Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

zastanawiam sie nad testem owulacyjnym tylko nie mam pojecia jak to dziala i czy jest sens to kupowac ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej -głowa do góry !!! HB trzymaj się cieplutko i nie poddawaj się !!! Ja też nie lubię pory kiedy lato odchodzi :-( mam zawsze jesienną handrę -ale KOBIETY NIE DAJMY SIE !!!! bUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hb :) czytalam na 28 ze te testy o\" w aptece kosztuja ok 5o zl :( ale na alegro moza kupic u jakies ewy analityk za jedyne 2,49 i ida jak burza :) juz duzo osob zamowilo je na allegro chwala i cene i sprzedawce ?? :( a ja jeszcze nigdy nierobilam tam zakupow :(:(:( i niebardzo sie na tym znam :] wiec chyba zostaje mi apteka i tez juz o tych testach myslalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny - ja po weekendzie u rodziców..wypoczeta, ale starsznie nie chc emi sie isc jutro do pracy :( Moje obserwacje na 28dniach anarzie pokazuja ż echyba zowu nici..ale jescze poczekamy -zobaczymy... moż eu mnie to poźniej wsyztsko.. we wtorek cyto, w piątek prl i progesteron..a next week wizyta..miejmy andzieje, ze dawki leków zostana zmnijesozne, bo powiem wam ze ranna dawka bromka mnei wykańcza..cisnienei 0 , a po 5 kawach dalej zasypiam na siedząco :) 3majcie sie, do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ właśnie witam z kubkiem kawy ten prawdziwy jesienny poniedziałkowy dzień w pracy :( ale nie załamujmy się, głowa do góry :) wiadomość z ostatniej chwili : kupujemy pieska szczeniaczka rasy labrador biszkoptowy - i to by było na tyle jeżeli chodzi o moją stalową wolę, mężuś mnie przekałabacił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka, zazdroszcze pieska!!!!!!! Ja kocham psy a mysl, ze mialabym wychowac takiego pieknego szczeniaczka, jest cudowna... Na razie nie mamy warunkow na psa (chociaz przez 15 lat byl z nami maly kundelek), ale jak tylko kupimy chate, nastepnym krokiem bedzie szczeniaczek, tyle ze owczarka niemieckiego. :D bede Ci Ola kibicowac i czekac na info o piesku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale super piesek tez chcialabym miec pieska la eniestety warunki w bloku sie sa dla zwierzat mam nadizeje ze kiedys sie wybudujemy wtedy tez bediz epiesek i to nie jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuuu moj maz dostal zgode na misje ja zwarjuje i to chyba do Iraku!mam nadzieje ze to tylko zgoda na papierku ale i tak nie bediz emiejsca hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mieszkam w bloku-2 pokoje z kuchnią 52m2, ale na parterze, z balkonu mam przepiękny widok na wielki plac zabaw z małymi drogami, rondami i znakami, a jakieś 30 minut spacerkiem na tereny wiejskie i wojskowe, zresztą taki mału dziubdziuś nie będzie wiele zajmować miejsca, jak urośnie do kolan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w bloku to porazka mieszkam na osiedlu wojskowym mieszkanie mam sluzbowe i nawet nie chc emi sie go remontowac dlatego maz tak bardzo chce wyjechac do iraku zeby w koncy postawic domek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) u mnie pogoda cud miod :) sloneczko pieknie swiec i ludzie za oknem chodza w kr. rekawku :):):) dobrze ze slonko wrocilo :):):) potrzebuje pozytywnej energiii :) bo u mnie nici co prawda brak @ ale temp. spadla do 39,0 :( pewnie sie przyczaila ;) wredna \"MAŁPA\'\' DZIS zamierzam isc z kuba na pol dnia na plac zabaw :):):) zeby zalapac troche energii slonecznej :):):) pozdrawiam :) p.s hb nie puszczaj goooooooooooooooooooooooooo ;) zaprotestuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roso nie mam nic do powiedzenie tak postanowil!!i juz!mowi ze od poczatku liczylam sie z tym ze jest wojskowym---z enie musialam za niego wychodizc skoro mi teraz to przeszkadza a po 2 ja nie pracuje wiec za bardzo nie moge sie wychylac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ale psiaki sa slodkie super!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,ja dzisiaj jestem scieta z nog przez chorobe:P Wlasnie pije herbate z miodem i cytryna ,do lekarza nie lubie chodzic-szczegolnie w poniedzialki,jak sa duze kolejki.. Ola,ale fajnie,ze bedziesz miala pieska!!Pieski sa kochane,najwierniejszy przyjaciel czlowieka...❤️ Zajrze do skrzynki czy tez mam fotke psiakow;) Mazowszanko,a Tobie juz chorobsko odpuscilo? Jak sie czujesz?Pamietasz? Dzisiaj poniedzialek-seria samolotowa:D:D!!! Wczoraj ogladalam przez jedno oko Sopot i na Maryli Rodowicz zasnelam,hehe... Zycze milego dnia!!! 🖐️ W sobotke ma przyjsc do nas Kolezanka-Ciezarowka:D;) musze przyszykowac moja sokowirowke ,postanowilam,ze zrobie jej swiezy sok z jablek,marchwi :) (sama bym sie teraz takiego napila,ale dla siebie samej to nie chce mi sie robic:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki... ja włansie robie sobie small break.... mam pytanko - czy tempka w czasie owu zawsze rosnie, cvzy może tez byc obajw ze spada :) hehe..ze wazna ejst tlyko róznica temepratur o tych pare kreseczek?? Pytam bo jestem zielona, a u mnei dzień 14 i zero ruchów w gore tempki :) raczej mniej wiecej tak samo i to nie za wysoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczniusi ten piesek. Szkoda, ze one nie zostaja takie malusie na zawsze. Chociaż labradory i tak śliczne są nawet jak urosną :-) Fajnie Ci Oleńko, że będziesz miała takiego w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne spac spac i spac pogoda jest fatalna zimno jak najgorsza jesienia..brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miałam przed chwilą oberwanie chmury - ktoś tam góry zapomniał chyba zakręcić kurek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+ wygony leżaczek na plaż + piękny zachód słońca + drinki z parasolką serwowane przez umięsnionego barmana + młody masażysta z oczywistymi walorami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla jasności Elu chodzi mi wyłącznie o waloryn intelektualne;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu,jutro chyba bede musiala sie wybrac jednak do lekarza,cale gardlo,nos -wszystko zasmarkane,czerwone i do niczego:O Ide zrobic sobie ciepla kapiel w wannie,moze mi przejdzie:O Ale dzisiaj pustki!!! (no,tak pierwszy dzien szkoly;):D) nie ma dziewczyn;);) Czytalam wlasnie na onecie jak chlopak zabil 18 letnia dziewczyne w szkole ,kurcze okropne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×