Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

czesc z rana Oolciu->trzymajcie sie jakos.To napewno da sie jakos wyprostowac.Ja sie nie znam na meskim leczeniu ale wiem ze dziewczyny mi pisaly o roznych przypadlosciach ktore potem sie jakos prostowaly .Przy odpowiednim postepowaniu wiele da sie naprawic. Ja nie wiem co mojemu wyjdzie....Ale ufam ze jak juz jedno udalo mu sie zrobic to i teraz w koncu powinno i ze..to moja wina ze sie to tak opoznia a nie Jego...Ale mam tez te swiadomosc ze jestesmy juz starsi o 8 lat i wiele moglo ulec zmianie. Jesli mozesz to choc na meila mi skrobnij zebym sie przygotowala co moze nas spokac.Prosze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was! mam dzis tyle latania,ze nie wiem,ale musze tu zerknac przed wyjsciem,to juz chyba jakis nalog:) oolcia-wynik kiepski to nie wynik negatywny,jak wyszlaam za maz za obecnego M,to on mowil ze nie moze miec dzieci,bo kiedys robil sobie badania i tak mu lekarz powiedzial,no to stwierdzilam ze robimy jeszcze raz bo jesli faktycznie to ja nie bede trula sie tabletami,nie bedziemy stosowac zadnej antykoncepcji,a jak bedzie dzidzius to bedzie tez dobrze zrobil badanko no i wynik byl taki,ze tylko 10% plemnikow jest zywotnyvh,oprocz tego jakis stary przewlekly stan zapalny,na moje wyrazne pytanie jakie sa na tym etapie szanse na dziecko pan doktor odpowiedzial,ze bez leczenia bardzo male i on daje jakies 5% ze sie uda tabsy odstawilam,do leczenia nie zdazylo dojsc bo akurat byl taki czas,duzo wyjazdow,malo czasu,i w tym zamecie po kilku miesiacach okazalo sie ze jestem w ciazy no i na dzien dzisiejszy ta 5% szansa ma juz przeszlo 3 lata......................... to tyle jesli chodzi o slabe wyniki.......... natura jest cwansza i silniejsza od wszelakich prognoz lekarskich........ tak co oolus-na pewno bedzie dobrze,najwiekszym wrogiem jest stres,trzymam za Was kciuki,ale nie mozecie sie zalamywac a teraz jak juz sie powymadrzalam to uciekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko kobitki ,jak się wali to wszystko .Dzisiaj u moich suń(owczarki ala niemieckie) był pan doktor i okazało się ,że obydwie mają zapalenie uszu.No i..... antybiotyk,czyszczenie i ładnych pare zeta z kieszeni ,jak tak dalej pójdzie to ogłoszę upadłość. ewka... z tym nałogiem to fakt,mnie też to wkręca,chociaż do tej pory nigdy nigdzie nie klikałam.Tu wlazłam sobie ot tak i zostałam.hm coś w tym jest oolka........>zobacz co napisała ewka,tylko przeczytaj uważnie.Chodzi o to ,że jak przestali się starać bo mieli inne sprawy to matka natura zdjęła blokadki i pyk -dzidziuś.To już tak jest,że im bardziej się chce tym bardziej nie można.Moja koleżanka zaszła dopiero jak podjęła decyzję o adopcji,czyli jej mysli przeszły na inny tor.I nie płacz.....bo nam się też smutniutko robi.Zobaczysz,że będzie dobrze. Moncia.....to ty też tak naprawdę masz dwoje dzieci- młodsze które urodziłaś i starsze ,które zrobiło młodsze.hi hi.Mój też lubi oglądać bajki i bawić się samochodzikami( tylko już troszkę większymi-chyba wyrasta)no i jest osamotniony troszkę w zabawach bo mając córeczkę raczej nie będzie malował sobie paznokci,ale na kajaki albo na kłady zgodnie robią wypady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boze daj mi tej sily aby nie myslec wciaz o tym:) My staraczki to niby wszystko wiemy.ale jak juz kolejny i kolenjy miesiac mija to czlowiek by juz na glwoie stanal zeby w koncu sie udalo...a tu dupa blada:( U mnie to juz 7 cykl bez efektu...... a tak mnie od przedwczoraj rwie jajnik jakby chcial opuscic moje cialo.Juz sie az wystraszylam.ale weszlam na \"Bociana\" i wyczytalam ze moze tak byc i ze to norma.Mozna wziasc no-spe wiec wzielam bo przecierz łazic nie moge takie rwanie:) Staranaka pelna para....wszystkim wokol sie udaje a mnie nie:(.....Własnie kolezance sie udalo...moze to i pocieszjacae ..ale zawsze rodzi sie pytanie \"dlaczego nie mnie?\" No nic dosc smecenia....co to da??? W kołko o tym samym.... Zbieram sie powoli skocze po te mikołajki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dziękuje wam za pocieszenia:):)siedziałm wczoraj do 2 w nocy,szukałam czytałam,porównywałam,nawet ewka gdzies ciebie tam znalazłam:):):) na jakimś forum wypowiadałas się:):) powiedziałas to samo co mi:):):) zrobiło mi sie miło jak zobaczyłam Twoją wypowiedz-w końcu to tak jak przyjaciółka:) Też wyczytałam,ze stres mógł wywołać ujemne badania a same wiecie,że w tamte dni mielismy przezycia zwiazane z tesciową!!! ...być może to tez miał jakis wpływ na stan jego &.????? no nic,w piatek będa drugie badania już do odbioru czy nie ma bakterii i takie tam???aczkolwiek WAZNE.Następnie umówimy się do lekarza endokryloga aby dokładnie nam omówił owe wyniki i powiedział co dalej,pani z laboratorium kazała M brać już witaminy,cynk i jeszcze coś -nie pamietam.A ja za chwilkę podzwonie po poradniach i popytam sie o ceny,bo w novum -jest drogo ale zobacze jeśli będą porównywalne to zdecydujemy sie w novum......i jeszcze nasz wyjazd.......nie wiem jak to wszystko pogodzimy. Mój M wczoraj nie mógł sie odnależć ,nawet troszke sie popsztykalismy,nie moge słuchać jak on mówi ...ze jest wybrakowanym człowiekiem i takie tam pierdu...........jestem silniejsza od niego,a zawsze sadziłam ,że to mężczyzna ochrania kobietę. .....a ja dzis dostałam prezent od mikołaja:D:D:D:D:D i sie nie spóżnił:):):) tak miło mi sie zrobiło jak zeszłam na dół i zobaczyłam but wypchany prezentem:):)🌻 a u was był?????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak was czytam dziewczyny.....oolka...... i ....olinek......to aż mi głupio.Wy tak bardzo chcecie dzieci ,a ja zabezpieczam się jak mogę żeby nie mieć już więcej.To niesprawiedliwe.Tak bardzo bym chciała,żeby jak za dotknięciem różdżki wszystko się wam poukładało.Trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuje odnalezć lekarzy o specjalnosci: ginekolog-endokrynolog(prywatnie) to znalazłam tylko dr.Barbare Melaniuk. izao----->a moze Ty kogos znasz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, dziewczynki! oolka i olinek --> Nie mozecie sie poddawac i plakac! Jestescie zdenerwowane, zestresowane... Organizm wtedy wie, ze to nie jest dobry czas na dziecko. Nie chcecie chyba poczac dzidzusia bedac w takim stanie. Musicie myslec pozytywnie. I koniecznie duzo sie usmiechac! Reszte wykladu przekazaly dziewczyny wyzej. ;-) Jestem z Wami. 🌻 izao --> Oj, tak! Mam dwoje dzieci. I to nie tylko ze wzgledu na te zabawki. Ja juz nie dostaje prezentow od Mikolaja. :-( Chyba jestem juz za stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak na chwilkę dziewczyny kochane będzie wszystko dobrze zobaczycie❤️ życze Wam tego z całego serca na te mikołajki byłysmy na rynku obudzić tego pana z brodą ale było fajnie :):):):) teraz obiad i na 14,30 do nibylandii i do moich rodziców więc naprawde z czasem u mnie krucho my z moim M nbie robimy sobie prezentów na mikołaj w tej chwili mamy inne dożo ważniejsze wydatki niestety ale mam nadzieję że to powróci:) a Marti dostała tyle prezentów że hej chyba nie zaśnie wieczorem z tych emocjii. Sciskam was serdecznie i może uda mi się wieczorem wpaść a bajek z Mikołajem w roli głównej to się tyle naczytałam i naopowiadałam,że mam nadzieję,że przeżyje to bezbolesnie,Marti oczywiście papapapa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wrocilam z polowania... Nawt ze sie udalo. Małej kupilam konika do jej zestawu malych laleczek a dla Kubusia taka swietna lokomotywa dla niemowlakow i komplecik bodow:)-powinno sie spodobac. Oolciu nie zalamuj rak...... Moj M jeszce sie nie badal ale ja mimo to juz dawno pase go takim cynkowym preparatem dla facetow o nazwie Salfazin:) Izka- powiem ci ze ja do niedawna tez utrzymaywalam ze nie wiem czy sie zdecyduje na drugie dziecko...ale widzisz sama jak to bywa decyzje zminilam to los na mnie wypiał dupe-brzydko mowiac:(.. Oolciu u mnie tez slicznie a cieplo jak w pazdzierniku a nie w grudniu:D Oolka wiem ze to nijak pocieszjaco nie zabrzmi ale...wiecie juz przynajmniej jaka moze byc przyczyna i teraz mozna szukac pomocy.Ja jeszce nawet tego nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole to facieci takie wiesci znosza 100 razy gorzej niz my.Im sie wydaje ze to jest rownoznaczne z impotencja...choc tak naprawde nic z tym nie ma wspolnego. Dlatego nie pozwol mu sie zadreczac.Musi czuc od ciebie ze to nie jest najwazniejsze.Ze jestes cierpliwa i ze kiedys sie uda:) a uda sie napewno...tylko trzeba poczekac.wyniki sie poprawia.Zobaczysz ze przy kolejnym badaniu juz bedzie o niebooooo lepiej. Moi znajomi tak mieli.długo sie starali nic i nic .On sie przebadalal i marne wyniki wyszly.Podpasl sie jakimis preparatami i bach...6 lat temu machnał Julke :)...a dzis sie dowiedzialam ze znow im sie udalo choc tez czekali ponad pol roku na to drugie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem:) to fakt pogoda jak we wrześniu u mnie,pięknie świeciło słoneczko,w domu bolała mnie głowa ,ale pospacerowałam dośc długo i jak reka odjął:) olinku obiło mi się juz o uszy SALFAZIN-co to takiego dokładnie????? sam cynk???? opisz proszę ba za godzinkę bedzie kupował mój M te różności to może mu cos zaproponuje,jak zdąże:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salfazim---to cynk.poczytałam ju z sobie ale on ma tez zalecony SELEM????? co to jest??? nie mogę nic znależć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI OLNECZKU🌻 co ja bym bez Ciebie kochanie zrobiła??:D:D:D:D zastanawiam sie na cholere ta laborantka kazała mu to brać?????? ma więcej minusów ten lek,może się powstrzymac z tym???? do momentu konsultacjii z lekarzem a narazie brać vigor i salfazin----sama nie wie? co sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczyny,ze na naszym topiku poruszam takie tematy.........wybaczcie mi, olinku napisałam ci na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem:)M ogladal film,dopiero odessal sie od kompa:D a ja jutro znow na naklejki,nalatalam sie dzisiaj jak nienormalna,teraz mam zdjecia do obejrzenia z kuzynki wesela i do wyrka,trzeba sie wyspac na zapas:D jak nic sie nie zmieni to w piatek wieczorem wyjazd,oolka znow zachacze przelotem o W-we:) niestety,noca,.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Monciu -->bedzie...:D:D:D My z Oolcia te tematy bedziemy \"walcowac\" na gg alebo na meila... Nie bedziemy Wam tu d.....zawrazac;)...bo to na dluzsza mete meczace moze byc:D:D No ja dzis pojexchalam do rodzicow i mala wrocila obladowana😠....ku...juz nie mam gzdie tych popierdulek trzymac.Musze jutro po cichu pozadki jej przeoproadzic i czesc siiiuuup z domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie ale widze,że tu pustki ale moje dziecko to się obłowiło w prezenty jeszcze niedawno przyszła sąsiadka z prezentem do Marti naprawde byłam w szoku babcia 70 lat i dziadek 90 kupiła 3 płyty dvd z bajkami Andersena i słodycze strasznie mili ludzie a znamy się dopiero rok a traktujemy jak rodzina. ja poprostu padam od rana latam po tych mikołajach dobrze,że już koniec. a nastrój na topiku też marny ale bym chciała wam pomóc ❤️ ale jak?????? dziewczynki jeżeli jest sposób to piszcie i wcale nie zanudzacie naprawde mój M wysłał mi kartkę ale nie mogę jej otworzyć tak jak olinka:(:( coś zablokowane taki komunikat szkoda :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinku--udało się ściągłam przez opere :D:D:D:D:D:D:D dzięki ale fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) batlanku:) ale masz dobrze z sasiadami,powinnaś im coś pod choinke położyć moze taka gumę co nlewa sie goraca wode i grzeje przez całą noc:D:D:D:D:D:D ale tak na powaznie---spraw im jakaś gwiazdke ,bedzioe im miło:):) ja musze juz lecieć myju myju i na bara bara:):) jutro będe na kawce u was dziewczynki:) izao---a ty ze szmata latasz????pewnie tu o północy zerkniesz,poczytasz i pójdziesz spać????ale nie ma tak łatwo dziewczyno pięknego i długiego jak mikołaja broada -posta masz nam napisać???zrozumiane??? moncia----łączyłaś sie dziś do mnie......bo jak przyszłam ze spacerku to miałam jakis komunikat ale nie bardzo wiedziałam o co chodzi.chłopaki bawią sie furą:):):) a Ty co dostałaś????rózgę:D:D:D:D ciepła---napisz co sie dzieje,cały czas myślę o twojej mamie...napisz do nas-proszę🌻🌻🌻 olinku----napisz cos wesołego:) ewka----ale zachrzan masz przed świętami:):) a co poza praca słychować ????? jak dzieci i M???:) \\ właśnie M mi oznajmił ze mam 2 minuty na zakończenie klikania,hmmm chyba sie zdenerwował a ja uzależniłam,dobra kończe. Spijcie smacznie. podejmijmy jutro temat coś o kosmetyce.....o maseczkach,kosmetyczkach,fryzurkach:):):) albo inny-nie koniecznie intelektualny,hihi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo!!1a mój post znowu dłuuuuuugi,kto mnie pobije???????????? bo jak nie!!!!!!!!!!! to stronke rozciagne:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×