Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

...................\"M,.........mM\" .....................IMIm....,mIM\" .....................,MI:\"IM,mIMm ..........\"IMmm,....,IM::::IM::IM,..........,m .............\"IMMIMMIMm::IM:::::IM\"\"==mm.,mIM\" ....__......,mIM::::::MIM:::::::IM::::mIMIM\" .,mMIMIMIIMIMM::::::::mM::::::::IMIMIMIMMM\" IMM:::::::::IMM::::::M::::::::IIM:::::::MM, .\"IMM::::::::::MM:::M:::::::IM:::::::::::IM, ....\"IMm::::::::IMMM:::::::IM:::::::::::::IM, ......\"Mm:::::::::IM::::::MM::::::::::::::::IM, .......IM:::::::::IM::::::MM::::::::::::::::::IM, ........MM::::::::IM:::::::IM::::::::::::::::::IM ........\"IM::::::::IM:::::::IM:::::::::::::::::IM;. .........\"IM::::::::MM::::::::IM::::::::::mmmIMMMMMMMm,. ...........IM::::::::IM:::::::IM::::mIMIMM\"\"\"\".....\"IMMMM ...........\"IM::::::::IM::::::mIMIMM\"\"...........,mM\"...\"M ............IMm:::::::IM::::IIMM\".............,mMM\" ............\"IMMIMIMMIMM::IMM\"........_.,mMMMMM\" .............,IM\".....\"IMIM\".......,mMMMMMMMM\" ...........,IM........,IMM\"......,mMMMMMMMMM\" ..........IM.......,mIIMM,......mMMMMMMMMMM\" .........,M\"..,mIMMIMMIMMIMmmmMMMMMMMMMMMM\" .........IM.,IMI\"\"\"........\"\"IIMMMMMMMMMMM ........;IMIM\"..................\"\"IMMMMMMM ........\"\".........................\"IMMMMM .....................................\"IMMM ......................................\"IMM, .......................................\"IMM ........................................\"MM, ...........................................IMM,..............______...__ ........................______...........\"IMM__.........mIMMIMMIMMIMMIMM, ....................,mIMMIMMIMM,.,mIMM,...IMM\"\"\".....,mIM\"........\"IM,..M, .................,IMMM\'.......\"IMM..\"M,..IMM......,IM\"........./.:;IM..M, ................mIM\'......../..:\"IM..MM..\"MM,....,M\"......./..;mIMIMIM,.M ..............,IM\'......./....:;,IMIMIMMM..IMM...,M\"...../..:mIM\"\'...\"IM,:M .............,IM\'....../....:;,mIM\"..`\"IMM.IMM...IM...../..mM\".........\"IMI ............,IM....../....:;,mIM\"......\"IMMMMM...MM,.../.,mM............\"M\' ............IM\'...../....;,mIM\"..........\"IIMMM.,IMIM,.,IM\" ............IM...../....,mIM\"..............IMMMMMMM\'.\"\"\" ............`IM,.../.;,mIM\".................IIMMM .............\"IMI,./,mIM\".................__IMMM ...............\"IMMMM\"...................\"\"\"IMM ...................\"\".........................IMM ............................................IMM__ ............................................IMM\"\"\" ............................................IMM ............................................IMM ..........................................__IMM .........................................\"\"\"IMM ............................................IMM ............................................IMM DLA NOWYCH MAM!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka78 :D widzę, że humor Ci dopisuje! mozolinka: Kochana nie waż się przestawać! Wiara i cierpliwoś. Czy dni płodne wyliczone dobrze są? Nie martw się Ja starałam się od kwietnia, więc bądź dobrej myśli😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może to głupie pytanie a le jak zaczełyscie się starać to ile dni w tygodniu kochaliście się żeby zafasolkować ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona mówi do męża: - wiesz dzisiaj idę i patrzę a koło śmietnika stoją włoskie nowe szpilki, mój rozmiar - taaak, poszczęściło ci się... nastepnego dnia żona mówi do męża : - wiesz dzisiaj idę i patrzę a na pocie wisi piękne futro z norek, przymierzam, pasuje jak ulał - szczęściara z ciebie. A ja popatrz - mówi mąż - nie mam szczęścia. Wczoraj wyciągnąłem spod poduszki w naszej sypialni bokserki. Przymierzam i ... Nie mój rozmiar...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ameretat - hmm dobre pytanie? wydaje mi sie ze dni sa dobrze wyliczone. chyba od kolejnego cyklu kupie sobie testy owulacyjne, moze one pomoga... a tak poza tym to jestem zmartwiona... wczoraj myslalam, ze dostalam @ a tu nic...do dzisiaj. (dzisiaj mija 5 dzien jak dwa razy dziennie biore luteine pod jezyk na wywolanie @ - i nic) zrobilam dwa testy i nic! Sama nie wiem co myslec. poczekam do konca tygodnia i jak nic nie poleci ze mnie (haha ;) ) pojde w poniedzialek do mojej Pani doktor. ale tak poza tym GRATULUJE 5 tygodniowego bobasa... uwazajcie na siebie i nie forsujcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca!!! ja zawsze gimnastykowalam sie z mezem kilka dni po okresie (nie odrazu) tak co drugi,trzeci dzien,bo za czesto tez niedobrze:O ze wzgledu,ze plemniki moga sie oslabic. Maz biedny az dostal zakwasow od tych staran,ze chodzi pokrecony:O:D:D:D:D a tutaj nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ameretat . no kurcze nie wiem jak ci gratulować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Normalnie ściskam naj, naj mocniej jak tylko potrafie :) A i jeszcze jendo - jak to na 10 lutego??MOja sistra jest w 10 tyg i tez ma na 10 lutego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policjant wraca z wakacji i podekscytowany opowiada koledze : - ale było super, te emocje, te wrażenia. Wyobraź sobie : jadę na słoniu, obok mnie lew, a za mną dwa tygrysy... - no i co, no i co? - eee, musiałem zsiąść... Karuzela się zatrzymała... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca!!!!!! U nas bylo tak, ze najpierw bylismy z kuzynami na majowce, potem mielismy gosci w domu, tak ze starania byly utrudnione, wiec moglismy tylko 2 razy, z czego raczej na pewno ten drugi byl trafiony, bo w dni plodne wg obserwacji... po prostu mielismy farta jak nie wiem co... To byl nasz czas, dar od Opatrznosci :-) Ale dziewxczyny roznie sie starają... moja znajoma kochala sie codziennie od dosc dlugiego czasu i im sie udalo, mimo ze slyszalam, ze to oslabia plemniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polityk Samoobrony w księgarni: - poproszę coś głęboko intelektualnego, pobudzającego do myślenia, refleksji... - może Kafkę - pyta sprzedawca? - nie, nie, dziękuję, już 2 dziś piłem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle ze to polityk PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypowiedzi sąsiadów przy piwku: - wiesz, że w ramach programu \"tanie państwo\" urzędnicy kancelarii prezydenckiej postanowili zlikwidować wszystkie lądowiska dla helikopterów znajdujące się przy prezydenckich ośrodkach wypoczynkowych? - tak? A dlaczego? - bo obecnej parze prezydenckiej wystarczy do lądowania zwykłe oczko wodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahha......... Zajęcia z savoir-vivre\'u. Prowadzi kobieta, wśród uczestników sami panowie. Pani zadaje pytanie: - Jesteście na przyjęciu lub w restauracji. Musicie udać się w pewne miejsce. Jak usprawiedliwicie przed swoją towarzyszką swą chwilową nieobecność. - Idę się wysikać - padła propozyzja z sali. - No niestety - odparła prowadząca - słowo \"wysikać\" może zostać uznane za prostackie i grubiańskie. - Przepraszam, ale muszę udać się do ubikacji - zgłosił się inny uczestnik. - No cóż - prowadząca na to - mówienie o ubikacji przy jedzeniu trudno zaliczyć do kanonów kultury. Może jakieś inne pomysły? - Pani wybaczy - na to kolejny uczestnik - ale muszę udać się uścisnąć kogoś, kogo mam nadzieję przedstawić pani po kolacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie w tym dziwny traf że miałam okres! 4 czerwca miałam okres...dni płodne rozpoczeły mi się 12 czerwca (kalendarzowe wyliczenia) zakończyć powinny się po 9 dniach..test nic nie wykazał..Teraz na początku lipca nie miałam okresu, ale to czasem sie zdarza jeszcze w taki upał no, ale jak to Ja test powtórzyłam no i wyszło pozytywne a i musze zaznaczyć, że z moim chłopem jeszcze w lipcu nic nie robiliśmy(przytulanki) tylko wtedy w te czerwcowe dni płodne. Mam nadzieje, że zrozumiałe?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teściowa dobija się do domu zięcia i krzyczy : - otwieraj łobuzie! wiem, że tam jesteś, twoje addidasy stoją w przedsionku! zięć zza drzwi odpowiada: - co się mamusia wścieka! Nie na mnie! W sandałach dzisiaj wyszedłem!~!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vall.....ale dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sklepu wbiega facet i pyta: - jest cukier w kostkach??? - nie ma. - to może jakaś inna tania bombonierka dla teściowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall no tak mi wyliczył, ale ja teraz patrze na kalendarz no i wychodzi chcac nie chca +/- 13 luty (liczac, ze 5 tydzień jest) ale i tak w piatek mam wizyte u swojej doktor wiec mi powie dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe,dobre kawaly!!!! Ameretat,jej to faktycznie to dla Ciebie zaskoczenie niezle...Jeszcze ten okres ,,,,,a tu nagle 5 tydzien:) Mowilas juz komus o wynikach??? Ale maaasszzz ffaaaajjjnieee!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vall potwierdzam Ameretat to farciara - haha ;) ale upal.... spodnie mi sie kleja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×