Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Witam Dziewczyny z samego ranka!!!!:) Widze,ze wczoraj wieczorkiem przepuscilam fajne rozmowy tutaj:D! Wczoraj z mezem zajadalismy sie bagietka i serem francuskim (znajoma mi przywiozla) do tego winko i.....kurcze nagle zrobila sie druga w nocy.Ciezko bylo rano wstac o 6stej:P!Buuu,a glowa ciezka po tym winie:O;) OCZEKUJACA!!! Dziekuje za piekne fotki!!!:D Pieknie razem wygladacie,fajna suknia,swietna figura (ja dzisiaj po tym serze i bagietce nawet na wage nie wchodze;)!) Buziaki!Milej srody!!!.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o tak wczesnej porze :) Dziekuje slicznie za komplementy, wczoraj jak przekazałam je męzusiowi to cały wieczór chodził dumny jak paw i kazała pozdrowic wszystkie miłe dziewuszki z topiku :D Oczekujaca ja tez poproszę twoje zdjęcia, a moje juz doszły? Ja dzisiaj juz od rana multum roboty, dostałam masę tłumaczeń do przygotowania w zwiazku z wizyta Francuzików w naszym mieście a dodatkowo dowiedziałam się że weekend też do bani będzie bo będę musiała przyjść do pracy. Wkręcili mnie w opiekuna grupy. A miało być tak pięknie:( Miłego dzionka :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana - \"a mialo byc tak pieknie... wywiady.. autografy... wizyty w zakladach pracy....\" jeden z ulubionych naszych textow i wiesz co... nie tylko wtedy jak cos nie wychodzi :D oczekujaca - maila nie dostalam, moja skrzynka ponoc cos nawalila wiec poprosze jeszcze raz a do mnie przypelzla @, czuje sie jak baaaaaaaaaaaaaaalon, moze ktoras sie odwazy i spusci ze mnie nadmiar powietrza??? a na dodatek dzisiaj z mala zaproszone w gosci jestesmy wiec bde sie mordowala i dobra mine robila, pierwszy dzien jest dla mnie okropny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze poprawiam tabelke Lp. Nick .........Imię .........Miejscowość...Wiek....Data okresu.....cykl 1) Ania20.............Ania............Wawa............20........02.07..... 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26........13.08..... 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen..........29........05.09........3 4) hb.................Hania...........Lębork............26.........brak..... 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..........?????..... 6) Olka78 ..........Ola............Tczew...........27.....17.08.2006....18 7) myszulka06......magda..........k-ow.............27....29.05.2006..... 8) Maja_26.........Maja......Wawa/Sok.Podl.......26.......ok.27.06..... 9) Rosa..........Bozena........Rybnik.............28........05.09........10 10) Anika79........ania............Wawa..............27......11.09........3 11) agna29.......Agnieszka.......Wawa.............29.....17.08.........2 12) Vall..............................Kraków............27......19.09.........5 13)oczekująca.......Marta........W-wa.........28....23.07.2007......18 14)AniaM............... Ania..........L-za.............27...20.09.2006...?? 15)nana79..............Marta........I-wa...............27....18.08......1 16)agacina26..........Agata.........lodz..............26.....18.08......3 17)kowo1405..........Kasia.........Szczecin.........23.....18.06...... Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość.....Wiek.......Data porodu 1)kasia_79............Kasia........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka......Ania...........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa.........Częstochowa........27....... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole...........29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007 9) Ania75..........Ania.............W-wa..............31........10.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca Marto a dla mnie?????????????? no nie badz taka podeslij i mi :) Rosa - dalej mi nie podeslali zaproszenia do 28... ale jestem cierpliwa chcoiaz mogliby sie pospieszyc bo mi sie nowy cykl zaczyna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola 🖐️ dziewczyny ktora mnie wykopie z domu??? musze isc do szkoly bo jest tam ponoc dla mnie jakas korespondencja (co za palant sle cos dla mnie na adres szkoly i to w wakacje???????) nie chce mi sie ojjjj tak bardzo mi sie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj aniu współczuję, dobrze że sobie chociaż wczoraj troszkę poszalałaś z mężusiem ;) Oczekujaca dostałam fotki, no no no ale z ciebie lasencja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca, nie dostałam zdjęć, może mi się skrzynka zapchała, ale już ją dziś opróżniłam więc powinno być ok. Poproszę jeszcze raz. Nie mam też zdjęć Nany :-( A mnie dziś dopadła opryszczka. Nawet nie jest bardzo duża, ale wnerwia mnie, ze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój do lasenci to dalekooooooooooo........🌼 Ania 75 coś masz z poczta, wrócił mi mail o niedoreczeniu.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana no ja sie smieje do meza ze on to wyczuwa kiedy mnie ma malpa dopasc bo on to robi dzien wczesniej hihihi, on jak sie dzisiaj dowiedzial ze dostalam @ to stwierdzil ze chyba dzien wczesniej to jakeis feromony w poiwetrzu lataja albo cus takiego :P Aniu - na opryszczke to zovirax najlepszy tyle ze nie wiem czy w ciazy to mozna... sprobuj jeszcze polozyc rozgniecioną aspirynę ewentualnie przypalic wodezcka. innych spoosbow nie znam Oczekujaca - wlasnie sciagnal mi sie email, no no no prosze Pani... chyba sie przy was chudzinkach komplexow nabawie... Ola a gdzie twoje foty??? czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuM! Sluze pomoca,przyszlam ze szpilka,moge ukuc:D;)! A ja jestem smutna,bo czuje,ze w tym miesiacu tez beda nici ze staran....Hmmm,nie mam wcale sluzu,moze to po tych tabletkach,cholera wie:O?!:( Wlasnie bylam w piekarni i na to konto wcinam ciepla pietke chlebka z pestkami dyni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu poszły do ciebie fotki bez żadnego problemu, więc sprawdz pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca no ale ja fotencje dostalam i juz popodziwialam :) cos ta moja poczta dzisiaj szwankuje... widze ze nie tylko ja dzisiaj jestem zapozniona ale i to co mnie otacza :D Elu, dawaj ta szpilke... moze sie lepiej poczuje... a dupsko mi tez skopiesz przy okazji zebym sie ruszyla do szkoly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niecierpliwe, na moje fotki trzeba trochę poczekać ;) muszę przerzucić zdjęcia na płytkę i przynieść do pracy, ale ciągle coś się dzieje i zapominam , przepraszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola no dobra chwilowo zawieszamy egzekucje ale musisz sie poprawic... a swoja droga zobaczcie jaka ta nasza Olcia cwana... obejrzala sobie nas a teraz bedziemy musialy ja prosic i czekac zeby sobie przypomniala ze nam trzeba tez sie pokazac :) Ciekawe co tam u Agny, Mozolinki czy Aniki... HB wpadla i nic nie popisala a agacina z kowo zniknely... ejjjj dziewczyny no co z wami???? jak walczymy to walczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hb
witam widze ze ,mnie olałyscie.....podajcie meile to wam wysle fotki swoje..jesli chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczątka!!!! Elu, nie martw się...... U mnie też róznie to bywało, naprawdę... Miałam tak nieregularne cykle i rozne bezsluzowe, ze glowa mała.... A jednak jak wyczaiłam odpowiedni moment, to sie udało i na razie odpukac wszystko przebiega bez problemów. Zobaczysz, Tobie tez sie uda!!!! Byc moze Twoj organizm potrzebuje troche czasu, by sie przestawić na \"po tabletkach\", podleczyc sie i wszystko wkrótce zaskoczy!!! Wierze w to i trzymam mocno kciuki!!!!!! Oczekująca, dzięki za fotki!!! Szczupła laska z Ciebie, oj, kiedy ja miałam taka figure... Tworzycie fajna parę... Ciekawe jak tam nasza Agna...pewnie nad morzem... jak wroci, to tez czekamy na fotki ze slubu i miodowego wyjazdu!!!!! Agna, pozdrówka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HB, pewnie że chcemy Twoje zdjęcia :-) Mój mail: annalewandowska@poczta.onet.pl Juz Ci wysyłam swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu no co ty, nie obrażaj się, weź przykład z innych dziewczyn, żadna jeszcze nie dostała ode mnie fotek :p zrób się na czarno, nikt wtedy pod ciebie się nie podepnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×