Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Rozumiem, to jest troche tak, ze czlowiek chce czesto tego, czego akurat nie ma... A ja juz troche sie kisze, bo w domu siedziec musze, ale jednoczesnie nie moge nic zrobic, ani posprzatac, ani nic. Ale co tam, nie bede narzekac.... Milo mi tu na kafe z Wami :D A co poza tym slychac? Jak plany wakacyjne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w lipcu jade do Polski,juz odliczamy dni:D:D!!! A teraz wygrzewam sie na balkonie i czytam ksiazke ( w sumie koncze,jeszcze 2 kartki) Erica-Emmanaela Schmitta,nie wiem czy znacie?? Ta ksiazke dostalam od kolezanki w prezencie i od tego czasu polubilam tego pisarza.Jak Was interesuje -tutaj link do jego ksiazek i streszczen;) http://www.kkkk.pl/asp/autorzycd.asp?autor_id=4273 Mazowszanka,a Wy planujecie z mezem jakis wyjazd w tym roku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Wakacje....ach to już za 2 tyg. Mam urlop od początku lipca. Wyjeżdżamy na wieś. Moi teściowie kupili niedawno działkę ok 170 km od W-wy. Niedaleko las, jezioro. Muszę się troche wyciszyć, więc w tym roku wybieram głuszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu, odpowiadam dopiero teraz na Twoje pytanie o nasze wakacje... Raczej nie wyjedziemy nigdzie, bo ze wzgledu na rozne szkolenia w firmie, musimy lato spedzic w pracy. Moze uda nam sie wyskoczyc na dluzszy weekend nad morze na przelomie lipca/sierpnia. W sumie bylismy w ciagu ostatniego miesiaca 2 razy na wyjezdzie i to musi nam wystarczyc....... A poza tym dzidzia, ktora mam nadzieje bedzie sie robila coraz wieksza i wieksza, zatrzyma nas w domu.... A wiec Majorke i lotnicze wojaze odkladamy sobie na pewien czas... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanko,za to juz niedlugo wybierzecie sie z cala trzyoosobowa ekipa na wojaze po swiecie!!!!:D:D:D Deszcz za oknem,zaraz musze wychodzic:P,nie wiem jak sie juz ubrac,bo ulewa,ale strasznie goracooo,znajac mnie napewno pomimo parasolki bede mokra:O;) Zycze milego dzionka!!! Dziewczyny,odezwe sie po dlugim weekendzie,robimy wieczorkiem z mezem maly wypad na 4 dni Narazie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, przepraszam, że nie odzywam się, ale nie miałam dostępu do internetu. Aniu75 przykro mi z powodu @, ja dziś mam 28 dzień cykl więc czekam na @-bolą mnie zwonu piersi i podbrzusze. Od czasu do czasu będę się pojawiać, ale teraz zaczynam pracę bardzo szybko, późno kończę, plus soboty. Niewiem kiedy będę się odzywać, ale pamiętam cały czas o Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mathylda
hej dziewczyny🖐️ zagladam tu wciaz czasami, lecz rzadko bo nie zawsze mam dostep do neta:O..... pozdrawiam was i trzymam kciuki za wszystkie starajace sie....... za siebie tez:D(usilnie z mezulkiem dzialamy:P), a szcegolnie za mazowszanke by zdrowiala i o malej fasolce jak najwiecej opowiadala🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathylda, cóż za rymowanie :-) Dzieki za zyczonka zdrowia... jest lepiej, ale nadal siedze w domu i tak na pewno do konca tygodnia. Mam nadzieje, ze w pon. bede mogla juz udac sie do lekarzy. Na razie dzidzia grzeczna, nie dokucza, nie mam mdlosci ani zadnych takich akcji.... Jednoczesnie palmien ani innych neg. symptomow tez nie ma, wiec licze na to, ze po prostu mialam farta i na razie ciaza przechodzi bezobjawowo. Pozdrawiam Was dziewczynki, klade sie znowu pod koldre, ale myslami jestem z Wami ;-) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabeleczka
Nick..................Imię............Miasto........Wiek..........Termin@ 1) Ania20.............Ania............Wawa...........20.............25.05. 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin....... 26.............24.06 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen...........29.............13 .06 4) Nai.................Aga.............Wawa............25.............????? 5) Jonka..............Asia............Wrocław.........28.............15.05 6) hb.................Hania...........Lębork...........26.............brak 7) Jade...............Asia.............Winnipeg........23.............????? 8) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........15.06.2006 9) Ania75.............Ania............W-wa.............30............8.06 (?) 10)myszulka06.....magda...........k-ow.............27........29.05.2006 11)mathylda..........................opole..............29............25.06. 12) ewapit..........ewa..........częstochowa.......27........28.04.2006 13)Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 kasia_79............Kasia..........Wrocław...........27.........29.01.2007 Mazowszanka.......Ania............Wawa............28.........07 02 2007 nai.....................Aga.............WaWA ..........25.........17.01.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czuję się bardzo dobrze :D Czasmi pojawiają się u mnie mdłości i niechęć do jedzenia, ale to nic strasznego. Na szczęście nie wymiotuję :) Ogólnie wszystko dobrze. Jeśli chodzi o zlecone badania: - grupa krwi - morfologia - badanie ogólne moczu - glikemia na czczo - VDRL - Toxo IgG - Toxo IgM Problem mam tylko czy umawiać się na usg 3D i ten test Pappa, czy sobie odpuścić i po prostu po zrobieniu badań pójść na zwykłą wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, dzieki za info odnosnie badan... hmmm... co to jest ten test Pappa? w ogole jestem niezorientowana... jak pojde do lekarza, to sie wszystkiego dowiem. Zlosci mnie, ze przez te chorobe wszystko sie opoznia... Usiadlam sobie do kafe, bo nie mam sil psychicznych ogladac meczu. Obiecalam sobie, ze nie wciagne sie w rozgrywki mundialowe, ale normalnie nie udalo mi sie.... no i teraz patrzac na naszych na boisku, sie stresuje.....buuuu a w sasiednim bloku towarzystwo sie wydziera Polska, Polska... nie musze byc na stadionie, klimat mam ten sam :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niniejszym wklejam uaktualniona tabelke, udowadniając po raz kolejny, że jest to szcześliwy topik :D Nick..................Imię............Miasto........Wiek..........Termin@ 1) Ania20.............Ania............Wawa...........20.............25.05. 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin....... 26.............24.06 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen...........29.............13 .06 4) Nai.................Aga.............Wawa............25.............????? 5) hb.................Hania...........Lębork...........26.............brak 6) Jade...............Asia.............Winnipeg........23.............????? 7) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........15.06.2006 8) Ania75.............Ania............W-wa.............30............8.06 (?) 9)myszulka06.....magda...........k-ow.............27........29.05.2006 10)mathylda..........................opole..............29............25.06. 11) ewapit..........ewa..........częstochowa.......27........28.04.2006 12)Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 kasia_79............Kasia..........Wrocław...........27.........29.01.2007 Mazowszanka.......Ania............Wawa............28.........07 02 2007 nai.....................Aga.............WaWA ..........25.........17.01.2007 Jonka.................Asia.........Wrocław...........28.........22.02.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonka - gratulacje !!!!!!!!!!!! ten topik jest naprawde jakis szczesliwy.. :)) sorry dziewczynki ze ostatnio prawie mnie tu nie ma, ale zaczelam szkole ( college) i nie mam czasu na nic !! nawet czasem zeby cos zjesc bo trzeba jeszcze wykuc to i tamto i GRRRR normalnie chce wakacje .. wakacje dopiero bede miala w pierwszym tyg, sierpnia... wiec bede chodzila do sierpnia bez ladnej opalenizny.. podrawiam Wam , wracam do ksiazek... :( milego nadchodzacego weekendu Wam zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa=zam
Witam wszystkie panie;-) Majowe starania spaliły - pojawiła się @ ale teraz juz nowy miesiąc i nowe nadzieje. Zapowiada się piękny dzień a ja niestety w pracy:-( Nudy będą. Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem juz pod innym nickiem na Kafeterii,wiem,ze mam was nie odwiedzac i nkt mnie tu nie lubi,ale mam dzisiaj 2 kreseczki a od miesiaca tylko sie staramy,przepraszam ,ze o tym pisze i przeszkadzam,ale nie mam z kim sie podzielic ta wiadomoscia,Antus bedzie dopiero wieczorem:D Ja naprawde nie chcialam zadnej z Was urazic,ja juz taka narwana,jestem.... Dowidzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje wszystkim nowym 2-kreskowym przyszlym mamom!!!!!! Dbajcie kobietki o siebie, wpadajcie na topik i opisujcie swoje objawy, samopoczucie... Ja nie mam zadnych mdlosci, z czego sie niezmiernie ciesze i mam nadzieje, ze tak zostanie do konca. Jade powodzenia w szkole, ja tez na razie nie zmienilam barwy na ciemniejsza, siedze w domu i sie kuruje :O Elu, doka wybraliscie sie na wojaze??? Udanej wyprawy, odpoczywajcie, jak wrocisz, daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich a przede wszystkim gratulacje dla Jonki. U mnie niestety pojawiła się @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelkę Nick..................Imię............Miasto........Wiek..........Termin@ 1) Ania20.............Ania............Wawa...........20.............25.05. 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin....... 26.............24.06 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen...........29.............13 .06 4) Nai.................Aga.............Wawa............25.............????? 5) hb.................Hania...........Lębork...........26.............brak 6) Jade...............Asia.............Winnipeg........23.............????? 7) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........15.07.2006 8) Ania75.............Ania............W-wa.............30............8.06 (?) 9)myszulka06.....magda...........k-ow.............27........29.05.2006 10)mathylda..........................opole..............29............25.06. 11) ewapit..........ewa..........częstochowa.......27........28.04.2006 12)Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 kasia_79............Kasia..........Wrocław...........27.........29.01.200Mazowszanka.......Ania... .......Wawa............28..........07.02.2007 nai.....................Aga...........WaWA ...........25..........17.01.2007 Jonka................Asia.........Wrocław...........28..........22.02.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się poprzestawiało Nick..................Imię............Miasto........Wiek..........Termin@ 1) Ania20.............Ania............Wawa...........20.............25.05. 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin....... 26.............24.06 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen...........29.............13 .06 4) Nai.................Aga.............Wawa............25.............????? 5) hb.................Hania...........Lębork...........26.............brak 6) Jade...............Asia.............Winnipeg........23.............????? 7) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........15.07.2006 8) Ania75.............Ania............W-wa.............30............8.06 (?) 9)myszulka06.....magda...........k-ow.............27........29.05.2006 10)mathylda..........................opole..............29............25.06. 11) ewapit..........ewa..........częstochowa.......27........28.04.2006 12)Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 kasia_79............Kasia..........Wrocław...........27.........29.01.2007 Mazowszanka.......Ania............Wawa............28.........07 02 2007 nai.....................Aga.............WaWA ..........25.........17.01.2007 Jonka.................Asia.........Wrocław...........28.........22.02.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Widze ze pustki straszne, ale to w pelni zrozumiale, dlugi weekend, piekna pogoda!!! Zapewne letnia pora nie sprzyja przesiadywaniu przed kompem.... Ja zas uwieziona w domu w zwiazku z chorobskiem :O Ale juz czuje sie duuuzo lepiej i mam nadzieje, ze po niedzieli bede mogla wybrac sie do lekarza. Pozdrawiam Was serdecznie, odzywajcie się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..................Imię............Miasto........Wiek..........Termin@ 1) Ania20.............Ania............Wawa...........20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin....... 26.............24.06 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen...........29.............13 .06 4) Nai.................Aga.............Wawa............25.............????? 5) hb.................Hania...........Lębork...........26.............brak 6) Jade...............Asia.............Winnipeg........23.............????? 7) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........15.07.2006 8) Ania75.............Ania............W-wa.............30............8.06 (?) 9)myszulka06.....magda...........k-ow.............27........29.05.2006 10)mathylda..........................opole..............29............25.06. 11) ewapit..........ewa..........częstochowa.......27........28.04.2006 12)Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 kasia_79............Kasia..........Wrocław...........27.........29.01.2007 Mazowszanka.......Ania............Wawa............28.........07 02 2007 nai.....................Aga.............WaWA ..........25.........17.01.2007 Jonka.................Asia.........Wrocław...........28.........22.02.2007 cześć dziewczynki....... ale długo sie nie odzywałam..... nie mieszkam już z rodzicami, nie mam neta... tylko kiedy jestem u rodzinki to mogę coś skrobnąć.. mam nadzieje że mój mąż oprzytomnieje i założy neta u siebie :-) u mnie wzystko ok. staranka w toku ale i w tym miesiącu nic z tego nie będzie :-( jak zwykle kobiece przeczucie... a mnie raczej nie zawodzi.. no ale wakacje...... jeszcze będzie czas :-) u mnie wchodzi ekipa do łazienki w przyszłym tygodniu... znowu bałagan :-( gratuluje nowym mamusiom :-) bardzo sie ciesze:-) teraz znowu mne przez jakiś czas nie będzie.. może jutro jeszcze wpadne na moment :-) buuuuuuuuuziaki i pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, myslalam ostatnio o Tobie, szkoda ze nie bedziesz sie czesto pojawiac, ale miejmy nadzieje, ze zalozycie neta w nowym miejscu. Jak sie mieszka bez rodzicow? Wiem, ze dla niektorych taka zmiana, choc wyczekiwana, moze byc trudna. Pozdrawiam Cie serdecznie, zycze powodzenia w staraniach, odzywaj sie, jak tylko bedziesz mogla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czzzesc!!! Ale piekna pogoda,bylismy z mezem na krotko w Holandii,mamy bardzo blisko a znajomi maja tam maly domek nad morzem,czesto u nich goscimy-szczegolnie latem:DJestem padnieta,szybko jeszcze wklejam tabelke: JesNick..................Imię............Miasto........Wiek..........Termin@ 1) Ania20.............Ania............Wawa...........20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin....... 26.............24.06 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen...........29.............10.07. 4) Nai.................Aga.............Wawa............25.............????? 5) hb.................Hania...........Lębork...........26.............brak 6) Jade...............Asia.............Winnipeg........23.............????? 7) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........15.07.2006 8) Ania75.............Ania............W-wa.............30............8.06 (?) 9)myszulka06.....magda...........k-ow.............27........29.05.2006 10)mathylda..........................opole..............29............25.06. 11) ewapit..........ewa..........częstochowa.......27........28.04.2006 12)Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 kasia_79............Kasia..........Wrocław...........27.........29.01.2007 Mazowszanka.......Ania............Wawa............28.........07 02 2007 nai.....................Aga.............WaWA ..........25.........17.01.2007 Jonka.................Asia.........Wrocław...........28.........22.02.2007 Buziaki!!!! Gratuluje nowym Mamusiom,Mazowszanka napisz czy chorobsko puscilo juz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Dawno mnie tu nie było, ale dużo pracy, potem wolny dłuuuggiii weekend, mam nadzieję, ze mnie usprawiedliwicie :-) Gratulacje nowym przyszłym mamusiom, Jonce i Frani. Cieszcie się, ciąża to wspaniały czas... U mnie staranka w toku, ale staram się w tym cyklu tak obsesyjnie nie myśleć o ciąży, zobaczymy jaki będzie efekt. Nie wiem tylko czy zdążę Was o tym poinformować bo termin@ wypada akurat na początku mojego urlopu i nie będę miała już wtedy dostępu do neta, chyba że zanimwyjedziemy wpadnę do kolezanki i stamtąd napiszę.. Jejku jak mi się dziś nic nie chce, najchętniej ucięłabym sobie drzemkę, jestem jakaś zmęczona po tym wypoczynku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu!!!!!!!!!!! Ale zazdroszcze wyjazdu!!!!!! Pewnie sie pieknie opalilas i wypoczelas sobie :-) Chorobsko juz puszcza jeszcze 1-2 dni w domciu i wychodze na podbój lekarzy ;-) Pozdrawiam, milego dnia!!!!!!! Gdzie pozostale dziewczyny?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! W Elblągu piękna pogoda, a ja muszę siedzieć w pracy, w dodatku nie u siebie - koleżanka niedługo rodzi i poprosiła mnie o zastępstwo, aż do października. Dodatkowo muszę robić swoją pracę. Nie wiem gdzie ręce włożyć. Mogę pomarzyć tylko o urlopie, czy jakieś wolnej sobocie. Aniu jak ja ci zazdroszczę wolnego. Mazowszanka co to za choroba ci się przypałętała, może gorączka wysoka. U mnie pełno osób czymś się zaraziło - objawem jest tylko 40 stopni gorączki, a lekarze nie wiedzą co robić. Bierzesz antybiotyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dziś piękny sen - śniło mi się, że czuję bicie maleńkiego serduszka. Czy ja już zaczynam wariować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
nie wairujesz,,ja tez prage miec dzidziusia,,i myslalam, ze bedzie tak prostooo,,ale nie jest chyba ,,,stram sie od kwietni ai na razie nic,,,wiem, ze inni czekaja latami,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
chco pocieszam sie, ze ze mna nie jest tak zle,,niby jestem zdrowa,,,,ale czas pokaze,,dla pewnosci pojde w lipcu znow do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×