Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klaudia20

czy podnieca was widok fiuta innego faceta

Polecane posty

Gość a taki jeden ...
nie ,.... to spam chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie zawsze
tylko jesli jest urodziwy - czyli duzy prężny i dumnie nosi głowę :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nigdy... :] z mojego kobiecego, w 100% heteroseksualnego punktu widzenia ciało kobiece jest dużo bardziej pociągające i ładniejsze od męskiego... Mój kolega gej powiedział to samo ;D ;D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie zawsze
kro - nie podnieca Cię widok penisa? hm... a ja myslalam ze kazda zdrowa kobieta lubi ten widok :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widok mojego faceta, owszem, a szczególnie jego reakcja na mnie... Ale ogólnie widząc rozebranego obcego kolesia, jego przyrodzenie na mnie nie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusty
a mnie obce cipki owszem, a mnie tak....z resztą wszystkie cipki nasze są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kobieta ja
nie podnieca,a zeby bylo zabawniej to zaden fiut mnie nie podnieca ,nawet fiut mojego meza,za ktorym to mezem szaleje,ale wole tego fiuta nie ogladac-po prostu fiuty to nic ladnego,takie robale,albo jakies dziwne grzybki,uprzedzajac komentarze mam porownanie i wiem co to fiut obiektywnie ladny a co mniej ladny mnie podniecaja ladne plecy,i szyja z tylu,kark znaczy,i dlonie.... znacznie bardziej niz fiutki podobaja mi sie cipki,tak po prostu z estetycznego puntku widzenia,spogladajac na calosc sylwetki no gdzie to do ludzi z takim odstajacym farfoclem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusty
z estetycznego pumktu widzenia pokochałabyś moją sylwetkę z moim farfoclem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> ja kobieta ja myślę dokładnie to samo, z tym, że mój facet mnie kręci :) Ale szczerze mówiąc bardziej podobają mi się np Jego lekko rozchylone wargi, niż jego.. ;) Nie wiem jak to jest, ale często facet w obcisłych bokserkach bardziej na mnie działa, niż koleś zupełnie nagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusty
hmmm...tak jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie zawsze
kurde, to ja chyba jestem jakas inna :-P nie mowię oczywiscie ze podniecają mnie jakies "farfocle", raczej fajny penis w stanie gotowości :-P od razu mam ochotę nim się pobawić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kobieta ja
ale ale! przeciez mnie tez moj mezczyzna niesamowicie kreci,i kocham go calego,w tym fredzla tez:P chodzi o to ze ,wbrew temu co wielu facetow mysli,penis sam w sobie dla wielu kobiet czymsc szczegolnie fantastycznym z wygladu to nie jest... pamietam jak na studiach podczas babskich pogaduszek wyszedl taki temat i wszystkie dziewczyny mowily ze seks jest super,ale najbardziej super jest jak nie musza tego fiutka ogladac (no zreszta fiutek do ogladania samego...coz za marnotrawstwo!:)) za to wszystkie dziewczyny ,no juz kobiety ,jakie znam uwazaja piersi za bardzo piekne i podniecajace i tu sie zgadzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka___wesoła
Mnie podnieca. Ale tylko wtedy, gdy facet stoi nad dziewczyną i ta piesci go oralnie lub zlizuje sperme z tego penisa. Krótko mowiac- penis tak, ale razem z buzia zaspermionej dziewczynki. Sam- zero rewelacji. A! I najlepiej jak jest duży i żylasty. W rzeczywistości preferuje średnie rozmiary. I bez żyłek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×