Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

ja też skleciłam obiadek małej zupke kotleciki drobioe z serem i suróweczka,jutro jakaś zupa dzisiaj niemam czasu. no i spiesze się po mamę i do dziadków po obiedzie więc nie zaglądne jak dopiero jutro rano :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
jestem,zrobiłam sobie małą kafe i ......jestem:) Zamykając temat "wsi" :D to owszem bardzo dużym plusem jest to ,że ma się swój ogród i można sie w nim opalać prawie nago(ja na tarasie tylko w stringach chodziłam) a tiry jeżdziły:D :D można sie rozkoszować swobodą,dzieciństwo na wsi musi być cudowne,swoboda dla dzieciaczków,robia co chcą ,bawia się ida na dwór kiedy tego potrzebują:) Ja tak naprawde to marze o małym domku z ogrodem w mieście,dookoła thuje i nikt nic nie widzi co u mnie sie dzieje:) Natomiast nie wyobrazam sobie mieszkać w bloku bez żadnego tarasu,balkonu!!!! kiedyś mieszkałam tak na stancji---dusiłam sie w tym mieszkaniu!!!! Ja uwielbiam otwartą przestrzeń przyrodę:) Batlanku----faktycznie sie ostatnio rozpisujesz!:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolciu masz racje to co w miescie moze najbardziej doskwierac to ten ograniczony dostep do przyrody.Ja nie mam tak zle bo balkon mam a i przyrody u mnie nie brak bo mieszkam ze tak powiem po sasiedzku ze Skałkami Twardowskiego...tak ze akurat zielen mam pod reka jak to mowia...:)Ale i tak nie bywam za czesto.Jak maluch byl we wozku to czesciej a teraz juz sporadycznie jakis spacer.Nie mam psa wiec nie mam potrzeby.Na szczescie to nowe mieszkanie tez bedzie po sasiedzku tak ze fajnie a i dwa balkony beda wiec i z tym nienajgorzej...:)W lecie to co weekend albo jakis wypad albo u tesciow na wsi siedzimy-tak ze brakow w tej mierze nie odczuwam.A w tym roku jak byly te upały to opalanie bylo na balkoniku topless- narazie mam dobrze bo nikt mi w okna od strony balkonu nie zagalada:)...no chyba ze o czyms nie wiem i jakis\"wielbiciel\"z lorneta sie gdzies czai...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powoli się zbieram musze dziecko obudzić jaszcze zupke musi zjeść i odjazd umówiłam się z mamą na 17 to musze włańczać gaz i obiad robić :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
gdzie wy baby się podziewacie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio poszlam syna odebrac ze szkoly i bylam na malych zakupach na miescie. Teraz ide obiad produkowac. Moze jeszcze uda mi sie tu wpasc \"z doskoku\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
zapraszam wszystkich na gorące racuszki z bananami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
och jak dobrze.......więcej zostanie dla mnie:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O qrde,takich rarytasów jeszcze niejadłam.Zjabłkami i owszem,ale nie z bananami.Sama dzisiaj kupilam banany bo mnie naszło na nie. Smacznego życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga36
Ja czesto robie racuszki z bananami mniam dzieci uwielbiaja Co do mentalnosci ludzi ze wsi to nie wszyscy zyja zyciem innych W miescie tez sa tacy ale swiadczy to o ich ubogim zyciu Ja nigdy nie zwazalam na ludzi i szczerze mowiac mam gdzies co kto o mnie mysli Mam ochote glosno mowic to mowie nie wazne ze pol ulicy mnie slyszy ,moj maz zawsze patrzyl na to co ludzie powiedza i przyplacil to choroba ale to dlugi temat .Mam duzy dom ogrod wielkie podworko dwa psy i cztery kroliki ktore naleza do starszakow Jutro ide po malego domowego szczeniaczka dla maluchow Ogolnie nie jest zle wioska gminna 1000 ludzi wiec nic z tych rzeczy (wiocha dechami zabita ) ale brakuje dostepu do roznych rzeczy jak to na wsi Moge troche popisac bo synowie wywiali z domu jeden na silownie do kolegi drogi na probe gry na trabce maluchy sie bawia TYLKO CZY NIE ZANUDZAM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
milka jeszcze zostało....:D dawaj...do mnie kakao już grzać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
aga36--->nie!!!!! nie zanudzasz!!!!!! co prawda jesteśmy tylko we 3 ty,ja i milka :D :D ...jeszcze gadamy o wsi....!!!!! Dzięki Bogu ,że Ty aga tweż ze wsi:D ...moze założymy kółko gospodyń wiejskich:D :D Tak ja tu mieszkam pare latek i szcze rze mówiąc nie znam tu ludzi to też jest wielka wieś ponad 100 domów:) oni mnie znają,czsami słyszałam koło sklepu-gdzie chodzę sporadycznie bo wiecznie czegos tam nie ma co ja potrzebuję:) i słysze jak czsami mówią: to ta irkowa....widać ,że ona z miasta:) Smiać mi sie chce ale ja też jesyem taką osoba ,że co chce powiedziec to mówię to na głos....nie wszystkim to sie podoba....ale mam to w du..!!!! taka prawda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga36
Olinek ja tu mieszkam od 17 lat i jeszcze nie znam wszystkich poniewaz zyje swoim zyciem i nie musze znac wszystkich po co mi to A ja sie zalapie na racuszki bo samej nie chce mi sie pichcic Umnie w domu robi to maz o ile jest czyli w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga36
oolka mamy podobne podejscie ja tez mowie co mysle ale wiesz takim jak my ciezko o przyjaciol bo nie kazdy potrafi przyjac prawde prosto z mostu ale ja tez mam gdzies to co sie komus tam nie podoba Nie rozumie jednego, nie zawsze widac ze ktos jest ze wsi a ktos z miasta To juz nie te czasy kiedy baby ze wsi mozna bylo odroznic po zapachu lub wygladzie.Jak ktos chce o siebie dbac to nie wazne gdzie mieszka prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
ŚWIĘTA racja!!!!!!!!!!!!! aga--- .....jeszcze jest sznsa na załapanie sie na racuszka z bananami +kakao bo po 19-to bedzie nie możliwe mój M najpierw napakuje się spagetti a potem dopakuje sie racuchami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
gdzie jest reszta!!!!!!!!!!!!!!!! Batlanek----rozumiem,wymeldowała się !!! ale reszta??? Rojeczko------->czyżbyś dziś podrywała pana komendanta :) :D Ewka------>wyłączyli Cie już???? Moncia------>jak wróciła tak.....tylko napisała troszkę i....nie pokazuje się czyżby grała w kotka i myszkę z nami??? Olinku----->przewodnicząca powinna stać na baczność!!!! i przykładem na necie świecić!!! Milka i aga------->wiecie o tym ,że musicie też fotografie swoje dołączyć do naszego kółka wiejskiego:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , jestem... Te zakichana fasolke robilam, jeszcze ziemniaczi w ziolach dochodza w piekarniku. Ja bardzo prosze o przepis na racuchy!! Moja swietej pamieci babcia robila racuszki z jablkami i nie pamietam juz kiedy je jadlam ostatni raz. A z bananami to w ogole nie probowalam. aga --> nie przynudzasz! pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,jestem.... ułomna jestem,ot co..... dzis wyszlam z malym do Lidla po poludniu,jechal kuzyn z pracy,mowi dawno cie nie bylo,zabieram cie na kawe do nas... no ok,to jedziemy... maly zaczal sie pakowac do auta,mi zadzwonila komorka... maly sie zaplatal w pasy i grzmotnal jak dlugi kolo samochodu.. no to skonczylam rozmowe,polozylam tel. na aucie i syna podnosze... dziecko otarlam z blotka,wsadzilam do autka ,wsiadlam i pojechalismy...z komora na dachu....... no i juz jej nie mam...... no,i powiedzcie ,czy ja nie ułomna....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 36
DZis juz nie popisze bo synusie wrocili i nie mam dostepu do kompa a racuszki z bananami robi sie tak samo jak z jablkami A fotke wysle wam jak zalicze fryzjera mam nadzieje ze uda mi sie w sobote jak bedzie M i posiedzi z dziecmi kilka godzin Bede jutro rano kiedy wydeleguje synusiów do sqla.Bawcie sie dobrze.Pozdro4all :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Ewka--------> no nie mogę-przykro mi to mówić,ale faktycznie maszpecha :) :) ale nie jesteś ułomna!!! Sprawdzałaś na dachu smaochodu???- może tam jest!!!!! komóra trzymała sie mocno rękoma i nogami:D Aga-------->czyzby nasz topik tak mocno i pozytywnie wpłynął na ciebie??????....nowa fryzurka..będzie????? :) Tak racuszki to ja robię tak ie ciasto jak na naleśniczki tylko gęste+cukier waniliowy(do naleśników tez daję)+łyzeczka proszku do pieczenia+grube talarki bananów =wymieszać i sażyć na oliwie,osączyć posypać cuk.pudrem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje drogie widze ze swoimi wywodami jakies tu piekielko rozpetalam...Alez ja musze sie wytlumaczyc.Ja nic nie mam do ludzi ktorzy mieszkaja na wsi...Przecierz wicie o co mi chodzi...Sama jestescie swiadkami tego ze kiedys bylysci przyjezdne i jak Wa spostrzegaja...\"Idzie Irkowa\" itp..tylko o tym pisalam ze ja chyba sie nie nadaje..Moja rodzina tez ma korzenie na wsi i to od strony obojga rodzicow.Moje dziecinstwo tam uplywalao..i swetnie to wspominam...ale to bylo kiedys...Poza tym wies juz nie jest taka jak kiedys..Moja mła ostatnio zasuneła tekstem ze Ona na zywo swini nigdy nie widziala....;)No taki mamy swiat.Ze do Zoo bedziemy jezdzic swinie zobaczyc;) W szkole same pochwały tak ze ja jako mama czuje sie poki co dumna;) Dzis na angliku bylo zastepstwo łoooooo...jezu.Przyszedl jakis Nativ z przerostem ambicji chyba....brrrr.....a sio a sio;) Ja jednego racuszka tez poprosze....choc miłosniczka wielka nie jestem ..ale w Waszym wykonaniu skusze sie;) Przylaze teraz a tu tak smierdzi w domu czosnkiem jakby ktos wampiry wyganiał...a to moj M zupe ugotował...to sobie ja bedzie jadł sam .Bo taki chuch jaki potem po tym bedzie to ja dziekuje serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu z moim M mozecie sobie raczke podac On ostatnio tak \"przewiozł\" składke jajekna dachu..;) Chyba nie musze pisac co z nich zostało jak ujechał kawalek.Znajoma tak przewiozła przy przeprowadzce kwiatek w doniczce...;)Tak ze nie wyrzucaj sobie ułomnosci...tylko telefonu szkoda :(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzala
witam was wszystkie po 30stce ktore siedza w domu a moze by tak na piwo gdzies wyskoczyc? POZNAC JAKIEGO PRZYSTOJNIAKA????POZDROWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano telefonu szkoda.Dobrze,że to nie dziecko czekalo na tym dachu hihi. Narobiłam sobie apetytu na te racuszkii i zapewne za jekiś czas wypróbuje,tylko,że ja do racuchów dodaje drożdży.Są bardziej pulchne jak jeszcze poczekają na smażenie. Wpadłam tak na troszeczkę,bo niedługo pójdę szykować kolację dla męża.Wraca z 2 zmiany.Ludzie co za kołomyja,dziś rano zszedł z 12 godz.nocki i musiał iśc na 14 do pracy.Niestety tak juz u niego w pracy bywa. Całe szczęście ,że ja nie mam narazie tak stresującej pracy.Ale to już nie długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babki ja tak na chwilkę bo za moment albo dwa magda M a ja oglądam mój M czyta bajki z małą to może zobacze w spokoju w grudniu będzie ostatni odcinek z 4 ślubami trochę przesadzili z tym zakończeniem. Wizyta u dziadków b.udana dziadek napakował mi wiejskich jajek więc była jajecznica z szynką na kolację ja też chce jedznego racuszka mniam:D:D:D:D zrobiłam sobie zdjęcie kamerą z moją małą ale kiepsko wyszło jakość taka sobie nie mówiąc o mnie okropne chyba nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Olinku-----> żle nas zrozumiałaś!!!!! nie miałam nic na uwadze....nawet w danej chwili nie pomyślałam o tobie:( ....a jaką zupkę mąz ugotował bo ja lubię czosnek pod każda postacią!! nie rób mu tej przykrości -on sie starał,obiadu baba nie ugotowała to chłop sam wzioł się:) daj się skusić i zjedz troszke:D:D Milka------> a co Ty pracę szukasz???? Rojeczko------>a Ty faktycznie z tym komendantem.....tak długo?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
batlanku---->ty nie czaruj tylko pakuj nam na maila!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×