Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Tym razem się udało !!!!!!! Mazowszanko też zrób sobie suwaczek :) Czy wyliczałaś już sobie mniej więcej termin porodu? Bo mi wychodzi ok. 29 stycznia (22 kwietnia 2006 r. + 7 dni + 9 miesięcy = 29 stycznia 2007 r.) 😘 dla wszystkich Acha i jeszcze jedno. Na środę umówiłam się do fryzjera i planowałam zrobić sobie balejaż. I teraz nie wiem czy powinnam. Czy w pierwszych tygodniach nie jest to szkodliwe. Jeżeli, któraś z Was ma na ten temat jakieś wiadomości to proszę o pomoc. Z góry dziękuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga77
Cześć Dziewczyny!!!!!! Wielkie garatulacje Mazowszanko. Bardzo sie ciesze, że wyszły Ci dwie kreseczki. Ten topik faktycznie jest szczęśliwy. Mam nadzieję, że dwie kreseczki pojawiaja sie tu parami ( ty i Kasia_79) , teraz kolej na kolejne dwie dziewczyny. Uważajcie na siebie, jedzcie dużo owoców i świeżych warzyw, ponoć bardzo dobry jest szpinak ma dużo witamin. Robi sie go jakoś z czosnkiem i nawet jest dobry. Dbajcie o siebie. Kasiu _79 jeżeli chodzi o farbowanie włosów w ciąży to spotkałam sie z różnymi opiniami. Jednej z moich koleżnek lekarz powiedział , że nie jest wskazane farbowanie w ciąży a druga z kolei farbowała regularnie co dwa miesiace. Najlepiej bedzie jak zapytasz o to swojego lekarza prowadzacego no i oczywiście napiszesz nam co ci powiedział bo sama jestem ciekawa. Byłyście na stronie Nestle fajnie jest zrobioma polecam. Dzis znów nie ciekawa pogoda tylko spać sie chcę. Wychądz zaraz z domu żeby nie zaspać miłej niedzieli. Może jeszcze dzis wieczowem się odezwę Jeszcze raz gorąco Wam gratujuje 1000 buziaczków i uscisków dla wszystkich dziewczy a w szczególności dla przyszłych mam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami 07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami 07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuu,wczoraj z piciem naprawde przesadzilam,z mezem wypilismy razem 2 winka :O,ale taka okazja,wiec inaczej poprostu nie moglam;):D!!!!!!Dzisiaj bol glowy:O Ja z farbowaniem bym sie wstrzymala,jezeli sa opinie podzielone.... Lepiej od poczatku dbac o Malenka Fasolczke i uwazac,zeby jej nic przypadkiem sie jej nie stalo❤️ Napiszcie czy macie jakies objawy? Jak sie czujecie?? Powiedzialyscie juz komus o 2 kreseczkach oprocz malzonka???:D Kiedy idziecie do gina??? Powinno sie jakos odrazu po stwierdzeniu ciazy. Ciesze sie razem z WAMI!!!! Tez bym chciala juz dolaczyc do Waszego grona Mamusi i wierze,ze mi sie tez uda!!!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie......troche mnie nie było a tu takie wiadomości...... SUPER.... GRATULUJE {KWIAT] ja natomiast ani nie mam okresu.........ani nawet nie czyje że go dostane..... nawet troszeczke mnie piersi nie bolą.......zero wrażliwoci.... a tu dzisiaj 33 dzień cyklu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja sprawdzilam
Pogrzebalam troche w interncie i naprawde nie ma zadnych przeciwskazan by farbowac wlosy w czasie ciazy. To nie ma zadnego wplywu na dziecko. Mozna farbowac, rozjasniac,robic trwala. Niektore fryzjerki ostrzegaja jedynie,ze z powodu zmian hormonalnych w czasie ciazy trwala np.moze krocej sie trzymac. Ale czy to prawda nie wiem. Pozdrawiam swiezo upieczone ciezarowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezuuuuuu farba nie
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też słyszałam o farbowaniu włosów w czasie ciąży..... podobno można ale ostrzegają że przez zmiany hormonalne może wyjść inny kolor niż powinien..... moja znajoma robiła sobie brąz a wyszedł jej rudy :-P ja akurat farbowałam i wyszedł mi śliczny kolorek..taki jaki powinien a nawet ładniejszy... farbowałam na ślub i mogę przesłaś zdjęcia :-) wtedy właśnie wyłam w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanka, Kasia-79=> gratulacje 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Za pozostałe trzymam kciuki, Ania 20=> szczególne uściski dla Ciebie 🌻 ❤️ :) 🌻 ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochanie :-) jak dobrze że napisałaś... ciesze sie bardzo ❤️ no fajnie.... mamy tutaj dwie szczęściary :-) ale sie ciesze.... nawet kielicha sobie walnęłam za zdrowie naszych dziewuszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie sama już nie wiem co z tym balejażem. Ponoć później już można, więc chyba trochę zaczekam. Chce miec Karolinke mój biedaku, ale może to winko to dobra sprawa ;) Mam ogromną nadzieję, że tym razem Wam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga77, ania20, Brzusio77 dziękuję za gratulacje. Zobaczycie niedługo do nas dołączycie i to my Wam będziemy gratulowały :) Aniu20 dlaczego nie chcesz zrobić testu ??????????????????? Może i Tobie się udało. Byłoby super. Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do chce miec Karolinke Ja czuję się bardzo dobrze. Czasami mam lekkie mdłości, ale nic szczególnego. Czuję brzuszek, yzn. czasami coś zakłuje, złapie jakiś skurcz i troszkę bolą mnie mięśnie brzucha :) Jak za długo siedzę to bolą mnie plecy I oczywiście ciągle czuję piersi, są pełne i obolałe Ale te wszystkie odczucia są super, naprawdę niesamowite. Życzę Wam jak najszybciej tego samego!!!! :D A do lekarza idę 8 czerwca, najpierw do endokrynologa, a wieczorem do mojej pani ginekolog. Nikomu oprócz mężusiowi się jeszcze nie chwaliłam, na razie sami się oswajami z tą wspaniałą nowinką :D Rodzicom, teściom i reszcie najbliższej rodzinki chyba powiemy po wizycie u lekarza, o ile wytrzymam do tego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu..... nie robie testu dlatego że nie mam objawów ciąży.... wogóle nawet piersi mnie nie bolą jak na okres..... dlatego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu20 może to właśnie brak objawów oznacza to na co czekasz :) Mam taką nadzieję i naprawdę życzę Ci tego. Bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane dziewczyny! Gratulacje dla przyszłych mam! Długo się nie odzywałam bo mam wielkie problemyw w pracy..chyba kończą się dobre czasy w branży pozyskiwania funduszy! Chciałam się z wami podzielić jedna wiadomością, która jest dla mnie ważna. Od zabiegu łyżeczkowania obumarłej ciąży minęło prawie 2 miesiące, nie miałam okresu, wczora dostałam pierwszy! I chciałabym wam powiedzieć, że już po skończeniu mojego długo oczekiwanego krwawionka, które było dla mnie jak zbawienie, zaczyman starania. Nie będę stawiała wszystkiego na jedną kartę, co ma być to będzie, nic na siłę. Już się nie mogę doczekać! Mazowszanka nawet nie wiem jak się cieszę, że ci się udało. Trzymam kciuki także za ciebie Kasiu! Uważajcie na siebie kochane! Nie stresujcie się, nie pracujcie za wiele, jak najwięcej optymizmu musi w was być! 😍 😍 Życzę wam zdrowych, wspaniałych fasolek!!!! 🌻 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Gratuluje przyszlym mamusiom, chcialam sie wypowiedziec odnosnie farbowania, ja w ciazy wlosy frabowalam 4 razy, nic zlego sie nie stalo- mam prawie 2 miesiecznego zdrowego synka :) z tym ze radze odczekac z farowaniem do 12 tygodnia (wiem dlugo, ale tak radzil mi lekarz) dodam ze ja farbowalam na naprawde jasny blond-wiec moze dlatego :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu! ❤️ Mazowszankoo!❤️ cóż mogę napisać ech... łza się w oku kręci... :D Bardzo się cieszę z Wami :D A pozostałe Koleżanki wezmą z Was przykład i tabelka się całkowicie zmieni :) Ja jestem na razie w środku, szalejemy ile się da :) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanko - gratulacje !!!!!!!!!! 🌻 🌻 cos czuje ze ten topik bedzie szczesliwy :) mialas nosa do zalozenia tego topiku.. mam nadzieje ze reszta z nas takze wkrotce zostanie mamusiami :) 🌻 ps. Kasia_79 takze gratuluje 🌻 ( bo nie wiem czy gratulowalam czy nie) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buźka dla mamusiek! Mam nadzieję, że i reszcie się uda...i od czwartku będą to czercowe starania!! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratuluje!!!! Chcialam napisac,ze nie bede miala przez jakis czas dostep do neta,bo mam ostatnio z ta rodzinka na pienku.Uzywam ich komputera a oni maja w nim jakies wazne rzeczy i sie wsciekli,teraz naprawde ryzykuje zyciem i praca. Nie wiem kiedy sie odezwe ,ale pamietam o was. Frania Antek usunal osemki i nie jest juz taki markotny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Kasiu, Mazowszanko NAJSZCZERSZE GRATULACJE!!!!!!! Ależ sie cieszę Waszym szczęściem. Dzisiaj jak tylko przyszłam do pracy, wskoczyłam na nasz topik, jakbym przeczuwała jakąś niespodziewajkę. No i proszę :-) Dbajcie o siebie kochane Mamuśki, dużo wypoczywajcie, zdrowo się odżywiajcie i piszcie nam o tym co słychać u Waszych Fasolinek Buziaczki dla Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY NAJSZCZERSZE GRATULACJE:) ja robiłam test w niedziele - Bobo-test i nic nie kumam- bo wyszło mi ze nie jestem w ciąży a okresu nadal brak powinnam go dostac w piatek - i po odstawieniu w grudniu tabletek miałam regularnie- nigdy nie miałam takiego poślizgu - a raczej testy są 100% moze to myslenie- mozę jakis stres ukryty wynikający z chęci byca mama- ale doprawdy niesądze jak nie dostane do konca tyg to ide zrobic test krwi..buziaki ps. serio szczesliwy tenm topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Ewa, czasami test podaje wynik negatywny, chociaż jest ciąża. Ja tak miałam. Dopiero drugi test ( Qick ) wykazał ciążę. Pierwszy test robiłam w ok 4 tygodniu ciąży, drugi po tygodniu i wtedy nie czekałam nawet zalecanych 3 min, bo dwie grube kreski pojawiły się natychmiast. Także bądź moja droga dobrej myśli i za kilka dni zrób test jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu , tylko powiem Ci co studzi moją radośc... Byłam u mojego Gina 23.05- podejrzewam ze do zapłodnienia:) mogło dojsc ewentualnie 12.05 - miała najbardziej dni płode - a jak byłam u niej na wizycie- to powiedziała ze macica i szyjka macicy nie wyglądają na ciąze- choć dodała ze to krótki okres więc może sie myslić. latam do WC i sprawdzam ale na razie nie mam okresu... ale bylibyśmy z mężusiem szczesliwi. Zrobie tak jak mi radziesz- zrobie test w sobote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu , tylko powiem Ci co studzi moją radośc... Byłam u mojego Gina 23.05- podejrzewam ze do zapłodnienia:) mogło dojsc ewentualnie 12.05 - miała najbardziej dni płode - a jak byłam u niej na wizycie- to powiedziała ze macica i szyjka macicy nie wyglądają na ciąze- choć dodała ze to krótki okres więc może sie myslić. latam do WC i sprawdzam ale na razie nie mam okresu... ale bylibyśmy z mężusiem szczesliwi. Zrobie tak jak mi radziesz- zrobie test w sobote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×