Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Agusia,nie wiem czy masz zle doswiadczenia z tabsami,ale ja karmilam przez rok i bralam w tym czasie Cerazette,czulam sie dobrze i co najwazniejsze ,okazaly sie skuteczne,a ja naleze do typow co w ciaze zachodza jak \"chlop spodnie powiesi na krzesle\" ;),czyli jak mi zadzialaly to sa dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ewka moje dziecko już po śniadani bo w tv dają listonosza pata to nawet mumików nie musze włanczać żeby zjadła taki cyrk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślałam,że ten szfir to taka czerń z połyskiem na granatowo moja siostra tak czasem robi i ten kolor jest super ale za ciemny dla mnie ja wyglądam jak córka młynarza b.jasna karnacja więc takie kolory odpadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już jade na szmacie u nas tak leje,że szkoda gadać więc śmiem przypuszczać,że koleżanka do mnie nie wpadnie jak mąż weźmie auto w taki deszcz nie będzie szła. a ja musze skoczyć jeszcze na rtg. zęba chyba poprosze sąsiadke,żeby popilnowała małej jak będzie spać a ja sobie wyskocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanek,witaj🖐️ szafiry to kamienie szlachetne,takie blekitne ,no nie,?to temu skojarzylam niebieskie wlosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellloooo a gdzie reszta moncia ,olinek!!!!!! bo oolka jeszcze śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, misie-pysie! Jestem. Ide zaraz Kamila do szkoly zaprowadzic. Pozniej tu wroce z kawa. Antykoncepcja - niezbyt lubie ten temat. Sama nie wiem czemu. Kiedy zaczelam sexic sie z mezem (wtedy jeszcze chlopakiem) zaczelam uzywac tabletek, bylo ich chyba z piec rodzajow, po kazdych czulam sie bardzo zle i plamilam. Zrezygnowalam. Dlaczego milabym sie truc? No i zostaly nam gumy. Wlasciwie uzywamy ich sporadycznie. ;-P Co ma byc to bedzie. Niedawno myslalam o plastrach. Naczytalam sie o nich roznych rzeczy - dobrych i zlych. I na razie \"odstawilam\" sprawe na bok. Glownie z powodu tego, ze nie ma ich w Irlandii, no i musialabym czesciej byc u ginekologa. Nio to nara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia to ty masz czworke chlopakow tak? Ja bralam tabletki po drugiej ciazy czyli 14 lat temu i pamietam ze zle sie czulam bolala mnie glowa a to nie wzielam na czas to nie dla mnie mysle ze plasterek to cos dla mnie tylko skoncze karmic w sumie to juz czas bo maly ma 15 miesiecy.a wlosy sa super wpadaja cos w ciemny kasztan Dzisiaj ide je sciac bo lubie krotkie a synus niech pilnuje maluchow skoro jest w domu Moncia ty mieszkasz za granica?Moj maz ma w styczniu wyjechac do Norwegii z pewnym goralem ktory tam bywa od dluzszego czasu ale troche sie boje ze dzieci wejda mi na glowe kiedy meza nie bedzie Zeby nie ten odwieczny brak kasy to nie puscilabym go chyba Narazie uciekam bo mam kolezanke na kawce pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się już rok wybieram po jakieś tabletki i na razie do tego nie doszło no i na przegląd podwozia też musiałabym iść aż wstyd się przyznać kiedy byłam ostatnio.a dziecko już ma ponad 2 lata ,musze się wybrać tylko najpierw musze poszukać dobrego lekrza,bo ten do którego chodziłam tutaj to przez niego i jego zaniedbanie zmarło dziecko więc dziękuje bardzo za jego usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia,hej! aga,tak , mam 4 synow,18,15,9,i 3 .Po pierwszym zaczelam brac tabsy,robilam przerwe gdy chcialam dzidziusia i tak do dzis biore.Nigdy nie czulam sie po nich zle,ale to chyba zalezy od organizmu,moj akurat dobrze je toleruje.Gumek nie cierpie,tylko kilka razy w zyciu uzywalam ,i to bardziej z ciekawosci niz potrzeby:) oolka.dosc spania,pol zycia przespisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiecie czy w sobote 11 -go czynna jest ikea dzwonie tam ale odpowiada tylko nagranie z sekretarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus--> tak, obecnie mieszkam w Irlandii, a pochodze Slaska. My tez wyjechalismy ze wzgledu na notoryczny brak gotowki. Tez nie chcialam puscic meza (najpierw on sam wyjechal). Zyc bylo coraz ciezej. Rozmawialismy duzo no i maz zaryzykowal. Ty rzeczywiscie masz problem, ja z jednym lobuzem czasem nie daje rady, ale to wszystko jest kwestia ulozenia, dogadania... Bedzie dobrze. batlan --> wejdz moze na stronke Ikei, mozliwe, ze tam sie dowiesz. A oolka faktycznie jest spiochem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Jestem :) Jestem:) a olinka---jeszcze ni ma???:) :) ale zabalowała wczoraj,ninini-bardziej niz ja:D:D U nas leje i wieje,brrrr i pomyślec ,ze jeszcze wczoraj tak pięknie było...:(okropna pogoda w takich momentach to sie ciesze że nie pracuje!!!! Aguś----------nie poznaje Cię!!!!!!!!!!!!!!!!!! takaaaaa zmiana!!!!!! no,no to super ,że w KOŃCU zrozumiałaś że jestes też KOBIETĄ!! :) musisz wykrzesać z siebie troszkę optymizmu i w sobotnie wieczory ....palić lamki,pić winko i sexić się:D chłop Cie nie pozna!!!! ....a do tego rano w niedzielkę podmaluj się ,niech zapamięta Cię piękniutka ,ładnie ubraną-zanim spakuje ponownie walizki......To działa!!!! Powiedz sama wystarczy troszkę,wziąć sie za siebie i same dowartościujemy się i humor ,samopoczucie-lepsze.Prawdaż???? acha i jeszcze jedno......nie tylko tabletki są, gumki....globułki dopoch. Musisz to przełamać,bo faceci bez tego nie funkcjonują,wiem to z opowiadań :facetów: Ewka------->uśmiech poproszę!! :) A reszta to gdzie???? pepper????? olinek????? milka???? rojeczka-wypisała się chyba z naszego topiku-nawet nic nie powiedziała......:( Batlanku-z pewnością ikea czynna pomimo Święta???a jaka lampę chcesz kupić?właśnie na biurku mam katalog (na której stronce) My a zwłaszcza ja chcę tez pojechac do jakieś galerii w sobote ,mam dośc siedzenia w domu, pojedziemy do Arkadii. Monia------->:) Ewka----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale jakos...bez humoru po wczoraj.... Tzn. nie po bara bara bo było udane.....tylko tak jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek --> czy Ty wypilas dzisiaj kawe? Chyba nie, bo mowilas wczesniej, ze pijasz popoludniu. Proponuje dzis odmiane - do kuchni - marsz! I kawa raz! I usmiech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus -->no no no...:) Jej mama nadzieje ze tym wczorajszym wywodem nie zdenerwowalam Cie przypadkiem?:)Nie cjhcialam cie urazic czy cos.....ja tak ogolnie wyjechalam ze zycie jedno mamy.Bo taka jest prawda-niestety...Dlatego jak cytryne trzeba z niego cisnac ile sie da...A tak w zartach jak by sie jeszce jakis berbec \"przydazyl\" to ja chetenie przytule...bo jak widac z wlasnym kiepsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
olinku-------->najważniejsze ,że wiedzą co dalej trzeba z Toba -robić:) To ważne,że lekarz potrafił ustalić przyczynę-u mnie niby ok a......jednak coś jest,nie stać mnie na prywatnego lekarza bo wiem ile to kasy,kiedyś chodziłam płaciłam 100 za wizyte dodatkowo za usg i 100% za lekarstwa. Głowa do góry!!!! zobaczysz wszystko sie uda,ale UWIERZ w to co chcesz!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis:*(buzka)....mam herbatke..bo ja dzis sie przytulilam do poduszki jak nigdy jak rodzina poszla rano....i polezalam ..pomyslalm i... przysnelo mie sie:D Ale to chwilowe...napewno mi sie poprawi.Ja juz tak mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis szaro i pada....:(A wczoraj bylo tak sliczniei cieplutko.... a Monia jak u ciebie dzis pogoda? To o czym dzis pogadamy drogie kumy???? O kosmetykach juz piec przez dziesiac bylo...o facetach to czesto i gesto ....o dzieciach to juz lepiej ...dajmy spokoj;)....wiec?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kuchni myślała o tej ze str.22 ale to by było tymczasowo bo mam upatrzoną taką za 400 w iiny sklepie albo ze str 27 to już na stałe a do pokoju na komode ze str 335 orgel i taką samą stojącą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co? temat meblowy? dzis? Ja sie bede urzadzac na noawo za jakies 1,5 roku najwczesniej..w nowym mieszkanku.Teraz u mnie tez Ikea kroluje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 DLA 🌻 🌻 olinka!!! 🌻 🌻 na 🌻 🌻 otuchę:D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bym mogła to zmieniłabym meble w dużym pokoju na takie w kolorze gorzkiej czekolady ale mam całkiem nowe sosnowe które mnie troche kosztowały bo to lite drewno i żal mi ich wywalić a nie mam gdzie trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
...miała być ramka a oline w środku :( ...nie wyszło ale i tak kolorowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
batlanku-już zaglądam w katalog,a meble ciemne-----to koszamar nic tylko ciągle KURZ!!!!!!!!!!!!!!!!!! chyba nie miałaś nigdy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×