Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Witam! Ale miałam dzień w pracy baaaardzo pracujący! Pogoda typowo jesienna normalnie spać mi się chcer- to już jesienny brak słońca się odzywa!! :-( Jak ja kocham lato ! Zaglądanm na forum 28dni!- Niestety nie mam jeszcze możliwości obserwacji na tym portalu-ale to nic -mam was ! :-) 🌼 KLochane trzeba jesć duuuużo cytryny -wtedy choróbsko się nie czepia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu, czuje co czujesz, bo ja tez pociagajaca dzis jestem... Nie moge brac zadnych prochow z wiadomych powodow so dlugo trzyma.... Ale mysle ze idzie ku dobremu, bo po poludniu wyskoczylam z loża, wlaczylam muzyczke i sobie potanczylam troche... a co mi szkodzi.... dzisiaj samoloty, pamietam, planuje obejrzec.... :-) Zdrowka Ci Elu zycze, coby jednak lekarz nie byl potrzebny, a pozostalym kobietkom lepszego nastroju!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,melduje sie sie,ze jeszcze oddychami zyje ,nie mam juz goraczki wiec dla mnie to juz jakby po chorobie:) Mazowszanko Aniu,wczoraj czekalam na samolotowy program,ale niestety nie bylo,nadawali Taniec z Gwiazdami w Sopocie... Ogladalyscie??:D Ja gdzies o 22.30 zasnelam 😴:P MILEGO DZIONKA!!!:D ...._.............-\"--._ .../..\\......../....____\\ ...||.\\\\...../.../` ...||..\\\\._|...\'.``\'- ...|.\\_.\\\\.`.........6.\\ ....\\_..........6...._...\'-.=............---\'|} .....|.._.............\\.).....|........../....../}} ......\\/.......=.\\......;_.\'/........=\\.---\'`\\} ......|.............`--`__.;---.//`..\'----./\' ........\'..____....-\'`..........`| ........_/..............__.--.__/ ......-\'................-\'....|....||. ....-/................/......|.....\\\\. {...|.............../_...../.......\\|. ..`-\\.................`\\--;`.. .....\'-..................|....| ........).............../.._/. ......./...........__.\'...\'--,. .......(..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegne do was żeby sie pochwalić, że w końcuuuuuuuuuuuu udało mi sie dotrzec na cyto :) hehe, w piątek reszta.. :) A tak wogole - to dzień doberek Kochane :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,no Vall az nie wierze!!!:D Wreszcie sie sie udalo tam dotrzec;);):D!!! A ja ide do sklepu,chce zrobic dobry rosol:) W sam raz na chorobsko;) o00O O00o ( ) ( ) \\ ( ) / \\ _ ) ( _ /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, nie odzywalam sie 2 tygodnie i nikt za mna nie tesknil..... buuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika przepraszamy bardzo tesknilismy ale teraz jestesmy rozdarte miedzy kafe a 28 :) wiec wybacz nam dziewczyny gdzie znajde tabelke ?? ktora wie ?? bo musze poprawic albo juz poprawilam :);) troche sie pogubilam bo mnie brzuch tak boli :[ olka piesek jest super kuba jak byl maly tez ma fotki z maly labradorem tz zpsem od mojego brata :) hb no niestety taki nas los :) ze musimy wybierac !? tam gdzie lepiej placa :) tz tak daleko od domu :( chce miec karoline kuruj sie i to szybko mazowszanka 👄 pochalaj brzusio od nas agna jeszcze nie dfostalas zaproszenia dziwne :( hmm damazy sie nam obija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lp. Nick .........Imię .........Miejscowość...Wiek....Data okresu.....cykl 1) Ania20.............Ania............Wawa............20........02.07..... 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26........13.08..... 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen..........29.........?????.......3 4) hb.................Hania...........Lębork............26.........brak..... 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..........?????..... 6) Olka78 ..........Ola............Tczew...........27.....17.08.2006....18 7) myszulka06......magda..........k-ow.............27....29.05.2006..... 8) Maja_26.........Maja......Wawa/Sok.Podl.......26.......ok.27.06..... 9) Rosa..........Bozena........Rybnik.............28........02.10........x 10) Anika79........ania............Wawa..............27......11.09........3 11) agna29.......Agnieszka.......Wawa.............29.....12.09.........3 12) Vall..............................Kraków............27......19.09.........5 13)oczekująca.......Marta........W-wa.........28....23.07.2007......18 14)AniaM............... Ania..........L-za.............27...20.09.2006...?? 15)nana79..............Marta........I-wa...............27....18.08......1 16)agacina26..........Agata.........lodz..............26.....18.08......3 17)kowo1405..........Kasia.........Szczecin.........23.....18.06...... 18) tez ania...........Ania...........Krakow..........31......7.08... Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość.....Wiek.......Data porodu 1)kasia_79............Kasia........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka......Ania...........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa.........Częstochowa........27....... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole...........29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007 9) Ania75..........Ania.............W-wa..............31........10.04.2007 ufff znalazlam :)i poprawilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dla wszystkich dziś w Elblągu małe zamieszanie zamykają wszystkie głowne drogi na kilka godzin, bo ok. 14.00 z Ostródy przez Elbląg rusza trasa rowerzystów o nagrodę fiata punto grande i bagatelka 180 tys EUR :D wczoraj wybrałam się z mężem do Multikina w Gdańsku na Miami Vice, byliśmy o północy w domku, a dziś w miarę się czuję :) moja połówka pojechała dziś do siedziby firmy na zlot kierowników - prawie jak jakiś sabat - wróci późnym wieczorem i znowu zostałam sama na polu bitwy 😭 a tak w ogóle widzę lekką poprawę w kuracji antybiotykowej - czas najwyższy skoro już 2 tygodnie brałam, a wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę :p anika to nie prawda, żę zapomnieliśmy o tobie, żawsze jjesteśmy myślami przy nieobecnych na topiku 😘 no zobaczymy czy ta 3 firma, do której złożyłam papiery przez koleżankę, odezwie się, czy też już jakiś kierownik wrzuci tam swojego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lp. Nick .........Imię .........Miejscowość...Wiek....Data okresu.....cykl 1) Ania20.............Ania............Wawa............20........02.07..... 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26........13.08..... 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen..........29.........?????.......3 4) hb.................Hania...........Lębork............26.........brak..... 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..........?????..... 6) Olka78 ..........Ola............Tczew...........27.....16.09.2006....19 7) myszulka06......magda..........k-ow.............27....29.05.2006..... 8) Maja_26.........Maja......Wawa/Sok.Podl.......26.......ok.27.06..... 9) Rosa..........Bozena........Rybnik.............28........02.10........x 10) Anika79........ania............Wawa..............27......11.09........3 11) agna29.......Agnieszka.......Wawa.............29.....12.09.........3 12) Vall..............................Kraków............27......19.09.........5 13)oczekująca.......Marta........W-wa.........28....23.07.2007......18 14)AniaM............... Ania..........L-za.............27...20.09.2006...?? 15)nana79..............Marta........I-wa...............27....18.08......1 16)agacina26..........Agata.........lodz..............26.....18.08......3 17)kowo1405..........Kasia.........Szczecin.........23.....18.06...... 18) tez ania...........Ania...........Krakow..........31......7.08... Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość.....Wiek.......Data porodu 1)kasia_79............Kasia........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka......Ania...........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa.........Częstochowa........27....... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole...........29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007 9) Ania75..........Ania.............W-wa..............31........10.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odzywalam sie, bo nie mialam dostepu do interenetu - dwu tygodniowy urlop, a moje staranka.......... mmmhhhmmm codziennie w dni płodne - 10 razy pod rzad, moj mezus nie mial juz sily....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kondolencje dla męża a dla ciebie gratulacje za wytrwałość i konsekwencję w działaniu, co za poświęcenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika nie chcę się wymądrzać, a co mi tam, najwyżej mnie skreślisz z listy :), ale musisz zdecydowanie zmienić podejście, przez to możesz wpaść w depresję albo coś gorzej a tego przecież nikt nie chce, głowa do góry i najważniejsze nie myśl tyle bo cię zjedzą motyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mysle tyle, po prostu mam takie zalozenie,ze jak w tym miesiacu nic z tego nie bedzie,to luzik, najwazniejsze jest, to,ze chyba uda sie nam w tym miesiacu kupic mieszkanie i dostane mojego wymarzonego pieska od mojego meza!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiedz coś więcej o wymarzonym mieszkanku i piesku, ja kupuję labradorka biszkoptowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej! Jest tutaj ktos?? Hop! Hop!!? Nawet wybralam sie na poszukiwanie Was na 28dni.pl ( udalo mi sie zalogowac pod nickiem Ruccola :classic_cool:) no i faktycznie duza czesc Towarzystwa mozna tam odnalezc!;):D Uciekam do lozka,kurde rosolek nic nie pomogl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze Ela, jestem w przerwie miedzy jednym zleceniem a drugim buuu..... zdrowka zycze, kuruj sie, lez w ciepelku, niech Cie malzonek wymasuje i rozgrzeje i nie daj sie chorobsku... u mnie juz na szczescie lepiej, wracam do zycia :-) A kobietki uciekly gdzies na jakies 28.... mam nadzieje ze przynajmniej warto :O wracajcie wstreciuchy!!!!!!!!!!!!!!!!! a samolotow kurcze nie bylo wczoraj... sa dzisiaj, ale chyba nie wysiedze tak dlugo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ,jak fajnie,ze jestescie Dziewczyny!!!:D Ja tutaj czuwam na posterunku na naszym topiku ,zeby nie przepadl gdzies na dalsze stronki;) Mazowszanko,rowniez dbaj o siebie i Malenstwo ❤️/zaraz sprawdze czy dzisiaj sa samoloty i dam znak;)) Roso!:D Mam tylko rejestracje na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, pozno.... :-( dlaczego zawsze cos zmieniaja w tej TV i to z reguly na gorsze????? a ja wlasnie grzeje krokieciki z kapusta i grzybami dla malzonka i dla siebie oczywiscie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka 80
cześć mam nadzieję ze mnie przyjmiecie do siebie widzę ze jużs ie tu dobrz znacie ja od września zaczęłam starania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko!!! Witaj u nas!!! Ciesze sie ,ze przyjelas zaproszenie do nas!!!:D Napisz nam cos o sobie,ile masz lat ,czy masz juz dzieci,czy to ma byc pierwszy Dzidzius??:D Mazowszanko,nie wiedzialam,ze jestes tak dobra kucharka!!! Ale mi smaka zrobilas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko80!!!Tutaj jest tabelka,wpisz sie i wklej ja odswiezona:) To co ,ze my sie znamy,ale zawsze cieszymy sie z nowych osobek u nas na foum!! Ja staram sie od maja,wczesniej lykalam tabletki antykoncepcyjne,teraz okazalo sie,ze mam cyste ...:O Czekam teraz na wizyte 14go u gina... Lp. Nick .........Imię .........Miejscowość...Wiek....Data okresu.....cykl 1) Ania20.............Ania............Wawa............20........02.07..... 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26........13.08..... 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen..........29.........?????.......3 4) hb.................Hania...........Lębork............26.........brak..... 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..........?????..... 6) Olka78 ..........Ola............Tczew...........27.....16.09.2006....19 7) myszulka06......magda..........k-ow.............27....29.05.2006..... 8) Maja_26.........Maja......Wawa/Sok.Podl.......26.......ok.27.06..... 9) Rosa..........Bozena........Rybnik.............28........02.10........x 10) Anika79........ania............Wawa..............27......11.09........3 11) agna29.......Agnieszka.......Wawa.............29.....12.09.........3 12) Vall..............................Kraków............27......19.09.........5 13)oczekująca.......Marta........W-wa.........28....23.07.2007......18 14)AniaM............... Ania..........L-za.............27...20.09.2006...?? 15)nana79..............Marta........I-wa...............27....18.08......1 16)agacina26..........Agata.........lodz..............26.....18.08......3 17)kowo1405..........Kasia.........Szczecin.........23.....18.06...... 18) tez ania...........Ania...........Krakow..........31......7.08... Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość.....Wiek.......Data porodu 1)kasia_79............Kasia........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka......Ania...........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa.........Częstochowa........27....... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole...........29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007 9) Ania75..........Ania.............W-wa..............31........10.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witay Anulka!!!! Sie juz znamy ale chetnie poznamy inne dziewczyny, ktore planuja zostac mamami. Ja zwlaszcza szczegolnie witam moja imienniczke :-) To topik szczesliwy, dolna tabelka (czyli zaciazonych) sie rozrasta, zycze Ci abys sie szybko w niej znalazla... Ja moge powiedziec, ze jestem farciarą, bo udalo mi sie za pierwszym razem i mam teraz mala pileczke z przodu :D pozdrawiam Cie cieplutko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanko,jak patrze teraz na Twoja stopke i widze date 30.01. to odrazu mam w glowie imie Maciej,bo w ten dzien wypadaja imieniny Macieja.Nie mysleliscie z mezem o Macieju ,gdyby rzeczywiscie okazalo sie,ze bedzie Dzidzia 30go??? Krzys tez mi sie oczywiscie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×