Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

nie zawsze ta kawe wypijam,czasem budze sie jak juz jest zimna:D,ale robiona jest codziennie,a pije z mlekiem i gorzka-zreszta nic nie slodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee,no ide,gary ze zlewu wylaza,odkurzacz stoi na srodku pokoju jak krowa,a ja siedze... mobilizuje sie do sprzatania,przez pol godz.maly nie bedzie trul,leci jego hit:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanku ja mam dwa.Jedno w kuchni a drugie w orzedpokoju.Nie nie psuja sie u mnie juz wisza z 5 lat i jest ok.Ale cos u mnie ostatnio sie z pradem dzialo-jakies skoki napiecia czy cos bo nagle popaliły sie halogeny i w łazience i w przedpokoju i to kilka naraz.I stad ten ambaras ale sprawdzilam na stronce i dzieki bogu jak cos to jest dostepne -tzn. dobrze ze te Ufa mozna kupic osobno a nie trzeba całosci...:) http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?topcategoryId=15579&catalogId=10103&storeId=19&productId=12687&langId=-27&categoryId=15935&chosenPartNumber=30025853 to jest to oswietlenie z przedpokoju.Niestety ale tego co mam w kuchni juz nie robia jak widze.Ale siorka ma takie http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?topcategoryId=15579&catalogId=10103&storeId=19&productId=15174&langId=-27&categoryId=15935&chosenPartNumber=80024549 i tez sa zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GAYAA,WITAMY CIEPLUTKO!🖐️ wchodz i nie krepuj sie,zapraszamy:) kazda z nas kiedys tu zaczynala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj GAYAA dzisiaj wszystkie zabiegane a Oolka pewnie jeszcze spi Napisz cos o sobie , jaka dzidzia duza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doczytalam dzidzia ma roczek ...moj najmlodszy troszke wiekszy w styczniu skonczy poltora .skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Gaya -ja to nie mam za bardzo narazie czasu zeby poplotkowac...ale Agulka albo moja zastepczyni MEGA SPIOCH OOlcia -zapewne to zrobia:) Tak jak dziewczynki pisza tu kazda kiedys była pierwszy raaz -tak ze witamy sredecznie wsrod nas ...pisz o czym duszka zapragnie i do kazdej dyskusji sie wtracaj z wlasnym zadaniem!!!!!:) Agulka a Togie przyznaje order za przeczytanie calego naszego topiku i dokladne nas poznanie.Nie wiem ile Ci to zajeło.Tym bardziej chyle czoła. Narazie musze leciec Kochane w swiat.Jak bede wolna to zaraz wpadam tu poczytac zaległosci.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Woda leje mi sie z sufitu! Z czujnika na dym! A na gorze sasiada nie ma w domu! I z lampy tez kapie! Ja pierdykam! Szlag mnie zaraz trafi! Nie wiem co robic. Juz jedno wiaderko nalalo. Leci nastepne. No i pogoda u mnie paskudna. Deszcz od rana. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj moncia chyba tylko my przed kompem Oolka sie nie odzywa Pozostale dziewczyny zabiegane a ja przed kompem bo leje ze wyjsc sie nie da .Nie poradze ci nic na te wode z sufitu bo sama nie wiedzialabym co zrobic Moze zadzwon do meza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwile bo zapomnialam jednego swistka i od razu tu zagladam:) Monia,to niedobrze-masz chyba jakies korki od pradu,moze wylacz ten prad,bo woda i elektrycznosc,albo nie daj Boze,kogos kopnie,albo instalacja Ci sie spali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
ależ sie rozpisałyście:)poczytam i wracamn"D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
:) ja śpie do 9.40 tak przeciętnie ale tylko na jesień i w zimę:) Witam nową koleżankę:)🌻 ZAPRASZAMY -tak to prawdazżyłyśmy sie tu bardzo na dobre i złe -prawda agusiek:) docieramy sie powolutku-jak w małżeństwie:) więc jeśli masz ochotę to pisz.....do nas Olinku o której ty wczoraj poszłas spać bo dostałam wiadomośc od ciebie po 1 w nocy z ilmikiem,przeraził mnie tatuaż ale za to rozbawił złodziej hihihi:) poprosze o wiecej:) a nie podobał sie wam filmik udostepniony na topiku???? o tej babci???? bo tylko ewka go skomentowała i to jeszcze ,że go juz widziała:) w morde-dzis jadłam pasztet......a nie wiesz czy to wszystkie pasztety tak robią????bo ja najbardziej lubię z sokołowa"dziadunia"albo "babuni"pieczone:) a i konserwy uwielbiam,bo ja mięso żerna:D ale do końca nie zrozumiałam z tymi konserwami.......:(? Agusiek---------cieszę sie ,że nie obraziłaś sie na mnie:D🌻 ja to wszystko Ci napisałam,dla twojego dobra czasami tak jest-że trzeba po ryju dostać aby ocknąc sie i wziąć sie w garsć .Nie można wiecznie użalać się nad sobą!!!nie myśl,że tylko Ty w życiu wiele przeszłaś bo ja też -pomimo że nigdy tutaj o tym nie mówiłam....... nie mozna ciagle powtarza ć że ja to przeżyłam....ja tez przeżyłam ale staram sie uśmiechać,a kiedy trzeba to i popłakać ale opamietaj się!!!!!! bo jak sama zauważyłaś nawet twój syn chciał ci pokazać...jaka jestes zgorzchniała!!!!! Nie długo wraca Twój mąz uwazam.......że najbardzie ucieszył by sie nie z wina i ciuszków które masz na sobie ale.......z uśmiechniętej żonki,radosnej a przede wszystkim nie czepiajacej się!!!! napewno zauważy-z sie zmieniłaś!!!! uwierz mi i jak mozesz użyj to w praktyce. I jeszcze jedno chce ci powiedzieć agusiek-----odpuść sobie pewne żeczy........np.zmywanie garów a usiądz i odpocznij,pocvzytaj dzieciom,zajmij sie njstarszym synem chociaz raz na 2 tygodnie zarezerwuj czas aby np.pograć z nim w karty....... ..........więcej nie będe prawiła juz ci morałów.....ZYCZĘ tylko wytrwałości owszem nie wiem jak to jest jak sie ma dzieci....ale wiem ile to znaczy jak matka zajmuje sie dziećmi.... ufff......:) :) :) :) kupiłas tę gazetkę z piczątkami dla małej????? mój M poraz drugi robi zakwas-bo mu nie wyszedł dokupił ponownie mąkę ten jeszcze nie chleb---kosztował już nas 12 zł.....no cóż na poczatku wkurzałam sie na niego.......ale pomyslałam a niech ma....to zajęcie......przeciez to sprawia mu radośc:)więc niech się cieszy:D i tak pewnie bedzie że nic nie wyjdzie......bardziej myśle racjonalniej niz on ....ale ok....niech sie pobawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
gayaa------łoł z pruszkowa???????????????? mafia?????:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Oolka za ZIMNY PRYSZNIC zdolowalas mnie do konca M robi dokladnie to samo od dluzszego czasu a w jego slady ida chlopcy i slysze tylko ze jestem taka sraka i owaka i ze wszystko robie zle...Chcialam tylko z kims pogadac i zostalam zle odebrana i nie zaakceptowana widocznie faktycznie jestem do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie poszli sobie wszyscy teraz lece z małą na mały spacer i do sklepu to narazie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
aga-----zastanów się!!!!!!!!!!!! dziewczyno!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytuacja w czesci opanowana. Zadzwonilam do meza. Maz przyjechal i jak zobaczyl co sie dzieje to zadzwonil do tej agencji nieruchosci, z ktorej wynajmujemy mieszkanie. Przylecial facet z zapasowymi kluczami i okazalo sie, ze pralka nawalila i leciala caly czas woda. Cale mieszkanie nad nami zalane. No i bylo sprzatanko. Teraz juz mam suche podlogi, ale ciagle leci jeszcze w jednym miejscu, stoi sobie wiaderko i lapie wode. To podobno woda, ktora jest miedzy podloga powyzszego mieszkania a moim sufitem, ona musi po prostu splynac. Ale jestem wyczerpana. Najgorsze mamy za soba. Uff... oolka --> ta babcia to wojowniczka jakas! ;-) aga --> Twoja mala musi byc swietna, bardzo chcialabym miec taka mala pyzulke. Rzeczywiscie zrobilas kawal dobrej roboty - chcialo Ci sie to wszystko czytac? ewka --> maz z pracy wroci pewnie w lepszym humorze. Gayaa --> czesc! 🌻 Witamy mafie! ;-) Z nami bedzie Ci razniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus --> przewrazliwiona jestes! Wez na luz! Nikt tu nikogo nie chce obrazac. A jesli ktos mowi tak jak oolka to po prostu z dobrego serca i checi pomocy. Nie denerwuj sie! I pomysl o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no heya babki..:) Nooo a co to?....jakis znow dzien nieporozumien? oolciu-->nie pisalam nic o \"babci\"-bo juz tez widzial kiedys.ale jak pierwszy raz widzialam to ze smiechu mało z krzesla nie spadlam..;) Co do meila-to napewno taka godzinka Ci sie wyswietliła?bo ja Wam to dzis puscilam...nie wiem-moze sie cos popitolilo na poczcie;) Gayaa-mozesz nas meczyc ile wlezie-i oczym dusza zapragnie;) Agula...????hey!! no juz nie urazaj sie-pani psycholog rodzinny -Oolcia-Chce napewno dla Ciebie jak najlepiej.;)...Wystarczy ze powiesz zeby Ci rad nie udzielac i juz .Po co sie urazac? Swoja droga \"pani psycholog\"jak bede miec jakis problem z moim M -to wale do Ciebie jak w dym hehehhehhhe... Monia-łooo matko..jak w jakims kiepskim filmie-doslowie-to M sie \"ucieszy\" jak wroci...ehhh alez pech-pociesze Cie ze ja dzis mialam \"brodzik\" w lodowce.Zatkał mi sie ten odplywek i stanela woda:(.. A jeszcze chcialas sobie poprawiac tu humor to Ci powiem ze moj M -ogladał wczoraj moje nowe kolezanki...no i-oczywsicie w Jego typie -Monia...i...pani psycholog hhahahahhaha:D:D:D. Batlanku--alez Ty jestes zzyta ze swoja rodzinka..tylko pozazdroscic.Ja w sumie tez.Ale mało jest okazji zebysmy sie wszystkie siostry ot tak mogly spotkac.Kazdy swoje zycie...swoje sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz obiadek pachnie Jak zawsze niestandartowy... M zazyczył sobie kawałek polendwiczki wolowej.Kuuu...ta polendwica to drozsza niz złoto chyba.....i do tego robie warzywa zapiekane w pikarniku:Papryka,cebulka,pieczrki,czosne...wszystko sypie ziołami i zapiekam....a jak pachnie mmmmm....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj ewka mi smaka narobiła kiełbasą i olinek dzisiaj takie cuda gotuje chyba tam podjade do Ciebie dzisiaj co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku! Jestem padnieta! Caly kregoslup mnie boli po tym sprzataniu dwoch mieszkan. Stopy mam przemarzniete od zimnej wody. Oby nie bylo wiecej takich niespodzianek. Kurcze, no i musze zaraz leciec po malego do szkoly. Ale se dzis poklikalam z Wami! ;-) olinek --> pozdrowienia dla Twojego M!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to robie kotlet schabowy i tyle ale gdyby mój M był roślinożerny to też bym tak gotowała a tak niestety dla jednej osoby to nie za bardzo się chce i opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze dziewczyny że zalatwiłyście co nieco za mnie dzięki {kwiatek] zwłaszcza oolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama z dziewczynami między innymi chciały zobaczyć TE LAMPY wiecie jak wyglądają gotoew w mieszkaniu i bardzo się im podobały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×