny wypad) i chorowałam całą sobotę.. Aaa dzisiaj w firmie ważą się moje losy...są u nas małe zwolnienia bo coraz mniej jest projektów, więc będą obradować kto pójdzie w odtawkę. Stres za stresem. Człowiek się poświęca, czasem siedzi w pracy do 22, do 24, do rana i nagle takie boom... ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. W piątek miałam dostać @ i nie dostałam... po zabiegu podobno tak jest więc jeszcze muszę poczekać...ale ja już chciałabym mieć i sie nie martwić Pozdrawiam was gorąco!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozolinka! Trzymam kciuki,zeby jakos w pracy poszlo i zapadaly tylko korzystne decyzje dla Ciebie❤️🌼 !!!!!!!!!!!! Zawsze kazde wydarzenie ma na celu nas czegos nauczyc,ma cos zmienic...Pomysl jak bedzie -tak bedzie,glowa muru sie nie przebije,szkoda tylko Twoich nerwow.... Nie wiem czy pamietacie kiedys w TV leciiala taki film dla dzieci pt\"Siedem zyczen\" (o kocie Rademenesie;)) Pamietam w tej bajce (kot byl gadajacy,hihihi!) powiedzial ,ze \"Medrzec nie martwi sie nigdy przed czyms co bedzie ,ale dopiero jak ta sytuacja zaistneje\" Czasami jak maz sie za duzo martwi do mu to powtarzam;) Aniu20! Wstyd mi,ale troche do zrzucenia mam:O ,bez bicia sie przyznaje,ze trzeba schudnac gdzies 13kg:O 😭 Ale to najlepsza pora na takie przedsiewzciecia;)! Jest teraz coraz wiecej warzyw i owocow!!!:classic_cool: Mazowszanka! Gotujesz zupke;)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny..jestem tak wstrząśnięta, tak przerażona...od paru dni nie oglądałam wiadomości..dzisiaj moja koleżanka z pracy pyta się mnie czy widziałam ostatnio wiadomości..mówię, że nie...weszłam na jakiś portal i się przeraziłam..jakiś trener karatę zabił małego 9 letniego chłopca..co za koszmar!! jak ktokolwiek może zrobić tak paskudną, wstrętną i nieludzą rzecz!!! Jak to wszystko jest niesprawiedliwe, mam nadzieję że spotka go surowa kara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde....no co wy..... też nie oglądałam...kto temu facetowi pozwolił prowadzić karate?!? cios dla matki.....w taki sposób... szkoda gadać ehhhhhhhh ja nie musze sie odchudzać.... waga trzyma sie w tym samym miejscu... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! nie miałam czasu zajrzec na kafe wczoraj, ale widze, ze maly ruch :-( gdzie jestescie kobietki????? czyzbyscie tak zajely sie staraniami ;-) pozdrawiam, milego dzionka, jeszcze wpadne... ===> chce miec Karolonke... jeszcze nie gotowalam zupki, bo czasu kompletnie nie mialam na nic, ale od dzisiaj biore sie za diete ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana! do dnia dzisiejszego nie dostałam @.. ale to nie jest dobra wiadomość..czekam nadal..bo jak nie dostanę nie mogę rozpocząć starania..czy też przygotować się na czerwiec ze staraniami! Od paru dni mieszkamy z moim narzeczonym u moich rodziców - na czas zakupu domku i jego remontu. Myślałam, że będzie kiepsko, ale wręcz przeciwnie - jest superancko..nawet nasze nocne zabawy są baaardzo przyjemne! Nie wspomnę o pysznych domowych obiadkach, których nie miałam czasu przygotowywać mieszkając tylko z moim narzeczonym! Kochane dziewczyny idę sobie troszkę popracować!@ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez czekam na @,ale mam strasznie rozlegulowane cykle po odstawieniu pigulek,kiedys to zawsze jak w zegarku mialam @ co 26 dni a teraz niewiadomo co i jak:( Mazowszanka napisz jak dieta? Ja trzymam sie dzielnie,waga pokazuje -3kg mniej! (szkoda,ze nie ma jak wkleic obrazka \"dumna\";));) :D Mozolinka,ale to musi byc fajne jak sie kupuje i remontuje domek,tyle mozna pomyslow zrealizowac!;)Ja uwielbiam jakies remonty,cos w domu zmieniac,czuje sie wtedy jak ryba w wodzie... Milego dnia! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zanim rozpoczniemy remont musimy podpisać umowę kredytową wię czekamy cierpliwie. Ale tak masz rację pomysł goni pomysł. Wiem jak będzie wyglądać sypialnia, łazienka, kuchnia, salonik...mam pomysł na każdy centymetr domku! Ciągle się stresuję @..nie ma i nie ma... chyba zadzwonie do lekarza i podpytam czy po zabiegu oczyszczenia spóźnia się okres..z reguły miałam regularnie a tu czekam już 4 dzień. Mam nadzieję, że moja cierpliwość bedzie nagrodzona! U mnie dzisiaj jest strasznie goraco, z chęcią poszłabym na jakiś spacer..ale obowiązek i praca mnie zmusza do siedzenia i pilnowania komputera. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozolinka, przypomnij mi, gdzie bedziecie mieszkac? My jestesmy w temacie, bo tez rozgladamy sie za domkiem lub placem pod budowe... gdzies pod Warszawa... drozyzna straszna ale trzeba realizowac marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kupiliśmy (no prawie bo czekamy tylko na umowę kredytową) dom powojenny i teren 3300 m2 pod Szczecinem w atrakcyjnej cenie. Aż szkoda było sie nie skusić! aaa ja mieszkałam w Warszawie najpierw na Ursusie, później na Mokotowie..nawet miło wspominam tam pobyt..no prace troszke mniej. Juz się nie moge doczekać aż zacznę wszystko remontować, sprzątać, malować... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nai...
hej dziewczyny1 dawno mnie nie bylo.Weekend majowy nie udal sie, ale nie chce o tym mowic.Przez to wszytsko zapomnielismy z mezem o naszych staraniach.Dzis jest moj 30 dzien cyklu. W niedzilee rano robilam test(nie wytrzymalam)i wyszla jedna kreska...ale za chwiel ujrzalam jeszcze jedna,tyle ze narazie slabo widoczna...nie wiem kiedy teraz powtrozyc test?bola mnie piersi,ciagle chce mi sie siusiu.moze jestem w....ale byloby wspaniale.Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test możesz powtórzyc dwa dni później, steżenie hormonów szybko wzrasta..ale mam nadzieję, że przeczytałaś dokładnie ulotkę...nie powinno się odczytywać wyniku po iluś tam minutach bo sa przekłamane.. odczekaj sobie dwa dni i zrób ponownie test! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozolinka... teren 3300m2 wspaniale!!! Ja bym od razu kucyka sobie zafundowala... Kocham zwierzeta i w duzym stopniu dlatego chce sie przeprowadzic do domku, by miec ogrod i móc trzymac psa (owczarek niemiecki - nasze marzenie), koty i co tam sie przyplącze po drodze. A poza tym juz zmeczona jestem życiem w bloku, chociaz mieszkam w bardzo zielonej dzielnicy i jest milo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec Karolnke
Nai!!! Trzymam kciuki,zeby za drugim razem drugakreseczka wyszla wyraznie!!! :) :) Objawy takie jak bolace piersi,czesto siusiu -to tez objawy ciazy!! Ale byloby super!:D Pierwsza z nas bylaby zafasolkowana!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mis zjechał na 3 tygodnie do kraju zeby zrobić mi dzidzię wyjechał na 4 miechy a ja poprostu wiem ze nie bede wciazy. Owulację miałam 4 maja, ale mam temeperature ciała 36,5, krótko mowiąc okropnie mi przykro bo mam tylko trzy tygodnie na zajscie za 4 miesiace i znów wyjezdza wiec małe szanse ze zajde chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaakak
Z ta temperatura to moze sie nie sugeruj do konca, czyatalm, ze niektore dziewczyny mialy niska pomomo ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki 🌼 Czy znacie może taką stronkę gdzie można obliczyć termin owulacji? Nie pamiętam gdzie to widziałam...Z góry dziękuję. Ja teraz czekam na @ i po też staram się o dzidziusia :) Napewno będę częściej do Was zaglądać. Teraz jestem w trakcie pisania pracy mgr to nie mam za bardzo czasu. Ale często Was czytam. Pozdrawaiam wszystkie forumowiczki ❤️ Ania ❤️ :) Widzę że u Ciebie już staranka się zaczęły? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oli :-) no pewnie. akurat jakoś teraz płodne powinnam mieć ale niewiem.. ból i kłucie w jajnikach miałam kilka dni temu.. byłam też nad morzem..klimat.. niewiem.. w sumie to sie nie nastawiam tak za bardzo ale może.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu z tą temperaturą to różnie bywa.. ja jak byłam w ciąży to temperature miałam 36.7 a bylam już w 6 tygodniu :-) nai... trzymam kciuki za tą kreseczke :-) mam nadzieje że sie pojawi taka mocniejsza :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane babeczki! Rozpoczął się kolejny dzień w pracy, ale zapowiada się spokojnie - nie ma szefa haha Mazowszanka - cieszę się na taki duży terenik, juz sobie wyobrażam dwa psy (beagiel i bokser no może mój Grześ namów mnie na owczarka) biegające koło mnie, kota ocierającego się o moja nogę i dzidzie w moich ramionach...ja cały czas mieszkam w bloku i taka okazja nie mogła mi przelecieć! kasia24 - nie łam się temperaturą, próbuj. Na zajście w ciążę nie ma reguły, wiem coś o tym. Głowa do góry i zamęcz swojego miśka! OLI25 - http://kobieta.interia.pl/rodzina/zajsc_w_ciaze http://zdrowie.onet.pl/1208858,2413,,,,kiedy_zajsc_w_ciaze,kalkulator.html aa ja ciągle czekam na @ więc z dniami płodnymi muszę poczekać - ale psikus.. mam nadzieję, że w podróży poślubnej nie będę miała @ bo to by zepsuło nasz plan hehe pozdrawiam was robaczki - wkrętaczki 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Hej!!! Mozolinka 2 psy, swietnie... Och tez chcialabym juz moc pobiegac po swoim ogrodzie, na razie latam po parku ;-) Wczoraj pojeżdzilismy na rolkach, wczesniej aerobikowalam sie, wiec wieczorem bolaly mnie troche lydki, maz mi zrobil masazyk i w ogole... :D Pogoda za oknem jak drut, niebo bezchmurne, jest pieknie.... Caluski... Jestescie tak poza tym na kafe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🌼 Mozolinka serdeczne dzięki ❤️ Ania 🌼 No to trzymam kciuki żeby staranka się udały ❤️ Ja czekam teraz na @ i po zaczynamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, co takie pustki dzisiaj??? OLI25 myslalam o Tobie, wiesz? To niesamowite, ale po pewnym czasie osoby z forum, ktorych najczesciej nigdy sie nie widzialo, zaczynaja funkcjonowac jakos w naszym zyciu :-) Mnie troche strach oblatuje, teraz wlasnie jest \"ten czas\" na poczęcie maluszka i sie boje... Och, ale mysle sobie, ze po pierwsze w tym roku stuknie mi 29 lat, po drugie zawsze beda jakies obawy i watpliwosci i im dalej tym bedzie coraz trudniej... Wiec sie decyduje, ale ze strachem troche :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mi sie skonczyl niestety zalegly urlop i znowu chodze do pracy,niestety nie mam mozliwosci stamtad pisac:( (pracuje na pol etatu) Pogoda piekna,sloneczko swieci a ja czekam na @,bola mnie jajniki troche ,jak nigdy dotad,moze przez to,ze odstawilam tabsy.. Diete nadal trzymam,pozbylam sie 3 kilo balastu:D! Jutro ostatni dzien,potem nie bede patrzec na kapuste chyba kilka miesiecy,hhihi!;) Jestem szczesliwa,bo w sierpniu jedziemy z mezusiem na cale 2 tygodnie do Polski /Wroclaw/,juz nie moge sie doczekac!!:D Odliczam dni!!!Tak naprawde to lecimy;) Milego dnia!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszankaaa ❤️ :):) Rozumiem co masz na myśli :) Ja też tak mam. Częst myślę o dziewczynach z forum i często też opowiadam o nich moim znajomym tak jakby były moimi dobrymi koleżankami :) Tak często tu przebywamy że i myśleć o sobie zaczynamy ;) Pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
===>Chce miec Karolinke!!! Swietnie, ze przyjezdzacie do Polski... Wroclaw... piekne miasto, w tym roku w lipcu ma sie tam odbyc festiwal filmowy.... Moze wpadniemy tam wtedy ze znajomymi na weekend, szkoda ze nie w sierpnu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane !!! Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam ale ostatnio mam strasznie mało czasu. Starałam się Was czytać na bierząco, jak tylko miałam dostęp do kompa. U mnie dziś 19 dc i ciągle myślę czy się udało, chociaż nie chcę się nakręcać i wmawiać sobie objawów ciąży. Tak bardzo bym chciała. Całuję Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×