Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Gość
a u nas lalo w nocy jak ... ale dzis narazie nie pada ale jest zimno :) no takie dni tez sie przydaja :) a pozatym ziemia troche odetchnie bo byla juz tak sucha ze szok :);) olka a co u ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
u mnie hihi stara bieda :) starania zakonczone ;) wczoraj moj kuba upodobal sobie deszczowa pogode i bawic sie chcial tylko na dworze :) a ja musialm bawic sie z nim ;) wiec dzis wstalam z katarem :(:(:( ale kuba tez wstal i naszczescie nie ma narazie oznak kataru hihi dziecko bardziej zachartowane od mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapożyczyłam \"naszego słonia\' i posłalam do dziewczyn na innym forum im tez się przyda odrobina nadzieji i dużo szczęscia :) [chce miec dziecko i myślimy o dziecku] Chyba nie obrazicie się?? Ja juz u rodziców..cały tydzień pobycze się...Ra zna jakiś zcas to jest fajna sprawa Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva=zam
Jak tu ładnie:-) Obrazki śliczniutkie. A za oknem pogoda brzydka , zimno i pada deszcz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evazamm współczucia, ja padam z gorączki, tak tu ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli końcxzę pracę ale muszę jechać jeszcze do 2 klientów a potem przez cały dzień będę robić sprawozdania. Może jutro odpocznę Życzę wam miłego weekendu i do usłyszenia w poniedziałek ( brak neta w domu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva=zam
Olka a gdzie Ty jestes , że tak gorąco? Ja siedze w pracy i włączełam sobie grzejnik bo tak ciagnie po nogach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,ladnie to ja karku na szaberku nastawiam (az ze strachu mam motylki;) w brzuchu) a tutaj nikogo nie ma:O Moze ja przeskrobalam a Was zamkneli???!;) @.........................@ @@@.................@@@...................@ @@@@.....#......@@@@...................@@........................@ @@@@@...##..@@@@@...................@@@@................@@@ ..@@@@@.##.@@@@......................@@@@@.....#.....@@@@ ........@@...#..@@...........................@@@@@..##..@@@@@ .....@@@.........@@@..........................@@@@.##.@@@@@ ......@@............@@..............................@@. #..@@ .......@...............@............................@@@......@@@ .....................................................@@@.........@@@ .....................................................@@.............@@ .....................................................@.................@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak tak a my za kratkami :) (chce miec karoline hej prosze o wiecej stronek z grami ;) jak masz ;) ) a ty na wolnosci hihihi chcialabysssssssssssssssss :P:P:P raczej wszystkie sa na zakupach :) u mnie to normalnie istne szalenstwo co drugi sklep z napisem wyprzedaz :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva=zam
Jak ja uwielbiam zakupy:-) Przypomniały mi się cudne lata we Włoszech - tam to były wyprzedaze i obniżki. Zawsze po takich wojażach wracałąm obładowana jak wielbłąd:-) Rozpoczęłam właśnie nocny dyżur - mam też świadomośc , że wszyscy ludzie siedzą sobie spokojnie w domach lub ogrodach i grilują . Ale cuz trzeba zarabiać pieniązki. pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam raniutko ,w nowym tygodniu!!! Ale tutaj upal,caly czas po 35 stopni,hehe nie wiem czy sie cieszyc czy juz martwic.... Jak zwykle rano sprawdzam czy sa korki na autostradach-czy jechac mamy pociagiem czy autkiem;) Buziaczki! Wpadne do Was wieczorkiem! Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejos Dziewczyny... miłego dzionka i udanego tygodnia - tak na jego dobry początek :) NArazie zmykam, odezwe sie later :) See you...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej hej dziewczyny * nie rozpisujcie sie tak mocno bo tu u nas miejsca braknie ;););) no normalnie szokkkkkkkkkkkkkk ;) ze was palce nie bola od tego pisania :) :P:P:P a mnie boli brzuszek i to calkiem mocno z prawej strony :(:(:( a @ 10 pewnie przyjdzie nie proszona szybciej :(:(:( i ani burza nie pomogla :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem w Elblągu gorąco, słońce daj edo wiwatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
olka witam :) szkoda ze ja na chwilke :( u nas tez piekniue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa hej mnie też od paru dni boli podbrzusze i jajnik. Do tego stopnia, że dziś popołudniu idę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam nadzieję że spędziłyście weekend lepiej ode mnie. Mi zmarł dziadek, jutro pogrzeb, więc u mnie nastroje takie sobie. Do tego martwię się swoim zdrowiem, dlatego do gina dziś prywatnie zasuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
o bidulko :( mnie tez boli z prawej strony ale da sie wytrzymac hmm ale to pewnie na @@@ a jak przyjdziesz od lekarza to daj znac co i jak :) OLKA :):):) chce miec karolinke ale mi sie oberwalo :( za zerzniecie slonia no inny topik :(:(:( cholera az mi glupiooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oojj i przykro mi z powodu twojego dziadka :(:(:( 👄 trzymaj sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Rosa, jakoś powoli, jeszcze do końca do mnie dotarło. Wiesz jakoś wszyscy wiedzieli, ze to przyjdzie ( był od marca sparaliżowany z ogniskami nowotworowymi itp. ) ale zawsze się myśli, że to nie teraz. Ja idę ok. 17 - tej do lekarza , koleżanka mi poleciła babkę z Elbląga, odezwę się w tej sprawie dopiero w środę, gdyż jutro jest pogrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze Laski:) Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie - ale chce sie Wam pochwalić - będe Mamusią :) 01.07 zrobiłam tesciki - ze 2 - i wyszło mi ze jestem w stanie błogosławionym:) dzis zrobiłam badania na krew - jutro wyniki - trzymam za Was Kochane kciuki - Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×