Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Tak to prywatna klinika www.klinika.ginekologiczna.pl Jakby ktoras chciala zajrezc.. Tan lekarz to moj lekarz.Tam urodzila sie moja Olka:) batlanku obys miala racje ze bedzie dobrze.Tak to zabieg pod narkoza .Trwa pol godz.Wieczor zabieg -rano wypis .Tak ze nie jest srasznie.Pewnie sie zdecyduje jak dalej nic nie wyjdzie samo z sibie.Juz mam 31 lat-na co bede czekac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peper:) Jako przewodniczaca uroczyscie chce Cie przywitac:) Sorki ze taki nastrojek tu zaprowadzilam ale jakos tak jeszce mnie wrazenie ze tak powiem nie najlepsze trzyma i to stad;) Bo tak to ja jestem istna beczka smiechu:D Pisz do nas i udzielaj sie w kazdym temacie.Tu nikt sie nie oburza i kazdy rady i porady przyjmuje oraz sam udziela:D Oj alez ja juz bylam u innej lekarki.Własnie ta dzisiejsza wizyta to byla taka aby sprawdzic u innego.Tmta super babka-dla niej jest jeszcze czas.Pomału.Poczekac do konca roku....No a ten wrecz raz dwa -wykonac i po sprawie! Nie robcie jaj .Ja przylazlam to Wy out?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moinis-->chcialam Ci powiedziec ze to bardzo dobrze ze \"zaganiasz\" czasem Małego do jakiegos popisania...To potem zaprocentuje na przyszlosc a z tego co widze i słysze zarowno od mam jak i od pani to chlopcy jednak sa mniej zainteresowani pisanie ,czytaniem niz dziewczynki.Wiec jesli juz sa jakiekolwiek podstawy i reka pocwiczona to duzo pozniej jest łatwiej na starcie:) Co do ząbkow-->:)Ja swoje mam bardzo mocne.Nie mam poki co z nimi problemow.Ale bardzo dbam.Pasta,nitka ,nitka do mostkow i płyn -musza byc.Raz na rok czyszcenie osadu...poki co mam spokoj.Jakis rok temu powymienialam plomby na nowe.Podobno powinno sie wymienic w miare mozliwosci co 10 lat.Ale w naszych realach i cenach?To juz choc raz a pozadnie zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinko.W topiku jak to zyciu,nie zawsze jest wesoło.Ale trzeba mieć nadzieję dobrych dnia. Trzyamm kciuki za Twoje zdrówko. Ja swej wizyty wolę nie zaczynać od pisania o zdrowiu.Mam podstawy przypuszczać,że będę mieć problemy z zajściem w ciąża.Mam ogromne wahania hormonalne.A każdy stosunek jest dla mnie megabolesny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to juz jest ze nie wiemy co w Nas siedzi poki sie nie zbadadmy.Jesli planujesz kiedys dzieci.to bierz sie juz za temat.W sensie zbadania poziomu hormonow itp.Bo pozniej czas nas goni .Czlowiek chce ,czeka a tu nic i nic.Ja juz jedno mam .To choc tyle ze nie pierwsze.Ale jest to potem okropny bol i rozczarowanie jak sie czeka a tu wciaz porazka za porazka:(........ Narazie to moze sie wydawac odlegle i nie tyczyc ale przychodzi taki moment ze sie tego chce bardziej niz czegokolwiek innego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,masz racje. Sęk w tym,że ja miałam już robione badania poziomu hormonów.I wiem,że nie jest tak jak powinno.Okres mam wciąż nieregularny.Z miesięcznym przerwami...Ale nie o tym chce pisać,bo tak jak mówisz każdy w sobie coś ma...Tak mnie ostatnio ruszyło,bo moi znajomi przezyli dramat.Ludzie na wysokich stanowiskach,pieniędzy wbród,naprawdę tylko pomarzyć.A urodziło im się głeboko upośledzone dzieciątko, które żyło 2 dnia.Dramat, tragedia.Stać ich było na najlepsze kliniki, zresztą rodziła w prywatnej, dobrej klinice...Ale badania w ciąży nic nie wykazały...:(Nie wiem po co to piszę,sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,ale znow z doskoku :) po wiadomosciach meza wpuszcze niech sobie tez pogada,tez sobie gada,tylko na rosyjskich stronach,on tez tam z doskoku to go ktos dzisiaj sloneczkiem nazwal,ze jak slonko w listopadzie,pojawia sie i znika:D czasem i ja tam popisze ale rosyjska klawiaturą wolno pisze.... aga,dzieci w tym wieku tak maja,moj ma 15 lat,jak poszedl do gimnazjum to wszystkie problemy sie nasilily ,efekt taki ze powtarza klase u niego z wagarami bylo otyle\"wygodniej\"ze mieszka u ojca,nieraz mowil ze byl w szkole,a byl u mnie ,mnie znow mowil ze np.klasa pojechala gdzies tam,a on nie, olal nauke ,kolege mial takiego niezbyt ciekawego tez....no,teraz sam twierdzi ze byl glupi,niepotrzebnie rok stracil,wiekszych problemow w tej chwili nie ma,tfu,tfu,odpukac.... na szczescie rozmowy poskutkowaly,duza tu zasluga mojego M,ma bardzo dobry kontakt z moimi synami, no bo po pysku to raczej juz bym mu nie dala,ma 186 cm.,a ja 170 :D:D teraz wiecej atrakcji wymysla mlodszy,9 letni as.... tego trzeba trzymac krotko,na takiego goscia jeszcze skutkuja kary typu brak komputera,wyjscia do kolegow,itp. a co do kosmetykow to za duzo sie nie maluje,jak juz to marka Avon,dezodoranty Nivea,aktualny perfum \"Gabriela Sabatini\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka moj maz ostatnio przyjezdza w sobotni wieczor a odjezdza w niedzielna noc przekichane ale poki co tak musi byc a to ze mam na glowie armie to trafione w dziesiatke Dobrze ze jak na razie tylko jedno problemowe dziecko oczywiscie a mieszkam niedaleko Dzialdowa to male miasteczko Ifaktycznie wasz topik mnie wciagnal fajnie mi z wami moge sie wygadac w domu praktycznie nie mam do kogo sie wyrzalic. Aco do ciazy to takie glupie to zycie ze maja ci co nie bardzo chca lub nie bardzo ich stac a innym los jakos skapi ale Olinek bedzie dobrze zobaczysz Mam kolezanke ktora przez 8 lat nie mogla zajsc przeszla jakis zabieg i po pol roku byla w ciazy teraz ma juz trojke I masz racje ze chlopakom potrzeba twardej reki Jeszcze tylko jakis rok i mam nadzieje ze maz bedzie z nami Od stycznia ma szanse wyjechac do pracy w Norwegii wiec jakby wypalilo to po pol roku wroci z kaska i moze cos rozkrecimy jakis sklepik ktory ja bede prowadzic a maz znajdzie prace na miejscu inaczej sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evka uzywamy identycznych kosmetykow tez tylko avon nivea dezodoranty A Z CHLOPCAMI WIEM ZE W TYM WIEKU SA PROBLEMY I MUSZA SAMI ZMADRZEC UCZAC SIE NA BLEDACH TYLKO NAM MATKOM JAKOS TRUDNO ZAAKCEPTOWAC TE ICH BLEDY Moj syn po rozmowie ze mna widac ze ma wyrzuty i wie ze zrobil zle ale madry polak... Zobaczymy na jak dlugo mu wystarczy tego mojego gadania.Wiecie najbardziej mi szkoda tego ze moze zaprzepascic szanse na zdobycie czegos w zyciu a jest naprawde zdolny matma informatyka fizyka to jego mocne strony ale jak bedzie wagarowal to nic z tego ze zdolny.teraz znikam porzadkowac pokoje bo zabawek pelno wszedzie przejsc sie nie da a moi synowie w szoku jak to moze byc ze mama przed kompem a w domu balagan Niech zobacza jak to by bylo bez mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
aguś------->mam koleżanki którychmęzowie przyjeżdżaja do domu w sobotę a w niedzielę wyjezdzają z firmy JOCZ :) nie jest im łatwo,zawsze ich za to podziwiałam....... hmmm,działdowo -znam,a raczej znałam w wszkole średniej miałam koleżankę z tamtych stron byłam u niej kilka razy-nawet z tamtąd miałam miłość....wakacyjną Leszka-----Boże jakie to były beztroskie,piękne czasy:D ona mieszkała w miejscowości DYLEWO,jesli sie nie mylę bo to tyle lat......czasami szłyśmy na piechotę z działdowa do niej :) ....ja tak naprawdę pochodze z mazur:) :) a jak tam po maseczce...wygladasz....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzbym jako przewodniczaca miała zamknac na dzis obrady???:) Pewnie mezusie w doomku to i tu puchy:) Ja zaraz do wanny...i.......do pracy ...chyba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze złamalam dzis dwa paznokcie i to tak cholernie...gleboko;).A ja nie potrafie z krotkimi;(.....zeby choc dalo sie tak obcaiac a to tak gleboko pekniete ze trzeba czekac az odrosna buuuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie robilam maseczki bo maluchy nie spia lazienke oblega starszy mlodszy zmywa gary ale sie buntowal Ania jak zwykle wieczorem chlebka herbatke Amaseczke mam z glinka oczyszczajaca kupuje dla synow ale sama korzystam skora po niej jest super PO NIEJ KREM NA NOC I SPAC Tylko kiedy maluchy zasna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
...ja zaraz idę tez wziąć prysznic......i do pracy:D:D rozumiecie:) te sprawy...:) wino,świece i sex,hihihihi po tej wędrówce rowerowej-jestem pełna wigoruuuuu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak wczoraj nakapcylam ze swieczek ze ....;)ale to był moj pomysl:):):)....a dzis kupilam sexi staniczek i majtorki w loorze rzou takiego pudrowego-mmmmm.....:)Moj M woli czern ale tak mi sie spodobalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
a mój woli czerwony i koniecznie pończoszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje ci straszne uczucie zlamac paznokiec ja zawsze mam krotkie bo mam bardzo slabe i nawet kremy na paznokcie nic nie daja Dziennie mam tyle zmywania ze zmywarka mialaby co robic moze przez to sa slabe W koncu maluszek zasnal lazienka wolna ide zrobic cos dla siebie Dobrej nocki wszystkim Wam dobrze bo macie sie do kogo przytulic a ja tylko do poduszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolka alez my jestesmy stare rozpustnice:D Ale coz::):):)...hihihiihih....no to dzialaj cos .Podzielimy sie jutro jak było ha ha ha ha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
aguś-----za to ty mozesz pięknie błyszczeć w sobotnią noc......masz na to cały tydzień:)) a włoski na jaki kolor farbujesz???? a moze przyłączysz sie do wymiany fotek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
oj tak olinku :D ale to przecież naturalne-co w tym złego,hihihi ...dam dzis z siebie wszystko:) :) :) niech ....jutro za tym aż ..jeczy...i prosi aby sie powtórzyło!!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki wysle jak znajde cos przyzwoitego. Jesli nie znajde to zrobie nowe. Obiecuje. To ja juz zmykam. Musze jeszcze troche w kuchni posprzatac. I moze pomaluje troche... Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak zwykle,na sam koniec posprzatac przychodze....:) no,ale wobec takich zajec to nie dziwie sie ze znikacie.....:D tylko nie poodzierajcie sie,jak ja wczorajszej nocy:D:D:Dzwlaszcza Ty,oolka... ale ponoc czym sie zalatwiles tym sie lecz ;) Moncia-------fotki moga byc nieprzyzwoite,skoro nie masz przyzwoitych:D nam wsio rowno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Wlosy zrobilam sobie na szafir ladnie mi w nich Moja Ania towazyszyla mi przy farbowaniu w pewnym momencie mowi mamo co ty zrobilas wiesz jak wygladasz jak wariatka Ale sie usmialam ale kiedy splukalam farbe stwierdzila ze jest ladnie Poszlysmy spac prze 23 .Dzis znow synus wpedzil mnie w nerwy bo nie poszedl do szkoly pewnie dlatego ze boi sie rozmowy z wychowawczynia i pedagog i konsekwencji swoich wczorajszych wagarow Wiecie co dla mnie jest najgorsze ze jestem bezsilna ,jak sie postawi ze nie pojdzie to to tak zrobi chociazbym stawala na glowie DZIS postanowilam ze jedzie z ojcem do pracy skoro nie chce sie uczyc to bedzie pracowal mimo ze ma dopiero 16 lat w zyciu nie ma nic za darmo od malego mu to wpajalam A teraz moze przyjemniejszy tema wygladu Zrobilam sobie maseczke od rana mam makijaz i dzieki temu topikowi zaczelam troche bardziej dbac o siebie bo dotarlo do mnie ze zycie jest krotkie a ja jestem w najlepszym jego okresie wiec trzeba to wykorzystac .A jesli chodzi o blysniecie w sobotni wieczor to nie jest tak rozowo ja jestem wiecznie zmeczona i mam syndrom niechcianej ciazy bo ostatnia to wpadka Napewno napiszecie ze sa srodki anty niestety nie dla mnie poniewaz karmie piersia a anty dla karmiacych nie wzbudzaja we mnie zaufania Iznowu sie rozpisalam a wy pewnie jeszcze spicie po nocnych ...... Ktora nie spi niech pisze dzisiaj mam troche czasu bo obiad wczorajszy posprzatane dzieci sie bawia Kawusia wypita a co u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhhhhhaaaaa uuhhhaaaa jeszcze śpicie po wczorajszym bara bara tylko aga na posterunku bo chłopa w domu nie ma .oolka to pewniw wstanie o 11 jak znam życie ale olinek już 9 wstawaj rozwiązła żono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja jak jakis maniak,nie ubrana a juz tu:D tylko sie przywitam i ide potomstwo z wyra wyrzucic, potem wroce z kawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomylilam kolor farby to nie szafir tylko rubin ,cieply kolorek bardzo mi sie podoba zawsze malowalam na burgund a wczoraj chcialam troche zmienic i tez mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×