Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

jak tak bardzo cie boli i nie mozesz zniesc tego bolu zadzwon do swojego lekarza moze cos ci poradzi.... ale byloby fajowsko gdyby i tobie sie udalo! 👄 a mnie ogarnal taki len ze nawet nie jestem w stanie pracowac... a musze jeszcze jeden wniosek przygotowac..chyba zostawie to na pozniej a moze na jutro.. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to kochaniutkie nie mam rzadnych objawów -dziwnych-czuje sie tak jak zawsze..... :-( szkoda-ale nie liczyłam ze za pierwszym małym staraniu mi wyjdzie-ale człowiek jest tylko człowiekiem.... i jak coś nie wychodzi to jest porostu smutno... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Pisałam tu kiedyś z wami ale możecie już mnie nie pamiętać bo to było w maju.Pisałam że planuję dziecko ale nie mogłam się zdecydować,gdy w kwietniu próbowałam to się nie udało bo było za wcześnie(robiliśmy dziewczynkę),potem się nie odzywałam bo zrezygnowałam ze starań aż tu nagle okazało się że jestem w ciąży.Nie dotarło to jeszcze do mnie,jest to moja trzecia ciąża,marzę o córce ale czy się uda?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agunia! no i mamy przykład zwolnienia psychiki od starań- czyli jak się nie stara i nie mysli to prawie w 100% -trafny strzał! ŻYCZĘ DZIEWCZYNKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Agunia, chyba Ciebie pamietam, wyjeżdzałas z synkiem w góry na długo, tak???????? Witaj i GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZApraszam do tabelki, napisz, ile już jestes w ciazy i jak sie czujesz... Elu, bardzo mi przykro z powodu Twojego taty..... Na pewno to nic powaznego, tylko lekarz lubi dmuchac na zimne...... Daj znac, jak juz bedziesz wiedziala co z palcem.... A ja dzisiaj czuje sie jak na wykańczalni.... Wlasnie wrocilam do domu, przez pol miasta, myslalam ze przewroce sie na ulicy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
o prosze nastepnej sie udalo - gratulujeeeeeeeeeeeee z ❤️ chce miec karolinke pozdrow tate i oby to nie bylo nic powaznego :) u mnie straszna duchotaaaaaaaaaaaaaaaaa :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA ma dosyc tych upałów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak tak dalej pójdzie, wyprowadzę sie na północ Skandynawii i już... Ciekawa jestem, czy satysfakcjonuje Was wynik Mundialu. Mnie w sumie ostatecznie tak, chociaz bylam calym sercem za Argentyną, ktora niestety wczesnie odpadla.... Co sądzicie o Zidanie i jego postepku??? Ja jakos nie darzę sympatią tego piłkarza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie gratulacje dla kolejnej mamuski.... potwierdza sie to, ze jak sie nie mysli o zajsciu w ciaze to sie zachodzi i na odwrot.. bombowo! Wpadaj czasami do nas i dziel sie z nami swoimi chwilami z ciazy! 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za link z meczu, my dalej bez TV (ku rozpaczy malej i troche mojej juz tez) wiec maz sie ucieszyl ze mu podrzucilam do obejrzenia najbardziej kontrowersyjne wydarzenie niedzieli :D Jesli idzie o Mundial to obejrzalam chyba wiecej spotkan niz malzonbek ale tego ostatniego nie dane nam bylo zobaczy :( nie lubie Zidana i ogolnie zabojady do mnie nie przemawiaja. Ja osobiscie bylam za Portugalia, takie fajne chlopaki tam graja ze bylo na kogo popatrzec ;) Chce miec Karolinke - mam nadzieje ze z tata wszystko ok a okres... coz ja to zawsze powtarzam kolezankom ze jeden okres niczego nie przekresla bo przeciez pierwszy okres mozna miec normalnie :) Agunia - gratulacje 🌻 Mozolinka wiem cos o tym leniu, ja od konca roku szkolnego w ciaglym marazmie tkwie i jakos nie mam nastorju zabrac sie zeby cos konstruktywnego porobic, ale moze juak juz bede po tych lekarzach z mala to sie w koncu uda mi skoncentrowac i zabrac za pisanie papierow do awansu (bleeee) Agna no juz szyko tutaj sie usmiechaj, nie za pierwszyum to za drugim, nie za drugim to za trzeciem, wiecej optymizmu :) Mazowszanka - no tak upalnie to trzeba duuuuzo wody pic, zwlaszcza ze w ciazy bardzo latwo o odwodnienie. Swoja droga masz taki \'wodny\' nick ze pewnie sporo pijesz hehe. Ja to jestem uzalezniona od picia, jak to mawiaja kolezanki \'wodoholiczka\' ze mnie. pije na potege po 4l dziennie ale Cisowianki bo to moja z wod najulubiensza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuM, ja tez nie lubie Zidana i Francuzow, dobrze wiedziec ze ktos ma podobne zdanie... Za Portugalię trzymali kciuki moi rodzice i małzonek, zgodze się – chłopaki do rzeczy, subtelne i ciekawe buźki :-) Moja ulubiona woda jest Nałęczowianka, ale ostatnio mąż zakupił zgrzewkę Zywiec Zdroj, jednak nie opodchodzi mi zbyt, mam wrazenie, ze pije kranówę z zachodniej strony Wisły .... Wiec zlozylam reklamacje.... i dzis bedzie Nałęczowianka..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no co minute jakis nowy wpis, niezla czestotliwosc :) ja tylko chcialam powiedziec o 3 znanych mi dobrze ciazowych przypadkach bo jeden w mojej rodzinie a 2 u przyjaciolek PRZYPADEK 1 Bylo piekne lato choc czasem padalo :) ... no i moja psiapsiola pojechala z chlopakiem na mazury. Bylo to zaraz po maturze wiec mlode to i niby glupiutkie tyle ze ona sie bala ciazy i sie zabezpieczyli, ona od pol roku na pigulkach on zawsze \'umundurowany\'. 2 miesiace pozniej bo weekendowym wypadzie jej wyhcodzi pozytywny. Lament u lekarza jak to mozliwe a lekarz na to czy nie brala zadnych lekow, owszem brala jakies dermatologiczne bo dostala wysypki ... i sprawa jasna.... synek urodzil sie sliczny, oni bardzo szczesliwi ale planowali poprzestac na 1 dziecku dla tego zdecydowali sie na spirale... poltora roku od zalozenia spirali kolezanka zaczela wymiotowac i cos ja w podbrzuszu kulo.. poszla do ginekologa a ten pogratulowal jej 7 tygodniowej ciazy. Byl tylko problem jak wyjac spirale zeby nic nie uszkodzic ale na szczescie sie udalo. (gdyby nie wyjeli spirali na czas moglaby wrosnac w dziecko) Od tamtej pory troche im sie w malzenstwie nie uklada bo kolezanka sie smieje ze jak nie jest na 100000% pewna jaki to rodzaj dni to mezowi zostaje szklanka wody zamiast :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYPADEK 2 kolezanka z pracy brala slub 2 tygodnie przed nami i twierdzila ze dzieci to po 30stce bo teraz chca sie wyszumiec. jak wrocilam ze szpitala z moja malutka przyszla ja ogladac i mowi ze jak ja widzi rodzi sie w niej instynkt macierzynski... no i tak od slowa do slowa wyszlo ze jej malzenstwo bardzo sluzy bo ma poczucie stabilizacji do tego ze okres ma jak w zegarku co do dnia...Malo tego zawsze straszna chudoba w koncu poprawila sie i odrobine zaokaglila, piersi sie powiekszyly buzka zaokraglila no faktycnzie jej sluzylo te malzenstwo... tak sobie gadalysmy pol dnia... ona tulila moja malutka i... 2 tygodnie pozniej zadzwonila z rykiem ze jest w ciazy. Jak to mozliwe przeciez uwazali, przeciez ma okres a ja sie pytam kroty to tydzien a ona ze z usg wyszlo ze 18... wyobrazcie sobie ze sie nie zorientowala, okres miala nieobfity zawsze, nic jej nie bolalo zawrotow glowy nie miala , a jedynie przestala sie dopinac w ciuchy i miala takie jakby \'mrowienie\' w brzuchu i to rodzinny odeslal ja do ginekologa :) dlatego powtarzam - okres nie przekresla wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYPADEK 3 moja kuzynka brala 5 lat pigulki a pozniej postanowila ze w wieku 30 lat to juz najwyzszy czas na dziecko, wzieli w 99r slub no i zaczely sie starania, cykle miala regularne wsyzstko wyliczone, dostala leki hormonalne na wyregulowanie hormonow, pozniej na podtrzymanie ewentualnej ciazy no i nic , z roku na rok tracili nadzieje i w koncu zalatwili sztuczne zaplodnienie (nie invitro tylko to takie mniej inwazyjne) i gdy w umowionym terminie pojechali na ostatnie badania przed proba lekarka sie zdziwila bo cos jej nie pasowaly wyniki krwi, za 2 dni ponowili badanie i okazalo sie ze kuzynka jest w 4 tygfoniu ciaze. 2 tygodnie temu urodzila dorodnego, zdrowego chlopczyka w prawdzie z malymi perypetiami i trudna koncowka ta ciaza jej byla ale najwazniejsze ze obydwoje teraz maja sie dobrze. smieja sie w rodzinie ze teraz moja kolej zeby miala komu rzeczy po synku przekazywac, no a ja jakbyscie sie nie domyslaly nie mam nic przeciwko temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie ....przypadki dosc dziwne..nawet niewiarygodne! Pocieszajace jest to, że sie udaje... wiec nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem i nie robic wszystkiego na sile... a moze wsrod nas bedzie przypadke 4 ;) ... a kto wie?? ja za chwilke sie roztopie... mam teraz maly dylemat... w mojej firmie nie jest stabilnie, raz jest kasa, raz jej nie ma, raz jest praca, raz jej nie ma... nie szukalam pracy ale z archiwum jedna firma z mojej miejscowosci zadzwonila do mnie z propozycja objecia stanowiska specjalisty ds surowcow.. i teraz nie wiem czy mam sie zgodzic i zaryzykowac i pojsc na spotkanie, a co bedzie jak za miesiac lub dwa zajde w ciaze...tu przynajmniej mam umowe do grudnia 2007 ... z drugiej strony meczyc sie (codziennie dojezdzam do pracy godzine w jedna strone, czyli trace 2 godziny dziennie - wychodze z domu o 6 i wracam o 1830...a tak pracowalabym od 8-16... kuszace... ale mnie zaskoczyli.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANA MOZOLINKO !!!!!!!!!! JA BYM SIĘ ZDECYDOWAŁA NA ZMIANĘ PRACY- W CIĄZĘ JAK ZAJDZIESZ TO ZAJDZIESZ -BĘDZIESZ CHRONIONA! a TO ,ZE MASZ UMOWĘ DO 2007 -NIC NIE DAJE- ZAWSZE MOŻNA TAKIEGO PRACOWNIKA TEŻ ZWOLNIĆ! jA MIAŁAM W POPRZEDNIEJ PRACY NA CZAS NIEOKREŚLONY I DOSTAŁAM WYPOWIEDZENIE-WIĘC WIESZ WIEM COŚ O TYM!!! PROPONUJĘ CI ZMIENIĆ SKORO SYTUACJA FINANSOWA NIESTABILNA W OBECNEJ FIRMIE! PRZEMYŚL TO !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki agna29 ciagle mysle i mysle..... pojade i zobacze co mi zaproponuja...nie oczekuje wiele.. ale sama swiadomosc ze bede na miejscu i nie bede musiala tracic 2 godzin na dojazdy juz mnie cieszy! w piatek zdam wam relacje! ;) cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozolinko, powiem ci ze ja pracuje od 8-16 i za nic nie zmieniłabym tego! Miałam pracę więcej płatną ale tak jak ty zjawiałam się w domu o 18:45 i do kitu było!!!!1Zycie jest za krótkie by cały czas w pracy tyrać- RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanka - czy ty widzialas to o Zidanie??? noooo nieeee az sie zbulwersowalam http://mundial.onet.pl/0,1247843,1353499,wiadomosc.html Mozolinka - moje zdanie jest podobne do agny, wiesz po prosstu przemilczysz pierwsze 3 miesiace ze jsetes w ciazy a od 14 tygodnia moga ci guzik zrobic, jak urodzisz to bedzie najwczesniej marzec 2007, pozniej pol roku macierzynskiego i akurat masz prawie koniec roku, dla mnie bardzo wazna jest stabilizacja finansowa a powiem ci z doswiadczenia ze przy dziecku jest to wrecz sprawa NAJwazniejsza. jak sie jest we dwoje to pewnych rzeczy mozna nie kupic, niektorych rzeczy latwo jest sobie odmowic przy dziecku to sie troche zmienia. Zreszta ten czas pracy obecny tez jest powalajacy. Po pierwsze te 2 godziny bys mogla spedzac z maluszkiem a nawet poswiecic samej sobie czy mezowi. Przegadaj jeszcze sprawe z mezem i zrob sobie na kartce liste + i - nowej i starej pracy, to co przewazy powinno wygrac , 3mam kciuki za wlasciwa decyzje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za życzenia i gratulacje.muszę dojść do sibie bo nadal nie mogę uwierzyć,stało się to zaraz po okresie,dlatego jestem w szoku.Ale przeczuwałam że zmiana klimatu coś pochrzani.Tak,to ja ta co pojechała w góry na trzy tygodnie.Nie sądziłam że wkrótce sama będę pisała o swojej ciąży.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie obiecalam, ze nie bede myslec czy teraz wlasnie zajsc w ciaze czy nie...pojde na zywiol..ale w tej chwili latwo mi tak mowic! moge sie zalozyc ze jak nadejda dni plodnosci zaczne stawac na glowie zeby zachecic mojego mezulka do malego baraszkowania haha... ;) agunia33 - nawet nie wiesz jakie to szczescie wiedziec, ze sie nie planowalo a jednak sie tak cudownie stalo..❤️ agna29 masz racje - zycie jest tylko jedno i chyba zaczne powaznie podchodzic do zmiany pracy bo nic nie bede pamietala z mojego zycia, malzenstwa i jak dojda dzieci ojjj nawet nie chce myslec!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny,juz w domku ,tate czeka zabieg,ale bedzie ok,uff. dziekuje za slowa otuchy,ja jestem panikara ,czesto sobie wszystko wyolbrzymiam jak jestem w stresie i zwykle proste slowa,ze bedzie dobrze dzialaja na mnie kojaco:) ANIKA79!!Napisz jak sie czujesz,czy dalej Cie boli????? AGunia33!!! Pamietamy,pamietamy!!! Przyjmnij moje GRATULACJE!!!!:D🌼 MAZOWSZANKOOO! doszlas juz do siebie w domku??Dbaj o siebie jak tylko sie da!!!!❤️ ROSA!! Dziiieeeki !;) ANIAM!!! Dziekuje bardzo,ze opisalas te wszystkie przypadki,wiesz to jakos podnosi na duchu,ze czasem juz nie ma nawet nadziei a zdarzaja sie cuda!!!!:D:D MOZOLINKA!!Sadze,ze powinnas pojsc na to spotkanie! Mi sie wydaje,ze zadnej szansy nie powino sie przepuszczac! Napisz co zadecydowalas.....?! Ide teraz gotowac sobie kukurydze,po drodze kupilam chyba 10 kolb :O,ale jeszcze w tym roku nie jadlam i juz caly czas zerkam tylko okiem w strone kuchni.....:D Troche maselka,soli i..................juz mnie nie ma!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prosze mi tu nie robic smaczkow na cos, czego akurat nie mam w domku!!!!!! Wrrr... nawet nie wiesz, jaka mam teraz ochote na kukurydze... z maselkiem... i z solą......... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę mieć Karolinkę,dzięki za gratulację.Szkoda tylko że moja mama tak się nie ucieszyła.Powiedziała że gdyby to mój brat powiedział,który ma jedno dziecko to by sie ucieszyła.Było mi na prawdę przykro,bo przecież to będzie moje dziecko,które będę nosić pod sercem i które ja urodzę.Dlaczego niektóre matki są tak okrótne?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to spoko ze wszystko wporzadku z twoim tata :) chce miec karolinke kiedy robisz test ???????????????? 3mam kciuki niech sie chociaz tobie uda :) agusia 33 nie przejmuj sie mama teraz ty i dzidzi jest najwazniejsze ❤️a jak urodzisz to twoja mama napewno oszaleje na punkcie wnusi badz wnuka ;) zobaczysz bedzie cieszyc sie twoim szczesciem :) mazowszanka co tam u ciebie ❤️ napisz jak sie czujesz... anka jak tam brzusioooooooooo boliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii olka ola ola la [usta ]❤️🌼 gdzie sie podziewaszzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa,Slonko dzisiaj dostalam @,wiec zaraz uaktualnie tabeleczke:( Mazowszanko,Kochana :O wstydze sie,ze narobilam smaka,ale polecam teraz jest sezon!!!!!Nie pisze na co sezon,zeby nie robic znowu smaka;)!!! Agunia33,nie martw sie....Nawet nasze Mamy maja czasem jakies doly,musza sie na kims,na czyms wyladowac...Zobaczysz jak pokocha Malenstwo!!!!!!!!!!!!!❤️ Czasem czlowiek cos palnie,potem zaluje...Slowa sa bez znaczenia,to co w serduszku jest wazne... A z moim tatem chyba dobrze,za kilka dni beda wszystkie wyniki,jak wyklucza nowotwor to wszyscy odetchniemy... Buziaczki!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............7.08 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............10.07. 4) Nai.................Aga.............Wawa............25..............????? 5) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 6) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 7) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........16.06.2006 8) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 9) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 11) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 12) Rosa............Bozena.........Rybnik..............28...........10.07 13) Anika79.........ania............Wawa...............27...........18.07 14) agna29.......Agnieszka........Wawa...............29...........16.06 15) Vall................................Kraków.............27........... 1.07 16)oczekująca........Marta..........W-wa...........28........21.06.2007 17)AniaM...........Ania.......... Lomza.............27........23.06.06 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu kasia_79............Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 Mazowszanka.......Ania............Wawa.............28........07 02 2007 nai.....................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 Jonka.................Asia...........Wrocław...........28.........22.02. Ewapit...............Ewa..........Częstochowa........27...... 08.03.2007 mathylda..............................Opole...............29.............???? W sumie nic nie musialam zmieniac,@ przyszlo rowno jak w zegarku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dopiszcie jeszcze mnie:Agnieszka,33latka(kurcze jestem najstarsza),Leszno,15.03.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............7.08 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............10.07. 4) Nai.................Aga.............Wawa............25..............????? 5) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 6) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 7) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........16.06.2006 8) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 9) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 11) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 12) Rosa............Bozena.........Rybnik..............28...........10.07 13) Anika79.........ania............Wawa...............27...........18.07 14) agna29.......Agnieszka........Wawa...............29...........16.06 15) Vall................................Kraków.............27........... 1.07 16)oczekująca........Marta..........W-wa...........28........21.06.2007 17)AniaM...........Ania.......... Lomza.............27........23.06.06 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu kasia_79............Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 Mazowszanka.......Ania............Wawa.............28........07 02 2007 nai.....................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 Jonka.................Asia...........Wrocław...........28.........22.02. Ewapit...............Ewa..........Częstochowa........27...... 08.03.2007 mathylda..............................Opole...............29.............? Agunia33............Agnieszka....Leszno...............33........15.03.2007 Gratuluję kochanba aguniu33 !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kuzia mać \"chcę mieć karolinke\" a jednak @- niezwyciężona!!!Ale pokonamy ja razem !!!!! NAPEWNO!!!!! Przypominam sobie czasy jak parę (kiedy ciąża nawet w głowie mi nie kwitła\" gdy spóxnial mi sie z jakiś tam przyczyn okres- jak ja wtedy prosiłam Boga ,żeby dostac @.....a teraz jest odwrotnie...tera chciałabym nie dotać @.....Ach te życie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×