Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

olinek --> to nie jest takie proste, juz kiedys klikalam z ta malpa, mowila, ze przeprasza i juz nie bedzie sie odzywac, ze moge byc spokojna... pieprzyla bez sensu, staralam sie byc, mimo wszystko grzeczna i zalatwic to w cywilizowany sposob, ale zaczynam w to watpic i chyba zaczne dokladnie jej odpisywac co o niej mysle. Chociaz... co to mi da? Ta baba jest za glupia, by ja cos urazilo, by miec honor. Dostalam Twoje zdjecie juz klika dni temu, dzieki. Kochane! Dzisiaj wieczorem postaram sie Wam wyslac zdjecia, ale musze poprosic o pomoc meza, bo ja antyteczniczna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanku to Ty?????:):)...jej jaka a Was sliczna para!!!!no a Twoj M...no no-taki przystojny?? wrrrr.....;) Ale musze Ci cos pokazac -wysyłam ci fote -jak zobaczysz to skojarzysz o co mi chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu-->bo to takie zołzy sa własnie.Ale mysle ze kazdy ma czuly punkt....:)w ktory mozna ukluc...tylko poszukac trzeba. Przepraszam z tego zamieszania wlasnie nie wiedzialam czy posylalam czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam podcięte włosy i bez pasemek tylko ciemny brąz chyba lepiej a tak to w ogóle się nie zmieniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
batlanku tak dostałam ślubne tylko córeczki poproszę a co to za zmowa miedzy batlankiem i olinkiem??????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
batlanku to poprosimy aktualne zdjątko:) :) :) niech wieczorem mężuś ci zrobi z córecxzką nawet komórką i wyślij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
agusiek-------a ty co tak długo sie szwedasz????? ewka?????a ty gdzie??????????? olinek----szuka tych akt...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah nie zadne kumoterstwo tylko moja siostra brala teraz slub i wyslalam zdjatko do batlanka bbo bukit miala w takim samym stylu jak batlanek:)...aktow nie szukam..dajze spokoj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak olinek bukiety takie same tylko kwiaty inne ja sobie taki wymyśliłam babka nie bardzo chciała go zrobić a potem jak go odbierałam to prosiłażeby zdjęcie przynieść dla klientów do pokazania zrobie zrobie i wam pokaże wysłałam wam jeszcze jedno w sepi nie wiem czy oglądałyście monia i ewka wam też wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
batlanku----ale jesteście Śliczni w tym samochodzie!!!!!!! Piękna parka:) i Ty właśnie Ty wstydziłaś się wysłać na zdjęcie!!!!!!!!!!???????????? no nie-nie wytrzymam!!!!!! jeszcze tylko agusiek ma swój obowiązek spełnić i ewka bo moncia obiecała że dziś wieczorkiem wyśle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
dziewczynki---biorę się do roboty,dobrze,że chociaż rosołek na indyczku mi się gotuje:D :D a wy piszcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez tego nie rozumiem....taka sliczna dziewczyna i takie glupoty wypisywala:(...łooo matko!!!! No tez mi sie bukietki podobały bardzo:) Ja tez czekam na Monie,agule i Ewcie;) Nawet mam specjalny katalog pt. \"dziewczymki z Kaffe\"tak ze wysu=yłajcie wysyłajcie-obiecuje nieudostepniac danych nikomu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie chwilowo przepustoszy bo sie ubieram i skocze do sjlepu bo juz 13 a moi powinnie koło 14:30 juz byc.a tu ani drozdzy a ni nic..Za to Kaffe jak Ul tylko bzyczy:D.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, pochwale sie... Wczoraj maz kupil mi nowy telefonik!! :-) Jest baaardzo ladny! SHARP. Musze nauczyc sie jego obslugi, bo na razie klikam na nim, jakbym miala pierwszy raz telefon w rece. Powiem Wam szczerze, ze tez sie wstydze pokazac Wam moje foty. Pewnie nigdy nie dowiem sie co tak naprawde myslicie. A, co mi tam swiat...! Ja teraz tez zmykam, musze wlaczyc pranie, i - nie uwierzycie! - maluje obraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam ze spacerku,trzeba bylo slonko wykorzystac:) batlan,dzieki za fotki,jestescie super para,w tym samochodzie wygladacie jak z filmu-tak mi sie skojarzylo-gwiazdy filmowe:) jak dotrze moj brat to bede mu kazala komora chociaz zdjecie zrobic,ja nie mam czym,moja komora wybrala sie na przejazdzke autem i do dzisiaj nie wrocila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Monia------>jesteś taka tajemnicza........:) proszę ---mamy malarkę!!!!malujesz jakąś naturę czy akt...M :D ...och masz jednak dobrego męża!!!! usznuj to! :) acha i jeszcze jedno Monia Ty to pewnie jak batlanek--wstydzisz sie wysłać zdjątka a potem okaże sie ze to super laska z przystojniaczkiem:) ja juz was tu poznałam:D olinku------->ja tez sobie założyłam katalog z waszymi zdjątkami....tylko coś mało ich:) batlanku----tak naprawdę to miałam tylko do Ciebie sprawę bo do roboty miałam sie wziac Ty chyba kiedys wspominałas coś o paście z makreli???? podaj przepis:) a moze wy dziewuszki znacie????? bo 2 makrele pałętaja mi się po lodówce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
ewka witam Cię ale muszę zmykać ile ja tu czasu spędzam...mój boże....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore miecho z makreli,ogorek kiszony w kostke,cebulke,majonez,czasem groszek konserwowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka-- para filmowa bo skonam dalekoo nam niestety oolka -- przepis na 1 średnią makrelę 1 ryba 2 jajka ugotowane na pół twardo w kosteczke kawałek cebulki w kosteczke 3-4 ogórki konserwowe w kosteczke 1/3 kost.masła lub 2 duże łyżki śniadaniowej oczywiście rybę należy obraź z osci i kości:) i to wszystko połączyć z masłem wymieszać łyżką na jednolitą mase robie to od czsu do czsu dla odmiany ile można jeść wędline i ser albo pomidor ja mam na dzisiaj zupę pomidorową oraz dwa rodzaje naleśników 1.zserem białym i bananami 2.zpieczarkami ,szynką i zapiekane z żółtym serem pycha mniam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia ja też kiedyś malowałam ale jakoś teraz nie mam czasu czym malujesz i co ???? ja właśnie wróciłam ze sklepu ale zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe słowa dziewczyny nie uważam się za brzydule ale wiecie jak to jest zawsze by się chciało coś poprawić ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia a ty dostałaś moje zdjęcia cxzy nie bo miałam problem z ich wysłaniem do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
batlanku-dziękuje za przepis:) a robiłaś kiedyś makrelkę z twarogiem białym??ja kiedys jadłam...ale nie robiłam a na zbyciu tez mam biały ser:) ale apetytu narobiłaś z tymi naleśnikami:)o rany Ty b tak robisz te obiadki że naleśniki sa do wyboru???? zjem i ide na spacerek....dobrze,że pieska mam:) poprasowałam tylko poszwa 2/2 pozostała na wieczór do prasowania dla mojego M :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nieraz jadlam .Moj tatulo robi.wiem ze rozdrabnia rybke,ktoi cebulke buała albo dymke,rozdrabnai widelcem serek biały.Wszystko łaczy -dodaje smietanki zeby było smarowne i pieprz ,sol...na kanapke i thats all......calkeim calkiem.Mozna tez zrobic z rybka z puszki taka z oleju .Bardzo tez dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszce zdazyłam zrobic zupke krem błokułowa.super jest ten blender.min gotuje brokoła z paczki i potem brrzrrzrzrzrrzr......do tego dolewam bulion tak aby nie byla taka ze łyga staje i potem gesta smietanka.Pieprz i groszek ptysiowy albo grzanki...mmmmm....supcio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez kiedys malowalam ,łazilam na rozne warsztaty,kołka....ale było mineło...Ciesze sie ze mała ma po mnie takie uzdolnienia.wiec kołko plastyczne i kramik z robotkami obowiazkowo zalicza..Ale jak czasem biore do reki ołowek to wychodzi spod niego jeszcze cos ciekawego nawet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinku ja to robiłam różne rzeczy na szydełku na drutach szyje (średnia szkoła to tech.odzież) projektowałam troche ciuchy w szkole lubie takie ozdabianie układanie itp.więc nie ma problemu kupuje jakieś drobiazgi i robie sobie czasem do mieszkania coś fajnego albo na choinke itp. bardzo to lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musialam troche czasu poswiecic zeby was poczytac ale do rzeczy Moncia co do kaski wy mieliscie 1500 na troje a my mamy 3000 na szescioro wiec wychodzi u mnie tak jak bylo u ciebie do tego moi nastoletni potrafia zjesc konia z kopytami , wiec na samo zycie idzie ful kasy .Zdjecie wam przesle, maila podam Tylko nie jestem pewna czy jakies swoje mam na kompie ,syn ma kome z aparatem ale nie mam przez co na kompa przeslac bo moj M ciapa stanal kiedys na nia i rozdeptal a nowej nie kupil, ale wam cos moze znajde...OOLKA facetem nie jestem chociaz musze spodnie nosic jak to mowia kiedy zona w domu rzadzi .M ostatnio mnie nazwal zandarm ze niby taki rygor w domu hi hi TAK ma byc Ja juz po obiadku kawke pije bo sie nie dospalam przez M o 4 rano mnie obudzil na bara bara ale dobrze w zgodzie sie rozstac..Moncia sprobuj w M zazdrosc wzbudzic tak jak on ci to robi Siadz na gg nawet z ktoras z nas i ze niby z jakims tam piszesz z dawnych czasow zobaczysz jak mu sie cisnienie podniesie tylko to wymaga dopracowania NAPISZE CI NA gg JESLI NIE MASZ NIC PRZECIWKO TO DZIALA SAMA TAK ZROBILAM Z KUZYNEM ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×