Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Gość oolka
:) jest tu ktoś?????.....czy mam sobie pójsc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
co dobrego ci mamusia wprzywiozła?:) fajnie maszże widzisz często mame:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
na ta kiełbachę to bym się skusiła bo ja jestem mięsożerna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
to nie mieszkasz w bloku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doskoku mialo byc.... z moim mezem reki bys mogla sobie podac...dzien bez mięcha dniem straconym...wg niego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wrociłam własnie od mojej gin. bo jednak polecialam.Ona jest tylko we wtorek wiec nie chcialam czekac do tego za tydzien a czulam ze cos mi chyba ten lek nie pomaga...i....nie myliłam sie .Okazalo sie ze infekcja jest nadal.Bardzo płytko-mozna rzec na zewnatrz a tamten był bardziej inwazyjny..Wiec zmiana leku i za tydzien kontrol...kurde ale mam listopad niech to szlag ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek:( a ja pisze lapami od sadzy...takimi czarnymi... czarna klawiatura,nie bedzie widac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
a do mnie terściowa przylazła:D ja przed kompem a ona na kanapie siedzi:D i poraz tysięczny opowiada jak to jej cięzko było,a teraz to młodzi maja wszystko:D cholera jasna nie cierpie tej baby przez to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka --> ona tak czesto? nie zraza ja kiedy ona siedzi na kanapie a Ty przy kompie? zrobilas jej chociaz kawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka-- moi teściowie zapowiedzieli się na sobotę będą pierwszy raz w naszym mieszkaniu więc wiesz musze na blysk niech się zdziwią bo oni raczej nie przywiązują wagi di porządku a zwłaszcza ich córeczki to niech przynajmniej zobaczą jak syn mieszka i to na obiad mają być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia oolak pewnie sobie teściową wychowała i sama sobie kawe zrobiła :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolcia powiedz jej ze \"to se newrati\"...;)..........I niech sie nie czepia Dobrze ze moja tesciowa daleko siedzi i mi nie przylazi tu wogole.W sumie przez 9 lat byla moze z 5 razy -taka zainteresowana...:)A mnie to...wiecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
moncia---poszła sobie.......nikt z nia nie gadał:D ile mozna słuchać jak to ciężko jej było:) batlanku----co pierwszy raz ???to tk daleko mają???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a z tym ochem i achem nad toba to zadna przesada -dziewczyny z pewnoscia przyznaja racje-zreszta juz to zrobiły..No jak Twoj za jakimis sie oglada to chyba mu sie .....nie wiem co ....na oczy rzuciła...:)Bosszszsze te chlopy to sa guuuupiieee!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
ewka__:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak dosyć daleko mieszkają jakieś 2,5godz. jazdy a my tu dopiero rok mieszkamy wcześniej w bielsku to tam byli częściej bo jeszcze dwie siostry mojego M tam mieszkają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
batlanku to kiedy oni maja być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
no to musisz sie szykować:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanku a co bedziesz serwowac??hmmmm????......moze cos zostanie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze coś wymyślić Wiecie co ja przed 17 wyłańczam komp.bo wczoraj się poprztykałam z tego powodu z moim chłopem że nic tylko na necie siedze.:( więc będe leciała ok 16,45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tesciowa tez daleko, co mnie raczej cieszy. olinek --> mile, co mowisz. Dowartosciowuje sie tutaj, musze tu spedzac chyba wiecej czasu. :-) A moj maz jest tylko facetem. batlan --> No to musisz im pokazac! A niech widza! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×