Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

no własnie o dziwo - cyto gr I wiec zapalenia chyba nie ma..powiediząła, ze hcyba taka moja urdoa..byc moze tak reaguje bo przez wiele lat nie doświadczałam owu... co rpawda przesżło jej rpzez mysl zapalenia przydatków, ale po badnaiu stwierdziła, z enie.. tera zmma jescze zorbci wymaz w kierunku chlamydii i czegos tam..,. W sumie to nie dała mi nic na to... poza tym enodmetrium jak anlezy..i wsyztskow skazuje ze reszta w porzadku - wiec jak jzu pisałam, uznała ze taka moja urdoa..i trzeba przemęczyć... nie słyszłam jescz ezbey u kogos takei obajwy były -a skoor nei ejst to gorżne wg gina..tlyko uciązliwe dla mnei to chyba trzeba się mimo wsyztsko cieszyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny !? tak 28 ma byc platne !! bez reklam itp . cenny jeszcze nie podali ?? ale bedzie tez wersja bezplatna :) ale niewiadomo co bedzie zawierac niema zadnych konkretow ?? a wersje platna bedzie mozna przetestowac ale chyba tylko przez 30 dni !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie vall skoro ginka powiedział że wszystko ok no i ta grupa I to chyba nie ma się czym martwić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roska rozumei ze to co teraz \'testujemy\' to bedzie pąłtne..jak sie domyslam :( to ja zrezygnuje..i tka mit e obserwacje nie dia :) heheheh nie służą żadnym wnioskom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vall niedziw sie swojemu pupilowi GOLdi bo on jeszcze nie wie o tym ze ma sie zalatwiac na dworze bo tego nie zna !! jak dotad swoje potrzeby robil w domu ;) tam tez czuje swoje zapachy :) jak chcesz go nauczyc zalatwiania na dworze to daj mu duzo pic a potem wez go na spacer ( i tak przez jakis czas np. 3dni i zobaczysz czy dziala !! przyczym nie dawaj mu non stop pic tylko na jakies 20 min przed wyjsciem na spacer !!) :) a jak zrobi swoje to przez najblisze dni chodz z nim w te miejsce zeby zaznaczyl sobie teren :) a w domu postaraj sie zeby te miejsca w ktorych robil siku ;) zmienilo zapach ...bo z tego co pamietam sa pieski ktore robia siku gdzie popadnie i sa tez takie ktore robia non stop w jednym i tym samym miejscu ?? jaki jest twoj ?? p.s niewiem czy mnie zrozumialas jakby co to pytaj !! znam sie na pieskach :) wychowalam juz nie jednego od mojego brata tez ;) i w tygdzien sie nauczyla walentyna o co biega z wychodzeniem :) a jesli chodzi o picie wody to w misce nigdy nie nalewaj duzo wody !!tylko na samym dnie ...a dopiero przed spacerem nalewaj do pelna i jak sie napije wio na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki na pewno zastosuję się do Twoich uwag, dziś dzień testowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vall jesli chodzi o 28 to powiem ci sama ze mam mieszane uczucia bo ja naiwna myslalam ze ta strona powstala o oparciu o niski przyrost naturalny ;) choc jak sie idzie po miescie i widzi ile kobiet chodzi z brzuszkami to ma sie inne zdanie :) szczerze mowiac to chyba wykresy i zapisywanie danych zostnie za darmo tylkio analiza i niewiadomo co z przyjaciolkami i wgladem do na inne wykresy ?? aha ups ?? przepraszam za gafe wlasnie o piesku pisalam do oli :) a nie do vall ;) moze dlatego ze dzis 13-go buuuuuuuuuuuuuuuu olka 3mam kciuki za testowanie goldiego :) mam nadzieje ze pisalam wyraznie i zrozumiale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dopiero wstalam ale teraz sobie spie hiihih,wczoraj zlozylam kolejne 2 cv jedno do biura i 2 do sklepu odziezowego,w biurze jak rozmawialm z szefem to odczulam dziwne wrazenie tz zachowywal sie jak podrywacz pytal czy mam meza czy nie planuje dziecka 2,i czy maz nie bedzie zazdrosny,mowil ze lubi fajn ekobietki...kurcze pierwsze wrazenie jest wazne wiec troche sie boje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu ja bym takiego szefa sobie odpuściła, teraz tylko słowa, a potem nie wiadomo co wymyśli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz powiedzial to samo skoro na pierwszej rozmowie takie mial teksty to mam go olac tylko niewiadomo czy on zadzwoni do mnie zobaczymy jesli tka pojde jeszce raz na rozmowe kfalifikacyjna i zobaczymy przeciez to bedize tylko rozmowa ale troche juz sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hb ale cham i zboczeniec z tego szefa.... Ja to nie wiem jak bym sie zachowała, z jednej strony na rozmowie starasz sie być miła, wiadomo bo zależy ci na tej pracy i chcesz wypaść jak najlepiej, ale z drugiej strony to nóz sie w kieszeni otwiera jak słyszysz takie chamskie teksty... no i ta firme napewno bym z listy skreśliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak pustooooooooooooo :( wiecie co dzis poraz pierwszy widzalam reklame nowego pr. na tvn pt:\" \"super niania\" ale jest fajna :) widzialyscie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej - dzien dobry ;) juz czwarteeeeeekkk..niedługo weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co z wami?juz nie zagladacie tu?znowu lato ale fajnie bynajmniej chandra mnie opuscila teraz mysle ze to naprawde byla wina nie tylko braku zajecia ale i pogody pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jakoś mam mało czasu - w pracy mały młynek- przyznam się ,że czytam cały czas tylko odpisac nie mam kiedy! Zakupiłam sobie testy owu ! Czy ktoraś z aws ma doświadczenie w testowaniu???? czy pomaga sprecyzować owu???? Strasznie mnie ciekawi.Kupiłam bo może przegapiam owul. bo stranka są a fasolki nie ma! Chociaz to dopiero tak pożądnie to 3 cykle! Ponoć to normalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agna z doswiadczenia ci nic nie powiem o tych testach :)ale z tego co zapoznalam sie z opiniami ludzi z 28 sa pewne i wiarygodne :) i sama sie nakrecilam zeby kupic te cudo ;) zreszta sama mozesz poczytac wejdz tam na forum :) molus tez juz zakupila te cuda :) p.s i niemowie na 100% ale chyba zaczyna sie je stosowac od 10 dc codziennie ( i to zalezy od dlugosci twojego cyklu ) az do \"O\" i jak wyjdza II to znaczy ze onwulacja wystapi w ciagu 24-36 godzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec Karolinka
mam strasznego dolka:( ,bylam u gina,cysta sie powieksza,cos jest jakby jeszcze przy cyscie,robili mi w gabinecie test ciazowy czy to nie ciaza,bo wtedy bylaby pozamaciczna...Znowu mam przepisane leki,znowu czekanie...😭 Za 2 tygodnie kolejna wizyta.:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce miec karole - nie poddawaj sie..jestem z Toba..ściskam mocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Kub.
Lubie was czytac tez jestem z Niemiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bidulko :( nie poddawaj sie glowa do gory :) bedzie dobrze chce miec karoline :) oj jakos ostatnio u nas tu pusto :( gdzie sie podziewacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u nas chyba rzeczywiście jest lato ;) wszystkie na plaży ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, że faktycznie tu pustki..ja sie pakuje i uciekam na weekend do rodziców..3majcie sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka jak tam tresura psa :) zobi juz swoje na dworze ;) mam nadzieje ze moje rady przyniosly troszke korzysci :D olka czy ty masz sype ?? a szukalas moze mnie tam ?? wpadlam zyczyc udanego weekendu :) jak za dawnych czasow ihihi;) i do gory :) bo podupadamy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×