Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

czesc dziewczyny ja jak zwykle pierwsza na kawce Gdzie sie podziewacie Olinek skrobnij cos lubie cie czytac Oolka moze tak odezwij sie Ewka choc na kawke Szanowny M przemyslal sprawe przez noc i uznal ze faktycznie nie mam az tak wielkich oczekiwan od zycia i postara sie o to jak wyjedzie zeby je zaspokoic Monia a jak wam sie teraz zyje kiedy jastescie tam pewnie standard zycia jest o niebo lepszy prawda? Kurde jaka ja jestem zmeczona ogladaniem kazdej zlotowki zanim ja wydam Olinek ty pewnie nawet nie wiesz jak to jest, pamietam czasy kiedy M mial biznes bylo niezle Oolka to wy zamierzacie w styczniu wyjechac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu nadal weekend w pelni.......... Aga,🖐️ widze ze Twoj M dochodzi do jakichs przemyslen konstruktywnych:) na temat kasy to nic nie mow ,mi 16 odlaczaja tel.i neta bo cudu nie ma i kasy tez:( nie bede gadac,bo nie chce sobie humoru psuc.... maly (9 l.) robii surowke,aktualnie trze marchew,wiecej na stole niz w misce,ale sam to wymyslil ,niech teraz walczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Spochy i czolem Agulka -z cuebie nigdy spioch:D Milusio ze lubisz poczytac moje wypociny choc nic tam odkrywczego w nich nigdy nie ma...Oj weekend w pelni a wtedy tu na Kaffe puchy jak zwykle.ale od jutra Ul znow sie zapelni hihiihiihi...... No widziszzzz......To jednak nie jest tak ze az tak cie pan M zlewa.Pomyslal pomyslal....i jednak;)Czyli jednak warto powalczyc czasem o swoje twardo....:) Ja dzis zaspalam ale na Kaffe musialam looknec zanim polece...juz taki nałog:DJade do rodzinki do tesciow na wies ale wieczoram jak wroce to sie zamelduje....:) A co do wydawania kasy...fakt nie mem zle -ale ja rozzutna nie jestem i nie wydaje na cos co mi niepotzrebne.Nie kupuje skorzanych kurtek,futer ,20 parbutow ,kosmewtykow za niebotyczne sumy....Pochodze z normalnej rodziny.Rozdice mieli nas 3 wiec nigdy sie nie przelewało.Moj M tez ze wsi chlopak jest.Owszem udalo mu sie stworzyc cos....ale doszedl do tego sam wlasna ciezka praca.Dlatego nie zyjemy ponad stan...A nagroda taka wieksza sa wczasy raz w roku gdzies za granica i tyle...ale na cos takiego wiele osob moze juz sobie pozwolic -tyle tanich ofert wkolo.Doceniam to ze nie musze drzezc od wyplaty do wyplaty -to jest chyba ten najwiekszy plus...a nie zbytki,rzeczy nieistotne..Ale ta firma to tez stresy i nerwy.Cos za cos .Juz tak jest .Nic za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ooooo boże co się tu dzialo tyle przegapiłam musiałam się odkopać w tych postach i wszystko poczytać.no no no olinek-- ja też jestem taki wrażliwiec wystarczy basen i już załapuje koszmar dlatego na pływalniach jestem żadkim gościem niestety. wyjazd do ikei bardzo udany lampy zakupione jadna na komode druga do kuchni i dywanik do łazienki i ośmiornice pluszową dla dziecka .Moja mama też się obkupiła w drobiazgi do kuchni a moja siostra w pierdoły do pokoju.wróciliśmy późnym popłudniem ale lampy powieszone. oolka -- ta biała do kuchni to istne origami 40 płatków które samemu trzeba poskładać ale dałam rade mój M jak to zobaczył to sobie usiadł ze zdziwienia że z tego będzi taka lampa. ale efekt jast i pasuje bardzo fajnie.Dzisiaj jedziemy w odwiedziny do mojej koleżanki i jej męża ale małą chyba zostawie u mamy bo nie posiedzimy w spokoju i nie pogadamy. Moncia mi się też nie otworzyło Twoje zdjęcie niestety wielka szkoda A ja wam coś wyśle jak mój łaskawy M zgra z kamery na kompa i z picassy przeniesie na moją skrzynkę bo ja się tego nie chce dotykać bo pewnie coś spieprze. pozdrawiam serdecznie do poklikania jutro Aga ty to masz na głowie podziwiam Cię że jeszcze normalnie funkcjonujesz papapa 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale popisałam no nie jaki długi i ładny pościk mi wyszedł ni nie?????:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje ewus My musimy miec neta przez wzglad na syna ktory chodzi do liceum mechatronicznego wiec podstawa jest komp i net .Ale u mnie tez nie ciekawie mialam debet na koncie i wstrzymuja mi rodzinne na poczet dlugu chyba ze firma meza przedluzy mu umowe od stycznia to oddadza mi kaske .Pocieszam sie ze uda mu sie wyjechac z kraju i zaczniemy normalnie zyc nie od pierwszego do pierwszego Batlanek ja MUSZE funkcjonowac narmalnie dla dzieci ktore sa dla mnie wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zaraz pakuje i jedziemy mała jeszcze śpi i będe musiała ją obudzić delikatnie bo pogoda taka,że spała by pewnie do 18 i z odwiedzin nici papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Witam was...:D Sądziłam ,ze na naszym topiku panuje.......cisza.....WYBORCZA:D :d a tu gwarno i szumno:) i milutko --jak zawsze:) Och,ja wczoraj przyjechałam padnięta z MIATA-odzwyczajam się chyba,alez tam gwarno!!!! kupiłam sobie bluzeczkę w zarze:) ale długo sie zastanawiałam,zanim wydałam te pieniażki-kiedys tak nie był,chyba się starzeje :D Połaziłam sobie troszeczkę.....mąz łazikował po swoich sklepach był dla mnie bardzo cierpiliwy-bo wie ,że ja to lubię:) Batlanku-------tę lampę co ja tez kupiłaś???jak Ci sie podoba?:) jaki dywanik kupiłaś???jaka kolorystyka???? :) Agusiek-------może to dobrze,że raz na tydzień się widzicie:) ja lubie takie roztania.....bo człowiek trzeżwo patrzy na różne rzeczy,moze Twój mąz spostrzerze co nie co????? Podziwiam Cie za wytrwałość!!!!!!!!!!!! Pamiętaj tylko,że jesteś kobietą a nie tylko matką !! Tak wyjeżdżamy w styczniu.....mąż sie tyle kształcił,a zarabia nie wiele a ja z tąd mam ciężko dojezdzać do pracy-wiem,że musimy to zmienić bo inaczej nie damy radę!!!! i nie mamy dzieci..... ewka---------jak samopoczucie??? Moncia-----co sie dzieje-nie odzywasz sie do nas!!!!!!!!!!! :( Olinku------napisz coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
nie ma nikogo????? czyżby ewka-------posprzątała juz na dziś?? :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:-) Mam prosbe!!!Nie moge za cholere znalezc ogloszen w necie,typu sprzedam psa:-O No wlasnie ,na swieta jedziemy do Polski i chcialabym Rodzinie niespodzianke zrobic i kupic piesa!!!!:-D:-D:-D Ma byc to York miniatura z papierami lub bez,albo Ratlerek-tzw sarenka:-D Za diabla nie moge nic znalezc. Hodowla lub prywatni sprzedajacy ,fajnie byloby gdyby byli w okolicach Tczewa,Gdanska,Starogardu Gdanskiego!!! Moze mi pomozecie!!!:-) Bylabym bardzo wdzieczna!!A i dzwoni tam trzebaby bylo i zamowic psiaka!!! Z gory dziekuje!!! I pozdrawiam Was wszystkie!!!:-) Milej niedzieli jeszcze;-) Lena🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ,wlasnie wrocilam ze spelniania obywatelskiego obowiazku:D zab mnie napieprza,a jeszcze ciacha kupilam,nienormalna jestem,bede kwiczec..... oolka,na sprzatanie jeszcze za wczesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka mi tez na raczke ze M jest raz w tygodniu w domu bo mniej dzieki temu kłotni ale wychowywanie dzieci samej to wielkie wyzwanie i ciezka praca .Dzisiaj M przyniosł maluchom szczeniaczka ale maja radoche. oolka niestety niedocenia sie w naszym kraju ludzi ,moze zmieni sie jak malo ich zostanie, bo coraz wiecej stad ucieka i ma racje ..Ja nie wiem jeszcze jak sie ulozy u nas ale jak M wyjedzie i bedzie dobrze to nie wiem czy tu zostane .O rety od jutra znow zapieprz od rana .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
zapraszam WSZYSTKICH- na zupkę dyniową z lanymi kluseczkami:) (na wiejskim mleczku:)) zajrzę póżniej ide teraz na niam niam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
....zaraz chyba pękne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
agusiek------tak,to dobry pomysł na wasze życie:) troszkę mąż zarobi(i tak go teraz nie ma i sama ze wszystkim się musisz oporać) a potem zobaczycie........może warto ponownie sklep założyć:) kto wie......my innego wyboru juz nie mamy! Moni też dobrze sie tam układa. Mówisz a raczej piszesz,że od jutra zapieprz...a dziś miałaś wolne????:) Lena-------u nas jest facet co sprzedaje pekińczyki---cudniutkie,podobne do yorków, :D ....a gdzie jest reszta???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
:( :( nikogo nie ma :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjechalam niedawno i zajełam sie \"tancem z ...\" a dzis finał wiec obowiazkowo:) Byłam na wsi u tesciow i Kubenka ...boze jaki On kochany.....;)Sama słodycz tylko mu am am zrobic..;) batlanku-->no to sie okupalilas ze hey;)...ale ja tez lubie w Ikei pobuszowac i jak cos potrzebuje to wale pierwsze tam.Jam mam prawie cala chate ikeowka:sypialnie ,salon,pokoj malej...tylko kuchnie nie....:)Ale wszystkie zaslony,posciel,dywaniki,pudla,lampy...:):):)....i wszystkie katalogi od 6 lat wstecz:D.. a poza tym wiesz co...to chyba najduzszy Twoj post tak ze BRAWO BRAWO DLA DZIEWCZYNY KTORA ODWAZYLA SIE NAPISAC NAJDUZSZEGO POSTA W SWOJEJ KARIERZE!!!!;);).....oby jak najczesciej!!! OOlka ja nigdy zupy z dyni nie kosztowalam -dobra jest???? No i miasto obskoczylas i bluzke zakupilas-to weekend udany ...:D A reszta jak Tam moje kochane?? Ale Monia i Rojka uparcie milcza......Cos jest chyba nie tak...mam takie przezucie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka nie mialam wolnego ale jak jest M to czesc obowiazkow przejmuje i zajmuje sie dziecmi wiec ja moge troche odpoczac Ajutro chlopcy do szkoly wiec wstaje o 6 rano robie kanapki do szkoly ide do sklepu poki starsi nie wyjda do szkoly i moga popilnowac maluchow a jeszcze teraz doszlo palenie w centralnym wiec sama widzisz a w ogole to nie lubie poniedzialkow A my nie mielismy sklepu tylko maz zajmowal sie produkcja siatek ogrodzeniowych i do dzis dzwonia do nas klienci bo wyrobilismy sobie marke ale coz nie wyszlo Pzez podejsciw M JAKOS BE3DZIE... oolka z tego co czytalam rok staracie sie o dziecko ale wiesz co uda wam sie masz jeszcze czas ja Pawelka urodzilam majac 36 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam ewcia pies wykapany ...ja dzis kapalam szczeniaczka smierdzial okrutnie az sie nadziwic nie moglam ze taki maly a taki brudny ale dzieciaki szaleja z radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolula-->no nie odpisalas mi na posta -pewnie w tym natloku pominelas moje zapytanko.Dobrze mi sie wydaje ze Ty wspominalas cos o badaniu HSG?-to badanie droznosci jajaowodow...napisz pleas.Cos mi sie tak kolata ze wspomnialas o tym..... Bo jutro zadzwonie o szczegoly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pies wykapany,tylko M okupuje kompa,ja na moment bo wybyl do toalety:)wiec od razu korzystam i daje znak zycia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo widze ze puchy...:) Ale Ewus nie posprzatalas? tzn. ze jeszcze zajrzysz?:) Co juz nikt nic dzis nie naskrobie??Noooo tak trzeba sie rodzinka nacieszyc a poskrobiemy jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co zamknięte jak to nie zgadzam się ja dopiero zasiadłam a wy gdzie wkurzyłam się bo mój M oświadczył,że ma wieczr wyborczy a chciałam zobaczyś dowody zbrodni -- trudno. tak tak oolka --chyba tą samą kupiłam właśnie te o których rozmawiałyśmy,a dywanik pomarańczowy,łazienka jest beżowa i chciałam ją ożywić nieco więc są też pomarańczowe i kremowe ręczniki i i w szklannym wazonie bambusowe badyle też z dodatkiem pomarańczu.a drugi zestaw będzie na zmianę w lila--róż tylko dywanika mi brakuje. no no pomimo święta i wyborów ciesze się,że dbacie o topik dziewczyny ja jeszcze będe buszować po necie bo szukam takich zasłonek do kuchni w jakimś sklepie je widziałam i nie wiem teraz gdzie będe próbowała odnaleźć. papatki do jutra🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×