Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Domek nie jest duży, ma troszkę latek. Musimy w nim wyremontować wszystko dosłownie! Ocieplenie dachu, elewacje, łazienka od podstaw, kuchniapokoje... i cała reszta. Dwa piętra plus strych. Malutki, przytulny domek blisko jeziora Miedwie. Już sama myśl mnie napawa optymistycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwie się, dużo pracy przed wami, ale jaka przyjemność. Muszę kończyć, życzę miłego popołudnia, odezwę się jutro. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to do zobaczenia jutro dziewczyny...przyszle mamuski.. dzien wolantariatu sie skonczyl...ide troszke pomieszkac...moze zaczne myslec o slubie bo to juz za tydzien a my nic nie mamy przygotowanego! Buziaki słoneczka. Może wybiorę się na rower zaczerpnąć swiezego powietrza! cmok cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec Karolinike
Witajcie Dziewczyny!!! Ale bylam dzisiaj zla 😠 -internet przez burze nawalil i myslalam,ze wysiadl tez komputer,ale cale szczescie jest OK!!! (rok temu podczas burzy nie odlaczylismy komputera i go trafilo:O) Ale sie rozmarzylam czytajc nasz topik:) Slub,domek,aaaaahhh...... Mazowszanka ja mialam owczarka niemieckiego,tez dlugowlosego,jak byl szczeniakiem wygladal przeslicznie (potem zreszta tez!) taka mala gruba kuleczka!!!Nawet jezdzilam z nim do szkoly,to chyba najlepiej wspominam:) Kocham te pieski,mam caly karton zdjec Borysa:) U mnie o dziwo tez wyszlo slonko!!!;) Zycze milego dnia! Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu z Aachen :-) wlasnie o takiej kuleczce futrzanej marzę... planujemy nabyć właśnie takiego 2-3-miesięcznego owczarkowego bobasa... och...... psy to moja slabośc, jedna z wielu zresztą U nas w zeszlym roku piorun uderzył tak felernie, że w wiekszości mieszkań spaliły sie telewizory.... A w Wawie piekne słoneczko świeci, moze wreszcie lato nadejdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanko jak mi sie uda to zeskanuje najladniesze zdjecia Borysa (jak byl jeszcze dlugowlosa kulka) i wysle na maila,tylko bedzie to moj debiut w skanowaniu,wiec to troche potrwa. A dzisiaj Dzien Dziecka,Mamusie poglaskajcie brzuszki z Fasoleczkami!!:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslij mi fotki, jak dasz rade, uwielbiam ogladac zdjecia... Ja Ci podesle mojego pieseczka, ktory byl z nami 15 lat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhmmm,gdzie Was Dziewczyny wcielo?? I to wszystkie naraz??😭 A ja sie nie chwale,ale u nas szykuje sie dluugi weekend,z poniedzialkiem wlacznie:D!!! Sa Pfingsten,czyli Zielone Swiatki !! Wiecie co jak wracalam z pracy widzialam w sklepie Tchibo swietne ubranka ciazowe dla przyszlych Mam.Tak mi sie spodbaly,ze ekspedientka przyszla spytac czy moze cos doradzic,no ale przeciez nie bede kupowac na \"zapas\";) Podaje linka,same zobaczcie: http://www.tchibo.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/EUR/TdTchBrowseCatalog-Start;sid=Yd2oktZZSkKokpLZfZSi9tXegfLbi6dTf58=?CategoryName=phase_1&Entry=nlpopup Ale te ubranka dla dzieci sa najpiekniejsze!!!!! Buziaki dla Wszystkich!!! P.S:Kiedys bylo na forum na temat imienia Ewa,ze wszystkie Ewy \"to porzadne babki\". Chcialam dodac,ze mam na drugie Ewa;):D:D:D:D Hej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu!!!!! ❤️ Ciuszki rzeczywiście ładniutkie, zarówno dla przyszłej mamy, jak i dzieciaczków.... Chyba coś sciągnę z tej strony, jak już będzie taka konieczność..... :-) dziewczyny, nie będe miała przez tydzień dostępu do netu... Życze Wam owocnych starań, Kasiu i Nai dbajcie o swoje maleństwa, Mozolinko udanego ślubu i wyjazdu miodowego (owocnego), pozdrawiam serdecznie...... Do za ponad tydzień... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanka życzę ci miłego weekendu i udanego tygodnia! Do zobaczenia za tydzień! I nie przemęczaj nam się...ojjj na samą myśl, że odezwę się do ciebie dopiero 28 czerwca mnie przeraziła, że czas tak szybko zasuwa!! Jeszcze raz miluśkiego tygodnia! 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was z samego ranka!!!:D Mozolinko,dziekuje Ci slicznie za strone,jednak nie udalo mi sie wczoraj poogladac Opola:O Znajomi wyciagneli nas do kina i Opole przegapilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa===zam
dziewczyny na zamojszczyźnie zimno i deszczowo.......brrryyyy Ja juz od rana w pracy :-( jeszcze cały dzień :-( praktycznie już jestem po @ więc czerwiec będzie moim miesiącem;-) , w sumie to druga rocznica slubu i moje urodzinki;-) powinien być udany! Pozdrawiam wszystkie Ewy i nie Ewa :-) Słoneczko kiedy wreszcie wyjdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu pusto u nas... wczoraj miałam wieczór panieński! Zabawa była bombowa, dużo muzyki, ruszania bioderkami i wielki ból głowy dzisiaj rano! Cieszę się, że już niedługo moje życie będzie się pomału zmieniać. od przyszłego tygodnia zaczynają mi się dni, które mogą być owocne, a sam środeczke przypada na noc poślubną. Ale by były jaja, gdyby nam się udało. Jutro zaczynam kolejny dzień w pracy (haha jako wolantariuszka bo nie ma kasy na wypłaty - jakiś koszmar) będę miała teraz kupę roboty bo od piątku do kooooońca miesiąca mam urlop. Wybyczę się, poleniuchuję, wygrzeję w mega cudownym Lloret, a ostatni tydzień czerwca bedzie początkiem naszego remontu, który musimy skończyć do końca września! Lecę się jeszcze położyć i poleniuchować! buziaki słoneczka 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Dzień Dobry :-) Ja niestety wczoraj powitałam @. Przyszła po cichu, bez bólu brzucha i innych objawów. Piersi bolą mnie już od 2 tyg, więc to był żaden objaw. Zresztą bolą mnie nawet teraz jak małpiszon już przyszedł. Jak tylko się skończy to zaczynam drugi cykl starań. Może teraz się uda... Buziaczki z deszczowej stolicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozolinka!!! Gratuluje udanego wieczorku panienskiego,ponoc tak jak slubu-tego sie nie zapomina na cale zycie;)!!! Czyli teraz slub juz tuz,tuz...za kilka dni:) Allle fajnie!!! Aniu!!!Mi tez za pierwszym razem nie wyszlo,teraz jakos 12-13 go powinien byc@ ,jak bedzie -to staramy sie dalej,jak nie to super!:D:D Wczoraj znalazlam w necie taka stronke www.nostalgia.pl Nie wiem czy znacie??:) Sa tam wszystkie bajki z dziecinstwa,piosenki do nich...Stronka w sumie i dla mam i dla dzieci:D U mnie dzisiaj wolny,swiateczny dzien (jak juz pisalam),pogoda troche krzyzuje nam plany.:P Ale czasem nawet w domku jest fajnie posiedziec;) jak deszcz za oknem... Zycze milego nowego tygodnia!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u nas pusto kochane dziewczyny!! u mnie pogoda jest straszna a to wpływa na mój nastrój... cały czas ściemniam w pracy aż się zmęczyłam udawaniem, że coś robię! Zebrało mnie na rozmyślania co muszę spakować na urlop..może ktoś mi pomoże, nie byłam tak dawno na urlopie, że aż mi trudno zrobić listę najpotrzebniejszych rzeczy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozoilnka juz sie robi: (zakladam,ze bedziesz w hotelu) 1.Artykuly na plaze -olejek do opalania -balsam po opalaniu (ja zawsze biore) -reczniki,koce na plaze -torba lub plecak podreczny na plaze -nakrycie glowy -okulary przeciwsloneczne -stroj kapielowy 2.Kosmetyki: -szampon -pasta do zebow+szczoteczki -recznik ja zawsze biore choc daja w hotelu(do twarzy) -zel pod prysznic -mydlo -zel do mycia twarzy -krem do twarzy -ewent.(puder,makara itd.) -dezodorant -grzebien,spinki do wlosow,dobra odzywka po sloncu 3.Rzeczy rozne Ja biore zawsze: -kilka klamerek i sznurek na prania -wieszam na balkonie (tubka proszku do prania) -notes z adresami,telefonami+ dlugopis -aparat fotograficzny,karta czy klisza -klapki pod prysznic,na basen -chusteczki odswiezajace (np.w samolocie,autobusie) -chusteczki higieniczne -tabletki przeciwbolowe -plaster -srodek na zatrucia (ostatnio sie przydalo:P) -jezeli bez wyzywienia to jednorazowe talerzyki,tacki,kubeczki i maly czajniczek elektryczny na kawe,herbate Hmmm,jak cos sobie jeszcze cos przypomne to napisze!! Ale zazdroszcze Mozolinka wyjazdu!!!!:) -d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce miec karolinke - bombowa lista...pelen profesjonalizm! a jak ta zielone swiatki..chyba pogoda nie dopisuje? a szkoda szkoda.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mathylda
hej dziewczyny 🖐️ odwiedzam was znow po jakims czasie i pozdrawiam informuje ze @ juz mnie opuscila i od wczoraj zaczelismy starania o malego fasolka:) a co u was czy topikowe grono powiekszylo sie o jakas przyszla mamusie? buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×