Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

To fakt - dokokoła same brzusie :), ale może to dlatego ze jest ciepło i poprostu widać :) A zima, jesienia wszytsko poprzykrywane..ale pieknie wygladaja te letnie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Przepraszam bardzo że wtrące się w Wasz topik ale mam pewne wątpliwości co do mojego stanu i może Wy pomożecie mi odpowiedzieć na pytanko czy te objawy mogą wskazywać na ciążę ? Jakiś miesiąc temu zdecydowaliśmy się z narzeczonym na sex bez zabespieczenia ... myśleliśmy że będziemy musieli poczekać kilka miesięcy aż nasze starania odniosą skutek ... ale : - ostatnia miesiączka snończyła mi się ok. 5 czerwca - od tygodnia po każdym posiłku odczuwam mdłości lekkie - strasznie chce mi się pić - od 3 dni mam nabrzmiałe piersi które zrobiły się o co najmniej 0.5 rozmiaru większe i bolą (w nocy nie mogę spać na brzuszku) - z miejsc intymnych wydobywa się taki biały i średnio gęsty śluz - przez cały dzień odczuwam bóle podbrzusza niezbyt uporczywe Hmmm.... czy te objawy mogą wskazywać na to że udało nam się za pierwszym razem? Dziś kupię sobie test ciążowy i jutro się okaże ale proszę Was o opinię bo już sama nie wiem co mam o tym myśleć :( Będę wdzięczna za wszystkie wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno powiedzieć te objawy mogą wskazywać na nadejście okresu, ale skłaniam się ku wersji , że to ciąża. Jeżeli skończył ci sie ponad m-c temu okres, a cykl trwa 28-32 dni. Więc myślę, że można ci gratulować 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLKA TAK PRACUJĘ W FIRMIE BUDOWLANEJ -SPRZEDAJEMY OKNA I DRZWI I INNE OKIENNE GADŻETYY- JA OGÓLNIE ZAJMUJĘ SIĘ PAPIERKOWA ROBOTA FIRMY- FAKTURY I INNE TAM.... HIHI ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga kiaru.... Ja ci gratuluję , myslę ze to to-a le najlepszy bedzie test!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najlepiej jak radza tutaj dziewczyny badanie krwi....bo z tymi testami to tu róznie bywało..... A objawy- okres ci się spóźnia ...więc moze .moze......trzymam kciuki z a zaciązenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi 🌼 Życzę Wam wszystkiego dobrego i bardzo dużo szczęścia w staraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babeczki🖐️ Otoz zrobilam dzis po ra kolejny test......... i tym razem okazal sie nie trefny.......... bo dzialal.............. i to jak:D.............. pokazal ........... kreseczki................. dwie czerwone kreseczki:D:D:D.............. hihihi.......... az z mezem spoznililsmy sie do pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec od razu poprawiam tabelke:)........... nio chyba juz moge:O...... bo wyczytallam znow, tym razem tu ze najpewniejsze jest badanie krwi, szczegolnie gdy sie mialo problemy z tarczyca a ja sie kiedys leczylam, ale od paru lat jets juz ok, wiec chyba nei zapesze jak sie przeniosa juz do drugiej tabeleczki:)........ chco na razie samej mi trudno w to uwierzyc:D Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............24.06 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............10.07. 4) Nai.................Aga.............Wawa............25..............????? 5) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 6) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 7) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........16.06.2006 8) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 9) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 11) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 12) Rosa............Bozena.........Rybnik..............28...........10.07 13) Anika79.........ania............Wawa...............27...........18.07 14) agna29.......Agnieszka........Wawa...............29...........16.06 15) Vall................................Kraków.............27........... 1.07 16)oczekująca........Marta..........W-wa...........28........21.06.2007 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu kasia_79............Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 Mazowszanka.......Ania............Wawa.............28........07 02 2007 nai.....................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 Jonka.................Asia...........Wrocław...........28.........22.02. Ewapit...............Ewa..........Częstochowa........27...... 08.03.2007 mathylda..............................Opole...............29.............????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Vall ..... ciebie tez sciskam i ciesze sie ze badania przebiegly pomyslnie:).... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka cisza.....dziewczyny które zafasolkowaly a długo oczekiwały prosze napiszcie do jakich lekarzy i gdzie chodziłyście....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATYLDA GRATULUJĘ I WIELE,WIELE SZCZĘŚCIA- NAWET NIE WIESZ JAK SIĘ CIESZĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PRZEZ TO ,ZE W SUMIE JAKOS POWOLI WUKRUSZA SIĘ NASZ TABELKA NA KORZYŚĆ ZAFASOLKOWANYCH- JESTEM PEŁNA NADZIEI ,ZE NAM NIE ZAFASOLKOWANYM TEZ WYJDZIĘ- WSZYSTKO W SWOIM CZASIE....... TAM NA GÓRZE W GWIAZDACH JUZ WIADOMO KIEDY ???? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAAAATTTUUULUJE!!! Mathylda,ale superancko!!!:D ......2 kreski:D:D ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |....................| |..__________.... |.|................|..| |.|..SOK:).....|..| |.|........|...| |.|__________|..| |.....................| |.....................| |.....................| |_____________| (jak teraz nie wyjdzie sok to :O);) Ja juz mam w zasadzie weekend,´wlasnie zjadlam zimnego arbuzika z lodowki.:D zycze milej sobotki i niedzieli! (krotka modlitwa zeby obrazek sie nie rozmazal.....ENTER....?!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez kilka miesięcy chodziłam u siebie prywatnie, potem przeszłam do kliniki INVICTA w Gdańsku, a teraz zrobiłam sobie wolne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mathylda gratuluje :)❤️ superowooooooooooooo poslij nam troche swoich fluidowwwwwwwwwwwwwwwwww chce miec karoline a ja chce moltek :):P jeny mam dola :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosa ja tez mam doła mimo że jest piątek.........................to wszystko jest takie niesprawiedliwe............malolaty maja dzieci oddaja je do domu dziecka a jak człowiek chce to gucio................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
TAK TAK chce miec karolinke chodzilo mi o mlotek i to taki DUPNY MŁOTEK !? zeby wybic se z glowy wszystko ... nic mi nie wychodzi a jeszcze poklucilam sie z mezem , kasy brakuje , chata sie wali ,i wogolewszystko jest do D...Y ?? NIECHCE MI SIE SPRZATAC a jutro mam gosci i to na sobote i niedziele :(:(:( oczekujaca 1 wiesz mi sie wydaje ze cale zycie jest nie sprawiedliwe! boziu moze mnie ktos zabije zyc mi sie niechce :( jeszcze mnie brzuch boli na @@@@@@@ szlak mnie trafia :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczko nie załamuj się :) Wszystko się unormuje, to wszystko przez te pogodę, ja też wariuję albo dostaję głupawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiersz dla Rosy;) na lepszy humor:O Jak wszystko Ci sie wali,leci z raczek nie zalamuj Mila raczek:) Klotnie z mezem,kasy brak Nie jest to najlepszy znak:( A jak sie chata na glowe wali trzeba zapytac o to gorali;) Ja tez zamiast sprzatac zakamarki i myc brudne garnki wole posluchac -moje kanarki!! A na gosci rade daje wypijcie po jednym;) a ujrzycie krasnale:D!!!!! A tak chce sie jeszcze spytac przez plotek: na co Ci mila Moja mlotek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×