Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Aniu, dzięki :-) Widze, że masz 2 suwaczki, ale super!!!! Jak się czujesz???? Co do podskakiwania brzucha, to widzialam kiedys kobiete w sklepie w zaawansowanej ciąży. Była ubrana w obcisłą bluzkę i było widać, jak cos tak fika pod bluzką. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się już troche lepiej. Nudności powoli przestają mnie męczyć i jest nawet do wytrzymania, zaczęłam nawet normalnie jeść :-) Szefowej już powiedziałam o ciąży więc stara się mnie troche oszczędzać. No i obawiam się, ze jak tak dalej pójdzie to będę się w pracy nudzić. Moja Gabcia najbardziej dokazywała jak wieczoram kładłam sie do łóżka. Mieliśmy z mężem niezły ubaw jak cały brzuch mi skakał. Cieszę sie, ze teraz Gabi będzie mogła to zobaczyć, bo często jej opowiadamy jak się wierciła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej panny :D U mnie dziś duże zamieszanie muszę nadrobić wczorajszy dzień bez prądu :p Złożyłam papiery do 3 firmy przez znajomą, też w Elblągu, zobaczymy czy ktoś był szybszy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!:D Dzisiaj od rana mialam \"troche \":P zalatwiania spraw w urzedzie,dopiero wlasnie dotarlam do domu i skubie sobie winogrona:) Dzisiaj jakby lato wrocilo,jest fajnie -cieplutko.:) Ide wykombinowac cos do zjedzenia w kuchni,bo winogron niestety nie wystarczy:) Pozniej sie do Was odezwe!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie pustki przez caly dzien.... Ja sie wczoraj Elu martwilam, co z Toba, czy aby za bardzo sie nie przestraszylas tej reklamy... zaczelam miec wyrzuty i sie bac o Ciebie ;-) Ja nie wiem, co z Sopotem, ostatnio jestem na bakier z telewizją, coś nie mam kiedy ogladac.... zaraz wskakuje do lóżeczka, bo glowa nadal nasuwa i gardlo drapie... buuu... caluseczki, udanego weekendziku, jak sie nie rozloze, to wyjezdzam na 2 dni z Wawy so nie bede mogla z Wami gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanko ,nastraszylas mnie i to porzadnie,nawet gdzies to wczesniej napisalam,ze po otworzeniu maila podskoczylam ze strachu na krzesle:D:D!!!;) U mnie szykuje sie ladna pogoda,dzisiaj maz w pracy:P,ja sprzatam mieszkanko,potem chce ugotowac zupe z dyni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie obecne i te które zajrzą później :D ja dziś jak zwykle w pracy, ale tylko do 13-tej :) Potem lecę do klienta - fucha i do domciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja dzisiaj sama w domciu -męzuś w pracy :-( Olcia współczuję sobót pracujących !!! Ja za tydzień to samo! A ty co sobota pracujesz ?????? Ja naszczęście jedna ewentalnie co najwyżej dwie w miesiącu... A jaktam olcia staranka - kiedy ma być termin @ ?? U mnie ok.12.09 - i marze jak zawsze o tym by nie było @ hmmmmm jak by było cudnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ agna dziś mój 17 dc staranka cały czas na boku bo jestem chora od 2 tygodni 😭 pracuję co sobotę, gdyż jestem dodatkowo na prowizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz złapało cię choróbsko wstrętne !!!!! :-( Byłyśmy prawie w ty smamym dniu cyklu -niestety moja @ wpadła do mnie 4 dni wczesniej i wszystko mi poprzesuwała- nie wiem teraz jak będzie ... :-) Staranka były(raczej cieszenie się \"podróża poślubną \") ale przez ten weselny stresik nie wiem kiedy dokładnie miałam owulację - bo nie wiedziałam jak liczyć ;-) aaaa co bedzie to będzie.... Jak Bozia- da tak będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie ma co się maretwić na zapas :D agna wejdź na www.28dni.pl z dziewczynami się tam zarejestrowałyśmy, tam mamy ustawione soje cykle na wykresach i na bieżąco wpisujemy swe obserwacjew , fajna rzecz, wszystko jasno widzisz na wykresie, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej melduje sie :) przepraszam ze mnie wczoraj nie bylo ale mialam wazny powod :) juz pisalam ale przypomne moj syn mial urodzinki :) i caly dzien poswiecilam synowi co do sekundy :):):) zostal przez mame wycalowany👄 wypieszczony🌼 :) i zasnal w ramionach mamy :)❤️razem ze swoim nowym srebnym autkiem ferrarii ;) a ja sie tak wzruszylam ze lzy lecialy ciurkiem i cofnelam sie myslami do pierwszych chwil razem :):):) i wspomialam pol nocy zerkajac co chwile na kubusia :) jaki to cudny widok kiedy dziecko spi sopojnie :) obok swojej mamy :) oczywiscie w czulko dostal kilka buziakow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia, ja tam chciałam się zalogować i wpisałam swój mail-ale nic z tego!!! Co tam trzeba zrobić ....,zeby sie dostać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz wejść na forum i poszukaj w tematach zaproszenia, napisz prośbę do Damazego, admina www i czekaj na zawiadomienie na swój e:mail. Kończę powoli pracę pa pa pa miłej soboty i niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej plakac plakac plakac!!!!!!!!!!!dostalam @ a tak sie ludizlam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb :(:(:(: tak mi przykro co za wstretna @ uparla sie nas nie opuszczac :( chce miec karolinke :) uwazaj na siebie :);) bo dzien sie jeszcze nie skonczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobitki! Zaglądam na forum na 28 dni i niestety nie dstałam zaproszenia :-( Kurde tam to pewnie fajnie jest prowadzić obserwacje.... ale nic poczekam! Hb - tak mi przykro- musimu odczarować i wygonić złe fluidy bo od miesiąca do każdej z nas wpada ta wredna @ :-( A tak ładnier szło co miesiąc jak nie jedna to dwie były zafasolkowane !!! Kurde no !!!!!!!!!! Hb trzymaj się cieplutko i głowa do góry ! Nie poddajemy sie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale puuuuchy dzisiaj a ja robię sałatki paaalce lizać ! :-) coś mnie wzięło.... sama się dziwie ;-) podaję wam przepisy -super są !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszka fasoli mung puszka tuńczyka w sosie własnym puszka kukurydzy 4 ogórki kiszone połówka niedużego pora 3 łyżki majonezu 1 łyżka szczypiorku sól, pieprz fasolę, kukurydzę i tuńczyka dokładnie odsączyć. Ogórki i pora pokroić w drobną kostkę. Z majonezu i jogurtu przygotować sos. Składniki wymieszać, doprawić do smaku solą i pieprzem, dodać posiekany szczypiorek. Smacznego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta jest poprostu super!!! Sałatka z gotowanych pieczarek: 1/2 kilo małych pieczarek 1 nieduży por puszka groszku 4 jajka 2 łyżki majonez 1łyżka jogurtu naturalnego natka pietruszki tymianek, sól, pieprz Pieczarki gotować krótko (3-4 minuty) w osolonej wodzie. Osączyć na sitku. Jaja ugotować na twardo. Pora pokroić w drobną kostkę, dodać odsączony groszek. Jajka posiekać, pieczarki pokroić w ćwiartki. Całość wymieszać z majonezem, jogurtem naturalnym i posiekaną natką pietruszki, a następnie doprawić do smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko w niedziele..jestem zdolowana chyba wpadam w depreche ma dola nie wim co mam z soba robic nie chce mi sie nic porazkai jeszce ta @ po co ona przyszla ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny w ten paskudny jesienny i deszczowy dzień 😭 Ja tylko na chwilę wpadłam do męża do pracy i zajrzałam do Was :) Haniu następnym razem na pewno się uda a na razie ciesz się uprawnionym urlopem 🌻 Zajrzę do Was jutro na spokojnie, bo teraz za dużo osób chce czytać cudzą korespondencję :( Pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sciela grypa z nog,leze w lozku ,mam temperature,zle sie czuje:O Jedynie apetyt mi zostal;):D jak zobaczylam fajne przepisy u gory!:DTo chyba tak zle ze mna nie jest:) Milej niedzielki! Nie zalamywac sie Dziewczyny,niech nie dopada nas jesienna chandra,bedzie wszystko dobrze!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedziele kolezanki :) chce miec karolinke mi tez dopisuje apetyt:( hb nieprzejmuj sie ja tez czuje @ jak sie zbliza :( a nieche tego tak bardzo ........ olka ;) trzabylo napisa ze wygralas milion :P kopara by im opadla :P p.s czuje sie zle brzuch boli na @ ,mdli mnie ,za oknem brak sloneczka ,zato wiater hula ze hej i wogole chyba nam lekkiego dola bo na innym topiku dowiedzialam sie zlych wiesc : 2 kolezanki stracily ciaze :( brrr co sie dzieje z tym swiatem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki, glowki do gory!!!!! bedzie dobrze, nie zalamywac mi sie tu!!!! Elu, witay w klubie, ja tez w lozku, wprawdzie to nie grypa, ale prycham i kicham, katar meczy buuu.... Zdrowka Ci moja droga zyczę!!!!!! A przepisy na salatki juz zakonotowane, jak sie zwloke z loza, pojda w ruch. Ja dzisiaj bede miala nietypowy obad - mezulo przygotowuje ... hot dogi.. pyszne gorące chrupiace buly, z pikantnymi parowkami, surowką i sosami. mniam, wlasnie na to mnie dzis chcica wziela..... :D pozdrawiam i zdrowej pogodnej niedzieli zycze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na w skali od 1-10 moja deprecha ma juz chyba 7!jeszce ta pogoda leje i leje teraz maz pojechal na rybki z dzieckiem wiec zagladam tu gdzie mam jakas otuche jakies mile slowko.ta @mnie zalewa okropnie,zrobilam ciasteczka myslalam ze to mi pomoze i zwalcze zly nastroj niestety ciaseczek juz nie ma i nastroju tez nie...milej niedzieli wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×