Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

A ja zaraz skocze na basen, bo juz sie wykanczam pomalu...... W chałupie 31 stopni............koszmar obecnego lata......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszankaaa wiesz jak patrzę tak na twój nick to mam ochotę wypić Go! Eh:( baseeen.. Ja też chcę.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ameretat eeeee.......... jakos tak dziwnie mi powiedziec smacznego :O Mazowszanka to byla chyba jedna z pierwszych wod, jeszcze pamietam takie w brazowych szklanych butelkach ;-) A moj niczek troche wodny (choc ja lwica jestem, ale kocham plywac) a troche lokalizujący, toż ja baba z Mazowsza!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszankaaa hahaha:) a jaka mieścina? Wieem pamiętam te brązowe szklane butle i zielone Ptysie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Elu wiem, idziemy na kryty basen, wiec szoku termicznego byc nie powinno, jak woda bedzie zbyt chlodna to zrezygnuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja też się staram od końca maja. Myślałam, że już jestem w ciąży. Byłoby to 3 tygodnie od zapłodnienia. A tu pojawiła się miesiączka. Niewiem dlaczego bioli mnie podbrzusze. RAZ MOCNIEJ, RAZ BARDZIEJ A RAZ WOGÓLE.Cykl miałam monitorowany byłam u gin i powiedział mi kiedy najlepiej. Więc próbowaliśmy. Ale mam nadzieję, ze moze jestem w ciąży pomimo miesiaczki. Jak sądziecie czy mam myśleć pozytywnie czy nie? Pozdra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We Warszawie niestety z upałów padam!!!!!!! A Ela to jest dopiero szabrownica... dawaj szampana, stukniemy sie, chlodniej bedzie!!! Albo i nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ameretat!!! Naprawde?????? A ja po drugiej stronie Wisly!!!!! Gorzej oslawione ale kochane bardzo przeze mnie Brodzienko. Tez zielone!!!! To my w sumie sasiadki!!!!! Jest tu jeszcze Ania z Tarchomina, teraz na urlopie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelusia Ja jestem w 5 tygodniu a mimo to okres a raczej plamienie dziwne miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |....................| |..__________....| |.|................|..| |.|..szam-.......|..| |.|..-pan.......|...| |.|__________|..| |.....................| |.....................| |.....................| WSZYSTKIEEEGO NAJLEPSZEEEEGOOOO!!!!!!! |_____________| Uffff,szybko skoczylam po szampanika,Mazowszanko za Twoje zdrowie!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszankaaa znaaam Bródno!! na Ogińskiego mieszka moja koleżanka:D hhahaha:))) Jak fajnie! i 524 często jeżdże z placu Wilsona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzieki, juz pisalam, jesteś niesamowita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Alezz otwarciem to chyba poczekamy te 13 dni, chyba ze na sile chcecie mnie postarzyc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pieknie....;) Ale mnie najprawdopodobniej nie bedzie,wiec dzisiaj pozwalam sie napic za zdrowie Ani!!!! (moze byc nie za mocno schlodzony ,bo bieglam przez inne topiki z szampanem w reku;) )Ahhh,te upaly....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bralam slub w kosciele Kostki!!!!!!! A na Oginskiego mieszkala moja wielka pierwsza milosc (mialam wtedy 14 lat!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×