Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

widze ze faktycznie jestem toksyczna bo zadna sie nie odzywa ...Monia jestes sliczna dziewczyna i maz niczego sobie a twoj synek tez jest slodki dzieki za fotki Jednak ja przy was wygladam jak MONSTRUM no coz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:) Noo to w koncu sie wyjasniło od kogo mam fotki i czyje to dzieci..;)pomyliłam z Ewunia z racji tego ze Ona tez ma syna nastolatka i takiego malucha(a akurat u tej malizny to ciezko sie zakaldac czy chlopczyk czy dziewczynka...;) )...tylko ta dziewczynka cos mi tak nie pasiła...:)No ake ze to od Monci to odrzuciałm taka mozliwosc od razu...Aaa No własnie Moniu-->ja nic nie mam od ciebie:(ani na tleniku a ni na outlooku:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to oznacza ze to Ty Aga przypominasz moja koleznake notabene tez age...:):):).....-na Monie to cos za duzo pociech - bo przecierz Ona posiada tylko synusia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek tez wydajesz mi sie znajoma ale skad mozemy sie znac ?Moze ....jakis czas pracowalam w Olsztynku pozniej w Dzialdowie A nie doczytalam gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo raczej osobiscie to nie ...bo ja jestem az Z Krakowa...ale czasem tak jest ze kogos spotykamy i albo wygladem albo mowa albo mimika ciala nam kogos przypomina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam! kuswa,synowi dzis sie przypomnialo ze orla z bibuly mial wykleic,siedzimy i kleimy,a za 20 min.ma wyjsc! odezwe sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ewuniu;);)....noo to z niego tezały orzeł..dobrze ze wogole sobie przypomnec raczyl:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
OBECNA:) która z was dla mnie kaffe zrobiła??? tylko [poczytam i wracam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek chyba tylko ty odpowiednio podeszlas do mojego wczorajszego posta i dobrze go pojelas Batlanek mozesz wracac widocznie nie odpowiada ci tu moja obecnosc NARAZIE DZIEWCZYNY FAJNIE BYLO. Nie chcialam zeby tak wyszlo szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
no tak....żadna kawki dla oolki nie zrobiła---a ja wczoraj przez was nie mogłam usnąć ,wiem że to tylko przyjażń wirtualna----ale zżyłam sie z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie rece opadły:(......Oolciu ja naprawde chyba o zawał zachacze....Mozesz zrobic powtorke reprymendy z wczoraj? Dziewczyny....no co Wy..Przecierz zaczynam sie przyrownujac jak w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuc...zabrakło Oolciu->wiesz ze ja kawusi nie pijam z ranka ale Tobie zrobie\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
agusiak-------to dobrze,ze pewne żeczy zrozumiałaś:) my tu jesteśmy jak jedna rodzina Ciebie też przyjełyśmy z otwartymi rękoma!!!!!---nie zapomnij o tym!!!! Dziękuje za zdjęcia,to fakt że wyobrażałam sobie Ciebie grubą babę!!! i w dodatku zaniedbaną:) bo tak opisywałas siebie,ze nie pasujesz,że nie wyślesz...itp...... Okazuje sie kochaniutka ,że jesteś szczupła,zadbaną baką owszem parę lat starsza od nas no ale ale jesteś z nas najstarsza:) Masz ładna fryzurkę ale.....na tym zdjęciu jesteś nadąsana?? dlaczego??? bo ktos nie zrobił tak-jak miało być po Twojej myśli???? Sadzę agusiek---że powinnas troszkę odpuścić i nie wymagać wszystkiego od innych,uwierz w to---a będziesz pogodniejsza!!!! weselsza,owszem nie łatwe masz życie czwórka dzieci,obowiazki ale nie tylko TY masz 4 dzieci i nie tylko ty masz problemy finansowe----ale to nie usprawiedliwa Cie abyś była nadasana,bez wyrazu i uśmiechu na Twarzy.....te kilka lat na tym zdjęciu dodaje Ci Twoja mina:) takiej pokrzywdzonej........rozważ to ,napisałam Tobie to abyś troszkę przystopowała i odpusciła swojej rodzinie..... Dzieci masz cudowniutkie a te maleństwa-jak cukiereczki takie sa radosne---zauważyłaś??? Tylko twój syn pewnie ten najstarszy....jest bardzo poważny!!! ale nie nadasany!! Batlanku----->myślę że wtej chwili nie możesz z nami pisać bo pewnie pranie zrobiłaś i musisz rozwiesić na strychu???prawda???:) zajrzyj do nas!!!!! Ewka było nas budzić wszystkie to całą rodzinkę orła byśmy wykleiły:D olinku-----witam:) moncia----a ty gdzie?no tak klikasz na komórce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, no rzeczywiscie jak w przedszkolu! Ja to postawilabym Was do kata albo spodnie na dupach wytrzepala! Spokoj! aga --> mowisz tak o batlanku, a robisz dokladnie to samo, powinnas dac dobry przyklad. batlanku --> wracaj natychmiast! I nie obrazac mi sie tu z byle powodu! Kobiety! Mamy po 30 lat, a nie 10 (niestety)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
olinku ---otwórz pocztę aga--wysyłam Ci już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem.....musialam dokladnie poczytac co tu sie wywija od samego rana:) poczty jeszcze nie sprawdzalam,to ide popatrzec ,co tam dotarlo............ a na 12 musze wyjsc,za duzo czasu mi nie zostalo,dobrze ze chociaz obiad od jutra jest;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki oolciu za meila:).... Ja bym bardzo prosiła zeby juz o tym nie pisac i do tego nie wracac.Bylo zawsze tak milusio.A teraz jakies drobiazgi te atmosfere zaklucaja.A nie powinno tak byc.Po to jest to miejsce zebysmy tu mogly byc soba i dobrze sie tu czuc.Ja sie czuje swietnie-gdyby tak nie bylo zapewne nie pisywalabym tu z Wami.Nigdy nie chcialam zebysny stanowiły jakas zamknieta grupe do ktorej nie ma dostepu.Dlatego ucieszylam sie jak zaczela pisac pepper i aga.Ale nie wiem moze z nami jest cos nie tak skoro tak sie dzieje ze dochodzi do niepotrzebnych konfliktow.Mysle ze szczerosc jest najwazniejsza.A o drobiazgi nie ma sie co urazac.Gdyby te słowa padaly w normalnej rozmowie pewnie nikt by na nie zwrocił uwagi...a tu nie ma mimiki twarzy.intonacji glosu wiec nie wiadomo jak odebrac czyjegos posta.Dlatego wazne jest alby wazyc słowa albo od razu wyjasnic co sie ma na mysli piszac je.Wtedy unikamy takich sytuacji ze sie bladnie rozumiemy.Jesli ktos mysli inaczej-prosze piszcie.wogole piszcie jak ktoras cos gryzie i miejmy to z głowy/,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
tak jest!!!!!!!!!!!!!!! agusiek------dostałaś zdjęcia???? gdzie reszta??????? ewka jak tam orzeł??poszedł juz do szkoły??:D agusiek--Ty miałaś dzis podjąc jakis ciekawy temat!! czekamy!!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIECIE TAK SOBIE WAS WYOBRAZALAM MLODE ZADBANE PO PROSTU FAJNE oolka DLATEGO NIE CHCIALAM WAM WYSYLAC SWOJEJ FOTKI BO BYLAM NA NIEJ PRZEMECZONA I WSCIEKLA A MOJ SYN TO WYKORZYSTAL ZEBY MI POKAZAC jak wygladam kiedy jestem zla i udalo mu sie ,a na codzien jestem pogodna mam humor moze nie zawsze dobrze odczytany ale jednak...mam 165 i 52 kg tego pilnuje bo nie lubie miec za duzo niczego wagi tez PO ZA TYM MUSZE WCHODZIC W DZIECI SPODNIE wiec sama rozumiesz kto by po nich dodzieral ha ha MAZ natomiast to jest moja odwrotnoscia Te zdjecia byly robione 8 miesiecy temu wiec maluszki sa juz troche inne zwlaszcza Pawelek A najstarszy powazny bo to pogrzeb jego dziadka a mojego tescia w tym roku w kwietniu .Moncia masz racje przedszkole ale niech Batlanek sie wypowie bo moze naprawde ja zabolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Widzisz aga----dobrze Cię odczytałm:) :) nie tylko ja zauważyłam że byłaś wściekła.moze skoro syn chciał Ci pokazać jak wyglądasz---to nie bez przyczyny,moze ma dosc takiej smutnej,wsciekłej mamy--dlatego zrobił Ci to zdjecie--abys popatrzyła,zrozumiała i wyciagneła z tego wnioski!!!!!! agusiek-----pomyśl o swojej rodzinie.....oni chcą dla ciebie jak najlepiej:) chca widziec uśmiechnieta mame ,radosna z poczuciem humoru!!!!!!!!!!!a i owszem kiedy trzeba to można być i wsciekłym......ale nie zawsze!!!!!!!!!! czy ty mysliszże my wyglądamy takie piękniuśkie na codzień jak na tych zdjeciach,szkoda że mnie teraz nie widzisz:) Każda z nas wybrała te "ładne" zdjęcia:) to przeciez oczywiste!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek --> wyslalam znow zdjecia na tlena, sprobuj, moze teraz juz dostaniesz. Ktora jeszcze nie ma moich fotek, a chce? Brzuch mnie dzis napieprza jak cholera! Znow 5 dni w dupie. Baby maja przesrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moinis na tlenie poczta od wczoraj szwankuje a teraz wogole strona poczta o2 u mnie jest niedostepna.Jakbys mogla wrzucic je na moj adres na inetrie. mamibecia@interia.pl Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
a co tu tak pusto i bez ....tematu?????????????? co????????????/ ZBIÓRKA!!!!!!!!!!!!!!!! i to raz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
nie długo MIKOŁAJA:) ....co byście chciały dostać??? a czy w ogóle macie takie buty -które wiszą w dniu 6 grudnia???? kupowane czy robione własnoręcznie???? bo ja mam zamiar w tym roku zrobić sama:) recznie czerwone z różnymi wzorkami:)...szkoda tylko że kominka nie mam......a marzy mi się!!!!!!!!!!!!!!!!:) a ty agusiek masa na imie basia?:) więc 6 jakas mała imprezka??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×