Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

czesc dziewczyny jak zwykle ja zaczynam jako ranny ptaszek Kawusie wypilam o 5 rano bo M odjezdzal do pracy a ja nie moglam juz zasnac Batlanku ogladalam nowy katalog ikeii bardzo podobaja mi sie ich rzeczy i ceny niektorych drobiazgow do domu sa nie duze.ja niestety do wiekszego miasta mam 50 km wiec troche daleko .Dzieciaczki wczoraj poszly spac bardzo pozno wiec jeszcze spia a jak wstana to mam dzis urwanie glowy Z Ania znow do lekarza bo bardzo kaszle ,na poczte musze i do gminy pozalatwiac rozne sprawy .Zabiegany dzien i w dodatku pada deszcz Napisz cos ewus bo ty tez ranny ptaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga,mowisz i masz! Pisze,ja po 1 kawie,ale cos jej nie czuje,chyba 2 zrobie... u mnie fajnie sie dzien zaczyna,zaspalismy,Mszedl na 8 ,zamiast na 7,za dlugo wczoraj bidoka meczylam:D a reszta jeszcze w pieleszach sie wygrzewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ewka maz teraz pracuje bo doczytalam sie ze ma chory kregoslup i jest na rencie czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma tylko grupe inwalidzka,renty nie bo w Polsce ma za malo lat przepracowanych,ze wzgledu na ten kregoslup ma problem z praca,bo nie moze nic ciezszego robic,na razie dorywczo,na czarno robi,skreca lampy,ale to jest smiech na sali,za 2 tyg.pracy mial 320 zl.czyli caly czas szukamy,ale z ta praca to jest problem wielki u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w piatek na rozmowie w\"Biedronce,zatrudniaja na 3/4 etatu i ma sie ok.450 zl.,a przedszkole u nas to 250-,a jeszcze pracujesz po 10 godz,za 2 stowy trudno zeby dzieciaki caly dzien same sie szlajaly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co to ja narzekam....Chyba naprawde za duzo chce Moj co prawda kosztem tego ze go nie ma ale zarabia 2500 zl na miesiac i ja mam rodzinnego 650 z pielegnacyjnym na Anie ale naprawde my zyjemy skromnie a zeby cos kupic to jedynie na raty A z praca u nas tez tak jest ze placa wszyscy minimalna czyli te 650 na reke i jak tu mozna zyc za takie pieniadze A wiadomo ze facet przewaznie zarabia na dom ale jak jest chory to wiadomo ze do ciezkiej nie pojdzie Ewka kiedys bedzie lepiej zobaczysz trzeba wierzyc ze sie odmieni Ja wiem ze latwo powiedziec ale ja naprawde przeszlam juz nie jedno .Krotko po slubie bylo tak ze nie mielismy na suchy chleb bo wzielismy kredyt za rzadow balcerka gdzie odsetki na miesiac wynosily przez jakis czas 70 procent takze nosilismy do banku odsetki od odsetek bo ze splata nie nadarzalismy Takze ja naprawde wiem co znaczy brak gotowki Weszlam niechcacy na przykry temat Sorki Ewcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo widze,że już buszujecie moja mała też jeszcze śpi nie mogła zasnąć wieczorem to teraz będzie nadrabiać. pogoda też u nas kiepska dobrze,że tylko po chleb wyskocze właśnie myśle nad obiadem --zobaczymy. ale,że olinka jezscze nie ma ???? olinek kakao stygnie oolka -- jeszcze śpi to wiadome moncia -- coś ostatnio się nie odzywasz co u ciebie??? rojka to już dawno kompa nie włączyła --jak się czujesz???? a aga z ewką plotkują🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz za co przepraszac,bywalo gorzej-jak urodzilam tego syna,ktory teraz ma 9 l.to chata mi sie spalila,ur.go w srode,w sobote mialam isc do domu,a z piatku na sobote sie spalilo,nagle okazalo sie ,ze nie mam dokad isc ,a z rzeczy wlasnych pozostaly mi gacie i przybory toaletowe,bo tylko to mialam w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka -- ja wierze że bóg ci wynagrodzi wszystkie troski i straty życze Ci tego z całego serca w to i modle się za as wszystkie może to niewiele ale zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlan🖐️ no ladnie,ja sobie pisalam a mleko wykipialo..... tak jest jak sie ma skleroze i nie pamieta,ze gary na piecu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka mi też mało co nie wyleciało z gara ledwo dobiegłam ale by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak to ja lece zrobić małej śniadanie i ubrać ją bo właśnie wstał mały śpioszek:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny zawsze wydaje nam sie ze nasz problem jest wielki dopoki ktos nam nie otworzy oczu tak jak ty ewka mi .Ja sie uwazam za silna babe ale gdzie mi do ciebie, podziwiam CIE i zycze jak najlepiej.Powoli czytam caly topik jestem na 30 stronie wiec poznaje was lepiej oLINEK czas sie zameldowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa slyszalam o tym ale nawet nie wiem gdzie jest to Kraszewo Bieda rozlegly zawal noooo moze Ale moja kolezanka rodzila w dzialdowie w sierpniu i poszla do porodu na wlasnych nogach a do domu wrucila na wozku inwalidzkim Lezala po porodzie 10 dni nie mogla wstawac po dziecko do karmienia bo miala bezwlad nog i zadna z pan pielegniarek nawet nie raczyla jej dziecka podac .Podczas porodu mowila lekarzom ze cos jest nie tak bo nog nie czuje wiec uznali ja za panikare Wefekcie dopiero na trzeci dzien miala konsultacje neurologiczna usg itd Okazalo sie ze ciaza byla duza kobietka drobna przez wysilek doszlo do uszkodzenia kregoslupa rozeszla jej sie miednica i miala naciagniete spojenie lonowe Wiecie jak z nia rozmawialam kiedy lezala w szpitalu to tak cierpiala ze gdyby mogla chodzic to wyskoczylaby przez okno z bolu .Z drogiej strony wiecie ile zarabia pielegniarka wiec moze podejscie jaka placa taka praca ...ale trzeba byc czlowiekiem prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo melduje zie towrzyszki;) Mialam dzis zadka okazje jeszcze sie do poduni przytulic jak poszla brygada wiec jakzeby nie-skorzystalam chcetnie...ale juz jestem jsetem...:) Ehhh te wsze kawki ranne..ja wogole rano kawki nie pijam.Jakos nie czuje potrzeby.Pije popołudniowa za to:) Teraz to musze cos zjesc bo ja bez snaiadanka niefunkcjonuje wogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Batlanku zgadzam sie z toba ze dorobek DUZY ale przeciez polityka prorodzinna Gdzie byli ci ktorzy powinni takiej rodzinie pomoc Pomoc spoleczna? A moim zdaniem raczej ASPOLECZNA Moze przez biede nie stac ja bylo na anty...A moze prawdziwa katoliczka co BOG da? Rozni sa ludzie tylko po prostu szkoda tych dzieciat bo sie na swiat nie prosily Dla mnie to chore ze pomaga sie alkoholikom bo to chory czlowiek wiec trzeba ale chore dzieci przez biede Mowie wam az mnie ponosi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po 2 kawach malutkich :) zaraz lece na strych z praniem bo własnie się kończy prać ale się będe nudzić dzisiaj okropna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wlasnie wyszlo sloneczko wiec uciekam sprawy zalatwiac Milego dzionka wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo matko..Słoneczko??? A u mnie żabami rzuca cały czas....:(pogoda depresyjna ze nic tylko spac:) Ja sie wezame zaraz i poprasuje cos bo sie nazbieralo -a jakby sie zlitowalao i przestało padac to do sklepku bym podskoczyla po drozdze bo pizza ma dzis byc na obiadek.a moj M to ciasto lubi sam zarobic-no ale rdozdze potrzebne a ni ma w domku:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
:) napisałabym wcześniej,ale wy przeciez jak sie rozpiszecie....to najpierw godzinke musze poświęcić na wyczytanie WAS......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
u mnie pogoda butelkowa-aż żyć się nie chce:( olinku-----ja czytam wszystkie posty,ale zapomniałam Ci odpisac na temat drożnosci...tk miałam robione to badanie w przychodni państwowej?(akurat tak naprawde to przychodnia prywatna ale przyjmuja na kasę) bardzo bolało mnie to badanie!!!! wiem ,że w prywatnych gabinetach robia to ze znieczuleniem i jeśli możesz tak właśnie zrób. Bardzo bolące badanie włożyli mi jakiś kabel w ...macicę (ale najpierw musiał wielkimi szczypcami złapać macicę i umieścic ten kabel....potem wpuscił kontrast i patrzył na monitorze,powiedział tylko,ze drożne sa jajowody,ale nie dostałam żadnego kwitka z tym potwierdzeniem.Drżność jajowodów-to podstwa przy zajściu........ ale..... I co umawiałaś sie na zrobienie tego badania -gdzie indziej???? Batlanku-------ja mam łazienkę w kolorze jasnego niebieskiego:) akcenty i dodatki sa białe jak np.ręczniki:) uwielbiam jasne kolory....pokój mam pomarańczowo-oliwkowy i dodatki białe jak obrazki poduszeczki zasłonki(bez firanek) klosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
olinek----hihihihihi agusiek------tak w listopadzie minął rok jak dalej bez....majeczki :D :D nie stać mnie na prywatne leczenie....a państwowo to każdy olewa.przekonałam się raz mój prowadzący przepisał mi tabletki clo.. miałam miedzy 8 a 12 dniem do niego przyjść -okazało się ,że jest na urlopie innym razem miał wolne....więc o co tu chodzi----w popieprzonej opiece medycznej!!!!!!! Zaczne sie leczyć jak wyjedziemy i zarobimy deczko pieniażków.....i tak jest prawda!!!!!!!!!!!11 bolesna ale prawda!!!!!!!!!!!!! ewka ----jak tam z tymi rogalami wyszło po ile zjedliście?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, dziewczynki! Jestem, zyje. Nie mialam czasu tu zajrzec w weekend. Bylam zajeta. W sobote rano troche sprzatania, pozniej obiad, zakupy i po poludniu pojechalismy do znajomych. Mezus spil sie i zostalismy tam na noc. ;-) Ja chyba tez przesadzilam z winem. Wczoraj rano wrocilismy do domu i do poludnia leczylismy kaca. Poszlismy pozniej na miasto bo maz musial kupic sobie kurtke i spodnie. Ja znow skorzystalam i mam nowa torebke. Po obiedzie odwiedzilismy kolege meza, ktory sprowadzil tu niedawno swoja rodzinke i chyba mam nowa kolezanke, a syn - kolegow. Moje klopoty beda wracac dopoki moj maz nie zacznie myslec glowa a nie inna czescia ciala. aga --> Widze, ze jestes kolejna \"baba z jajami\"! 🤗 Zyje nam sie lepiej tutaj niz w Polsce. Nie musze sie juz martwic o to, ze zima idzie i trzeba bedzie kupic nowe buty i kurtke synowi. Jest latwiej. Ale tez nie zyjemy jakos wystawnie. Wynajmujemy mieszkanie, Kamil nie ma na razie swojego pokoju, myslimy o czyms wiekszym, ale to znow sa koszty. Maz chce jeszcze przeczekac do wiosny. Niektorzy mysla, ze za granica wszyscy spia na kasie, a to gowno prawda. Kiedy ktos uslyszy, ze maz zarabia okolo 2000 euro to robi wielkie oczy, ale nie pomysli, ze za samo mieszkanie place 7 stow (za wieksze zaplace pewnie okolo 900e). Mimo wszystko jest mi teraz lepiej tutaj. I musze Ci powiedziec, ze bedac w Polsce nigdy nie mialam takiej kasy jak Ty, naprawde. Wtedy mielismy okolo 1500 zl. dochodu. Kobietki! To dziwne co mi tu klikacie bo ja nie wyslalam jeszcze do nikogo moich zdjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×