Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Dzieki dziewczyny za rady, ja nie mialam jak zrzucic kilogramow w I trymestrze, bo aby nie czuc mdlosci, wciaz podjadalam... Kobiety w mojej rodzinie nie mogly prawie nic jesc na poczatku ciazy, ja moglam :D wiec jak widac odstaje od reszty, ale co tam... Na razie chodze w ciuchach sprzed ciazy, choc wkrotce wybieram sie do H&M do dzialu dla przyszlych mam ;-) Jezeli mozecie polecic jakies fajoskie sklepy z ciuszkami dla kobietek w ciazy, to bede ogromnie wdzieczna.... A sasiadki z bloku cos szczegolnie mi sie przygladają :-) Pewnie zaczynaja kumac czaczę... beda mialy klejny temat w swoim \"klubie dyskusyjnym\" plotkary wstretne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sprawdzam poczte.... Dzieki wielkie, kocham ogladac zdjecia!! Ja swoich nie mam nieststy w pracy, ale z domu cos podesle... Elu, jezeli jestes, czytasz to i masz moje fotki, ktore kiedys podeslalam (z psem), to mozesz rozeslac, chociaz wygladam na nich niezbyt pokazowo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam zdjecia superlasek, Ań z naszego topiku, dzieki dziewczyny... nie wszystko moge otworzyc, bo komp w pracy gorszy niz ruski czolg, ale jak tylko dotre do chaty, to sobie odbije.... Hej, pozostale panie, czekam z niecieprliwoscia na fotografie!!!!!!!!!!! PLEASE PLEASE PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca - cierpliwosci trzeba poczekac z tego co pisaly dziewczyny, niekiedy nawet do nastepnego dnia ojjj widze ze ty tez w ogracej wodzie kapana jestes :) wsdzystko zaraz tu i teraz najlepiej hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ciągle nic nie mam , żadnergo zaproszenia!! aaaaaaaaa, wogole mam wszytsko gdzieś...tak mnei boli..że ledwo dycham..z cyklu na cykl coraz gorzej - nie wiem dlaczego.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hb
o co chodiz z tymi zdjeciami..nie chce mie sie czytac wyzej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zajrzyjcie do skrzynek,jezeli kogos pominelam to dajcie znak!! Hb!! Rozsylam sobie nawzajem nasze zdjecia;)!! OLU! Przeprszam,mail nie doszedl z mojej winy,sama sie teraz skapnelam,zle urobilam ta kreske w adresie:O Teraz powinno byc OK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oczekujaca :) napisalam ci e-mail z wiazany z zaproszeniem jaki chcesz nick itp . aniu hihh widzailam ze poszals w moje slady na forum 28 :) bardzo dobrze fajnie ze juz nie bede sama :) daj znac jak tam sie zalogujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałam zdjęcia, domyślam się że to Ela :-) bo podpisane tylko \"to moje zdjęcia\" hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego napisałam, ze się domyślam, ze to Ty :-) Wydał Cię adres, hihihi ( aol.com )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uppps,Dziewczyny odnosnie samolotow,to wlasnie czytam,ze spadl dzisiaj....: :O Rosyjski samolot rozbił się na Ukrainie Rosyjski samolot Tu-154 ze 160 pasażerami i 10-osobową załogą rozbił się koło Doniecka na wschodzie Ukrainy - poinformowały rosyjskie agencje prasowe. Trzydzieści ciał znaleziono na miejscu katastrofy. Według władz lotnictwa rosyjskiego, przyczyną katastrofy były najprawdopodobniej \"turbulencje\". Samolot leciał z Anapy nad Morzem Czarnym (rosyjski Kraj Krasnodarski) do Petersburga. \"Sygnał SOS z samolotu Tu-154 Anapa-Petersburg petersburskich linii Pułkowo zanotowano o godz. 15.37 czasu miejscowego (13.37 polskiego). O 15.39 zniknął z ekranów radarów\" - powiedziała rzeczniczka rosyjskiego ministerstwa Julia Stadnikowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytałam. A mówią że samoloty sa najbezpieczniejszym środkiem transportu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu myśle że to prawda tylko po prostu jak nastąpi katastofa lotnicza to mówią o tym wszędzie a o wypadkach samochodowych ktorych dziennie jest setki to nikt juz tak nie mówi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie masz rację. Ale ja i tak co do samolotów straciłam zaufanie. Po tych wszystkich atakach miałabym poważne opory żeby do niego wsiąść :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oczekujaca wyslalam dla ciebie zaproszenie :) przez damazy czekaj na odp . a ty wyslij zaproszenie do naszej oli lub chce miec karole !? zeby bylo nas tam duzo :):) a tak na marginesie dziwczyny opisalam jak zrobic zeby dostac zaproszenie ?? napisac do damazy !! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×